Podvádzal ma odkedy je malý na svete. Cítim hnev a smútok

faith6
28. jan 2019

Baby... Hlavne Tie ktoré ste boli podvedene partnerom koľko vám trvalo kým ste tím prešli a prestali sa trápiť? Mam 10mes. syna pred par dnami som sa dozvedela ze ma partner podvádzal odkedy je malý ma svete dokonca stou ženou teraz je a o malého ani záujem ani nič ja som odišla k mamine pomáha mi s malym ja chodím pracovať na 12ky do mojej roboty kde som pracovala predtým. Hrozne sa cítim keď som bez malého a ubíja ma ten pocit ze on sa ma dobre užíva si a ja sa trápim a pýtam sa prečo? Lubila som ho ako mohla starala sa o neho jak o babetko a toto cele som si ja aj maly zaslúžili cítim hroznú zlosť... Chcem. Na to zabudnúť ale ubíja ma to snažím sa pred rodinou byť normalna ale keď som sa ma cítim zlosť, smútok, placem. Viem ze taky človek si nezaslúži ani jednu moju slzu ale predsa boli sme spolu 7rokov,porodila som mu syna
a. on toto spravil.. Koľko má to bude este bolieť?? Ako zabudnúť? Momentálne mu syna nechcem ani ukázať nevedela by som sa neho pozerať nezvládla by som to..

marfikchov
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
pribinak
28. jan 2019

No treba ošetriť situáciu co najpraktickejsie, podaj di navrh na vyzivne pre dieta a aj seba.
Kolko ta to bude boliet, nikto nevie, ale zameraj sa na seba a syna.
Musis pracovat na 12tky? Je to dost náročne

faith6
autor
28. jan 2019

@pribinak idem to riesit v stredu.. Ano syn je pre mňa všetkým a bohužiaľ musím tie 12ky. Dá sa do zvládať keďže je to. Krátky dlhý

mala_hobitka
28. jan 2019

@faith6 Je to čerstvé, takže najskôr treba zo seba dostať tú zlosť, bolesť a smútok. Vyplač sa, vykrič, vybehaj to ... proste to zo seba dostaň najskôr von. Potom si nájdi činnosti, ktoré ti zabijú čas aby si na to stále nemyslela - synček, práca, prechádzky čokoľvek. A rozhodne si podaj na súd žiadosť o výživné na syna ale aj na seba - máš na to nárok.
A postupne si stále viac pripomínaj
- že je dobre, že taký vzťah skončil, pretože taký chlap je slabý charakter a nebol by ani pre dieťa dobrý vzor, nie to ešte dobrý muž
- že aj keď ste mohli mať akékoľvek problémy, chlap si vybral najhoršie možné neriešenie
- že si úžasná a máš na to byť milovaná iným, lepším mužom (áno, máš na to ❤ )
- že máš synčeka, ktorý je ťa potrebuje veselú a šťastnú
a že tvoj život aktuálne nekončí... len začínaš znovu a máš šancu žiť lepšie.
Držím palce.
PS: Občas aj po pár týždňoch či mesiacoch môžeš mať slabú chvíľku, keď ťa to zrazu z ničoho nič položí aj keď si bola už na tom lepšie. Neboj, vo fáze ozdravného procesu je to normálne len je fajn vtedy pri sebe niekoho mať, kto ťa podrží.

bublinka1426
28. jan 2019

. otazka je ci on bol na dieta pripraveny ...7 rokov spolu je dlha doba, fungovalo vam to pred dietatom dobre? alebo chlapec nezniesol ze zena po porode moc na sex nemysli? mozno nebol vyzrety alebo pripraveny na takyto zavazok...

nema zaujem o dieta? a chcel ho vobec? prepac ale muz ktory stvoril dieta a nema zaujem on, urob hrubu ciaru a ides dalej...akoze moze po case prist za tebou a ziadat o odpustenie ale toto sa neodpusta. a neopusta sa male babeno. fuj. chlap sa moze hanbit.

chapem si sklamana nechapes pytas sa preco, ale mas doma zazrak a maminu co ta podrzi, sustred sa na dieta a na seba. dieta ta potrebuje, nie daky, prepac chrapun. !!!!!!

viem ze je to narocne, presne, ziadaj o vyzivne a bodka. chapem ze ta to boli ale ktory chlap opusti vlastnu krv??????? nezasluzi si ta, najdes si lepsieho ...

bude dobre a pokazde ked budes chciet nad nim vyronit slzu radsej daj pusu malemu lebo on je tu pre teba a len teba potrebuje.

drzim palce a tazko analyzovat co sa stalo kedze teba ani jeho nepoznam, ani nepoznam nas vztah a co bolo a tak, vies ale sustred sa na babo a maminu. bdu rada ze sa mas o koho opriet.

bublinka1426
28. jan 2019

zial chapem bucu aj chvile ze ta prepadne smutok ale potom si spomen, ze mas doma zazrak. naozaj. kolko ludi dieta mat ani nemoze. dietatom sa zivot nekonci ale prave zacina. maj oci asrdce otvorene, nezufaj zivpt ide dalej. drzim napzaj palce.

bublinka1426
28. jan 2019

@mala_hobitka suhlasim. pekne si to napisala.

monikafeliz
29. jan 2019

@faith6 tak to máme rovnakú situáciu, až na to že je nepracujem. Boli sme spolu 7,5 roka. Ja som sa o nevere dozvedela keď mal syn 1 mesiac, odpustila som a podvádzal dalej. O tom že to stále spolu ťahajú som sa dozvedela keď mal syn 5 mesiacov. Tak som mu nič nepovedala, v noci keď nebol doma som zbalila seba aj malého a ráno pre mňa prišli naši, to už bol doma. Nepovedal ani pol slova. A pred tým to bolo samé "chcem všetko napraviť, dám zas našu rodinu dokopy,..........". V ten moment som si uvedomila za čo som mu celý ten čas stála. Mal doma služku, vždy navarené, popraté, poupratované, full servis, tak prečo si nenájsť mladšiu o 10 rokov? Teraz žijeme s malým u mojich rodičov, syn má teraz 7 mesiacov. Ak chceš moju radu, zameraj sa hlavne na seba a svojo syna. Čisto len na vás dvoch. Viem, je to veľmi ťažké, ale je to asi to najlepšie čo môžeš teraz spraviť. Viem myšlienky budú stále uchodiť k partnerovi, ale to chce len čas. My sme s malým dva mesiace preč, a je to už lepšie. Chodíme von s kamarátkami (aj s našimi deťmi), začala som si viac vážiť sama seba a za ten čas čo som u rodičov, som si uvedomila čo v živote chcem a čo nie. Využi tento čas na to aby si sa zotavila z rozchodu, užívaj si malého a keď budeš pripravená, tak sa nájde nový tatino pre syna =) treba len pozitívne myslieť aj keď viem, je to dosť ťažké. No nič iné ti neostáva. A neboj, nie si sama, máš predsa svoju maminu. A ak ti to pomôže tak ani so svojou situáciou nie si sama, teraz vieš že sme dve =) ak budeš chcieť kludne napíš IP napíšem ti ako som sa s tým vyrovnala ja

arasidka123
29. jan 2019

@faith6 my sme boli spolu 8 rokov, narodili sa dve deti a keď mala mala 5 mesiacov začal ma podvádzať s o 10 rokov staršou kolegyňou...vždy sľuboval že to skončil,ona mi vypisoval nech ho nechám a nenicim život...tri roky som to chcela dať dokopy kvôli deťom ..čo teda bola riadna blbosť... nakoniec tak či tak došlo k rozvodu... samozrejme ja som ta zlá,lebo on nemá nikoho,ešte aj na súde klamal že to skončil už dávno a tak akurát po pojednávaní skončil u nej.ja som mu zdravie zničila,z domu vyhodila,pričom keď prišiel od právničky sám sa zbalil a odišiel k mamičke...

faith6
autor
29. jan 2019

@mala_hobitka krásne napísané Ďakujem!!!

@bublinka1426 predtým to bolo v pohode občasné hádky za blbosti prešli sme si veľa vecami on ma 25r. podľa mňa nebol na rodinu pripravení, dieťa sme neplánovali no tešili sme sa keď sme sa to dozvedeli, s malym mal dobrý vzťah ľúbi ho.. Ale chlap ktory opustí babo za s prepáčením ku.. je hnus..ta žena opustila 2r.dieta a chlapa to je kus handry.

@monikafeliz fuha to je skoro rovnaká situácia pis m IP

@arasidka123 chlapi ktorý ubližujú a ešte sa cítia oni obeťe nemajú chrbtovu kosť ale aj tak skončia opustení a stratení!

bublinka1426
29. jan 2019

@faith6 ked aj ta zena opustila dieta male a muza, nuz sa k sebe asi hodia a ty si hodna lepsieho !!!! bud stastna ze si sa to dozvedela teraz nez za par rokov kedy by bolo babo na otyca naviazane a vsetko o to horsie. drz sa

faith6
autor
29. jan 2019

@bublinka1426 ja viem.. dakujemm

bublinka1426
29. jan 2019

@faith6 a ano takito ludia si nezasluzia mat rodinu nech si maju sami seba 🙂 a ty najdes stastie inde neboj.

bublinka1426
29. jan 2019

ja som po 8r myslela ze ostanem sama chudera...dieta sme nemali..a potom prisiel zrazu zablesk a uz som 3 r s kamaratom, s kt mam 16m dceru...ano aj taketo sa deje 🙂 nidky nevies. ver v dobro a dobro davaj a bdue ti dostano. teraz mas synka usmej sa nan daj pusu daj pusu mame a bud vdacna ze ich mas ..aj ked to nevyzera ale vsetko sa deje z urciteho dovodu a vsetko je vela x tak ako ma byt.

bublinka1426
29. jan 2019

a v 25 r prepac ale to maloktory muz vie co chce. ,...zjavne sa este hlada 🙂

faith6
autor
29. jan 2019

@bublinka1426 presne som si to cele uvedomila aj ja.. Mne mesiac predtým volali z prace ci nechcem nastupit uvolnilo sa miesto keď som mu oznámila že idem do prace pri malom sa vy striedame plus mamu mam ktorá ho miluje ako svojho tak mi povedal ze mam odísť od neho keď ja idem do prace.. A ja som isla.. Až potom som sa to dozvedela takže som rada ze mam prácu tu zabúdam mam. Tu super ľudí. A verím ze počasie dôjde niekto kto si nás bude vážiť a ľúbiť

bublinka1426
29. jan 2019

@faith6 on sa jednoducho zlakol zodpovednosti. este nevyzrel. pockaj si na skutocneho muza. 🙂

arasidka123
29. jan 2019

@faith6 skôr ostanú pri mamičke lebo si myslia že je povinnosť hlásiť jej všetko,lebo veď ona má právo vedieť kedy spolu spávate,kade chodíte a s prepáčením skoro aj koľko štvorčekov pri s.... Použijete na utretie zadku...lebo oni zarábajú a potrebujú si oddýchnuť...ale na otázku že keď má človek dve roboty a chodí porpi Tom na výšku plus domácnosť a deti,či vtedy človek nezarába povie už exsvokra že ona nevie či zarábam...

faith6
autor
29. jan 2019

@arasidka123 no jeho mama sa nestarala do nás nikdy.. On snou nemá nejak extra vzťah.. Ale keby sa starala hneď jej poviem

lujza123
29. jan 2019

Uff no zvládnuť rozchod s malým dieťatkom je veľmi ťažké, zažila som to. Normálne by sa človek šiel klasicky porozchodovo opiť, našiel si rôzne záujmy, krúžky, vypadol niekam na dovolenku..... No s malým babom môže byť akurát tak doma osamote, pozerať sa ako rastie, čo všetko už dokáže, aké blbostic zase nastvaralo a to úplne najsmutnejšie na tom celom je ze sa nemáš s kým o tieto milé banality podeliť. Jasne, môžeš to povedať mame, ale nieje to ono, nieje tam ta radosť ktoru zdieľajú rodiča partnery spolu.
Aspoň teda ja som mala slušne depresie na jednej strane ale v podstate aj veľkú úľavu na druhej strane, lebo nás vzťah ku koncu bol priserny
Ale netrvalo to dlho, mesiac dva a potom sa začal skvelý život. Ono spatne si človek vela veci uvedomí co v tom vzťahu nebolo v poriadku, veci ktoré sa zámerne prehliadaju, bubaky v skrini a tajomstvá v sufliku.
Ja vždy hovorím ze všetko co konci je to preto, aby mohlo prísť nieco/niekto lepší.
Tak veľa síl prajem a už ani jednu slzu pre niekoho kto za to nestoji

faith6
autor
29. jan 2019

@lujza123 ďakujem presne to chodím do práce a utekám za malým postarať sa, hrať sa všetko sama je to tazke ale zvládnem to teším sa nato keď už má to nebude trápiť

akinom0077
31. jan 2019

vyse roka ..u mna to tolko trvalo...po cely ten cas som si nikoho nenasla nechcela som a nie som tip v style " klin sa klinom vybija" ako mi niektory po cely cas hovorili " najdi si niekoho a zabudnes skor" nie skor ten nazor zatracujem...prebolelo a po roku som bola relativne ok, aj ked nedokazem stale doverovat muzom tak akoby som mala...

danicastiavnica
4. sep 2022

@monikafeliz
@faith6 kocky prosím ako to u Vás dopadlo s odstupom času?...prechádzam si niečím podobným ,3 deti síce už trošku väčšie,ale tiež ma podvazda takmer rok a rozvádzame sa práve ....je mi nanič ,nemám chuť do ničoho ,kvoli deťom a práci treba fungovať ale večery a víkendy su strašne ..😥...neviem či to raz prebolí ...sen o veľkej šťastnej rodine sa rozplynul ...a kvoli deťom si to budem do konca života vyčítať že to dopadlo takto ...aj ked snahu o záchranu manželstva som mala ..ale ked to chce len jeden je to zbytočne ....

katkati
4. sep 2022

Bude ťa to ešte dlho štvat. Ale povedz, na čo by ti bol bezcharakterný človek , ktorý splodil tri deti a pritom nemal zabrány mať milenku? O deti nech sa stará aj on, nech si milenka skúsi ako sa s ním žije spolu aj s deťmi, nie len si užívať, ako keď boli sami. Aby ešte on neoľutoval a neprišiel s prosíkom.

maxxim
29. dec 2023

@faith6 ahoj , citam ze toto je staršia téma, no ako sa Vám darí? Zdraví ste?

faith6
autor
30. dec 2023

@maxxim ahoj, stým partnerom s ktorým mam dieta som sa vrátila k sebe ale samozrejme spravil to iste zasa podviedol.. už sme od seba rok aj pol a mňa si našiel konečne správny chlap úplný opak toho bývalého s láskou sa stara o mňa aj syna a dúfam ze toto už vyjde.. a sme zdraví ďakujem za opýtanie 🙂

maxxim
31. dec 2023

@faith6 to je super. Šťastný koniec ako z rozprávky... veď je aj rozpravkový čas zároveň🙂🙂

sofia1979
Autor odpoveď zmazal
Zobraz