Pozornosť mužov ma otravuje

9. apr 2021

Mám 25 rokov, vek kedy je väčšina mojich kamosiek už usadených, zasnubenych, tehotných, v dlhoročných vzťahoch. Ja však nie. Neviem prečo ale muzi ma celkom otravujú. Od puberty sa okolo mňa točilo množstvo mužov, so skromnosťou môžem povedať že som pekná žena. Má o mňa záujem vela mužov, niektorí sú aj naozaj fešáci,no mňa to skôr otravuje ako teší. Naozaj skoro denne ma niekto osloví a vypýta si moje číslo, FB, snaží sa o kontakt a tak podobne. Myslím že aj preto že to zažívam tak často ma to už prestáva baviť. Mala som 3 dlhšie vzťahy a všetci partneri mi dávali pociťovať že som naozaj krásna ale až tak, že som mala pocit že to je jedine prečo sú so mnou- môj vzhľad. Pred pol rokom som sa zaľúbila do jedného muža no bol tak veľmi žiarlivý, že nám to nevydržalo. Niekedy sa zamýšľam či vôbec nájdem niekoho kto mi bude vyhovovať pretože naozaj aj keď sa mi prihovára množstvo mužov ja som z toho už nejaká otrávená a nebaví ma to. Ako to mám zmeniť ? Ako si začať užívať to že majú o mňa záujem a ako to využiť v môj prospech?

0silvia0
9. apr 2021

Vyuzit vo svoj prospech zaujem muzov? Nerozumiem otazke😔

sapetka
9. apr 2021

Waw kazdy den chce od teba minimalne jeden muz kontakt? Super to musis vyzera potom extra super univerzalne sexy podla mna. No krasne zeny to maju tazke. Tak to vyuzi vo svoj prospech a najdi si partnera z tolkych zaujemcov si mozes aspon vybrat

stanulienkat
9. apr 2021

Tak vies, my krasne to mame v zivote tazke.😅😅 Treba vydrzat...

liljana
9. apr 2021

Si mlada, vadi ti pozornost muzov. Ked zostarnes, zase budes vyplakavat, ze si ta uz nikto nevsima. V mladosti maju zeny vela pozornosti, v starobe zase skoro ziadnu. Kazda zena s tymi dvoma obdobiami musi nalozit tak, ako uzna za vhodne.

kiwi3
9. apr 2021

tato tema je realna alebo som z inej planety? ides po ulici a zrazu niekto, ze: "hej, daj mi svoje cislo"? aj teraz pocas lockdownu? tiez nie som uplne najskaredsia na svete, ale toto sa mi teda asi nikdy nestalo. alebo pritahujes svojim vizualom menej inteligentne typy

akbara77
9. apr 2021

@0silvia0 to nebola otázka, ale chvalenie😂

lindous
9. apr 2021

Ako to využiť v svoj prospech ? Pýtaj od nich peniaze za číslo 😂 alebo teda neviem čo si predstavuješ pod pojmom prospech

Akože mne sa to ani zďaleka nedeje takto hojne, nie som žiadna kráska, ale raz za čas ma niekto osloví resp. oslovil, kým sa chodilo do podnikov a tak a ja už to nemám rada, ale proste slušne poďakujem za kompliment a idem ďalej, nerozdávam kontakty na počkanie, lebo viem, že následné pokusy o rozhovor by ma otravovali 😅

A teda ak si mala pocit, že s tebou boli bývalí len pre vzhľad, tak to zvykne byť tak, že vrana k vrane ... podľa mňa sa to dá hneď na začiatku vycítiť a ak sa necháš kúpiť len na to, že ti dávajú pocítiť, že si krásna, tak sa potom niet čo čudovať ...

ab727
9. apr 2021

Mať tak tvoj vek,tvoju krásu a tvoje starosti...neboj nič krása raz pominie a už nebudeš taká zaujímavá...a využívať pozornosť mužov vo svoj prospech?Tá otázka znie strašne...

heidy222
9. apr 2021

Toto je asi najvacsia p..Ina co com na MK citala. A dokonca prevysuje 40 rocne uteraky o 2 temy dole a to Uz je co povedat

stanulienkat
9. apr 2021

@heidy222 tak to si asi vela na mk necitala. Tu byvaju ine pecky. Toto je slabota.😅😅😅

janinah
9. apr 2021

Veľmi ľahko s takým prístupom ostaneš sama a bez rodiny.Len krása je veľmi málo.si pekná,ale znudená,otrávená,so snahou využívať....tie kontakty kludne nadväzuj,muži s tebou chvíľu budú komunikovať,potom ťa spoznajú,možno využijú v posteli....a opustia.Lebo krása je chvíľu aj zaujímavá,ale do normálneho vzťahu treba osobnosť.Traja muži v tvojom živote ti jasne dokázali,že len vzhľad nestačí.Skús s tým niečo urobiť.Potom sa nájde aj ten pravý.

stanulienkat
9. apr 2021

@janinah myslim, ze sa nemusis o nu strachovat. 🙂Je to fake tema.

irusa
9. apr 2021

Och daj fotku..možno ti začnú písať na FB aj ženy...ale bez filtrov 😉

panelacikova
9. apr 2021

zruš si FB a máš po polovici problémov. na hlavu vrece a máš po druhej polovici problémov... a neviem, ak je toto reálna téma, tak si divná. každú ženu teší pozornosť mužov, nebudeme si nahovárať, že nie. každá sa potom cíti pekná a žiadaná. akurát je dobré, ak žena dokáže asertívne muža odmietnuť, prípadne mu nevyhovieť (číslo, schôdzka apod.). ak si reálna, nauč sa to a budeš potom už úplne bez problémov. hoci si myslím, že to vrece postačí...

liljana
9. apr 2021

@irusa vila je neodolatelna

jankapepe
9. apr 2021

Nenamaluj sa, vlasy ráno len prehrabni, oči umy čistou vodou, daj si jednoduché tričko, nohavice, alebo šaty jednoduchého triezveho strihu.
Až potom môžeš povedať že sa niekomu skutočne páčiš 🙂

h2
9. apr 2021

@stanulienkat Presne toto som chcela napísať! 😂😂😂

0silvia0
9. apr 2021

@liljana teraz si mi pripomenula jednu ruzovu staru pani, co chodila po meste pred rokmi. Chodila v cope s maslou, ruzove outfity, mala cca 60-70 rokov, a tiez sa za nou kazdy obzeral, len ona si myslela ze to preto, aka je krasna a neodolatelna🤪
Ktovie co je s nou, uz som ju dlho nevidela.

smajcii
9. apr 2021

Odveci, ale vieš variť? 😀😀 Krása totiž pominie, ale tanier segedínu ostane 🤣🤣🤣 tak či nebol problém tam 🤭🤭

autor
9. apr 2021

@smajcii ano viem :D

78787878
9. apr 2021

@kiwi3 Pred rokmi ma v letiskovej restauracii uputala mlada zena, ktora tam robila za napojovym barom. Odhadujem cca 25. Bola tak prirodzene krasna, ze sa z nej tazko odtrhal zrak. Aj pre mna ako cistu hetero zenu. Viem si predstavit, ze napr. v takomto zamestnani si denne aspon jeden muz kontakt vypyta. Aj bez FB 🙂

sissy27
9. apr 2021

Kde v čase lockdownu a obmedzenia pohybu stretávaš chlapov, ktorí aj cez rúško či respirátor, ktoré máš cez pol tváre, odpadávajú z tvojej krásy a nechýba im odvaha osloviť ťa a vypýtať si číslo? 😃
Či to len na sociálnych sieťach? Pro-tip for free: sprav si súkromný účet a nepretŕčaj tam verejne svoje fotky. Nemáš za čo.

alchemilkazltozelena
9. apr 2021

Prestan sa malovat a hned je tvoj problem vyrieseny ;)

momoqui
9. apr 2021

Pobavila som na komentaroch 🤣

gazpalm
9. apr 2021

No to mam podobne a uz po tridsiatke a s detmi a hodne dlho vydata a kedze mam pracu kde denno denne prichadzam do kontaktu s ludmi ide ma z tych trapo poznamok a chval vyhodit z koze....🙄zistila som ze chlapi maju asi tu istu skolu na komplimenty bo to furt to iste dookola...a to si nemyslim ,ze som nejaka extrem hezka,za mladi som bola modelka ,ale tam.bolo tolko krasnych zien ze ti muzi v tejto brandzi boli zvyknuti ,alebo tepli 🤣a vobec tolko navrhov a snazeni sa o kontakt nebolo...ja som uz na drzaka odpinkam tak ,ze vacsinu ani nenapadne skusat dalej 🙄

danim
9. apr 2021

Vypýta si tvoje číslo kde? Teraz v LD. Ulice prázdne, namestia prázdne. Kde? Na instagrame a iných soc sieťach?

emv
9. apr 2021

A to ešte nerobíš barmanku 😂😂😂😂😂

lula313
9. apr 2021

Je toto realna téma? Akože tiež po mne pokukovali muži, pískali po mne robotníci, dostávala som komplimenty😀, ale teraz nosim všade respirator, keď nesedim doma a idem raz za tyzden do potravin, tak od všetkých bocim, držím si maximálne rozostupy, takze si to realne neviem predstavit. Ale možno chodis každý deň do prace, si sestrička z Kramarov, sen všetkých klamarov, ktorí jej sľubujú modre z neba😂😂😂

danim
9. apr 2021

Vymyslená téma opäť z nudy kvôli provokácií, anonym a viac nič nenapíše. Trápne.

vilma7
9. apr 2021

A to ako kde ťa denne oslovujú? Každý deň chodíš na nákup, alebo asi do práce?
Žeby cez sociálne siete? Stačí sa odhlásiť a máš svätý pokoj.