Práca ďaleko od rodiny

jaja1239
28. jan 2016

Mamičky, prosím o radu mám (7t) synčeka,priateľa ľúbim ich nadovšetko naskytla sa mi príležitosť ísť pracovať dosť ďaleko od nich myslíte že je to dobrý nápad ďakujem

arwen88
28. jan 2016

@jaja1239 neviem,ci to je vtip alebo realna otazka..ale ak rozmyslas nad odchodom od 7t dietatka,kvoli lukrativnej praci,tak ti materinske city vela nehovoria

jaja1239
autor
28. jan 2016

Syn ma 7r

jaja1239
autor
28. jan 2016

@arwen88 ma 7r zle mi TO tam napísala ale ďakujem za odpoveď

pribinak
28. jan 2016

Dost ďaleko - špecifikuje? Na týždňovky? Ci do zahraničia?
Kto bude zo synom?

bajana
28. jan 2016

@jaja1239 čo znamená dosť ďaleko? Chodila by si domov neskoro večer, len cez víkendy, raz za mesiac? Ako ste na tom finančne? Je to tvoj dream job? Nemôže sa rodina presunúť za tebou? Bolo by to nastálo alebo len dočasne? Dala si veľmi málo informácií...

jaja1239
autor
28. jan 2016

Pribinak
@pribinak bude so svojím ockom a starkou a idem do zahraničia ma 7r aj keď som tu na slovensku tak tu sú také podmienky ze ho vidím tiež malo nie je to pre mna výhovorka ale realita ľúbim ich nadovšetko ale nie je to isté na 100 % uvidí sa ci ostanem tam

jaja1239
autor
28. jan 2016

@bajana idem tak zatiaľ na skúšku potom sa uvidí a časom by prišli za mnou a keď som doma na Sk tak som tiež malo s ním nie su tu podmienky vôbec pre rodiny bohužiaľ

qidko
28. jan 2016

@jaja1239 Rozhodnutie je na Tebe ak si myslis ze maly zvadne dlhse odlucenie chod ale nezabudaj ze sato moze odzrkadlit na vztahu. K priatelovi aj syncekovi o toho bi som sa bala viac tak drzim palce nech sa rozhodnes akokolvek nech sa Ti dari

jaja1239
autor
28. jan 2016

@qidko dakujem za odpoved a pocopenie idem tam na 10 dni na skusku potom sa uvidi ci tam ostanem dost som sama zmatena ale som vari zla mama ked chcem ist prec aby sme sa mali dobre nebude to na trvalo aj ked som tu na SK tak pracujem od vidim do nevidim a ked si poviete tak dovidenia na vase miesto caka dalsich 200ludi vem ked otvarali prevadzku tak sa hlasilo 300 ludi a brali len 3 ludi ale aj tak dakujjem viskusam ako budem aj ja a ako bude aj on a potom sa vsetko casom uvidi na prvom mieste je vzdy rodina

qidko
28. jan 2016

@jaja1239 Urcite niesi zla matka 10dni nieje az tak vela a sama viem ale tazke je zit na Slov. ties som pracovala 8-10hod.denne a viem ze
Je to tazke ale ten pocit ze som prisla domv a len som si posedela pri detoch Ked uz spali bol na nezaplatenie nech Ti to podari prajem vela stastia

vika35
28. jan 2016

sla by som na skusku ak by sa mi pacilo sla by som tam a ak by do leta vsetko slo dobre, rozmyslala by som nad prestahovani sa, aby syncek siel do skoly po prazdinach tam. rec sa nauci rychlo a myslim, ze aj priatel by si tam pracu zohnal.

miriam11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jaja1239
autor
28. jan 2016

@vika35 dakujem ti za odpoved vsetko sa uvidi potom po case uz je teraz skolak chodime do prvej triedy a to je jasne ze by som ich neopustila kazdy si preskakal a preskace v zivote chcem aby sa mu darilo aby bol stastny rodina je nadovsetko a casom sa fakt ukaze co a ako

jaja1239
autor
28. jan 2016

@miriam11 to by bolo presne to iste ako keby som bola na slovensku tu pracujem za sumu co tu nejdem ani pisat je to otras viem ze su aj horsie pripadi ale kto Vam dnes pomoze len vy sama kazdy je sebec nechcem aby ma tu lutovali ale vyskusam a uvidim ako sa povie kazdy sa uci a skusa cely zivot

mihula
28. jan 2016

a co manzel?nemoze ist do zahranicia on pracovat?Kedysi odchadzali chlapi za robotou a dnes matky odchadzaju od malych deti

dominika6
28. jan 2016

@jaja1239
a kto sa bude o neho starať? ved nastúpil do školy či,?

jaja1239
autor
28. jan 2016

@dominika6 bude pri nom ocko a starka , a nie je napisane ze tam idem na dlho

dominika6
28. jan 2016

@jaja1239
asi ti ide skôr odlúčenie od malého ako o muža,čiže rátaj aj s odcudzením od obidvoch

mondolina
28. jan 2016

Nesla by som,uhynula by som od zialu.

luciferkax
28. jan 2016

Nešla by som , mám iné priority ako peniaze...

nelinka2009
28. jan 2016

@jaja1239 nie niesi zla mama... Nech ti tu ktokolvek napise cokolvek este raz NUESI ZLA MATKA si len matka, ktora chce pre svoju rodinu to najlepsie a nadla si si svoju cestu... Osobne by som sla... Keby idchadzal priatel, tak by si naftym ani beuvaxovala... Len to zastarale zmyslanie, ze hlavne mstka sa ma starat ta tu bude drzat... Manzel bol na rok prec... Hlavne bud s nalym vela v kontakte aspon skype alebo mail... Nech sa neodcudzite...

nelinka2009
28. jan 2016

@miriam11 to ako neodide ked bude mat dve roboty? Ved ten maly na tom bude rovnako len ona hordie

jaja1239
autor
28. jan 2016

@nelinka2009 dakujem za podporu a pochopenie idem tam teraz uz 1 tiez som tu stale v praci od nevidim nebude to na trvalo mozno ze to budem tazko ja znasat odlucenie a pridem domov priatel je s toho tiez smutny boji sa ze ostanem tam a zabudnem na nich ale to sa nikdy nestane su to moje dve lasky a chem aby sme sa mali vsetci traja dobre

jaja1239
autor
28. jan 2016

@dominika6 ide mi o oboch a nie je napisane ze tam ostanem dlho cas ukaze co a ako si myslim vazim si kazdy nazor

nelinka2009
28. jan 2016

@jaja1239 zo zaciatku asi prve dva mesiace ked sme s muzom skypovali. Bolo to tazke pre nas vsetkych... Jemu bolo az do placu aj ja som si poplakala... Ale potom to bolo lepsie... A to uvidis ake je to super kef prides trebars na dovolenku... Alebo oni za tebou aspon na par dni.. Budete si vzacnejsi ako hocktora rodinka, ktora sa stretava len po praci a po skole... Ver mi bude to may na vas vsetkych aj pozitivny vplyv... Len pozor ba neprajnikiv...

robin30
28. jan 2016

@jaja1239 ja som takto odisla od troch deti videla som ich kazdy druhy treti mesiac letne a zimne prazdniny a po roku prisli za mnou aj oni takze smelo do toho drzim palce a prajem vsetko dobre

margaretkamirka
28. jan 2016
Používateľ margaretkamirka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od margaretkamirka.

len aby si nebola prekvapena, ked vas vztah sa tymto nastrbi

nelinka2009
28. jan 2016

@margaretkamirka urcite sa vdaka tomu nenastrbi nadtym ani neuvazuj... Nieco sa stane len ak sa ro davno predtym nastrbilo... Ver mi najviac skodia neprajnici... Za chvilku pridu reci typu podvadzania... Odcudzenie... Ver mi... Kazdy podla seba sudi teba... Ak vy traja nebudete chciet tak sa nic begativne nestane...

jaja1239
autor
28. jan 2016

@robin30 dakujem ti ja verim ze bude vsetko oki ja by som nikdy nikoho nepodviedla to treba mat charakter a povahu na nieco take

jaja1239
autor
28. jan 2016

@margaretkamirka sme si preskakali a prezili kadeco a ked to vydrzalo tolko rokov si myslim ze nad tymto by som ani neuvazovala