Potrebujem spraviť zmenu v živote

20. apr 2024

Citim, ze potrebujem spravit zmenu. Aj v pracovom aj osobnom zivote. Hrozne sa bojim. Hrozne som z tych myslienok unavena. Nechcela som odchadzat z prace, ktora ma bavi, ale je na case, hlavne kvoli ludom. A co sa tyka vztahu, tam sa to lame, je to take bud alebo, takze sa uvidi najblizsie dni. Som hrozne unavena, vela veci si vycitam, ale snazim sa ostavat aj aspon ako tak naladena. Dlho som sa odhodlavala na zmenu, ale uz musim a nebat sa zmeny. V pravi nic vysvetlovat nemusim a rodina pochopi. Potrebovala som to dat zo seba von.

egonsk
20. apr 2024

👍

autor
20. apr 2024

@egonsk najhorsie je, ze som osamela

monikkatt
20. apr 2024

Drzim palce, prvy krok je vzdy najtazsi. Ale ak citis ze to potrebujes tak do toho. 🍀

mmatta
20. apr 2024

Aj toto prejde. V každom ťažšom životnom období som sa cítila osamelo. Neviem čím to je,alebo či mám takú skúsenosť iba ja,ale mne sa opakuje, že tie ťažké situácie v živote musím prejsť sama so sebou. Máš všetko, čo potrebuješ, máš seba .....

margotka17
20. apr 2024

Tam, kde niečo končí, začína niečo iné. Určite je dobré z času na čas zmeniť prácu, vyskúšať niečo iné robiť a zároveň sa posúvať dopredu. A tak je to občas aj vo vzťahoch. Treba si veriť, mať predstavu a cieľ, čo, ako, kam, kedy a s kým... Držím palce na dobre rozhodnutia 👍

cina1
20. apr 2024

strach zvazuje, smelo do toho 👍

lucia3296
21. apr 2024

Urobila som to ...viem ako sa cítiš. Pred týždňom som dala výpoveď z prace (6 rokov som tam bola)do 2 mesiacov odchádzam žiť na Slovensko .Život je zmena, tiež mam strach