Pocit veľkého sklamania

ivankomonika
5. sep 2024

Ahojte všetky ženy; potrebujem sa "anonymne vyrozprávať" som mamou 2 deti. S mužom to už roky nefungovalo. Zoznámila som sa po rokoch s bezdetným slobodným mužom pred vyše rokom. Randili sme prvýkrát cca 3 mesiace; ja som to ukončila z dôvodu že ..už je to dávno ale bolo tam proste viacero faktorov...taky zvláštny vnútorný pocit že nepatrí ku mne a pôsobil ako muž ktorý si pre euro rozvrta koleno. Na Vianoce mi nekúpil áni čokoládu (ja jemu darčekový kôš v hodnote cca 80 e...ok predychala som to...keď sme randili bolo to pol na pol; proste som si platila všetko sama. Nie som žiadna zlatokopka ale áno bola by som rada keď ma muž vie aj niekam pozvať. Vyvrcholilo to na Valentína keď mi nedoniesol ani ružu. Vtedy som to rázne ukončila akoby sa prelial pohár; všetko čo som mala na srdci som mu povedala a tou poslednou kvapkou zmizli city ako zázračným prútikom. Bolo to proste o Tom že som mala pocit že ja dávam a on len berie ....Nehovoriac o Tom keď ešte cca 2 mes po randeni som chcela zobrať malého do kútika a že my si dáme kávu odmietol sa zľakol a napísal že je koniec. Stretli sme sa vysvetlila som mu že nech toto nevníma ako žiaden záväzok že to mala byť len káva kde sa malý bude hrať v detskom svete hracom...dali sme sa dokopy a potom sa udialo tie veci Vianoce Valentín. Po rozchode mi začal písať vyvolávať prosiť o druhú šancu že si veľa veci uvedomil a že je rád že som mu to povedala do očí. Že nie je drzgros a že nie je taký ako ho vidím. Po 4 mes má zlomil na kávu. Začali sme sa postupne stretávať. Spoznal aj moje deti. Pred deťmi to bol akože kamarát nás...tvrdil mi ako veľmi ma miluje. Že žiadnu ženu nemiloval tak ako mňa. Že mi znesie aj modré z neba to vravel stále. Že keby mám 4 deti tak ma chce...deťom sa skvele venoval a ja postupne som mu dala moje city a uverila mu. Pred cca mes bezdôvodne som začalaat pocit že niečo je iné aj som mu spomenula že si iný ako si bol. Vraj sa mýlim. No a v deň keď som sa chcela uistit o Tom čo mi polroka rozprával či to vníma ako vážny vzťah všetko so všetkým ...zľakol sa ...požiadal o pauzu no a rozišli sme sa. Ešte pri rozchode mi vravel že ma ľúbi a navždy bude ale že on má obavy či to dá s mojimi deťmi a xy ďalších obáv zrazu...neviem bolo to taká šokova situácia. Že ten muž vám za viac ako polroka prejavuje city bojuje o vás ako lev a keď už vie že má vaše srdce zrazu zmizol zo života. Nepísali sme si týždeň ja sa mu určite neozvem...ale rozmýšľam či môže byť že sa zrazu ozve a začne znova bojovať ? Či sa naozaj len zľakol predsa bezdetný...na druhej strane tak reálne tie city prezentoval že sa mi nechce veriť že klamal ale ak by boli reálne logika dáva že by neodišiel. Môže byť že miluje a zo strachu odišiel naozaj ? Áni neviem prečo na to myslím lebo ja by som mu už šancu nedala...cítim v sebe pocit veľkej zrady pretože som mu uverila. Je to inak slušný chlap dobre vyzerá nie je to žiaden narcis psychopat; ma prácu vlastne bývanie.......proste normálny chlap. Môže vás muž milovať naozaj a zrazu zo dňa na deň nie ? Nebolo to týždeň...on 4 mes bojoval o návrat ku mne a ja som sa nijak nechcela vratit .....tiež rozmýšľam či v Tom nemôže byť nejaká iná žena...pravdu sa už niekdy nedozviem....viem že mi v reáli nestojí ani za jedinú myšlienku keď takto zbabelo zutekal....ale človeka to proste stve

































ie je taký ako ho vnímam...po asi 4 mes má nakoniec zlomil na kávu. Bola som v Tom že keď o stretko kamarátske a koniec. Lenže on sa veľmi

vilma7
5. sep 2024

Tak možno si uvedomil realitu, že už ide do tuhého a možno sa nechce viazať....lebo aj cudzie deti atď...no rozmyslel si to. Nie je ani prvý a ani posledný.

tykat
5. sep 2024

Večný dobyvateľ, nechaj tak a hľadaj si iného.

cloemail
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mell27
5. sep 2024

@cloemail a zazvonil zvonec a rozprávky je koniec 😂

maranta_leuconeura
5. sep 2024

Asi ma lepsiu vo vyhlade, bezdetnu, slobodnu.

barborachors
5. sep 2024

Prestala som citat po slove držgroš. To fnukas za takým chudákom? To fakt? Darčekový kôš si mu dala? Kde si nechala sebaúctu? Medzi zlatokopkou a podliezavou chuderkou je predsa vela druhov zien. Chlap ma platit a pozývať ked uz. Necuduj sa mu, ty si sa sla pozabíjať za nim a preto si ta nevážil. Uz to nechaj tak a pouč sa z toho. Si zena tak sa tak správaj, nie ako chuderka.

la_dolce_vita
6. sep 2024

Nemas za cim smutit..

vikiki29
6. sep 2024

Máloktorý muž je ochotný vychovávať a žiť s cudzími deťmi. Tiež som si ako mladá bezdetná nevedela predstaviť byť s mužom, ktorý má deti, ale teraz keď ich mám tak by mi to nevadilo. Nechaj ho inej, ty si hľadaj seberovného.

ivankomonika
autor
6. sep 2024

@vikiki29 ja som si to uvedomovala ale on bol ten čo má presviedčal vyše polroka...že som žena jeho života že nikdy žiadnu ženu nemiloval ako mňa ...to on bol ten ktorý má dobýjal..(ja som ho nechcela už späť ..ja vlastne ani neviem ako to nakoniec dokázal že som si ho pustila tak do života)....ja si nehľadám otca pre moje deti pretože oni majú otca ktorý im venuje každý možný čas a urobí pre nich všetko (či už finančné alebo časovo otca majú skvelého urobí pre nich všetko na svete a vždy to tak bude. On by vystupoval len ako dobrý kamarát. Nie som v situácii že som na deti sama a hľadám náhradu......

ivankomonika
autor
8. sep 2024

@vilma7 opísali ste to stručne a trefne. Len je to pre človeka sklamanie a zvlášť keď som si dávala extra pozor...presviedča vás mesiace o vážnosti úprimnosti a všetkom že on sa rozhodol že chce byť so mnou do konca života aj keby som mala 4 deti. Má 40 r tak som myslela že asi si uvedomuje všetky okolností a naozaj chce do toho ísť. Postupne pomaly mu dáte dôveru a zo dňa na deň zduchne prakticky ako duch. Možno som čakala aspoň nejaké prepáč niečo neviem ....a zo dňa na deň som bola pre nho vzduch už sa neozval ale keď už nič som rada že som odišla s hrdosťou a že som mu nič nepísala ani nepresvedčiala. Chcel odísť nechala som ho ísť. Myslím že sa z toho dostávam veľmi dobre len to ťažké srdce ktoré na nho mám to nejak ťažšie zvládam. Chce to čas .....

bodka70
8. sep 2024

Sú ľudia, ktorí nedokážu reálne mať partnerský život, ten bežný, aj s určitou nudou a stereotypom. Zrejme patrí k nim, baví ho len to napätie, získavanie, dobýjanie. Ten adrenalín z toho. Zrejme nie si jediná žena, ktorej toto urobil. Slobodný bezdetný v 40tke. To o deťoch bola takmer určite len zámienka, ak by nebolo ti, našiel by iný dovod. Aj keď tvrdíš, že nie je manipulátor, s odstupom času ti budeš zrejme vidieť inak. Teraz si naštvaná, cítiš sa zradená. To je normálne , prejde to časom. Ak sa dá, dávaj tomu čoraz menej energie, nesnaz sa ho pochopiť či pýtať sa prečo. Pocit satisfakcie či pochopenia proste často nepríde, nestane sa. Len to vyprchá a pôjde do stratena. Neziv to vo svojom egu. Prejde to a bude dobre.