Pomôžte s návštevou v Liptovskom Mikuláši

marcelkaemmka
8. dec 2015

ahojte prosim vas na facebooku v jednej skupine prosila jedna mamicka o pomoc v hmotnej nudzi prosila o hracky drogeriu potraviny nechala mobilne cislo kto chce pomoct nech sa ozve internet nema tak som samozrejme hned zavolala ze pomozem ked treba ... zdvihla po hlase mila mlada mamicka udajne ma dve deticky dievcatka 3r,5r, rozvadza sa manzel ma inu zenu nechce platit ... zije len z rodicovskeho a plati dvojizbovy byt nema rodinu nikoho kto by pomohol samozrejme rada jej pomozem sama mam dve deti neviem si to prrdstavit na jej mieste ... ale raz som uz takto pomohla jednej "chudobnej" mamicke darovala som viac hodnotnych veci ktore som neskor nasla na bazari ... tak by som si to rada overila pretoze by som jej darovala kocik ktory dostala moja dcera minuly rok od babky ani len 1x sa s nim nehrala bol dost drahy mozno sa mi este zijde ale ta namicka sa takmer rozplakala ked som sa opytala ci by chceli dievcata kocik vraj to si praju na vianoce ale nemozu si to dovolit ...takze som sa rozhodla ze im ho darujem a aj viac hraciek no bude mi velmi luto ak je to podvodnicka pretoze my tiez biesme v situacii aby sme rozhadzovali preto by som prosila keby niekto bol ochotny a siel by sa pozriet na adresu ktoru mi ta pani poslala ..ona povedala ze mozem prist sa pozriet no mam to daleko tak ak bude niekto ochotny ist budem rada poslite spravu dakujeeeem

tajka1986
8. dec 2015

A ako co chces aby dotycny na adrese zistil. Zaklope a povie prisiel som si overit ci ste naozaj v nudzi aby vam mohol byt darovany kocik? :-/ ak chces pomoct tak posli ak mas z nej "dobry pocit". Ja som uz x krat darovala aj veci ktore mi bolo luto pretoze som ich mohla predat a aspon malej nieco za peniazky kupit,ale pre dobry pocit som ich darovala a uz nechala na svedomi obdarovaneho co s danou vecou urobi.

ada274
8. dec 2015

@marcelkaemmka tak s tymto neuspejes. Na toto sa nikto neda, ze by ti to isiel overit. Tak ako pise tajka asi to budes musiet risknu

moni244
8. dec 2015

@marcelkaemmka ja som clovek neveriaci a tomuto by som neverila, pokial cloveka nepoznam osobne, takymto vyzvam neuverim. Dnesnej dobe je xy podvodnicok, ktore vyuzivaju prave takyto cas na okradnutie druhych

janinka007
9. dec 2015

@marcelkaemmka vieš mi napísať do IP celú adresu aj s menom? Mám určité podozrenie...ale samozrejme sa môžem mýliť 🙂

baboobchod
9. dec 2015

ako prosila na facebooku o pomoc, keď vraj nemá internet? 😒

marcelkaemmka
autor
9. dec 2015

@baboobchod
@janinka007
@moni244
@ada274
@tajka1986 dakujem za reakcie ano viem ze je to mozno sprosty napad ist tam ale predca mi par mamiciek odpisalo sukromnu spravu ze su z mikulasa a mozu sa na danu adresu pozriet ... aspon by som bola kludnejsia a z radostou by som to poslala keby mi niekto povedal ze ano ma dve dievcatka dufam ze ma chapete pekny vecer

marcelkaemmka
autor
9. dec 2015

@baboobchod hovorila ze bola len v knihkupectve kde su pc odoslat spravu ona internet doma nema preto napisala mobil.cislo