Podľa babky je 4-ročné dieťa tučné

20. jan 2024

Dobrý deň moja mala ma 16 kg a babka jej dnes povedala že “dúfam že nebude priberať lebo už je dosť tučná ma 4 roky je ro podľa vás normálne ? Ďakujem za každú odpoveď

zooeynka
20. jan 2024

Ved jej nechaj jej nazor....

viestta
20. jan 2024

Co ma byt normalne? Komentar babky? Ano, babka moze vyjadrit svoj nazor. Vaha stvorrocnej? Ano, aj ta je v poriadku

autor
20. jan 2024

@viesttam
@zooeynka ďakujem len viete mala potom povedala mama ja priberám veď o to ide

hendikep
20. jan 2024

moja ma 4,5r a ma 17kg a je chuda … divne lebo babky vidia deti skor chudsie nez su :D aspon tak vyzera ich strava pre vnucata :D

ivangeline
20. jan 2024

Na mojej tiez tych 16kg nevidiet.. ;D

zuzanaete
20. jan 2024

Babku by som poprosila, aby vahu malej pred nou uz viacej nekomentovala, lebo jej zaraba na problemy v buducnosti. Ak ma obavy, nech ich povie iba mne.

h2
20. jan 2024

Babka dúfa, že 4 ročná 16 kilová nebude priberať? Dúfam, že babka tiež od 4 rokov nenarástla a nepribrala.🤦‍♀️

dzejny656
20. jan 2024

Moja má 4,5 roka, 16 kg a je dosť chudá, neviem si predstaviť že pri takej váhe nejaké 4 ročné dieťa môže vyzerať tucne.

lilyianka
20. jan 2024

Náš ma 4r a necelých 13kg 🤦‍♀️🤦‍♀️ co by som dala za to keby mal 16kg. Našťastie s jedením u neho problém nie je.

mimi3008
20. jan 2024

Zalezi od vysky, nie od veku. A babka je modelka?🤭starsi syn bude mat 4,5 roka, uz sa dlhsoe nemetal, alr bude mat tak 105-110 cm a ma 18 kg. Vychudnuty urcite nie je, je normalny

jaskolka
20. jan 2024

Tak môj má 3,5 a váži 20 kíl, výšku má 112 cm. A k tucnote má ďaleko.
Okrem toho, nechapem, to akože babka chce aby dieťa už nerastlo a nepriberalo? Čiže má ostať navždy také, ako tetsz v 4 rokoch? 🙈🙈

miadi
20. jan 2024

Moj Maly bude mat 4r za par dni a mà 16kg mama vcera cez Skype zadrela ze aky mà pekny chrbatik ako male prasiatko 😂ked som mu davala pyzamo . Zvlastne prirovnanie ale nemyslela to v zlom, som sa len zasmiala . Ale vasa babka to dako divne povedala a hlavne hnusne pred tou malou je uplne jedno ci je tucna alebo nie ( co sa pri 16kg zda prehnane Ved to nie je vela na ten vek) takto kritizovat jej telo. Si jej mohla povedat ze babka ty zas starnes Dufam ze viac nebudes . 🥹😆ale to je Asi uz moc hnusne. ( len vychadzam z toho co a ako povedala ona )

queen_mary
20. jan 2024

Mij ma 105 centi, 17 kil, a je totalne chudy. 😀 nechapem, kde tych 17 kil je.

floren
20. jan 2024

Čo by som ja dala za 16kg, ledva 13 má

klip0
20. jan 2024

Vysvetlila by som babke, že takéto reči sa pred dieťaťom hovoriť nebudú.
Ak ale babka má 85, vysvetlila by som dieťaťu, že to je už starý človek, že ona to myslela inak atď

nikpa
20. jan 2024

Môj 2,5 ročný ma 14 kg a teda vôbec nie je tučný. A keby aj bola dcérka silnejšia na prvý pohľad, je to dieťa, oteplí sa, začne viac behať vonku, vytiahne sa do výšky a zas sa bude babke zdať chudá. Neries takéto reči ale babke povedz, že takéto veci sa pri deťoch nehovoria.

dejka77
20. jan 2024

Taketo poznamky sa nikdy nemaju hovorit. Vraj staci jedna nevhodna poznamka a dieta moze neskor skoncit s anorexiou/bulimiou.

jesenzima
20. jan 2024

Môj 3 ročný má 16 kg a je chudý

misana84
20. jan 2024

Tak moju 4 ročnú už by poslala na odtucnovacku 🙈

andreatytler
21. jan 2024

Otras. Zacinat komentovat vzhlad v 4 rokoch a povedat dietatu ze je tucne. Povedala by som babke ze to uz nikdy nesmie urobit a ak by urobila, prestala by som sa s nou stretavat. Toto su velmi nezdrave poznamky.

lucia245
21. jan 2024

Na 4 roky je 16 kg skôr malo😃

simapett
21. jan 2024

Prosim? Moja 4 rocna ma 16kg a je kost a koza 🤣

vilma7
21. jan 2024

Tak aj môj manžel po dal že má dcérka brucho, hneď som mu vysvetlila ako sa veci majú.
Na svoj vek, výšku a. Ideálny priemer v hmotnosti. Syn je skôr pozadu... Keď jeden neje, je zle... Keď druhý papa, je tiež zle.

drahomirrra
21. jan 2024

Moj maly ma v marci 4 roky, ma 15,5 kg a je chuducky ako maly pavucik. 16kg dietatko nemoze byt tucne. Ale ja to vnimam tiez, ze starsi ludia, ako keby im hrabalo, aj muzova babka mala a ma stale reci, ako ma maly nohy ako stlpy a neviem co, pritom chude dieta. Ja neviem, ci nemaju sudnost, ci co.

autor
21. jan 2024

No veď práve že ma 16kg a nie je ani chudá ani tučná 😊

erikab82
21. jan 2024

Môj ešte nemá 4 a má takmer 18 kg, tučný ani náhodou nie je. Babke by som veľmi rázne povedala, nech si tie komentáre nechá.

pipistrel13
22. jan 2024

tak kila vela nepovedia,su deti co vazia viac a su chude a naopak
dolezite je ako to vidis ty,je rozdiel byt stavanejsi a rozdiel uz zaobleny,detska obetita je obrovsky problem,ty musis vediet ako je na to tvoje dieta
moja dcera bola taka stavanejsia,nie vyzla,ale nikto by na nu nepovedal,ze je tucna a teraz ma 8,je uplne chuda
syn zase ako vyzla,ma 5,5 roka a 17kg,vsetky nohavice mu padaju
ale ak by aj malo tvoje dieta mensiu obezitu nikto mu to nema hovorit a uz vobec nie z rodiny,ak to chcu uz povedat,nech povedia tebe,ale nikdy nie pred dietatom,to by som netolerovala