Poľutuje vás niekedy svokra?

mimi2018
20. dec 2021

Polutuje vás niekedy svokra? Vie ze to mate ťažké s deťmi a hocikedy zavolá a chce vám nejako pomôcť? Ci kašle na vás a je rada ze vás nepočuje. Čaka ze vy zavoláte jej a ona nikdy nezavola? Mate svokru herečku? Ďakujem za všetky odpovede.

irusa
20. dec 2021

moja svokra je chodiaci hypochonder...a ešte keby mňa mala ľutovať, tak by ma už totálne porazilo

petka1402
20. dec 2021

@mimi2018 nie, moja ľutuje seba, že neni s vnúčatami a pritom nezakazujem, dokonca ju mam rada a býva 1km od nás.. Vraj nemá čas (je na dochodku) je chorá, ale po susedoch sa jej dá, alebo unavená (no bodaj by nie, objavila silu fb tak vysedava do noci) tak potom nemá čas 😂

michaela789
20. dec 2021

@mimi2018 ja to s deťmi ťažké nemám, takže ma nemá prečo ľutovať 🤷‍♀️ a čo sa týka volania, keď niečo chce volá ona, keď chcem niečo ja, volám ja. Komunikujeme najmä cez messenger, tam jej posielam fotky detí, ona mne zas čo si kúpila nového do bytu atď. Myslím, že máme dobrý vzťah a nemenila by som. Stará sa tak akurát, nemudruje zbytočne.

buzz5
20. dec 2021

@mimi2018 moja svokra je druhá matka Tereza, stará sa o každého v rodine len nie o seba, keď sa s ňou bavím a náhodou poviem ze muž rozderavil ponožky na druhý deň príde a donesie aspoň 3baliky čisto nový ponožiek. Všetko vždy rieši aj keď ju o to nikto nežiada. Každý týždeň príde pozrieť vnúčence, ozve sa aj sama. No nikdy nie je na mojej strane ak sa náhodou postažujem, stále ľutuje iba moja muža teda jej syna.

mamina0078
20. dec 2021

Neviem, preco by ma svokra mala lutovat 🤷🏼‍♀️ vsak ked niekto ma dieta tak ho chcel s vynimkou znasilnenia... A bol si vedomi toho, ze vychova deti nieco obnasa. A so svokrou nemame potrebu si telefonovat ale navstevujeme sa a dovolim si povedat, ze mame dobry vztah

mimi2018
autor
20. dec 2021

@mamina0078 staráš sa o deti sama pokým nepríde muž? Ci ti pomáha niekto?

tina5959
20. dec 2021

@irusa 😂

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mimi2018
autor
20. dec 2021

@mamina0078 máš malé ci uz veľké deti?

ella_price
20. dec 2021

A čože? Tebe svokra nevolá a neľutuje ťa, aké to máš chúďatko ťažké?

stanulienkat
20. dec 2021

To, že svokra nevyvoláva každý deň, ešte neznamená, že by mala na teba kašľať. Možno je taká múdra a nechce sa montovať do tvojej rodiny. Neviem prečo by stará svokra mala pomáhať mladým ľuďom, ktorí si dobrovoľne urobili deti. Svokra si svoje už vychovala a chce mať kľud určite. A kto to nemá ťažké s deťmi? Treba si urobiť toľko detí, koľko stíhate vychovať. Ja osobne mám veľmi dobrú svokru a múdru. Som rada že ju mám, ale neočakávam od nej pomoc aj keď pomôže.

patka06
20. dec 2021

áno, mám fajn svokru zavolá,, porozprávame sa, žijeme v jednom meste, takže sa navštevujeme, často mi ponúkla aj stráženie dcéry, ale to som využila "minimálne" , zvládala som v pohode

mimi2018
autor
20. dec 2021

@viestta bývam ďaleko od mamy aj svokry, som na všetko sama a jedno dieťa má rôčik. Muž chodí neskoro z práce, keď je doma tak málo pomáha. Oddych žiadny.

mamina0078
20. dec 2021

@mimi2018 male ale vsetky aj velke deti boli kedysi male 😂🤔 nase chodia k starym rodicom len na vikendy alebo prazdniny par dni inak ani raz mi nepomohla doma ani som to od nej neziadala a popravde bolo by mi trapne od nej ziadat pomoc (s vynimkou keby som mozno bola slobodna alebo rozvedena s otcom deti takze na ne by som bola sama)... Nato maju otca aby sa staral a vychovavat deti.

dzuli1
20. dec 2021

@mimi2018 svokru mám v pohode, rozumieme si, zavoláme si, pomôže ak ju poprosím..ale nikdy nezabudnem, ako sa môj muž, raz ožral ako doga a bolo mu zle, celý deň prespal, ráno sa došablil a ja nervyyy jak šľak. Nadala som mu a ona mi dotoho volala, že jej nedvíha telefón. Tak je vravím, že má opicu. Ona kokos, že to je možno chorí, že ho mám poslať k doktorovi a zmerať mu tlak..😂😂 Ja že ma trafí..😂😂 Tlak som vtedy potrebovala zmerať JA. A k doktorovi? veď by ma do riti poslal, že načo ho tam beriem, že sa má vytriezvieť..konec Takže nie neľutuje ma..😂😂

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tomikejt
20. dec 2021

@mimi2018 polutuje? Nechcem aby ma niekto ľutoval 😅

h2
20. dec 2021

Moja svokra je zlatá žena, máme sa veľmi radi. Možno aj preto, že sa vidíme tak raz za dva mesiace, alebo ešte menej. 😁 Neľutuje ma, nemá prečo. Skôr ma stále chváli a porovnáva s mužovou bývalou tak, že ja z toho vždy vyjdem lepšie. 😂 Čo viac si môžem priať? 😃

slenky
20. dec 2021

@mimi2018 preco by ta mala svokra lutovat? Ponuknut pomoc to ano, ale lutovat? Ja som skoro stale doma sama s dvoma detmi, jeden ma 4 a jeden rok. Mame rodinny dom, kuri sa drevom, mam pracu na plny uvezok z domu a psa ktoreho treba vencit. Chlap robi v Cechach. Ale ani raz ma nenapadlo aby ma niekto lutoval 😄

mimi2018
autor
20. dec 2021

@slenky nemyslím to doslova polutovat, ale či sa o teba zaujíma, či ti aspoň zavolá ako sa máš, ako to zvládaš s deťmi, proste ta vypočuje..túto to zle všetci pochopili ako to myslím.

mimi2018
autor
20. dec 2021

@slenky a klobúk dole, si silna žena, ja by som to nedala keby som úplne sama.

mimi2018
autor
20. dec 2021

@michaela789 prečo to nemáš s deťmi ťažké? Pomáha ti niekto?

irusa
20. dec 2021

uprimne...buď vdačná za takú svokru, že sa ti nestará do života ...myslím, že 75 % žien tu na MK by s tebou menilo....

kleopatra114
20. dec 2021

Nepolutuje, nenavštívi sama od seba , nezavolá sama od seba , nepovaruje sama od seba . Na dôchodku , vitálna , bez záujmov . Deti mam skvele , len obe majú bohužiaľ diagnózy

mimi2018
autor
20. dec 2021

@stanulienkat ona nevolá vôbec to je ten rozdiel. Vola iba s mužom.

trinity_77
20. dec 2021

@mimi2018 ani sa neozve, len keď niečo potrebuje. Veľmi ma to mrzí, bývame v tom istom meste a vnučku už nevidela zopár mesiacov.
Vôbec to neviem pochopiť, je jej jediná a ešte aj veľmi dlho bude 😔

mimi2018
autor
20. dec 2021

@irusa ale nepreháňaj 😀😀😀

irusa
20. dec 2021

@mimi2018 no neviem, čo by si písala, ak by sa ti starala do výchovy, každý deň u teba sedela, každú hodinu volala..... potom by si bola vďačná za pokoj , ktorý máš

zuzudrnda
20. dec 2021

@slenky ahoj. Toto ma zaujalo. 2 male deti, dom a robota okolo, full time job. Ako stihas varit, venovat sa detom, riadit dom a okolo, starat sa aj o seba a popritom plnohodnotne vykonavat pracu - vsetko sama. Vzdy mi to pride az neuveritelne a ak to niekto bez pomoci zvlada, klobuk dolu a zaujima ma ako. Mozes napisat viac? Nejaku schemu, ako to manazujes. Vdaka

patys123
20. dec 2021

Podla mojho skromneho nazoru, tvoj prispevok vela hovori o tom ako si nastavena...ze sa tam vobec vyskytlo slovo lutost. To ze mam deti a staram sa o ne na materskej je hodne lutosti? Neviem. Hlavu hore zena. 🙂 My mamy sme silne a veci zvladneme aj bez necijej lutosti. A svokra bude vzdy len svokra. V podstate je to cudzi clovek. Ty jej volas ako sa ma? Ako sa citi? Ci ju nieco netrapi? Asi nie. Treba si zamestnat mysel niecim inym, najst si cas aj na seba ale to uz treba riesit s manzelom a vsetko ide lahsie 😉