Podvedená kamarátka

sibalka21
4. júl 2016

Baby mam dobru kamaratku, ktora chodi s mojim kamaratom..... Ja jedina viem ze ju podviedol, kedze som ho pocula ako sa o tom s niekym rozpraval.. Vie, ze to viem a prosil ma aby som nikomu nic nehovorila... A ja teraz neviem co mam robit... Tazi ma ze ju podviedol, lebo ona je velmi dobra baba ale zase on je moj dlhorocny kamarat..... Mam jej to povedat a riskovat ze pridem o kamarata ale mam drzat usta? Poradte prosim

tyelde
4. júl 2016

Vyber si koho máš radšej a podľa toho sa zariaď, ak to kamoške povieš, môžeš prísť o kamaráta, ak nie, tak o kamarátku...mňa osobne dosť naštvalo keď najlepšia priateľka vedela, že ma ex podvadza a držala jak hluchý dvere až kým som ich nepristihla rovno v posteli....mohla mi ušetriť kopu času a trápenia sa...

dominika6
4. júl 2016

@sibalka21
ja som za úprimnosť,ale si treba uvedomiť následky..ak s tým začneš,je to slovo proti slovu,lebo on to mže poprieť,že si niečo ,,počula,, a vysvetlila alebo pochopila to zle...čiže niečo povieš,ale bez dôkazov čo naštrbí ich aj váš vzťah tak či tak...

sissy27
4. júl 2016

@sibalka21 záleží, aký máš vzťah s kamoškou...riskuješ, že z toho vyjdeš ako najväčší debil ty... on sa z toho vykecá a ešte ty budeš tá, čo im závidí vzťah a chce im ho zničiť a vymýšľa si hovadiny a samozrejme urazia sa obaja...
ja mám toto s mojimi naj kamoškami vyjasnené, určite by som to vedieť chcela... ale viem, že ony by mi nepodsúvali nejaké polopravdy alebo neoverené informácie... a ako by som takúto info zobrala od niekoho nie úplne najbližšieho, tak to sama neviem... ale asi by som bola na pochybách, komu veriť...
ak si si nie celkom istá, ako to ona od teba vezme, tak radšej sa do toho nemontuj...

sibalka21
autor
4. júl 2016

No problem je v tom ze on ju uz raz podviedol, aj jej to povedal a aj mu ona odpustila (ocividne bola naivna ze to uz nespravi) bohuzial ona chodi domov raz za mesiac a on ma asi, s prepacenim, plne gule ked nevydrzi ani mesiac na nu :D ..... Asi by mi uverila ale niesme nejake najlepsie kamaratky... Ked sa stretneme, pokecame o vsetkom ... Len teraz ako chodi do zahranicia tak sa moc nestretavame, teraz je na dva mesiace doma a tazko sa mi na nu pozera ked si mysli aka je stastna..... A on je taky debil, aj ked dlhorocny kamarat :D

natalym
4. júl 2016

@sibalka21 Je to ich vec. Ja by som to neriešila.

sasa1983
4. júl 2016

Neries. Nemas dovod. Budes za zlu, tak ci tak. A zivot ma svoje karty pre kazdeho ine, ries si svoje veci.

moonlight1210
4. júl 2016

@sibalka21 neries. nic nehovor.
no tak sa chova ako stastna, lebo nic netusi. ze tebe to pride, akoze chuda zije v iluzii - to je tvoj problem.
keby sa jej on aj zas priznal a popritom povedal, ze ty si o tom vedela, tak to popri. povedz, ze nechapes, naco tvrdi, ze si to vedela, ked to nie je pravda. ze si to nemala odkial vediet.

zo skusenosti mnohých ludi ti radim - neries.
taka vec vzdy narobi kopec bolesti, hnevu, trpkosti. a ver tomu, ze kazdy potom vzdy hlada hromozvod pre tieto pocity.
a kedze laska je puto mocne (aj po nevere neodumrie hned), snazi sa najst iny hromozvod, ako svojho partnera (u ktorého mozno stale tisko dufa, ze sa to nakoniec nejak spravi. tak nebude riskovat, ze si ho odpudi navzdy).
tak hadaj, na kom to nakoniec vzdy zhori?
na informatorovi.

ak uz nevies vydrzat, posli anonym. bud to bude dievca riesit, alebo nie.
teoreticky sa da povedat, ze ty budes mat svedomie ciste a bude uz na dievcati, ci ho prekukne, alebo sa da znova oklamat. indicie dostala.

dominika6
4. júl 2016

@sibalka21
no vidíš urobil to raz,odpustila mu..môžeš jedine načrtnúť že či by mu odpustila znova,kedže sú od seba a uvidíš reakciu...a môžeš sa jedine porozpávať s ním,že sa nemôžeš na to pozerať a nech sa zachová ako chlap nie srab a povie jej pravdu on...

timea7
4. júl 2016

@sibalka21 nemontovala by som sa do toho, ak nie ste až také dobré kamošky. Ak by mal paralelný vzťah s inou, kým je ona preč, tak by som jej to povedala, ale ak si to ty len počula, žiadny dôkaz nemáš, môže sa to obrátiť proti tebe. On musí byť fakt idiot, že to ešte aj niekomu rozpráva a že riskuje vzťah, ked mu už raz odpustila 😒 😒 😒 😒 zrejme mu až tak na tom vzťahu nezáleží 😖

evelynm
4. júl 2016

nestarala by som sa do toho. Je to ich vec.

oldman50plus
4. júl 2016

Muži sa pred druhými radi chvália že pretiahol som túto a hentú - a nie je to vždy pravda. Možno ani polovica 😎

nyusika
4. júl 2016

@sibalka21
chodte niekam s tym "neries, nestaraj sa"

ked je to tvoja naozaj vyborna kamaratka, tak jej to povedz.
predstav si seba na jej mieste.

bola som v situacii, ze dost vela ludi (aj moji naozaj blizki) vedeli, ze ma moj ex podvadza
a drzali hubu a krok...po prevaleni mali vsetci plnu hubu, aky to bol chuj a podobne.

pokial si si ista, ze ide iba o jedno-jedine vynimocne posmyknutie, tak to vsak zvaz.
sama vsak pises, ze sa to nestalo prvykrat.
rovnako by som to neriesila, pokial by ste boli iba nejake bezne zname.

sibalka21
autor
4. júl 2016

@nyusika
@oldman50plus
@timea7 no on sa mi priznal, myslim ze nikdy neexistuje nejaky hmotny dokaz, vzdy sa da vsetko zapriet aj keby ich nacapam v posteli :D .... viem aj s kym ju podviedol...
@moonlight1210 rozmyslala som aj nad tym anonymom ale bojim sa ze on by si asi zistoval kto to poslal, aj ked neviem ci sa to da nejak zistit.....

nyusika
4. júl 2016

@sibalka21 dievca zlate, kolko mas rokov ?

tak snad vies, ako dobra je ta kamaratka a snad mas tolko slusnosti, aby si sa neznizovala k takymto rieseniam (anonym)

ked je to naozaj vyborna kamaratka - povedz jej to,
ked sa naserie, nie je az taka dobra, ako si si myslela a taku nepotrebujes.

akymi ludmi sa obklopujes, taki ludia udavaju aj smer zivotnej cesty.
naco su ti dobri ludia, ktori razia cestu odrbavania a podvadzania ??

tajka1986
4. júl 2016

@sibalka21 ked jej to povies je jasne ze on hned bude vediet odkial vietor fuka kedze pises ze jedina o tom vies. Ale ja by som chcela vediet keby ma podvadzal. Povedz mu nech neni chuj a prizna sa lebo sa nedokazes pozerat aka je ona stastna a ak to neurobi on tak to povies ty

natalym
4. júl 2016

Otázka je, že komu to prospeje keď to bude vedieť?

wurka
4. júl 2016

Ak sa rozhodnes nemlcat, ja by som pritlacila na neho. Povedz mu, nech sa prizna, ak nechce, aby sa to dozvedela od teba. Tym padom ostanes mimo, ale s cistym svedomim...

tobnuf
4. júl 2016

Ja osobne by som sa do toho nemiesala tiez som bola v podobnej situacii kde kamosku podvadzal jej priatel moj kamos a este aj mojho sefa syn .. a vela krat sa mi priznal ze ju podvadza .. nikdy ma nenapadlo jej to povedat. Vsak nijake klamstvo nevydrzi dlho utajene a ja by som bola za p.. aj tak by boli spolu.. tak ci tak.. ano bolo mi zle z toho.. bolo mi to blbe.. ale v tejto dobe je lepsie drzat jazyk za zubami..

kinats
4. júl 2016

oldman ma pravdu, chvastanie je to jedna z vlastnosti muza, chvalenkarstvo, ktore muzi dokazu vysprkovat do nepredstavitelnej plastickej dokonalosti aj ked sa mozno nic nestalo . z bozku na lice spravia hodinovu postelnu scenu pre pobavenie publika a vlastnu pychu, ale rovnako tak opisuju aj vlastne partnerky, lebo tym si u ostatnych, najma kamaratov nafukuju svoje ego. sexualny neuspech, odmietnutia ci priznania , ze doma maju sexualne poleno je urazka muznosti. je to niekde v genoch.

adri266
4. júl 2016

@sibalka21 ak by si bola Ty v takej situacii, chcela by si, aby Ti to kamoska povedala?

Ja urcite ano.

no na druhej strane, rataj s tym, ze je mozne, ze sa to vsetko zvrtne proti Tebe, a ze stratis oboch, aj kamosa, aj kamosku.

sibalka21
autor
4. júl 2016

@adri266 no ved toto, viem ze ja by som to urcite chcela vediet... Ked je to dokonca druhy krat.... Bojim sa ze ju bude podvadzat dalej ked sa to ona nedozvie... Ale zase sa bojim aj toho ze nakoniec ja budem ta zla....

guinevre
4. júl 2016

@sibalka21 Ked jej to povies, moze sa stat ze aj tak zostane s nim, a budes mat pokazeny vztah aj s jednym aj s druhym. Ked mu uz raz neveru odpustila, tak fakt nevidim preco by si jej mala povedat, nech si ho sama kontroluje ked chce. A mozno ani nechce vediet. Ja by som tiez radsej chcela vediet, ale neviem si predstavit zostat vo vztahu s muzom tory ma uz raz podviedol. Ak ta to velmi trapi, tak by som povedala jemu, ze strasne ma to trapi, a ked chce nech jej povie sam, aby si nemusela ty.

mima4
4. júl 2016

@sibalka21

keby ta tvoj priatel podviedol, chcela by si to vediet?

adri266
4. júl 2016

@sibalka21 mozne to je, ale podla mna si zasluzi vediet pravdu. Lebo kto vie, ci aj neplanuju spolocny zivot, pridu deti, majetky a po rokoch sa dozvie, ze on ju podvadzal cely ten cas a keby jej to bol niekto povedal...

ved kolko je medzi nami zien ci muzov, ktori hovoria, ze keby toto vedeli na zaciatku, tak nikdy do toho vztahu nejdu 🙄

dominika6
4. júl 2016

@sibalka21
pozri na druhej strane je aj tá tvoja kamoška pekne naivná ked si myslí že mesiac je preč a chalan bude doma nohami šúchať a pozerať von oknom..možno ani ona nieje bez viny,preto mu tak jednoducho odpustila...

tobnuf
4. júl 2016

@sibalka21 dobre ti radim nemiesaj sa do toho. Koniec koncov by si truba bola aj tak ty. Uz ju raz podviedol.. odpustila. Nechaj to tak..

adri266
4. júl 2016

@guinevre ale aj tu vo fore casto citam, ze zeny vravia, ze jednu neveru by odpustili.

nyusika
4. júl 2016

@guinevre no dobre...ale naco su jej taki ludia ?

guinevre
4. júl 2016

@adri266 Nie som si ista co by som urobila, zavisi od okolnosti, dovodov atd. ale pozam seba, nemohla by som mu uz doverovat.

guinevre
4. júl 2016

@nyusika Komu?