Popri chlapovi vyzerám ako strašidlo

sisuela
16. jún 2021

Zdravím dámy, potrebujem poradiť, alebo skôr dvihnúť sebavedomie (?).
Som vo vzťahu s neuveriteľným chlapom. Je starostlivý, obetavý, láskavý, milý…. A to nehovorím o tom, ako vyzera. Doslova sa za ním obzeraju ženy na ulici 🤦‍♀️🤦‍♀️ Poviete si, dokonalý chlap. A on aj je, nechválim sa, len konštatujem. A teraz o mne. Popravde, vyzerám pri ňom ako strašidlo. Starám sa o seba. Vždy som upravená, podpätky, vlasy, nechty, krásne šaty. Problém je len v tom, že moja konfekčná veľkosť je niekde medzi 44-46. Snažím sa zdravo stravovať, aj cvičím, ale akurát si váhu udržiavam, nechudnem.
Už keď sme spolu začínali chodiť, tak mi stále vravel, že som krásna, že sa mu páčim taká aká som a tak. Ale ja mám stále pocit, že nie som dosť dobrá. Zatiaľ sa to nejako na našom vzťahu neprejavuje. V posteli problémy nemáme, ani nejako extra neprenášam svoju frustráciu z mojej nadváhy do nášho vzťahu. Nejako sa snažím mu to nehovoriť. Ale bojím sa, že to začne. Že jedného dňa príde nejaká žena, ktorá mi dvihne tlak. Nalepí sa na neho alebo čo a ja to nezvládnem. Je veľmi náročné vidieť všetky tie modelky ako na ňom idu oči nechať a ako zazeraju po mne. Ich pohľady na mna mi možno vadia viac ako tie na neho. Nikdy neurobil nič, kvôli čomu by som mohla žiarliť, ale naozaj mám strach, že to nejako pokazim. Prosím, ak niekto viete, poraďte mi, ako sa vyhnúť nejakému zbytočnému zlyhaniu.

janka_23
16. jún 2021

@sisuela hlavne to nerieš, sú muži ktorým sa páčia ženy, ktoré majú aj cici aj rici a nie vychudnute kostry. Ja som mala chalana, ktorý bol ako keby ho do skaly vytesali, samy sval, tehličky na bruchu a on bol vyslovene na baculky. Vzdy mu hovoril ze som chuda, pritom som nebola ziadna kostra. Takže nepremyslaj nad tým, nerieš to. Ocividne sa mu páčiš taka aká si lebo si ta vybral 😉

simca06022011
16. jún 2021

mam krasneho chlapa 18rokov a nie som ziadna nadhera a modelka :D neries... co ma prist pride ;)

trema
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dzulli1980
16. jún 2021

Možno sa mu páčia bacuľaté ženské ... aj môj mladší brat, urastený, svaly vyrysované, fešák a štíhlu manekýnku som po jeho boku teda nikdy nevidela ... tiež má skôr "úchylku" na plnšie tvary 🙂 ... nerieš, teš sa zo vzťahu a hlavne maj rada samu seba, to je základ.

nighttide
16. jún 2021

@sisuela závidia ti 😉

missviolet
16. jún 2021

Hlavne, ze sa o seba staras. Evidentne sa mu pacis, aka si, takze super! Mimo temy, ale kde si kupit krasne saty v 46? Mne sa to vobec nedari :/

marcellka32
16. jún 2021

Máš veľkosť 44 a výška? Vybral si teba, tak nerieš 🙂

leuchtturm
16. jún 2021

kasli na svoje komplexy menejcennosti kvoli vahe. Keby chcel, mohol mat uz davno nejaku uzovku, ale je s tebou z nejakeho dovodu. Davas mu nieco, co mu vychrtliny dat nevedia 😉

kkovacovak
16. jún 2021

@sisuela niektorým mužom sa väčšie ženy páčia 🙂 pokiaľ ti to dáva najavo a v iných aspektoch vzťahu problém nie je tak sa vykašli na nejaké pohľady. Úprimne...na svete sú určite omnoho krajšie ženy ako ty alebo ja. S lepšou postavou, lepšie varia a mnoho iného. Tak to proste je a keby chcel ten tvoj nejakú modelku tak si nájde modelku a nie teba. Môjmu sa tiež páčia poriadne baby. Za mojim ozrutným, neforemným a celulitídnym zadkom sa ide roztrhnúť keď idem okolo neho 😄 Tiež mám problém mu to veriť ale tiež stále počúvam aký je ten zadok perfektný...tak asi je. A je dôležité že sa páči jemu, ostatným nemusí. A tak to ber aj ty 😉 Nie si tuctová a možno práve to sa mu na tebe páči. Lepšie ako dať babe po zadku a dolámať si ruku 😄

komplikovana
16. jún 2021

@sisuela prestan sa zbytocne strachovat a hlavne podcenovat samu seba. Ak si spokojna so sebou tak neries. A uz vobec nie kvoli chlapovi. Zena, ver si 😉

maminkadeticiek
16. jún 2021

Tvoje mindraky zo seba samej su pre vas vztah nebezpecnejsie ako tie zenske ktore mozu okolo nejo kruzit.Videla si film Som sexy!?Tak ti radim si ho cim skor pozriet,lebo presne vo tom to je 😉

zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
livka_
16. jún 2021

@sisuela daj do Googlu: pierce brosnan wife Ked sa dvaja lubia, fakt nejde o vahu.. z fotografií ju uz na pohlad roky miluje 🙏🥰

zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ckocka
16. jún 2021

A teraz si predstav že sa može objaviť žena ešte moletnejšia, alebo s krivými zubami, alebo obliekaná v second hende a niečím ho očarí.

lienka.7
16. jún 2021

@sisuela mozno prave sa mu nepacia tie modelky, ale tvoje kila "naviac" 😊 nad tym si neuvazovala???
Nerob si problemy tam, kde nie su 😉😉😉

janickacrazy
16. jún 2021

@sisuela máme v rodine muža ktorý je fešák, vyšportované telo, dobre sa oblieka, zarobí, baby naňho vždy leteli, jeho žena obyčajná, asi 100-kilova, nikto nechápe, čo na nej vidí, no jemu sa páči a basta, sú spolu už dlho

liljana
16. jún 2021

@janickacrazy protiklady sa pritahuju

sasitimi17
16. jún 2021

Tak ako ja neviem ale ja sa tiež pozriem na chlapa (normálne pozriem, nebalim ani nič podobné) dúfam že si mamičky potom nemyslia že pokukujem alebo čo 😂
A ty keď sa zle cítiš vo svojom tele tak skus zmeniť stravovanie, dôležité je aby si sa ty cítila dobre a páčila sa sama sebe

moonlight1210
16. jún 2021

@sisuela co sa podcenujes?
Koho si vybral? Teba, ci ich? Teba.
Tak presne taky pohlad im aj venuj spat: Smola, damy, on chce mna.

A vzdy si pripominaj, aku ta spoznal. Lebo presne to ho k tebe pritiahlo. Nemen povahu, ani postavu, aby si sa mu vyrovnala (podla svojej predstavy, resp. obavy). Nie kvoli tomu sa do teba zalubil.

h2
16. jún 2021

@sisuela Nepodceňuj sa. Tvoja najväčšia chyba je nízke sebavedomie. Hoci to chlapovi nedávaš najavo, stále máš v podvedomí, že preňho nie si dosť dobrá, že on má na viac a že jedného dňa Ťa určite opustí kvôli štíhlej krásavici. Toto zmýšľanie musíš čím skôr zmeniť. Ináč to naozaj jedného dňa pokazíš a to nie tým, že máš kilá naviac, ale tým, že Tvoje správanie bude poznačené Tvojim neopodstatneným komplexom.

zuzzinkaa
17. jún 2021

@sisuela aj ja mám takého doma. A aj zadok mám 44-46 presne ako ty. A neriešim. Viem že jedine čo ho štve je že sa nepáčim sama sebe, to je jedine čo by zmenil. Ale nevravím že mi jedného dňa neujde s nejakou špajdlickou, ale už take na pár noci mal a jednoducho ho to nejako neberie 🤷🏻‍♀️ Dobre pre mna! Myslím že by si sa tiež nemala trápiť, ono čo má prísť príde, a keď doteraz miloval kyprejšie ženy nemyslím že by si zrazu išiel nohy polámať za chudou. Ak teda tvrdíš že ti nikdy neprejavil nespokojnosť 🙂

marca12
17. jún 2021

@sisuela musis si dat hlavu do poriadku. Nie svojou vahou,ale takymito uvahami znicis vas vztah. Aj chudej zene moze zdrhnut chlap za inou. Chlapi maju radi zdravo sebavedome zeny. Keby si sa mu nepacila,nie je s tebou a co bude o par rokov to nezmenis. Vykasli sa na pochybnosti a uzivaj si pritomnost. Keby aj odisiel za inou a co. Svet sa nezruti,na jednom chlapovi stastie nestoji. Ale do toho musis dozriet,aby si to takto vnimala. Volakedy som aj ja takto uvazovala ako ty.

hviera81
17. jún 2021

ked ti on povie ze sa mu pacis taka aka si, tak to asi tak bude. je to vsetko len v tvojej hlave. uprac si to, ty mas nizke sebavedomie zo svojej vahy, on ti na to dovod nedal. a ak ti tak vadi, tak makaj na sebe.
ono moze prist hocikto kto ti ho ukradne. a nemusi byt ani modelka (a hlavne ked sa mu take nepacia, tak to modelka asi nebude) ale preco na tom stresujes uz teraz ked na to nemas dovod?

sisuela
autor
17. jún 2021

@missviolet ja väčšinou riešim cez internet alebo Takko a Reserved. Vždy tam majú väčšie čísla 🙂

sisuela
autor
17. jún 2021

@marcellka32 mám cez 170 cm

huginko
17. jún 2021

@ckocka ja sa obliekam v second hande a ver mi, vyzerám lepšie ako mnoho inych zien... 🙈

h2
17. jún 2021

@hviera81 Aby to nedopadlo tak, že ona schudne, aby sa mu páčila a on ju následne nechá kvôli bacuľke, keď sa mu také páčia.

ckocka
17. jún 2021

@huginko To bola čisto reakcia na zakladatelku, ak má niekto vkus vie sa obliecť dobre aj z charity.

marcellka32
17. jún 2021

Krása nie je to ako žena vyzerá (samozrejmosť upraviť sa treba, ale píšeš, že to je ok), ale to, čo vyžaruje a mužov priťahuje, zdravé sebavedomie..mám kamošku čo má 100 kg a chlapi po nej šalejú, má pozvania na vážne rande, vie sa pekne obliecť a nosiť sa nie namyslene, ale sebavedomo