Poraďte triky na neporiadneho muža

3. mar 2021

Baby da sa nejak naučiť neporiadny chlap poriadku? Dnes rano som.vosla do kuchyne a co si robil večeru tak všetko na linke, zaschnute.... Nervy do mňa vošli,on veľmi dobre vie ze to neznášam a robi to stále, niekedy si umyje inokedy to nechá na ,,sama,, ... Ja tu všetko upratujem po nom každé ráno , rozhádzaná deka,pyzamo ... On nema absolútne režim, do polnoci hore, pivko, pc... Jeho matka mu vsetko tolerovala a Nikdy nič nepovedala,naucila ho ze ona poprace... Mne je z toho uz nagrc. Mame deti a citim sa ako slúžka niekedy. Keď sa rozčulim.je arogantný a povie mi ze sak ,, ponožky som si hodil do prádla, už neurobím ani to! ... Da sa to zmeniť? Ak ano ,ako sa mam správať aby som dosiahla ze začne sam od seba? Sú nejaké triky ako ste naučili chlapa?

autor
3. mar 2021

Ja by som sa na to vykašľala a nechala to tak ,aj týždeň nech o to zakopava..uz sa stalo ze som to urobila a nič ,neumyl po sebe ,vytahoval stale nové taniere príbory, ked som mu povedala ze dokedy povedal ze dokým to neumyjem. Tak som povedala ze to vyhodím do sudaku..on ze ok tak som to naozaj urobila. Povedal mi ze som citujem ,, jebnutá krava,, a nastval sa .. odvety zacal po sebe upratovať ako tak... No aj tak, stale sa to opakuje 😔 a ked cosi zas ,povie mi ,,vyhod to,, ...

autor
3. mar 2021

No ale.to som.chcela že nemôžem po nom ten bordel ti nechávať lebo deti... Chcem aby holi poriadne a učím ich tomu, bol by to pre nich zlý príklad keby je všade binec. A ja by som v tom.tiez nevydržala.. Neviem ako naňho

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
viktoria1425
3. mar 2021

Moj manžel tiež nebol zvyknutý pratať. Keď sme začínali spolu bývať skoro som o nervy prišla ale teraz sa všetko zmenilo. My sme prešli veľa hádkami ale jedine čo pomohlo je rozpravať sa o tom. Vkuse som sa opakovala ,poprosila ho o niečo konkretne,keď som chcela alebo mu proste povedala čo mi prekáža. Dlho sme si hľadali niaky sýstem ale našli sme.
Možno veľmi nepomožem no u nás to bolo o veľa,veľa rozpravani 🙂

dollyzv
3. mar 2021

Myslím že keď ti vlastný muž povie že si jebnutá krava,tak máte oveľa väčší problém ako jeho neporiadnost..🧐

autor
3. mar 2021

@dollyzv bol veľmi vytoceny lebo nečakal že to urobím.
@cocolino234 toto mi nenapadlo, skúsim

autor
3. mar 2021

@viktoria1425 vela krát som mu hovorila, vie ze som poriadna, sam to odomna vyžaduje, ...akoby som bola slúžka. On vie ze po.nom upracem lebo to nevydržím

dollyzv
3. mar 2021

On bol veľmi vytočeny,lebo neurobil a neodpratal po sebe a on sa ešte urazí a vynada ti?! Fakt paráda...😎

autor
3. mar 2021

On koľkokrát povie ze sak to urobí, neskôr...tj
asi o týždeň, no ide mi o deti,aky to je pre ne príklad 😔

autor
3. mar 2021

@dollyzv no vytočilo ho ,ze som to smarila do koša. Doteraz nám chýbajú taniere do počtu

dollyzv
3. mar 2021

Ja by som to riešila upratovačkou ktorú by musel zacvakat z vlastného vrecka..2x do týždňa nech všetko po ňom odprace keď sa milostivemu nechce..možno by si rozmyslel

dollyzv
3. mar 2021

Ja rozumiem že ho vytočilo že si to smarila do koša..môže byť rád,niektoré ženy by to smarili po ňom 🤣🤣🤣 každopádne mu to nedáva žiadny dôvod ani ospravedlnenie aby ti tak hnusne vynadal pre takú prkotinu ak teda jeden tanier nestál 300€ 🤷🤣

ibajaanikiny
3. mar 2021

Tak to ale musi mat riadne “zakernu” povahu a lenivu...ten moj je poriadkumilovny,ale ja som uuuupne “Monk” a ked sa mi nieco nepaci,tak si ho zavolam a ukazem,ze “aha,vidis ako to davam alebo ukladam ja?”. A on pochopi,nepapuluje...lenze to clovek musi mat aj v sebe,ze to chce po sebe urobit a nerobit naprieky. A to,ako to vulgarne povedal,to sa mi teda nepaci,je to podla mna chrapun,ale je to vysledok jeho matky. Teraz ho tazko prevychovat,stareho psa tazko novym kuskom naucit...uprimne ta lutujem...

autor
3. mar 2021

@dollyzv to by som neurobila lebo aj tak by som musela ten bordel upratovať zo zeme ja 😏😃 taniere boli lacné, no v tých nervoch by mi to bolo fuk , chvíľu si dával ale pozor, odvtedy aj umyje,ked ma náladu...

nyusika
3. mar 2021

@dollyzv presne.
kde tie zeny na takychto chodia ??

autor
3. mar 2021

@nyusika baby keby som není taka hlúpa, keby deti nemame,uz spolu niesme... To som si dnes uvedomila

autor
3. mar 2021

Velmi dávam vinu jeho matke. Zato co z neho vychovala, najradšej by som jej ho vrátila,bola by rada

nyusika
3. mar 2021

jasne, treba dat detom priklad do buducnoistui, ako vyzera spravny partnersky vztah...sorry

autor
3. mar 2021

@nyusika ano uvedujem si to,no deti su malinké a vtedy pri tom neboli. Ja si aspoň uvedomujem ako sa mam chovať pri deťoch a tak, on ani to ..

katkamatka7
3. mar 2021

Zapísať na povinný vojenský výcvik.

autor
3. mar 2021

@katkamatka7
@katkamatka7 presne toto !!! Uz som mu povedala par krát, ze mu chyba vojna. Ze tam sa chlapi naučili byt samostatni , vidim to na mojom bratovi a otcovi.. nikdy som nezažila bordel alebo zeby len tanier nechali kdesi pohodeny a to brácho mal 20rokov vtedy.

nyusika
3. mar 2021

vies co, pznam x muziv, co na vojne neboli a tiez s takymto priblem nemaju.
je to o navykoch z domu. skusila by sm problem riesit v klude, normlane sa porozpravajte, ziadne vycitky, zvysovanie hlasu.

katkamatka7
3. mar 2021

Keď sa môj brat vrátil z vojny, sám od seba mi moje podľa mňa poukladané tričká v skrini uložil do ,, komínkov". Nepovedal mi to,len keď som ich našla. Normálne sa m sa hanbila, že som tam nemala také krásne uložené a veru, doteraz také komíniky z prádla nenaskladám. A veľa ďalších pozitívnych vlastností tam získal. Storočný vtip: prečo sú muži vojaci najlepší manželia? Lebo plnia všetky rozkazy. Ale k téme: ak nebol vedený ku poriadku doma, tak to považuje za normálne, čo robí. Spôsob ,, pozri, ako to robím ja", teda naučenie príkladom. Naučenie zlým príkladom: ukázať a vyrozprávať, ako to robí či nerobí on a čo je dôsledok. To podanie jedla na špinavom riade sa mi pozdáva 🙂

hama_ba
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
3. mar 2021

@hama_ba toto asi navrhnem. A nech ju zacvaka zo svojho. Už nemám na to nervy
@katkamatka7 neviem či by si dal povedať , neviem ci vysvetľovať a ukázovat pomôže,ked už dávno vie ze robí zle, niekedy akoby az napriek

nyusika
3. mar 2021

tak umyvacka riadu a roboticky vysavac je zakladny predpolad statnej rodiny 😀

autor
3. mar 2021

@nyusika a ja hlúpa som bola proti nej ,ze šak načo🙄

nyusika
3. mar 2021

sak pre istotu 😀
nie, vazne. neuveritelne to setri cas a nervy, ja pustam vysavac kludne aj dvakrat denne (mame psa), vyrazne menej prachu ma odvtedy na nabytku - napriklad.

lavender273
3. mar 2021

Ked nejakym zazrakom prides nato ako prevychovat chlapa, tak mi daj vediet 😉 ja to mam doma podobne bohuzial.

maruski99
3. mar 2021

nechala by som mu to tak a po par dnoch by mu mozno doslo, ze to treba upratat, lebo budete zit ako take prasiatka