Pohľad ženy idúcej oproti môjmu manželovi

27. mar 2022

Caute.boli sme v obchode a muž išiel vpredu s kočíkom a oproti nemu žena.. uhla sa mu a akí pohľad dala ? Dlhý hlboký akoby chcela môjho muža pretiahnuť.. takže..
Myslíte to isté čo ja?že môj muž musel tak pozret prvý po nej
Hrozne sa cítim

pribinak
27. mar 2022

Daj si magnezko na upokojenie

kate211
27. mar 2022
autor
27. mar 2022

@pribinak 🤣

danieli
27. mar 2022

Ja sa vzdy usmievam na ludi a nemam s nimi nic v plane…

karelova
27. mar 2022

🤦🏼‍♀️
...niektorých mužov mi je fakt úprimne ľúto...

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mistymay33
27. mar 2022

Nemam problem… tak si vyrobim.
Vazne toto niekto riesi?

autor
27. mar 2022

@danieli áno na mužov ktorí su so ženami?

tomikejt
27. mar 2022

Ja sa pozerám aj usmievam na ženy, aj na mužov ak keď ich nechcem pretiahnuť

jaskolka
27. mar 2022

Ježiš mária, to ozaj toto rieši jedna dospelá žena? Nenamyslas si trochu? Veď ak sa míňali, tak čo mala pozerať pod nohy? Alebo vraziť do neho, keby sklonila hlavu?Ja bežne pozerám na ľudí a niekdy ani nevnímam, kto ide oproti mne, proste pozerám na človeka, ale akoby "cez neho" pozerám vlastne nikam.
Ako keď vážne toto myslíš, tak chudák tvoj muž, lebo regulárne si šialene žiarlivá stíhačka.
Aj keby hneď ho chcela pretiahnuť, čo veľmi pochybujem, tak čo si akože myslíš, že skočí na neho tam v nákupnom centre? Žena, ukludni sa, lebo to je strelene, čo riešiš...

jaskolka
27. mar 2022

@pribinak pre istotu aj dve tablety magnézia by sa hodili...

pribinak
27. mar 2022

@jaskolka toto je buď strašná ale strasna stíhačka a ľutujem jej muža, ale vymyslená story

Ak je to pravda, tak magnezko každý den povinne

lavinis
27. mar 2022

🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nikyball
27. mar 2022

🤣🤣🤣ja chcem vidieť ten tvoj klenot. Prosiiiim

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
54tinka54
27. mar 2022

No moja, podľa mňa to bola jeho milenka a týmto pohľadom mu dala vedieť že má chuť na ďalšie horúce stretko.
Ach bože 🙈 …

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
danieladeley
27. mar 2022

a?? si jej tiez mala dat taky dlhy, hlboky pohlad, ako by si ju chcela pretiahnut a boli by ste si kvit ;)

zanka777
27. mar 2022

@viestta 😂😂😂☝️ale tá otázka .... Takže myslíte to čo ja???že on pozrel prvý ... No nie nemyslíme tak ako ona lebo my nemáme paranoju 😂👌

danieli
27. mar 2022

Ano aj na muzov, ktori maju zeny, na oboch, usmievam sa na oteckov aj dedkov, co kocikuji, na postarku, na predavacky…ak sa obavas uz obycajneho pohladu a usmevu, nieco nebude v poriadku…neveris sebe a toboz partnerovi…

mikadooo
27. mar 2022

Pozri, sú také ženy... To je všetko. Keď je tvoj muž k svetu, tak sa holt nájdu lovkyne. Tvoj muž môže v tom byť úplne nevinne. Alebo mu sopeľ trčal z nosa. Alebo si žena myslela, že ho pozná a potom zistila že ho predsa nepozná. Alebo jej len niekoho pripomenul. Alebo sa možno tvoj muž prvý pozeral. Alebo... Alebo... Alebo... Nevyriešiš na modrom koňovi. Ale pre pokoj v duši by som si povedala, že môj muž za to určite nemôže.

marca12
27. mar 2022

Dam ti radu,nepozeraj,kto kde na tvojho muza pozera. Ved on nemoze za to,ako sa nanho niekto pozrie

zuzubb007
27. mar 2022

To ako vazne takato chorobna ziarlivost existuje?, to je uz na pomoc psychiatra, boze ja sa kukam na koho chcem a ako dlho chcem a ked chce muz nech sa pozera tiez naco ma oci ludia su nato aby sa obzerali, predstav si, ze dokonca mne sa niekedy aj prihovori chlap to by si asi neprezila, keby zacne chlap debatit zo zenou

inana11
27. mar 2022

Fakt by som aj ja bola zvedavá na ten klenot čo má autorka doma😃😃😃a ešte by som chcela vidiet ten pohľad kedy chceš niekoho pretiahnut😃😃😃aby som ho náhodou nepoužila na niekoho a náhodou natrafím na autorku a vybije mi zuby🤷‍♀️A nemyslím si to čo ty,prikláňam sa k názoru vsetkych ktoré ti núkali magnézko ale za mna to bude malo,ja odporúčam riesit paranoidne stavy s odborníkom😉

1mina
27. mar 2022

Ja sa napriklad casto bezdovodne usmievam na ludi a fakt na hocijakych ludi ja neviem preco 😃. V.takejto situácii ze sa s niekym obchadzam v obchode / behnem mu do cesty tiez sa na kazdeho usmejem automaticky mozno by to prislo tiez niekomu nevhodne robim to proste automaticky a moj muz sa nad tim len usmeje ze sa uskieram na ludi bezvodone a tim padom oni na mna naspat 😂 robim aj s ludmi v zdravotnictve a proste mam to tak vzite pokial nie su neprijemny

retatka
27. mar 2022

Toto už je chorobná žiarlivosť.Autorka popracuj na sebe,zrejme nemáš žiadne sebavedomie,aj prostredníctvom psychologa.Ak budeš pokračovať v stíhaní Tvojho muža,nadlho tento vzťah nevidím.A je mi lúto Tvojho muža.

nela82
27. mar 2022
helus888
27. mar 2022

Vyzerá to tak ze to bola jeho milenka, dievča začni ho viac kontrolovať 😉

miskaska
27. mar 2022

Možno sa poznajú. Bohvie, čo spolu majú.....musíte hodiť rozhovor o tom, čo sa v tom obchode stalo.

Irónia.