Poraďte dobrú manželskú poradňu v Ružomberku

butterfly99
31. máj 2013

Ahojte, s manželom máme krízu, už je to na rozvod, ale dnes konečne manžel súhlasil s poradňou. Dúfam, že si to nerozmyslí. Sme z Ružomberka, tak sa chcem spýtať, či neviete poradiť nejakú kvalitnú manželskú poradňu v Ružomberku, Liptovskom Mikuláši, Martine alebo niekde v okolí. Keď už tam pôjdeme, nech to fakt stojí za to a nech je tam dobrý odborník. ďakujem

butterfly99
autor
31. máj 2013

Prípadne môže byť aj v Banskej Bystrici.

grettka
31. máj 2013

bezplatne poradenstvo poskytuju referaty psychologicko poradenskych sluzieb patriace pod urady prace:
http://www.upsvar.sk/buxus/docs/download/ADRESA...
pozri kontakty, mas tam v zozname aj mesta, ktore si vymenovala
ak chces platenu poradnu, mozes skusit rozne poradne, vygooglis si lahko.
drzim palce

malinkaaninka
1. jún 2013

skús si zavolať Dr.Navrátilovej.robí na námestí A.Hlinku.
lebo inak mi nenašiel gúgl nič.

kubin42
24. júl 2015

aj so mnou ma manzelka problemy,, chce sa rozvadzat a ja som z toho debil,, vraj ju nechapem

lericenkam
30. júl 2015

Ahoj,ak si si este nevybrala, posielam ti kontakt do L.Mikulasa: PhDr. Jana Brezinova na urade prace ,
brezinova.jana@upsvr.gov.sk a prajem nech sa vsetko napravi a nech sa mate s manzelom zasa velmi radi, ahoj

barborkab
3. aug 2015

manželia Bázlikovci - obaja farári v Ružobmerku - v minulosti robili projekt "manželské večery" - trvalo to asi 2 mesiace, každý týždeň sa niekoľko manželských párov stretne na posedení/večeri -každý pri svojom stole a s malým vedením farárovcov rozoberaju každý večer nejakú tému - od pekných začiatkov vzťahu po problémy so svokrou 🙂 ťažko sa to opijuse,ale je to srašne super vec, mnohým to pomohlo z krízy 🙂

kikusbb
26. nov 2017

ahoj butterfly99 nasla si nieco? ak mas dobre odporucenie napis nam. dakujeme 🙂