Pozvať na oslavu dcéry švagrovcov?

29. júl 2024

Ahojte,o tyzden oslavuje moja dcerka 2narodeniny..manzel ma brata,ktory sa nebavi/nestretava v podstate s celou rodinou..velmi ho ovplyvnuje jeho zena,moja svagrina,stretavaju sa len s jej rodinou..
Nenavstevuje ani svokrovcov..

Stale ked je oslava z manzelovej strany,tak ich pozveme,no stale maju vyhovorky a nikdy nepridu..a tu nastava moja otazka,pozvat ich na dcerkinu oslavu?

Ja som nazoru,ze ano a ked nepridu ich vec..manzel je toho nazoru,ze sa im uz vnucovat nebude.
Ako by ste sa zachovali vy?

roja01
29. júl 2024

Ja som za pozvanie. Bratia su rodina a tu treba vzdy udrziavat dobre vztahy. Dobro plodi dobro.

doriiis
29. júl 2024

Nepozvala by som.Naco? Dieťa ich nepozná,sú to pre neho cudzí ľudia.

lenka.25
29. júl 2024

Nie , už by som ich nepozvala .

kvietok2012
29. júl 2024

Rozhodnutie by som.nechala na manžela...

lucylaw
29. júl 2024

Nepozvala by som ich a už vôbec nie,keď si to manžel neželá..Je to jeho brat,nech o tom rozhodne on..

mili2016
29. júl 2024

@lucylaw presne tak, je to brat tvojho manžela on by mal rozhodnúť či pozvať alebo nie

januska12323
29. júl 2024

Nepozvala, načo? Dieťa ich nepozná, vy sa nestretávate, zbytočné vnucovanie. Aj tak by neprišli a ty by si dumala prečóóó.

lakebabe
29. júl 2024

Nie, su to cudzí ľudia my sa tiež niektorí členovia v rodine takto nestretavame už roky bohužiaľ.
Dieťa ich aj tak nepozná a o tom by mal rozhodnúť tvoj muz

kamatopo
29. júl 2024

Ja by som slušne zavolala a pozvala. Už je na nich ci prídu alebo sa zas v hovoria. Nedala by som svagrinej dôvod na ďalšie oddialenie od rodiny. 😉

autor
29. júl 2024

No,lenze moje deti ich poznaju,byvame v radovej vystavbe na jednej ulici,cize obcas sa vidame,ale to svagor pozdravi,ona nie

kamatopo
29. júl 2024

A jej co akože vadí keď ste ešte susedia? To co ma za komplexy 🤦.

beata_k
29. júl 2024

Nie. Od coho je to dobre? Aby si hladali dalsiu vyhovorku preco neprist??? Vsetci vedia, ze prist nechcu. Tak raz a navzdy ukoncite su saskarnu s pozyvanim.

deborahzelenkava
29. júl 2024

To este kolko tem o svagrine,ktora sa nechce s vami rodinkovat zalozis?

autor
29. júl 2024

@deborahzelenkava ja som tu predchadzajucu nepisala..tam autorka pise,ze je to bratova zena..tu ide o brata mojho manzela

dadka1997
30. júl 2024

Nebudem sa vnucovať

margotka17
30. júl 2024

Je slušnosť pozvať ich a zvyšok je už na nich.

edit292
30. júl 2024

Tak už len kvôli tomu, že švagriná sa vôbec ani nepozdraví, by som ich nepozvala, už ixkrát odmietli rodinné oslavy a načo sa vnucovať, ja mám tiež takú švagrinú a tá sa tiež nikdy nezmení, pohŕdavo sa o nás vyjadrovala a popritom, môj brat zdedil nehnuteľnosť po našom dedkovi a napriek tomu nás tam nechcela ani vidieť. Vôbec mi nechýba a brat sa prispôsobil svojej žene.