Pomáha vám manžel a dostáva za to odmenu?

fido69
7. sep 2024

Speváčka Katy Perry (39) se rozhovorila v podcaste Call Her Daddy o svojom vzťahu s hercom Orlandom Bloomom (47). Nevynechala ani pikantné detaily z ich sexuálneho života.
Speváčke robí radosť, ak jej partner pomáha s domácimi prácami a partnera za to rada odmení.
„Keď prídem dole a kuchyňa je čistá, a on všetko urobil, umyl všetok riad a zavrel všetky dvere do komory, mal by byť pripravený nechať si vyfajčiť penis! Myslím to doslova. To je môj jazyk lásky,“ povedala.
Na jej šokujúce vyjadrenie reagoval Orlando Bloom na Instagrame slovami: „Prídi, upratal som celý dom.“ 😂

Ako je to u vás? Pomáha vám manžel? Akú odmenu za to dostane?🤔

petracandle
7. sep 2024

@fido69 vyfajčenie dostáva pravidelne, ale rozhodne nie za upratanie AJ JEHO domácnosti 🤦‍♀️🤦‍♀️ aké pomáhanie?! Snáď spolupodielanie sa na prácach na NAŠOM dome/byte 🤦‍♀️ jedine ak by žena nechodila do práce a živil ju muž a jej jedinou starosťou by bola domácnosť.

januska12323
7. sep 2024

Čo príspevok od teba to perla.

minenkak
7. sep 2024

@fido69 nenadavam a nekricim keď je upratané,tak ma odmenu,môže ležať a oddychovať

fido69
autor
7. sep 2024

@januska12323 Ďakujem za uznanie. 😉

fido69
autor
7. sep 2024

@minenkak Áno, presne tak to poznám aj ja. Škoda, že nie sme celebrity. 😁

fido69
autor
7. sep 2024

@petracandle Inak zaujímala by ma deľba práce medzi Katy Perry a Orlandom Bloomom v spoločnej domácnosti. Neviem.si to ani predstaviť.🤔

thirstymonk
7. sep 2024

@fido69 Počkaj, akože fakt Orlando Bloom, čo je pre mňa od detstva Legolas, sa dal dokopy s hentouto ochechulou?

minenkak
7. sep 2024

@thirstymonk majú aj dieťa spolu

h2
7. sep 2024

Či mi pomáha? V domácnosti? Ale ja tu nie som zamestnaná, ani nie som žena v domácnosti, aby riady, kuchyňa a domácnosť boli moja práca.
Hoci, keď tak nad tým premýšľam, dnes mi vlastne pomohol, potrebovala som, aby mi pristavil rebrík. Tak mu teda nachystám nejakú adekvátnu odmenu. 🤣

h2
7. sep 2024

@fido69 Pýtaš sa preto, že si upratal celý dom a odmena nikde? 😂

nikaeli
7. sep 2024

Byt vlastníme obaja. Užívame ho obaja. Obaja chodíme do práce. A teda sa obaja spolupodieľame na tom, aby sme žili v čistom a upratanom byte a mali aj čo jesť. Bez nároku na 'špeciálnu' odmenu 🤷🏻‍♀️

@fido69 keď upratuje iba žena, je to normálne. Keď uprace muž, zaslúži si odmenu? zaujímavý postoj.. no u mňa by si asi nepochodil 😛

stanulienkat
7. sep 2024

Ty ako odmenujes zenu, ked uprace a uvari??🙄😁

fido69
autor
7. sep 2024

@h2 Ano dnes som upratoval chatu. A čítam, že v rozvinutom kapitalistickom svete je za to aj adekvatna odmena. Tak ma to chvíľkovo potešilo. 😁

fido69
autor
7. sep 2024

@stanulienkat Nijak. Varím ja. 😁

h2
7. sep 2024

@fido69 A manželke si to už povedal? Bude odmena? 😜

fido69
autor
7. sep 2024

@thirstymonk Katy Perry je veľmi pekná žena a žiadna ochechula... možno sa treba pozrieť doma do zrkadla a to povýšenectvo rýchle opadne. 😉

h2
7. sep 2024

@fido69 Jáj, v rozvinutom kapitalistickom svete! Ale tu si na Slovensku, milý môj. Tu ťa akurát tak o*ebú a odfajčia, nie po*ebú a vyfajčia. 🤣

fido69
autor
7. sep 2024

Katy Perry rozpráva o odmeňovaní orálnym sexom za umytý riad (5.sept 2024)

h2
7. sep 2024

@fido69 😂😂😂👍

fido69
autor
7. sep 2024

@h2 Aha. Som netušil, že na Slovensku je hranica medzi odfajčiť a vyfajčiť taká tenká. Budem si davať pozor. 😂

gaborka28
7. sep 2024

K otázke sa nevyjadrím, lebo môj muž ma svoju vlastnú domácnost a ja svoju 😁 ale ked sa zamyslim nad tou citáciou v úvode príspevku, aj ja by som bez debaty okamžite odmeňovala, keby mi prišiel Orlando upratať 😁 a mam byt, takze by sa ani tak nenarobil ako doma 😂

sense
7. sep 2024

Som ani netušila že Orlando a Katy sú manželia.
A k téme nie , neodmenujem chlapa za to že upratal domácnosť v ktorej žije aj on. Podakujem rovnako ako podakuje aj on

stanulienkat
7. sep 2024

@fido69 za co a ako ju teda odmenujes?😁

nikaeli
7. sep 2024

@gaborka28 Orlando by ani upratovať nemusel, že? 😂😛

lonely66
7. sep 2024

@fido69 ja si myslím, že je to dosť logické, hoci mnohým ženám to sakra vadí, že si to napísal tak priamo. ale povedzme si otvorene a na rovinu... jediné, čo chlap potrebuje, a to pravidelne, je sex. ak on prispeje k tomu, že uprace kuchyňu + iné miestnosti v dome, čím odpadáva táto činnosť žene, ktorá by po upratovaní bola o dosť viac unavená, je logické, že jej ostáva viac energie do postele. panebože, aký hlavolam....
akurát nechápem tie pohoršené reakcie mnohých dám, ktoré tu čítam. akože "spoločná domácnosť", atď... myslím, že toto nebola pointa príspevku. pointa bola v tom, že ak je žena ušetrená napríklad upratovania, tým je ušetrená aj jej energia a tým má viac chuť (nielen po fyzickej stránke, ale i psychickej) ulahodiť mužovi. v konečnom dôsledku aj sebe, ak ide o sex klasický....

fido69
autor
7. sep 2024

@lonely66 Presne chapeš ako funguje muž. Ten tvoj musí byť šťastný chlap. 😉

nikaeli
7. sep 2024

@lonely66 nie som vôbec pohoršená 🙂 U nás je normálne, že sa na chode domácnosti spolupodieľame obaja a manžel nemá sex za odmenu..

fido69
autor
7. sep 2024

@stanulienkat Ja ju odmeňujem len tak, aby som jej urobil radosť. Mne robí radosť, keď je šťastná. 😉

lonely66
7. sep 2024

@fido69 to by si sa musel opýtať jeho 😀 😀
@nikaeli tak to vnímaš ty, ako žena. že chlap nemá sex za odmenu.... ale chlapi to vnímajú tak trošku inak 😀 😀 aj keď tebe ten tvoj narozpráva kadečo... ver mi, ak chlapi robia niečo navyše, jediné, čo tým sledujú, je mať dostatočný a pravidelný sex... a ak to tak nie je, je dosť možné, že majú nejakú poruchu, stretla som sa aj s takým prípadom... napokon vysvitlo, že ide o závažnú endokrinologickú poruchu. akonáhle liečba zabrala, sex bol na prvom mieste.... klasika.

lonely66
7. sep 2024

@nikaeli ešte predsa sa len vyjadrím. áno. on sa tiež podieľa na chode domácnosti. čo myslíš, prečo? 😀 😀