Posledné dni mám zlú náladu

lyzzy
11. mar 2014

Ahojte.
Posledné dni mám náladu úúúúplne pod psa.A tak mi napadlo že sa vás opýtam ako vy bojujete zo zlou náladou.
Mne nepomáha už nič.....ani hudba a to je už čo povedať.
Ako ste na tom vy?

monicm
11. mar 2014

@lyzzy čo tak prechádzka po slniečku?či spraviť si radosť nejakou drobnosťou?alebo si ísť zabehať či zaplávať?mňa vždy vedela zo zlej nálady dostať prechádzka v peknom počasí s obľúbenou hudbou alebo dobrý film

lyzzy
autor
11. mar 2014

@monicm ....si zlata 😀 .....zaplavat si sa chystam uz asi 2 tyzdne...nikdy mi nevyjde cas.
Ja sama neviem co mi je....moj drahy mi dnes kupil pekne hrnceky ktore som dlho chcela....a nic.Ako potesilo ma to ale zaroven hned na to som si pomyslela ze co teraz?
Mne sa toto nestava.....som pozitivny clovek ale posledne dni ako keby ma niekto vymenil

monicm
11. mar 2014

@lyzzy je možné,že sa ťa chytila jarná depresia,prípadne "len" melancholia,najmä ak tomu nemalo čo predchádzať (nejaké stresy,problémy,starosti),tu treba ísť po maličkých krokoch a hľadať,čo spraví radosť,trpezlivosť (tvoju aj partnerovu) a bude fajn. a ak by sa to nezlepšovali,nebáť sa navštiviť odborníka

lyzzy
autor
11. mar 2014

@monicm ....tak problemy nejake su....ale kto ich dnes nema vsak?
Ale su to take veci co su riesitelne a viem,ze ludia maju oooovela vacsie a vaznejsie starosti.
Ale dnes som sa rozplakala len tak lebo som mala pocit ze sme v totalnom kybli....a pritom.
Máme zdrave krasne dieta,lubime sa....budujeme domov a ja takto....by som sa najradsej prefackala alebo co.
Najhorsie je ze potom si ja pripadam ako najvacsia hlupana na svete....partner sa trepal pre tie hrnceky cez pol mesta len preto lebo ja som ich videla v reklame 😀 ....a ja lenze ,,dik,nemusel si,,Chapes to?

anatalia77
11. mar 2014

@lyzzy nuz obcas,ked sa potykame s malymi problemami,tak sa vlastne stane,ze nas dostanu do depresivneho vycerpania.Proste vela malickosti,ale suma sumarum,je toho dost.
Aj malo umorilo vola

lyzzy
autor
11. mar 2014

@anatalia77 ....dakujem.Hadam sa to zlepsi lebo inak neviem

bosoriak
11. mar 2014

@lyzzy Ja tiez obcas mavam pocit, ze je vsetko naprd, vsetko ma rozculuje, deti su protivne, manzel oprskly, pes neposlucha... staci sa mi vacsinou pozriet do kalendara, zistim, ze mam tyzden pred kramami 😀 Tak si rozbalim cokoladu a snazim sa nevrieskat uplne nahlas, detom dovolim pozerat viac rozpravok, manzel uz vie, takze sa mi ucelovo vyhyba a pes je tiez vtedy zalezeny pod gaucom radsej.

Netvrdim, ze je to tvoj pripad, ale je dobre sa obcas zamysliet nad pricinami 🙂

anatalia77
11. mar 2014

@lyzzy neboj zlepsi,ja tiez nie som stale v dobrej nalade.
Ak by som bola stale happy,tak by som bola blazon.Ti su pernamentne stastny a ani nevedia preco 😉

lyzzy
autor
11. mar 2014

@bosoriak ....ja pricinu viem....cakame na veci ohladom domu..papiere,kataster a pod.
Su to veci ktore nevieme urychlit ani ovplyvnit a tak cakame.A to ma ser..

lyzzy
autor
11. mar 2014

@anatalia77 ....ja viem.Dufam.Dufam ale ze dovtedy ma neopustia vsetci moji milovani....by som sa im ani necudovala

anatalia77
11. mar 2014

@lyzzy jaaj,moja to este len budes mat naladicky a unavicky...

klincek
11. mar 2014

@lyzzy hm, poznam..u mna je problem jarna unava (mam ju kazdy rok a naozaj to nie je len fraza, citim sa vzdy hrozne) a potom kramy. ked sa to skombinuje, je peklo. vsetko mi vadi, vsetko ma na.iera, kazdy je protivny /len ja som dokonala, samozrejme 😀 / atd. trocha to spravilo IU teliesko, ale prirodu neoklames - vzdy v obdobi, ked by som mala mat MS, idem vyskocit z koze.
a konkretne teraz na mna jar dolahla uplne sialene, som druhykrat chora v priebehu mesiaca, a citim sa totalne mizerne. samozrejme, mam kopec povinnosti a vobec sa mi to nehodi (ako keby sa niekedy hodilo, ze? 😝 ).
velmi ti asi neporadim, ale u mna funguje viac oddychovat (ak sa podari) a odputat sa od toho niecim inym-cvicenim, prechadzkou na slnku, 800g nutelou... (teraz maju v Lidli v akcii, mala som ju ako prvu polozku na zozname 😅 )
hlavne si to prilis nepripustaj, len daj rodine vystrahu, aby ta nebrali uplne vazne😉 , ze nie si vo svojej kozi..a ono to prejde, neboj🙂

lyzzy
autor
11. mar 2014

@klincek ....si zlata 😀 ....dakujem

ragulca
11. mar 2014

@monicm aj ja...

klincek
11. mar 2014

@lyzzy teraz citam, ze riesite byvanie..a rozumiem ti viac, ako si asi myslis 😉

lyzzy
autor
11. mar 2014

@klincek ....tak toto je nase druhe byvanie...doteraz sme mali byt a teraz ideme do RD...ale pri vsetkej tej byrokracii a bankach,uradoch a neviem co sa uz obcas mam chut nato vykaslat....

klincek
12. mar 2014

@lyzzy uplne chapem. mne ked je zle, tak si predstavim, ako si raz sadnem so salkou kavy na terasu a budem sa divat do zahrady..a poviem si, ze to stoji za to 😉

toniesomja
12. mar 2014

@lyzzy pri vybavovačkach okolo domu su stale starosti, skus si predstaviť čo najhoršie sa može stať...odpovedz si..a žiť budeš aj nadalej, krásnu rodinku budeš mať tiež aj nadalej...Nemože ťa položiť riešiteľný problem.
Viem o čom hovorím,ja mám v sučasnosti tiež pár problemikov,ale mám skveleho partnera, jeho rodinu, krásne bývanie,uspešnu pracu...ked si toto všetko vypíšem na papier,vidím,že má zmysel sa usmievať...držím ti palce

lyzzy
autor
12. mar 2014

@toniesomja ....dakujem ti velmi pekne za velmi povzbudzujuce slova.Si zlata

toniesomja
12. mar 2014

@lyzzy rado sa stalo🙂

mylove321
13. mar 2014

mne pomaha rozhovor plny pochopenia, takze viem, ze moje problemy ma aj niekto iny a tiez sa rovnako trapi tak sa citim lepsie, ze moja zla nalada je opravnena...ale zas nie take, ze jedna povie co ju trapi a druhu trapi nieco uplne ine. to ma skor opacny efekt. najlepsie je ked sa stretnu dve ktore stve to iste aby sa spikli v aliancii proti tomu :D :D :D proste milovala som svoju kolegynu, s ktorou sme ohovarali vsetkych co nam v praci pri hociakej malickosti ukrivdili. :D to sa potom ani nikdy nestihlo nabalit, lebo sme paru vypustali po trosicke 🙂