Pravdepodobný koniec vzťahu

terkaterezka
16. mar 2013

Ahojte baby, udreli ste niekedy svojho partnera? mne sa to dnes stalo a strasne ma to mrzi citim sa preto hrozne ale ja uz som bola tak psychicky na tom ze som nevedela inak...totiz moj priatel mi klame...napriklad nepride domov, ok to by nevadilo ale bud sa neozve celu noc sa onho bojim alebo zavola a klame ze musi zostat u kamarata lebo maluju izbu o 10 vecer a podobne nelogicke vyhovorky pricom ja pocujem ze ma vypite a je v krcme a ked mu poviem ze to je blbost co mi povedal tak si vymysli dalsiu este hlupejsiu verziu a takto to ide a k pravde sa nemam sancu dopracovat. pri tom neviem co je na tom take tazke hovorit si vo vztahu pravdu. klame mi aj v inych veciach napriklad ze byt ktory vlastni je len jeho, pytala som sa ho na to x krat a vzdy povedal ze je jeho pritom dobre viem ze polovica je stale napisana na jeho byvalu a on byt splaca aj za nu a podobne veci. dnes poobede teda prisiel po tom vcerajsom "zatahu" tak som mu povedala ze uz ma tie klamstva nebavia ze chcem rozchod a nech ide domov a on sa tvaril ze sa nic nestalo nechapavo na mna pozeral ze co riesim. povedala som mu teda nech mi konecne povie pravdu kde bol ze mne ide len o to aby mi neklamal a on povedal zas dalsiu kravinu ktora viem ze nie je pravda a to som uz nezvladla a udrela ho ...teda capla mu asi 3-krat z celej sily po ramene ci chrbte ci ako to nazvat. proste uz to vsetko vo mne vybuchlo ako ma boli ze si ma nevazi, ani nas vztah, ze je koniec a ja ho nemam ako zachranit kedze on pre to neurobi nic. neverila by som ze nanho niekedy zdvihnem ruku a ozaj som nechcela aby to takto skoncilo. on hned potom nahnevany odisiel. citim sa hrozne

petra8786
16. mar 2013

@terkaterezka ked je to tak ako pišeš..tak si urobila dobre ,ze si ho udrela..teda za predpokladu,že si ho neudrela panvicou po hlave a on stale este žije..ak je v poriadku,tak si nerob vyčitky 🙂 ja svojho bijem pravidelne aspon raz za polroka 🙂 ked ma nastve hahah...

patricia97
16. mar 2013

Ty sa cítiš hrozne?Nemáš prečo,zrejme ešte nedospel,skúšala si zistiť dôvod rozchodu s jeho ex?

sea23
16. mar 2013

ked je to tak,ako pises,nerob si vycitky,myslim,ze ani on ich nema,ked ti stale klame ,vravs mu,ze ta to trapi a chces to riesit a on nic...stalo sa,rupli ti nervy,tak to dako predychaj .... 😉 😉

ita111
16. mar 2013

pošli mu sms-ale iba v tom zmysle,že ťa bolí facka ktorú dostal 🙂 a dalej, že to že klamé je jeho problém,prosto pravdu,aby vedel že pravdu poznáš dokonale.A nič viac...ja som to mala doma...,ale začala som sa venovať práci ktorú teraz milujem,všetku energiu som jej venovala,a popritom sa vzťah upevnil.Manžel si všimol,že tak ako on si chodí ,chodím aj ja a že som vysmiatá a to mu nešlo do hlavy.Stretávam vynikajúcich ľudí,už nešpehujem kde je,čo robí,a predstav si po pol roku sa zmenilo všetko...on sa pýta kde ja chodím-nie naopak...Pa a odkiaľ si?zaťažili by sme ťa touto prácou,prešla by si na iné myšlienky pozitívnea všetko by prišlo do svojích koľají...

komplikovana
16. mar 2013

a potrebuješ takého chlapa? klamár klamárom ostane a nepolepší sa... takže nemaš čo lutovať.. zaslúžil si to..

lienka0078
16. mar 2013

tak pre mna by bolo trapenie zotrvat v takom vztahu...neviem ci ste zobrati, alebo ci mate deti, no asi by som nemohla zit s niekym, kto si ma nevazi ani na to, ab mi pravdu povedal...prepac, to je moj nazor... ale drzim ti palce,,,
PS: urobila si dobre, ze si to zo seba dostala....nie je to zdrave, drzat to v sebe...

sorciera24
16. mar 2013

@terkaterezka no, tak ja som svojho muza za 10 rokov teda este neudrela, ale ani nebol dovod 😵 skor, ako udieranie by to chcelo ine razne zakrocenie....neviem, ako dlho trva toto klamanie, ci od zac. vztahu a ako dlho ste spolu...... je tam nejaky problem.....ak ho obaja neriesia, je to nanic....a on evidentne nechce, dokonca tam chyba nejaka dovera alebo co, lebo neviem a nechapem, preco dokola klame... 😒

mamavera
16. mar 2013

@terkaterezka absolútne to nerieš, rupli ti nervy, nie je sa ti čo diviť, ja by som tento vzťah ukončila už dávno, s nezrelým, nezodpovedným klamárom to naozaj nemá zmysel, strata času....

sissy27
16. mar 2013

@terkaterezka ak sa profesionálne nevenuješ ultimátnym zápasom a on nemá pod 60kg, tak si ozaj výčitky nerob, skôr sa zamysli nad tým, prečo sa nechávaš takto odrbávať, či potrebuješ žiť s niekým ako je on... píšeš, že on si neváži teba a ani váš vzťah, ale čo ty? ty si vážiš samu seba? podľa mňa veľmi nie, sorry, ale je to tak, trápiš sa dobrovoľne už neviem ako dlho a pritom riešenie je jednoduché...

irriss
16. mar 2013

@sissy27
tato Tema je podobna..teme: Kousla jsem manzela.. 😀 😉

irriss
16. mar 2013

@terkaterezka
Kdyz vis, ze Ti lze..cim vic se ho budes ptat, tim vic Ti bude lhat.. ☹

trish31
16. mar 2013

@terkaterezka a za co sa mu mas ospravedlnovat?On ta klame,ocividne si mu ukradnuta,takze ho naposledy kopni do zadku.S takymto chlapom chces stravit svoj zivot?Myslim,ze nie 😉

reni1512
16. mar 2013

...mne vysvetli naco s nim akoze si? a nenapis ze z lasky, lebo mne by sa taky chlap hnusil...ako chces dopadnut? aku chces buducnost? taku krasnu plnu klamstiev? nedaj boze deti.. ruky prec od neho a bud rada, ze sa ho zbavis.. fakt uprimne!

janka300
16. mar 2013

@terkaterezka Ahoj, pokiaľ klame nemá význam niečo s ním riešiť, možno si povieš, že sa nám to ľahko píše, ale ukonči to, chlap, ktorý chronicky klame sa nikdy nezmení. Mňa by osobne unavovalo riešiť, či mi hovorí pravdu, alebo nie...láska má človeku dodávať silu, chuť do života, úsmev na tvári a nie sa stresovať, trápim..zato žiadny chlap nestojí...držím palce

zuzanna427
16. mar 2013

čakala som, že dostal riadnu po papuli a za to všetko, čo ti robí...3 buchnaty do pleca??? takeho by som dorazila a nie aby som sa traaapila!!!!! tot moj nazor!

irriss
16. mar 2013

@terkaterezka
JSI TU????????????????? 😉 😉 😉 😉 😉 😉

terkaterezka
autor
16. mar 2013

@irriss uz som
Baby dakujem velmi pekne hned sa citim lepsie, fakt som mala z toho hrozny pocit ..na jednej strane si uvedomujem ze si zasluzil ale prosto som to vzdy brala tak ze niekoho udriet je uz cez...ze proste to sa vo vztahu NIKDY nema stat a nezalezi ci chlap alebo zena alebo ci bol dovod alebo nie ... preco som s nim? lebo ked sme spolu tak je mily pozorny citim ze ma lubi vsetko super, ale ako nahle je v nejakej partii s inymi ludmi stretne sa s kamaratom a podobne tak uz si ani nespomenie...ja viem ze som blba ale doteraz ma toto pri nom drzalo ....ze som vedela ze vie byt aj normalny ked chce...ale asi dost nechce

irriss
16. mar 2013

@terkaterezka
a napadlo Te, ze prave toto byl duvod krachu jeho predesleho manzelstvi? Vis, obcas se z prvni a druhe manzelky stavaji "kamaradky-spojenci"..co mely spolecny "zajem"..v tomto pripade na tom, ho zmenit.. 😉

p.s. tady se rika, ze vlk ztraci chlup, ale ne zvyk..

terkaterezka
autor
16. mar 2013

@irriss no zo zaciatku som verila jemu samozrejme tie keci ze vsetko bola len jej vina, hnusoba si nasla ineho a jeho odkopla atd., to je sice pravda ze si nasla ale teraz mi uz dochadza ze asi musela mat na to nejaky dovod, keby bol taky dokonaly tak si asi nehlada ineho

irriss
16. mar 2013

@terkaterezka
..no dokonaly nejsme nikdo... 😉
kvuli "dokonalosti" se urcite nerozesli..
spis kvuli bezcharakternimu chovani a nerespektovani spolecneho souziti..duvera odpadla a lzi se rozrostly a i z tech nejmensich se stala lavina a neprekonatelna cinska zed.. 😖
Vis...bud rada, ze mas cas to resit a jsi "sama"..nemusis myslet na nikoho jen na sebe..vyuzij toho a bud SOBEC..
vezmi krabici,nevyhrozuj,neplakej a neupozornuj...kdyz se opozdi...nedodrzi co slibi...vystrc ji s jeho vecma za dvere....Rika, ze byt ma..tak se nemusis starat 😉
muze dojit k pozitivnimu zkratu.."touto bombou"..a nebo krabici sebere a pujde.. 😉
mel by si uvedomit, ze TY se mas rada VIC nez jeho 😉

terkaterezka
autor
16. mar 2013

@irriss no aj take uz bolo ze som ho vyhodila nech si ide k rodicom (v byte su najomnici) nejaky cas ..ale to bolo len vecne doliezanie a prosikanie az som nakoniec samozrejme ustupila ....chvilu bolo vsetko super a po nejakom case zas to iste ... uz to nema naozaj zmysel davat sancu ..len ma to mrzi lebo si myslim ze by to mohlo byt ok keby sa nespoliehal len na to ze vzdy sa mu vsetko prepecie ale tak smola no ...ked mu to dojde bude uz neskoro :(

koniarova
16. mar 2013

@terkaterezka Máte deti?

irriss
16. mar 2013

@terkaterezka
Zkousela jsi zjistit puvod techto "podlosti" z druhe strany? Znas jeho rodinu? Neni v rodine nekdo jemu poodobny?' chovanim? pristupem?'

terkaterezka
autor
16. mar 2013

@koniarova nie, ja som uz aj chcela (sme spolu 4 roky) ale on sa do toho nehrnie, asi je to aj dobre lebo keby sme uz aj dieta mali tak neviem asi by som sa zblaznila s takym chlapom

terkaterezka
autor
16. mar 2013

@irriss poznam ale nemyslim ze je tam niekto taky... on napriklad ked nepride domov lebo sa opil ..tak ma argumenty typu :booze ved aj ini chlapi sa opiju obcas nepridu domov a ich zeny sa hned kvoli tomu nerozvadzaju s nimi ...co je na tom take strasne ..a ked mu poviem ze sa mohol aspon ozvat kde bude nocovat ze som sa bala o neho tak mi povie ze na co som sa zaujimala ze ked sa neozval tak som sa mala nanho vykaslat ...tak to by bol "pekny" vztah keby sme si takto navzajom boli uplne lahostajny

sorciera24
16. mar 2013

@terkaterezka ale on to evidentne lahostajne berie.... 😒

cerez
16. mar 2013

@terkaterezka Ak mu vzťah nestojí za pravdu, načo v ňom pokračovať. Vzťah je už narušený a dôvera sa nabúrala. Myslím, že dôvera je v partnerskom živote veľmi dôležitá. Stojí ti to za to? Dostala si šancu, tak ju využi. Vonku na teba určite niekto čaká!

mima4
16. mar 2013

@terkaterezka

prepac, ale udretie, teda domace nasielie si nikto nezasluzi, to kde sme?! Este volakedy bolo bezne vytat zene, ze "si vraj zasluzila".. ledva sa to po desiatkoch rokoch prekonalo.. a teraz je OK udriet chlapa?!!
Nezastavam sa ho.. pre mna je to krcmovy typ somraka.. absolutne nevhodny partner pre zivot... ja ti odporucam ukoncit s nim vase chodenie a spolubyvanie, ale taktiez si zareagovala nevhodne.. Udriet cloveka nie je OK!! Ja viem, ze 95 % deti zaziva udretie v detstve vraj ako "vychovnu metodu" ale to nie je OK... Mas jedno fasa stastie, ze nie si za neho vydata a nemas s nim deticky.. takze oslobod sa kocka a utekaj kadelahsie!!

tatiana7777
16. mar 2013

@terkaterezka uplne viem o čom pišeš!!! Keď je mimo domov a Teba, zabuda na všetko a zaujima ho len to kde je monentalne!!! Klamstvo ma v sebe - samozrejme ho meomluvam no uz to zrejme inak nevie a nenauci sa to takze to od neho necakaj :( Asi lepsie teraz si to pripustit ze je to tak a nebude to inak, ako ked budete mat napr.deti, zavazky ako hypoteka....

haslerka27
16. mar 2013

vidis,nie je taky somar- odisiel a oslobodil ta od neho- urobil ti sluzbu.to ze si vybuchla chapem,ale nespin si s nim ruky,mas predsa hrdost.potlapkaj ho po ramene a podakuj sa ze odchadza,toto ber ako krasne gesto od toho zhora.ne je vyhra priputat si k idiotovi.vyhrou je v tomto pripade zbavit sa ho takto