Potraty a vzťah (asi) v troskách

25. mar 2021

Mam 31r a za sebou mimomaternicove(rok 2019) a missed abort vyse mesiaca dozadu. Nemame ziadne dieta. S partnerom sme spolu dlho. Prezil Vas vztah taketo turbulencie?Tie hormonalne vykyvy sa dost na mne podpisali,neuvedomila som si to vtedy,no s odstupom casu ano:(Dlhe roky som dieta odmietala,chcela som jo kboli mm lebo ho milujem a chcem aby bol stastny,no gol nastal teraz,ze on po tychto skusenostiach dieta nechce,lebo ze mi z toho j..be.
Obaja sme taki ,,taliani,,temperamentni,no toto ms nasralo....

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
25. mar 2021

@cocolino234 ja som mu povedala,ze to dieta som chcela len kvoli nemu.. aj to,ze mam chut sa na to vykaslat,no samozrejme to bolo v afekte.Ach...ked ja som taka blba,ze sa neovladnem a poviem svoje...aj to,co nemyslim tak vazne😭

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
25. mar 2021

@cocolino234 ano hneva sa,mam pocit ze momentalne na vsetko,co som mu kedy zle povedala.On mi tiez neraz nalozil riadne,nieje ziadny gentleman takze dom necskala,ze ho to bude drzat XY tyzdnov.Neviem fakt co bude dalej. Chodim do centra Helios,momentalne cakam na vysledky horm.profilu,uzila som si svoje on mi zas dnes vytkol,ze on ma hypoteku na 30rokov a ze si na dome tiez uzil svoje.Ja uz neviem co ako argumentovat,viem ze som velakrat nanho vybuchla aj viem odpalkovat slovne,ale necakala som takyto postoj z jeho strany.

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
25. mar 2021

@cocolino234 ono to buchlo cca tri tyzdne dozadu ked som nanho vyletela kvoli tomu,ze nezastavil na blizsom parkovacom mieste a on bol v tom,ze tam je rezerve a ja som mu hovorila,ze neni a blabla...ozaj kvoli hluposti.Vtedy sa sekol a zhodnotil ze cca ten tok mi j..e a ze to sa nebude dat vydrzat ak budem tehu alebo popripade sa zas nieco sa stane atd.Ako som pusala obaja sme temperamentní,niesom ziadny svaty obrazok. No mam jasno v tom,ze ho milujem,ineho muza nechcem atd..to on vie

andreatytler
26. mar 2021

V hneve ludia nehovoria pravdu. Povedia prvu vec co ich napadne len aby zranili toho druheho.
Ak by ti v klude a vyrovnane povedal ze dieta s tebou nechce lebo to nezvladas, bolo by to ine.
Ale ja by som sa s nim na temu dieta a vas vztah urcite porozpravala ked sa zase ukludnite a udobrite. Treba zhodnotit vasu sytuaciu, vas vztah a aj to ci chcete pokracovat v snazeni sa o dieta. Kludne mu najskor povedz svoj postoj a opytaj sa ho ako to citi on. Hlavne mu treba vysvetlit ze ANO, tehotna zena je velakrat tikajuca bomba a on bude musiet chodit okolo teba opatrne... s tym nic nenrobite.🙂

deti95060810
26. mar 2021

@andreatytler v hneve ľudia nehovoria pravdu? Práveže veľa krát len vtedy. A to rovno do očí a bez príkras....😉

deti95060810
26. mar 2021

autorka. Skús najskôr popracovať na sebe, na tvojej povahe. To budeš vystrájať nie len v tehu, ale aj keď už bude bábo na svete? Vieš koľko vypätých situácii nastáva pri deťati? A to je jedno či pri novorodencovi, batoľati, alebo školákovi....
a áno, poznám veľa manž. ktoré neustáli vzťah pri problémoch - akýchkoľvek.

evica01
26. mar 2021

Pretiekol pohar. Este to potrva kym sa to vsetko utrasie. Ja si ale myslim, ze budete v ppriadku.
Ked sa ako tak ukludnite tak sa budete dlho rozpravat. Kazdy den a do noci.
Popracuj hlavne na sebe.
Taketo stavy prichadzaju a odchadzaju.
Nebud zla na svojho muza, tiez ma svoje hranice (ako si zistila sama). Vaz si ho. Drxim vam palce, vsetko bude dobre. Upec riadny kolacisko nech vidi, ze sa snazis 🙂

terezka1947
26. mar 2021

Zasluzi si priatel tvoje vybuchy?
Neda sa vzdy vyhovarat na hormony.

karelova
26. mar 2021

@deti95060810 nemusia aj môžu v hneve hovoriť pravdu. Keď sa človek dostane do afektu, casto povie veci uz len s cieľom ranit toho druhého. Aj ked si to nemysli ale vie slabé miesto toho druhého. Nemalo by sa to stavat, ale všetci sme len ľudia..

0kristina0
26. mar 2021

Chlapi nemaju radi hysterky, maloktori ich znesu a ako tu uz bolo napisane, jeho pohar pretiekol. Pre mna by bol toto velky vykricnik toho, ze ups, mozem o neho velmi jednoducho prist. Naozaj by si si mala uvedomit ako sa k nemu spravas. Raz moze stretnut inu zenu ktora bude opak teba a teba kopne do riti. To ze si mu vykricala pravdu o tom, ze do dietata si isla kvoli nemu tak to bol podla mna klinec do rakvy. Toto urcite pocut nechcel a necudujem sa mu ze stratil uz aj on chut mat s tebou dieta.

katkami123
26. mar 2021

Och, povedať mužovi, ze si chcela dieťa iba kvôli nemu je riadne cez... teraz si o tebe môže myslieť, že nebudeš mat k tomu dieťaťu žiaden vzťah a nebudeš dobrou matkou, lebo to robíš iba kvôli nemu. Niekedy je mlčať zlato. Dajte si pauzu, keď sa situácia s kovidom upokojí zájdite na dovolenku a tam sa pokúste znovu. Veľa párom sa zadarilo na dovolenke. Ja z môjho okolia poznám dva, kde sa roky snažili, zrazu prišla dovolenka a bum.

katkami123
26. mar 2021

A ak si moc hysterická normálne, mohol mu pohár trpezlivosti pretiecť a naozaj sa môže bat ako na teba bude do toho vplývať tehotenstvo, hormóny a neskôr starostlivosť o dieťa. Každý chlap potrebuje cítiť teplo domova a dobrú atmosféru, aby sa domov rad vracal. Ak si príliš hašteriva a stále potrebuješ mat posledné slovo, rak to môže uťať radšej z kratšieho konca teraz. Tiež chce asi priviesť potomka do kludneho prostredia a k vyrovnanej žene. A dieťa je naozaj skúška nervov, on si to očividne uvedomuje.

danajahotkova
26. mar 2021

Najlepšie by bolo dať si pauzu a aby ste opäť našli na sebe to krásne, čo máte radi v čom si rozumiete a ono postupne všetko príde, s tebou mávajú hormóny, to je jasné, len musíš sa to snažiť tiež nejako odkontrolovať.

nominativ
26. mar 2021

@deti95060810 ja sa tiež vlastne len snažím udržať hnev, aby som na niekoho nevybliakala, čo si myslím :D

autor
1. apr 2021

@katkami123 hm takze k tomu napisem len tolko,ze na dovolenku sa jemu nechce ist lebo jemu sa nechce ist nikde.Jedine zabehat a na bike aj to sam lebo ze ja som pomala.Jedinu spolocnu aktivitu sme msli fitko,to je teraz zatvorene.Navstevy neznasa,aj ako nema rad moju rodinu ani tu svoju a ani nadich kamosov uz nechce vidat.Kazdy je k..t a debil atd
Tak neviem potom

autor
1. apr 2021

@danajahotkova.jedine krasne na nom je vzhlad.Ako fakt...Krici na mna kvoli kazdej hluposti,vyhadzuje mi na oci ze som sa vyzrala. Ked si nieco davam na tanier,kontroluje co jem a komentuje to.

autor
1. apr 2021

ja som stucnela z 52kgna 57 kvoli tomu,ze som prestala fajcit a mesiac na to som mala mimom.tehu a tak som sa fajcenia uplne vzdala. Co sa tyka zabavy a alku fakt za tych cca 12 rokov co sme spolu som bola na max 20tich akciach

katkami123
1. apr 2021

A to on je nejaký fitness tréner, ze je taký zameraný na sport a postavu? Tak a s kým on vlastne okrem teba vychádza, keď každý je divný? Neporovokuje ta potom aj svojim správaním trochu k tým výbuchom tvojim?

autor
1. apr 2021

@katkami123 Ano to ste trafila,ze ma vyprovokuje a potom zo mns urobi debilka.Ze som labilna atd.On cvici uz dlhe roky,ma bicepsy aj lytka vyrysovane no tuku na bokoch a bruchu ma viac ako dost.No on si mysli ze je dokonaly.Uz mam toho dost,keby sme nemali spolocnu hypo na dom,som davno prec

autor
1. apr 2021

@katkami123 On nevychadza s nikym.So sestrou sa nebavi sest rokov,s mamou minimalne a inak nist.On je zatrpknuty,ze kazdy oje.ava

katkami123
1. apr 2021

Tak to vôbec nie je dobrá povaha. On sa výživa v tom, že ťa naserie a ešte urobí z teba hlupanu. A tiež pozor na jeho rodinne vzťahy, tam je tiež kopu výkričníkov, dávala by som si na takého pozor a nie sa snažila s ním ešte otehotniet, to vznikne zase kopu dalsich problémov, jeho dieťa nezmení. Taký, ktorý s nikým nevychadza ma problém vyjsť aj sám so sebou.

katkami123
1. apr 2021

Dokáže sa ospravedlniť a priznat si chybu, keď urobí niečo zle? Alebo vždy za jeho chyby a za všetko môže niekto tretí, na koho zhodí vinu?

bluka2
1. apr 2021

Bola by som rada, že s ním nemám dieťa podľa jeho opisu. Nechceš nájsť lepšieho? Alebo radšej sama než s niekým, pre koho si "moc pomalá"?

luccija
1. apr 2021

Veď vy si vôbec nerozumiete a ste spolu 12 r je jasné, že už na seba stekate vo všetkom už si idete na nervy, keď sa niekto pohada či bude parkovať bližšie či ďalej.Co na ňom tak miluješ?keď zároveň píšeš, že keby nebolo hypo už tam nie si.Mozno by si sa mala sebakriticky zamyslieť či to je dobry budúci otec dieťaťa

autor
1. apr 2021

@katkami123 Ano hovori sa,ze podla toho,ako sa chova k matke bude sa chovat k svojej zene.No jeho mama je psychiatricky pacient.S nou sa hada tak,ze jej aj povie ze je jeb..ta

autor
1. apr 2021

@katkami123 On sa neospravedlni..on dojde ked vidi ze mam nervy v haji,alebo revem a povie mi vzdy...Laska nehnevaj sa,alebo laska ved sa lubime.Ja mu mam chut odrhnut hlavu,no vzdy ustupim.A ked ja jeho vytocim je schopny sa so mnou nebavit aj dva az tri tyzdne

autor
1. apr 2021

@bluka2 Som tohto isteho nazoru.Asi ten covid bol na nieco dobry,ked sme furt doma mame cas prehodnocovat a rozmyslat.No je mi to luto,lebo aj ked sa nsn hnevam,tak furt ho lubim a viem,ze aj on mna.Aj mame spolocne zaluby..aj majetky😐Tak ja neviem🤢