Pomoc s nepodareným chlapom

karlaaa
5. mar 2014

Naplanovali sme si s kolegom oslavu jeho narodenim, kde si priniesol aj svojho najlepsieho kamarata. Takze super vecer vo 4rici v zostave dve dve zeny a dvaja muzi zacal uzastne, kedy sme sa po nejakom case a pohare vina rozskupinkovali do dvojic. Bolo zrejme ze Petrovi som vyrazila dych, a predtym akosi ku mne prisadol, sa miestami zacal predvadzat stylom, rozhoru so svojim kamaratom ake obchody rozbieha, no tak aby sme to poculi aj my dve s kamoskou..potom miestami mal na mna nemiestne poznamky typu ze vyzeram akoby mi zarastala brada, alebo ze nic neviem o zivote a dalsie nemiestne - nevhodne rypajuce poznamky na moju adresu..Nakoniec si ku mne prisadol, a ani neviem ako sme sa k tomu prepracovali (samozrejme aj vino urobilo svoje) no zrazu sme sa zacali bozkavat, a vlastne ako si pamatam tak cely vecer to bolo o tom, ze bud sme sa bozkavali alebo sme za bili. Vzdy spravil nieco resp. povedal, co bolo opat nemiestne a dotklo sa ma, no vzapeti sme sa zas bozkavali...nerozumela som tomu, nakolko ma neskutocne pritahoval no zaroven som ho neznasala a "nenavidela". Neviem ci bol pred tym zvyknuty, ze zenske sa mu podkladali a ja som si ho zo zaciatku nevsimala resp. Som mu nedala najavo ze sa z neho pototo..vecer dopad nakoniec tak, ze v zaverecnom stadiu znova povedal nieco co sa ma natolko dotklo, samozrejme uz som bola aj riadne pod parou, ze som sa placuc ale hrdo zdvihla, cvakla cely ucet, obliekla sa a odisla von..samozrejme von prisli aj ostatni s tym ze som Petra poslala vulgarne do certa a este odmietla sa s nim bavit ako aj jeho naj kamaratovi som vycitala ze posledny krat zobral so sebou takeho somara samozrejme som to povedala vulgarnejsie...nastala situaciu, ze vsetci ostali ako obareny pretoze cely vecer bol vyborny az na tento zaverecny vcelku velky konflikt...nakoniec sme sa vsetci ukludnili, Peter sa mi ospravedlnil, ze to je jeho humor a ja to nepochopila a opat bola ruka v rukave..sem tam padla opat nejaka vycitka s tym ze ma strasne neznasa, ale ritom ma drzal za ruku a ja som mu vtedy na to povedala, ze noaco aj tak ma budes milovat..a jeho odpoved bola ze "asi ano".....zabudla som povedat ze este v zaciatku vecera som si s petrom dohodla kvazi obchodne stretnutie, kedy si zapisl cislo na moj firemny mobil s tym ze stvrtok aa mi ozve a dame obchodne stretnutie...akcia skoncila tym, ze ma odviezol taxikom domov (cca 20 km) so slovami ok ved vo stvrtok sa ozvem..kedy som mu na to povedala, ze mi isto bude volat hned zajtra a na to opat zacal staru pesnicku ze to urcite nikdy ale ja budem doliezat za tym nasim spolocnym kamaratom aby sa mi ozval, kedze on na mna cislo ma ale ja na neho nie....problem je v tom ze peter sa mi vobec neozval na dohovoreny termin, uz je to vyse tyzdna...ja na neho nedokazem prestat mysliet, a zaroven ma neskutocne vytaca, pretoze si myslim, ze hra so mnou hru kto z koho a caka ze doleziě za nim ja! To si myslim, no ja sa mu nehodlam ozvat prva...no bojim sa, ze sa neozve vobec....a nakoniec zide z oci zide z mysle...coho sa bojim....neustale na neho myslim, a velmi by som s nim chcela ist aspon na rande...prosim poradte mi ako jednat s takymto chlapom...kolko mam cakat?? Mimochodom ma okolo 36 rokov, ja mam 30. Dakujem

majloo
5. mar 2014

ja ze citam nejaku evitovku. 🙂

lalinko2010
5. mar 2014

@karlaaa toto tu už bolo, šak zamkli tému!

lujza123
5. mar 2014

@karlaaa no ocividne je to taka osoba - rad sa zahrava a provokuje. Na sarkazmus sa da zvyknut, dokonca aj zabavit, teda pokial je clovek dostatocne ochotny si robit srandu sam zo seba. Tiez poznam taku dvojicu, bezne sa doberaju, popravde mna ja by som od milovaného cloveka nepredychala ani aj jednu vetu co si oni hovoria bezne
Myslim ze su len dve moznosti
Chlapik ta natahuje a caka ci zavolas, lebo je to sposob provokacie a vyhecovania druhej osoby. Tiez sa za macherskymi recami a bohemskym spravanim moze skryvat nesmelost a citlivost.
Alebo ta ma na haku.

Ja osobne by som zavolala keby mi na tom zalezi. Predsa len rande bez alkoholu napovie viac. A pokial je to akoze pracovne stretnutie tak mas aspon vyhovorku

materina_duska
5. mar 2014

@karlaaa Ak by sa chcel ozvať, ozve sa takým kreatívnym a vtipným spôsobom, že ako doliezanie to nebudeš môcť pomenovať. Chlap sa vynájde, keď má reálny záujem, o to sa neboj 😀

bodka70
5. mar 2014

@karlaaa , keby si na konci nenapísala, koľko máte rokov, tak vám obom typujem tak maximálne 15-16 rokov 😝 😕 😀 😀 😀

monciky
5. mar 2014

@karlaaa
poznam jednu babu, ktora zacala vztah takymto stylom a dopadlo to velmi zle, necakala by som sa kedy sa ozve, nechala by som to tak...
a otazka pre teba:
myslis, ze je spravne, ked si sa opila na zure a bozkavala sa s nim a dohadovala a on mal byt buduci obchodny partner?
on ma svoje spravanie tiez zvlastne, ale Ty si sa mala drzat, vrhla si na seba zly pohlad, ani ja by som Ti nezavolala....

victory1
5. mar 2014

@karlaaa ..a uz je to tu zas.... 😕
..no sak nooormalne moja, dolez za tym spolocnym kaaamosom, vypytaj ci cisielko na typka, brnkni mu, ze si do neho, neee? 😝 😉

maria1989
5. mar 2014

@karlaaa nedoliezaj za chlapom, ktorý ťa chce, ten si ťa nájde 😉

majka99999
5. mar 2014

Ser nanho! Ak jeho vtipy nechapes teraz, o 10 rokov ta budu vytacat do nepricetnosti!

mylove321
5. mar 2014

vykasli sa nanho. ked povedal, ze zavola a nezavolal, tak proste ma nieco lepsie na praci. nebudes sa mu predsa podsuvat ked sa pri tom citis ponizena...
a to, ze on mal tvoje cislo a ty jeho nie je podla mna v pohode, apson nemas prilezitost sa pred nim strapnovat, ako strasne to bez neho nevies vydrzat a volat mu prva...
a navyse toto co povedal, ze ty budes pytat jeho cislo od toho kolegu, tak to akoze nechapem, to fakt caka, ze to urobis? lebo mne to znie, ako to pises, ze to bol jeho napad...a podla mna ti len motal hlavu a to, ze ti povedal, ako ti zavola asi bol len taky tah, aby mohol v zapati s taxikarom ohovarat kurvy a teba spominat ako jednu z nich, nejaky ulovok, nech ma prijemnu cestu domov a zdvihnute ego rano. prepac ale cela ta prihoda, ako ste sa spoznali znie tak pod uroven, bit sa a potom sa bozkavat, tak slusny vztah na chodenie s niekym nezacina...kasli na to, zabudni na neho...asi preto tomu davas nadej, ze mas 30 ale je to debil zjavne a ten vztah by bol nanic tak ci tak. ved uz teraz je to zle...

corinnaxy
5. mar 2014

Nechaj to tak! V žiadnom prípade ho nevyhľadávaj, lebo presne na to čaká. Upútavať pozornosť ponižovaním je debilita. Naozaj, presne na to čaká! Spamätaj sa, buď hrdá. Presne ako píše majka1989 - ktorý ťa chce, ten si ťa nájde - a bude si ťa vážiť. Ak takýto typ chlapa vyhľadáš ty sama, tak chvíľu bude ťuťuli-muťuli a potom (možno po pár dňoch, možno po milovaní, možno o mesiac...) udrie na teba ešte horším ponížením, ako takým, čo opisuješ a to bude až potom naozaj iné kafé a iný šok... 😨

corinnaxy
5. mar 2014

Taký chlap podľa mňa mysli nasledovne : Musím byť fakt úúúúúúúžasnýýýýý, keď bytosť, ktorú idem rozšliapnuť ma stále zbožňuje! Takže tak...

digysa
5. mar 2014

@karlaaa Mam lizatko, chces?

karlaaa
autor
5. mar 2014

Dievcata dakujem...naozaj za kazdy jeden vas nazor..presne toto som potrebovala pocut nech to niekto nezainteresovany posudi zo svojho hladiska...pomohli ste mi! Pekny vecer vam vsetkym! 😉

kofoluska
5. mar 2014

@karlaaa Prepac a na co xces cakat? Chlap, ktory ma nemiestne poznamky a navaza sa do mna si ani len nezasluzi moje telefonne cislo.

aneri66
6. mar 2014

to ste obaja v puberte ? 😒

mnamko
14. dec 2020

@karlaaa 6 rokov od príbehu,ako skončil?

pupavka89
Autor odpoveď zmazal
Zobraz