Podviedla som

hlupa00neverna
19. aug 2013

Zeny, musim to dat zo seba von, lebo zosaliem... nemozem sa muzovi pozret ani do oci, este ja sa tvarim ta urazena a podviedla som JA... zacnem ale poporiadku...
Zacalo sa to asi pol roka dozadu... chlap stale v robote (to mu nevykrikam, ale byva mi asi aj smutno), s malou cele dni sama po vonku... nehovorim, behame aj s babami atd, dam aj kavicku popri malej v nejakej cukrarni... zase to neni az take strasne... ALE... proste mi zacal chybat moj chlap... neha, podpora, pohladenie, usmevy, rozhovory... zacal to prehanat s robotou, ale co je este horsie, zacal si chodit s kolegami do krcmy akoby nemal doma rodinu.... uz tri krat neprisiel domov po nocnej, az pobede a na mol... ja mu doprajem, ved aj spolu sme sa isli prejst, dal si pivo, pokecal s partiou a bolo nam dobre... no proste akosi zabudol ze existujem ja a nasa dcerka... ked mal aj volno, tak jeho mamicka mu spravila program (bud musel robit nieco u nej, opravovat, alebo ich vyvazat po obchodoch)...
Teraz naposledy par dni dozadu ako prisiel treti krat z nocnej az pobede a ozraty, povedala som dost... vyhodila som ho a isiel samozrejme k MAMICKE... to je ale na dalsiu diskusiu co sa tyka jeho mamicky... prisiel vikend, mama sa mi ponukla po dlhom case ze si zoberie malu... padlo mi to dobre... povedala som si super, zavolam si baby ku mne a posedime.... no nebolo tak... kamarat s ktorym som 9rokov nebola (najlepsi kamarati, vyrastali sme spolu) mi zrazu napisal ze je doma a chcel by dat konecne to slubene stretko... ja som to brala skutocne ako cisto kamaratske stretnutie... vzdy sme zartovali, flirtovali, ale nikdy k nicomu nedoslo... neskor ked aj prisiel na dovolenku domov na SK tak ma kontaktoval, ale odmietala som stretnutia, nakolko som bola STASTNE vydata a male dieta pribudlo... lenze som sa rozhodla ze sa teda s nim stretnem, ved nikdy ma nepritahoval ako muz a ten moj ma teda dorazil a chcela som mu to viacmenej oplatit takym sposobom, ze by som mu neskor povedala ze som bola s dotycnym na kave... no len co som nechcela stalo sa (mozno sa to podvedome aj chcela, ja sama neviem)... vypili sme zopar frtanov, posrandovalo sa, dalsi kamos s kamoskou odisli a ostali sme sami.... stale na mna pozeral, hovoril ako som krasna, vraj este krajsia ako predtym... proste bla bla bla... prisiel ku mne a zacal ma bozkavat, dotykal sa ma a ja som nepovedala NIE, skor naopak... podlahla som mu a asi si domyslite kde to skoncilo...
baby mam take nechutne pocity sama zo seba, az je mi zle... nedokazem sa pozret na svojho chlapa, stale rozmyslam co som to urobila a ci sa priznat... mm ked dosiel po dvoch dnoch domov s kyticou, ja som sa rozrevala ako decko, pomyslela som si, ci ta kytica nepatri skor jemu... baby co mam robit? mam sa mu priznat, aj ked viem na 90% ze zbali veci a jasny rozpad manzelstva, nakolko sme si povedali ze neveru by sme si NIKDY neodpustili... poradte mi prosim co robit, ta ktora prezila nieco podobne, ako to dopadlo... tie ktore to neprezili a ani nechcu prezit, tak sa zdrzte osocovania a hlupych komentarov... radsej si zakusnite do jazyka a nepiste nic... ja potrebujem len radu...

janicka11
19. aug 2013

@hlupa00neverna juj moja nejdem ta osocovat nic podobne som nezazila ale ked uz sa to stalo drzim ti palce aby raz pravda vysla von a manzelstvo to vydrzalo.

kveta
19. aug 2013

@hlupa00neverna Neprezila som, ale poradim: Zatlkat, zatlkat, zatlkat. Priznanim sa ulavi len Tebe a ublizis vsetkym naokolo. Ber svoje vycitky svedomia ako svoj trest.

juliana77
19. aug 2013

@hlupa00neverna zatlkať, predýchať a hlavne nezopakovať.

eeffka
19. aug 2013

@hlupa00neverna co ti na to povedat hlavne drz usta a tvar sa ze sa nic nestalo. Ak chces ostat vydata.
a este co sa tyka kamarata, odporucam sa tvarit ze sa nic nestalo, ahoj ahoj, ak zacne mat nejake narazky, robit idiotku.... cooo o com hovoris, asi sme si nerozumeli.

svetluska82
19. aug 2013

nehovor mu to a nejako sa skusk cez to preniest 😅 Ak teda si si ista, že neveru by neodpustil.

jajus28
19. aug 2013

Ahoj, pokial chces s nim fungovat dalej ako stastna rodinka, nehovor nic vycitky pominu casom a bude to tvoje tajomstvo, ale ak sa s nim chces rozist je to dobry dovod. Drzim palce, aby si sa rozhodla spravne.

hlupa00neverna
autor
19. aug 2013

@kveta
@juliana77
@eeffka najhorsie tom je, ze ma kontaktuje opät a chce sa stretnut a ja to uz nedokazem urobit, pretoze muza asi lubim aj napriek vsetkemu... ale... co ak by som sa zase dala stiahnut? co ak to bude silnejsie ako ja? mne to asi totalne preplo 😒

sissy27
19. aug 2013

@hlupa00neverna no čo ti na toto povedať... niekto bude navrhovať úprimnosť a vyžrať si to so všetkým, ja zas hovorím, že priznanie nie je v tomto prípade poľahčujúca okolnosť... tebe sa uľaví, že si to dostala zo seba von, že už to neťaží tvoje svedomie, ale hodíš pekne krásne tieto myšlienky naňho, nech sa trápi on a nech už sa s tým nejak vysporiada, tvoja zodpovednosť končí tým, že je to vonku a zvyšok je na ňom... je to správne? podľa mňa ani nie.. ty si podviedla, ty si to aj vyžer, ty sa tráp so svedomím a výčitkami svedomia, ty sa strhávaj zo sna a tras sa zvyšok života, aby sa to neprevalilo, nie on...
ale dajte si do poriadku to ostatné, porozprávaj sa s ním na rovinu, čo by si chcela, ako zlepšiť váš vzťah...
a čo sa týka toho druhého - prerušiť kontakty...teda ak si si istá svojimi citmi k manželovi... uprac si v hlave, rozhodni sa, kto a čo je pre teba priorita...

tetapetra
19. aug 2013

@hlupa00neverna esteze si si zalozila konto prave teraz

lienka.7
19. aug 2013

@hlupa00neverna
hmm, ako pisu baby, ak nechces prist o manzela, tak iba zatlkat a zatlkat..... aj ked svedomie dokaze byt niekedy svina ☹ ☹ ☹ ☹

hlupa00neverna
autor
19. aug 2013

@tetapetra ano pre anonymitu som to urobila 😉

adriana89
19. aug 2013

@janicka11
@kveta
@juliana77
@eeffka
@svetluska82 baby baby preco raditee tooo co sami nechcete aby sa vam stalo???ok lepsie zatlkat ako prist o manzela alee to manzelstvo asi moc nefungovala ked podviedla...vam by sa pacilo keby vam chlap zahybal a zatlkal zatlkal zatlkal a tvaril sa ze niiiic len aby vas nestratil....
@hlupa00neverna prajem vela stastiaa mala si to tazkee jasnee alee povedz mu to sak si moze zato sam ako sa spraval noooo nieee?????

kveta
19. aug 2013

@adriana89 Prave preto, ze som zazila neveru manzela s nepodstatnou stetkou by som o tom radsej nevedela. Preto jej takto radim.

hlupa00neverna
autor
19. aug 2013

@adriana89 presne o toto ide, keby uz doslo k priznaniu, ci by bol ochotny popremyslat nad tym preco som to urobila a co za tym je... len to je tazko vediet co by sa v jeho hlave zrodilo...

monika15
19. aug 2013

@hlupa00neverna ked ssi si suvernir nedostala od kamosa ;)
tak kasli na to.... ja by som nehovorila nic manzelovi na co ??? uz sa to stalo spet to nevratis..... jedine ti ostala vycitka veru ale musis sa stym naucit zit ak ste s manzelom stastny tak to nechaj tak.....

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
adriana89
19. aug 2013

@hlupa00neverna pises ze asi manzela lubis ja si myslim ze manzelstvo vam nevydrzi a pojdes za tym druhym chlapom.....myslim si tooo....a mozno by si spravila aj dobre nech sa tvoj chlap zamysli ako sa spraval a co stratil.......

ivet51
19. aug 2013

Ja sa priklanam k ostatným babam...zatlkat a nič nehovorít ....Len si dať sľub, že sa to nezopakuje. Priznaním by pravdepodobne manželstvo stroskotalo...

cherry1981
19. aug 2013

Urcite podla mna nepovedat nic a zatlkat, co oko nevidi srdce neboli, ja by som pre pokoj v rodine a pre udrzanie vztahu ak Ti na nom zalezi drzala jazyk za zubami nikomu nikdy nic povedala a nechala si to len a len pre seba.

cherry1981
19. aug 2013

@hlupa00neverna pises, ze Ta stale ten dotycny kontaktuje a ty sa bojim jeho podlahnutiu, ak si chces udrzat vztah, manzela lubis, tak s nim prerus kontakty inak to nebude robit dobrotu. Zas sa s nim stretnes a zas podlahnes? To by asi nemalo vyznam, najlepsie bude ked s nim zrusis kontakty a Ty sa s neverou vyrovnas. Ak Ti teda zalezi na tvojim manzelstve. Inak ani mne by sa nepacilo mm spravanie, skus sa aj s nim porozpravat co citis, ze Ti je smutno nech vie, co sa deje. Vo vztahu treba vela komunikovat . Ja mam teda uzasneho mm , ale ked sa mi nieco nepaci pekne si sadneme a porozprava me sa o tom to predsa je 🙂 Drzim Ti palce 😉 Rozhodni sa spravnym smerom

sissy27
19. aug 2013

@adriana89 hmm a ty by si chcela aby ti manžel prišiel domov a povedal sorry zlato parádne som si zašukal niekde inde, ale stále ťa lúbim a nechcem rozbiť rodinu, nevadí? a ty by si si jeden večer poplakala do vankúša, potom chvíľku sa tvárila urazená a potom by bolo všetko v poriadku, nie? samozrejme, že žiadna z nás nechce, aby jej toto manžel spravil, ale tu sa nebavíme o paralelnom vzťahu alebo o tom, že využije každú príležitosť užiť si inde, bavíme sa o jednorazovom zlyhaní a ver mi, ani ty by si v takom prípade úprimnosť neocenila...

clarissa
19. aug 2013

Stalo sa mi to..ja som ale taka ze neviem klamat a asi ani nechcem..priznala som sa...nasledovali dlhe debaty,otazky typu "preco"..nakoniec sa na to pozabudlo a sli sme dalej aj ked teraz uz sme rozvedeni(z uplne ineho dovodu ako nevera) Podla mna vela zalezi od chlapa...Ja som vedela ze ten moj to "unesie"

adriana89
19. aug 2013

@sissy27 vies coo ja som to nikdy nezazila taak neviem.....mozno keby sa take nieco stane rozmyslam inac.....neviiieeeeem......ale klamat tiez nieje spravne pokial manzela miluje nevydrzi ho klamat mam kamosky co toto prezili a vzdy to dopadli taak ako som na zaciatku im povedala...proste to nezvladli a odisli.....alee to je o inom.....

micikatka
19. aug 2013

@hlupa00neverna urcite nic nepovedat, a vycitky svedomia su trestom za neveru. ublizila by si len manzelovi a tebe by sa ulavilo. ale isto by som s manzelom hovorila o tom ze ti chyba ako partner, tvoja laska. a viac sa s kamaratom nekontaktuj. potrebovala si utesit, počut ze si stale pritazliva, a on vedel ako na teba. to tiez nie je pekne od neho ako kamarata. ze vyuzil tvoj smutok a nestastie a zviedol ta. v takej situacii podlahne viacero nestastnych manzeliek.

juliana77
19. aug 2013

@hlupa00neverna Najprv píšeš, že si bola trochu vytočená na manžela, následne podviedla, teraz to ľutuješ, nevieš či sa priznať alebo nepriznať a napokon tu čakáš požehnanie, lebo ťa dotyčný kontaktuje. Ked ti chýba adrenalín, vzrušo tak si užívaj a nepretriasaj to na verejnosti a nerob prieskum kto je za a kto proti. Myslím, že nebudeš prvá ani posledná.

A ak si človek za svoje správanie hľadá niaky dôvod na svojom partnerovi, tak ver že si ho vždy nájde a nemusia to byť ani neskoré príchody domov môže to byť aj obyčajný, nevhodný parnerov p.d

ematko29
19. aug 2013

Píšeš,že ti chýbali jeho dotyky,objatia abozky,ak si mu to aj povedala skôr,že ti to chýba aon svoje správanie nezmenil,tak na vyne niesi ty.On ta k tomu dohnal.To si myslím.Povedz mu to priznaj sa,ale povedz mu aj prečo si to urobila.Nemyslím si,že by bolo dobré zatlkať,Nikdy nebudeš stýmto tajomstvom šťastná,len mu to povedz apovedz mu prečo si to urobila,nech vie,že aj iný chlapy ta chcú,a ak sa nebude činiť tak smola.Nemyslím si,že tvoje manželstvo sa týmto rozpadne,chlapy sú iný oni inak rozmýšlajú.Si myslím,že sa naserie to ano ,ale podla mna mu dojde,že má zabojovať o teba.Chlapy sú súťaživé typy.

juliana77
19. aug 2013

@ematko29 ????

axaris
19. aug 2013

Jednoznačne zatĺkať !!!

ematko29
19. aug 2013

@juliana77 prečo tie otázniky?To je môj názor

barcelona94901
19. aug 2013

už sa nečudujem tomu počtu detí,čo nie su od pánov manželov a netušia,že vychovávaju cudzie deti
píšete zatlkať,zatlkať ,
ale naopak keby sa stane ,tak už chlap je hovado neverné čo nemá gule sa priznať..ja vás nechápem