Podvádza ma priateľ?

michaelka852
13. máj 2013

Ahojte s priatelom som uz 2 roky a poslednej dobe sa mi malo venuje. stale je v krcme s kamaratmi alebo chodi na bicykel a je na nom prec aj 2-3 hodinky. cez tyzden sme spolu skoro vobec neni lebo ja mam skolu a on byva 10 km odomna....ale cez vikendy som s nim ako tak lebo moja starka byva od neho asi 5 minut tak spavam tam u nej...ale aj to furt nieco ma aj ked u mna spi rano sa ponahla rychlo prec a ked pride ku mne je len chvilku alebo hned zaspi...ked mse boli na futbale u nas v dedine ani ma nedrzal za ruku lebo tam bola jedna p... ktora mu vypisovala na pokeci asi pred 2 mesiac. tak som mu povedala nech si zrusi nick a potom ked som neskor bola u neho blikla mu sprava na pokeci ale uz na novom zalozenom nicku...aj ten si uz zrusil a tvrdil mi ze sa jej len pytal ci ide do posilky lebo chcel zobrat mna a ze aby sme sa tam nestretli lebo vie ze keby ju steetnem a nieco povie by som ju asi zabila....a asi pred 2-3 tyzdnam ked sme boli na bicykloch sme ju stretli a strasne sa zasmiala ked nas uvidela ja som sa chcela otocit ze idem za nou ale on ma chytil a povedal ze mam kaslat na to....no neviem co by urobil keby ideme okolo nejakeho chalana co som si s nim vypisovala zvrhlosti asi by len tak dalej nesiel. ja som uplne zufala zo dna na den je to horsie a horsie ...on mi aj povie ze ma miluje ze uz som jeho zena a ze ked skoncim skolu si zalozime rodinu a je na mna strasne ziarlivy len ked sa stretnem s nejakym kamaratom uz ma podozrieva a ma milion otazok. ale aj tak mam pochybnosti ze mi je neverny :( prosim povedzte co si o tom myslite ja som s nervami v koncoch :/

misenka3
13. máj 2013

ja doporučujem trošku dospieť mobom ,potom riešiť rodinu 🙂

alka221
13. máj 2013

zjavne ste este obaja nedorastli.. 😉 mat tak vase problemy 🙂 🙂

cerez
13. máj 2013

@misenka3 Napísala som to isté čo misenka3, ale sa mi to neukázalo. Tak ešte raz. Hra na dospelých. Nie je nič horšie ako mať vedľa seba žiarlivca. Von z takého vzťahu. Ty rovnako potrebuješ dozrieť. Nie fyzicky ako píšeš, že si jeho žena. To chce viac.

afrika
13. máj 2013

@michaelka852 myslím, že možno nepodvádza, no minimálne je neúprimný a hrá niečo na obe strany... prepáč, no myslím, že to je takto nejako..... ☹

digysa
13. máj 2013

@michaelka852 Zda sa, ze s nim si rodinu nezaloziz.......inak od 15-ky s nim chodis a naivne si myslis, ze chlapec od napr. 17 rokov do konca svojho zivota nebude mat ziadnu inu zenu iba teba...................a este sa dozijete spolu aj dochodoveho veku....... CHUDAK chalanisko sa nemal este ani kedy vyburit..........keby to bol moj syn, tak si s nim sadnem a vysvetlim mu, aky je zivot 😒 😎

Vyzivam nejaku zenu (ktora ma aspon 40, nie vy dievcata, ktore mate 23 rokov a 3-mesacne babatka) ktora nech napise, ze chodi s manzelom od 15-rokov jeho zivota a okrem nej nemal inu zenu a ani ona ineho muza........... Som zvedava, kolko sa ich tu na konovi najde........tipujem 0 😅

KOlko ma tvoj priatel rokov?

mima4
13. máj 2013

@digysa nemam 23, ale 28, moj manzel 30 ale ja osm jeho prva, a on moj prvy 😀 ... a sme z mesiaca 😉

mima4
13. máj 2013

@michaelka852 prepac, ale venuj sa radsej studiu... a hlavne nedaj sa nabuchat ako kopec dievcat v tvojom veku a potom "hrdo" vypisuju ake su uzasne slobodne maminky...

zeleny_cajik
13. máj 2013

@digysa donedavna som taky par poznala. Tahali to od zakladky, po vyske sa vzali, po par rokoch si naplanovali dieta a ked malo 8 mesiacov, drahy manzel jej oznamil, ze miluje uz roky jej (nasu) najlepsiu kamaratku (ktora bola vlastne tiez vydata za svojho prveho vazneho priatela...). Takze teraz uz nepoznam nikoho takeho a pridavam sa do kruzku skeptikov a na taketo vztahy nevsadim ani deravy gros 😅

afrika
13. máj 2013

@digysa moji rodičia...od 15 tich spolu s krátkou prestávkou...až dokým maminka minulý rok neumrela. a manželstvo? mali veľké problémy cez ktoré prešli a potom mali kráááááásny vzťah 🙂

zeleny_cajik
13. máj 2013

A k tebe mila @michaelka852. Nachadzas sa v krasnej zivotnej etape, kedy ta s mrchavym frajerom nespaja spolocny majetok, hypoteka, svadba ani deti a teda sa mozes rozhodovat len a len s ohladmi na seba a svoje stastie a potreby, nemusis robit kompromisy, nemusis hladat bolestive riesenia... Ked vo vztahu nie si stastna, ked mas pocit, ze ta priatel uz teraz nema dost rad, tak sa s nim rozid a uzivaj si svoju krasnu mladost a slobodu 😉

digysa
13. máj 2013

@mima4 Ty sa nekvalifikujes........Pytam sa na 40rocne a vyssie....... Co je to 28 ??? 😉

digysa
13. máj 2013

@zeleny_cajik Asi tak.......... 😎

mima4
13. máj 2013

@digysa no do kelu 😀

.. ale poznam take pary, co si vzali prvych partnerov a maju krasne manzelstva, ale musim Bohuzial konstatovat, ze vsetko su to krestanske pary.... cize este pred vstupom do manzelstva presli manzelstvo zlava doprava, prekonzultovali vsetko mozne.... vela sa rozpravali... 😉

cawes
13. máj 2013

@mima4 no ja poznam bez dlheho rozmyslania asi 10 parov len v mojej rodine, co su spolu od 15 tich vobec ale vobec nie su krestansky zalozeny a su spolu dodnes.

digysa
13. máj 2013

@mima4 A maju tie pary obaja nad 40 rokov??? Lebo to je dost podstatne......... Ja si totiz neviem predstavit mladeho chlapca, co ma 15-18 rokov, ze si v zivote nevrzne z inou zenou........... VIEM, aj take su........ale realne si predstavme, ake percento spolocnosti to je 😔 🤐

simca06022011
13. máj 2013

no teda.. slecna neries.. ja som mala taky uuzasny vztah cely gympel a potom zo dna na den nic... skoda zabiteho casu a trapenia potom, ale dala by som este neviem co za to aby som tam bola zase :P Skusalo sa to dat dokopy aj neskor, ale to bola jedna katastrofa.. inak hviezdny par, vsetko super, velka laaaska.. ale v tejto dobe je to rarita ostat spolu aj dalej... ludia chcu skusat, vymyslaju a hlavne mladi chalani a nebudu sediet pri jednej babulke... Ja by som to neriesila vobec asi :P Uzivaj si a neries kocky okolo.

simca06022011
13. máj 2013

@digysa podla mna velmi male percento 🙂)))

janinah
13. máj 2013

máš vek aj rozum akurát tak na držanie sa za ruky 😉 venuj s aškole,na frajera máš času dosť a ešte jedna rada-takého krčmového si ani nepripúšťaj k sebe,ak nechceš neskôr plakať

mima4
13. máj 2013

@cawes pockat, ja nepisem "su dodnes spolu", ale "su dodnes spolu a maju krasne a harmonicke manzelstvo". Parov, co su spolu je kopec, ale mnohe su jak pes a macka... ja som vsak myslela manzelstva, kde sa 50 rocni este drzia za rucicky, rozpravaju, vyznavaju si lasku... 🙂

maryanna
13. máj 2013

@digysa ja chodim s muzom od 14 a nemala som ineho ani on inu v ziadnom slova zmysle...manzelia sme 4 roky

digysa
13. máj 2013

@simca06022011 Podla mna este mensie nez to male percento 😎 A potom sa cudujeme, ze mame 1343 zalozenych diskusii o rodinnych problemoch.........

Ked sa 16 rocna a 17 rocny rozhodnu v obdobi "vasnivej lasky" ako si spolu zalozia rodinu 🙂

mima4
13. máj 2013

@digysa
no tak vies, pre krestana sex patri do manzelstva, takze ti muzi takto ani neuvazuju, a ano maju nad 40 rokov.. ale pre nich sex patri iba do vztahu s ich manzelstkou.
To "vrznutie" to je svetske vnimanie sexuality... kedy sex nie je prejavom manzelskej lasky, ale uzitia si, vlastneho egoizmu... ale o take čudo by som jaj osobne nemala ani zaujem 🙂

maryanna
13. máj 2013

ale inak zdielam s vami rovnaky nazor.....uzivaj si zivot, je velmi malo chlapcov, mizive percento ktore v takom veku ako pises je vyburene a zrele...dievcata su o nieco vpredu.....uzivajte si obaja mladost, a ked chces zreleho muza hladaj vo vyssej vekovej kategorii

digysa
13. máj 2013

@maryanna OK.........a mas 23 rokov............a absolutne sa nekvalifikujes.........lebo 9 rokov spoluzitia je nic nicovate..... Ja sa pytam na 25-rocne manzelstva.......

Ale dakujem........

Zatial sme pri 0!

afrika
13. máj 2013

baby veď zakladateľka nepísala o zakladaní rodiny....hallloooooooo 🙂

afrika
13. máj 2013

a vy tu už riešite to, že by s ním chcela byť do konca života atď...ako podľa mňa by sa naňho mala vykašľať, ale už sa tu rozoberá manželstvo a neviem čo všetko ešte.....

zeleny_cajik
13. máj 2013

@mima4 no...povedala by som ti o jednom krestanskom manzelstve, kde pan manzel bol dokonca tusim kazatel. Nepomohlo. Biologiu neodrbes 😅 Tiez zastavam nazor, ze clovek by sa mal v mladosti vysantit a aj vsaka tomu ide potom do manzelskeho vztahu vyzretejsi a pripravenejsi. Niekorym samozrejme nepomoze ani to, vsak pan B. Kollar a spol. 😉

cawes
13. máj 2013

@mima4 no ale ja som myslela presne to co si opisovala 😀

maryanna
13. máj 2013

@digysa jasne suhlasim, mam malo rokov ale som aky taky dokaz ze sa to da len musis najst spravneho chlapa.....cize za take polpercento sa ratat mozem🙂

digysa
13. máj 2013

@afrika Myslim, ze ona by tu rodinu brala hned.... precitaj si tento koment, citujem:

on mi aj povie ze ma miluje ze uz som jeho zena a ze ked skoncim skolu si zalozime rodinu a je na mna strasne ziarlivy len ked sa stretnem s nejakym kamaratom uz ma podozrieva a ma milion otazok