Pozdravili by ste ako prvé?

27. dec 2022

Nasťahovala som sa naspäť k rodicom na dedinku a keďže to nie je velka dedina, ľudia sa tam poznajú. Raz som isla po dedine a videl ma jeden muz, s ktorým sme sa nikdy predtým nevideli ale tiež je odtiaľ. Našiel ma na FB, začali sme si pisat, sadli sme si a tak ma pozval na kavu. stretavali sme sa potom casto u neho, von, hocikde bolo nam spolu fakt dobre. Lenze potom som sa znovu odsťahovala od rodicov a nejak nam ten kontakt upadol kvôli tomu že si myslel že sa už nebudeme stretavat kvôli diaľke. Nikdy sme sa o tom vsak nerozprávali. Len keď som sa ho spýtala či sa ešte stretneme tak on že či sa mi dá odtiaľ prist. Keď som povedala že Ano tak povedal že sa teda bude tesit, ja tiež ale nedohodli sme sa na stretku. Už nie sme v kontakte, asi aj mojou vinou, že som mu zo zaciatku casto nepisala. Teraz na sviatky som isla domov a videla som ho z diaľky. Normalne som nevedela ako reagovať tak som sa jednoducho robila že ho nevidim a isla som dalej (Ano viem, som blbá). Teraz budem ale casto chodit domov a viem že ho obcas urcite stretnem. Mam sa mu pozdraviť prvá, prihovorit? Aj by som rada ale na druhej strane, nechcem sa vnucovať. Pretože keby mal fakt zaujem tak to len tak nenechá a snaží sa udržať ten kontakt. Mrzi ma to lebo mi obcas fakt chyba ale neviem či aj ja jemu.

moonlight1210
27. dec 2022

Normalne sa pozdrav ako staremu znamemu. Mozno sa pristavi, popytate sa vzajomne co nove.

V najhorsom ta odignoruje on.

Ale takto to vyzeralo, akoby ti uz nebol dost dobry, odkedy si prec.

autor
27. dec 2022

@moonlight1210 najviac ho mozem vidiet vo dvore pred jeho domov, pretože to mam cestou. Ale raz ešte keď som bola doma mi vravel, že keď ho uvidim nech sa zastavím hocikedy. No mne je to take hlúpe prist len tak za nim do jeho dvora a zvlast teraz keď neviem na com sme alebo teda keď to vyzera že už sme si znovu pomaly “cudzí”…

moonlight1210
27. dec 2022

Tak ked ho uvidis na dvore, tak mu zakyvaj. A uvidis, co bude nasledovat.
Zakyva ti.
Pride k branke.
Pozve ta dalej.
Odignoruje ta.
Ved uvidis.

autor
27. dec 2022

@moonlight1210 lenze ma to tak trosku dalej od cesty. Takze prist asi nepríde. A ak mu len zakývam mozno to bude brat že nemam zaujem o nic viac. Ach riešim sprostosti ako male dieta viem, ale nikdy som nebola v takej situacii

basullinka
27. dec 2022

Hlavne to prestaň už z každej strany analyzovať. Usmej sa, pozdrav, zakyvaj, keď sa uvidíte a potom reaguj ďalej podľa reakcie dotyčného pána.... 🤷‍♀️

mpg
27. dec 2022

Dá sa mu aj zavolať, že teraz si doma a ak sa bude najako vyhovárať, tak si našiel už nejakú inú.

svokrinjazykmonika
27. dec 2022

No bola chyba robiť že ho nevidíš ale nebudeme plakať nad rozliatym mliekom, že? Mohla si mu zakývať a hotovo. Keď ho uvidíš nabudúce tak mu aspoň zamávaj. A napíš mu keď ti to tak behá po rozume. Napíš mu ahoj, som späť. Minule sa mi zdalo že ťa vidím ale nebola som si istá či si to ty...

zmrzlinka2021
27. dec 2022

A je zle pozdravit cloveka?

deti95060810
27. dec 2022

ja by som sa pozdravila aj prvá.. však sa poznáte.
ako zareaguje on - ťažko odhadnúť

marca12
27. dec 2022

Zbytocne riesis nezmysly. To je taky problem sa pozdravit staremu znamemu? A prehodit s nim par viet? Teraz cez sviatky som postretavala znamych,ktorych som aj 15 rokov nevidela. Zvitali sme sa srdecne aj ked sme roky neboli v kontakte.

euka210
27. dec 2022

Ked ste si rozumeli, tak fakt zbytocne to takto zahodit. Ved pojdes okolo, uvidis ho, zakyvas, odkyve, tak pojdes k branke a opytas sa ako zije, co ma nove...ved normalne, ako normalni ludia 😁

autor
27. dec 2022

Alebo mu napisem na nový rok :D drzte palce

miskozvychodu
27. dec 2022

U nás na dedine sa zdravíme šicke a keď neodzravia tak nabudúce o to hlasnejšie a oni sa potom už odzravia

toskanka
27. dec 2022

@autor Nie, napíš mu hneď. Opýtaj sa ho napr. ako sviatkoval. Písať niekomu na novoročné prianie je také malo osobné. Mohol by to zobrať ako zo slušnosti a v tomto zmysle ti aj odpísať.

oli18
27. dec 2022

Bože, prázdniny 🙄

kaki3
29. dec 2022

Neviem naco toto riesis, normalne by som sa pozdravila, ved nic nejako zle sa medzi vami nestalo, tak preco sa tvarit, ze sa nepoznate.