Pochybnosti - manžel klame

7. jún 2023

Dievčatá ako ste prišli nato ze vás muž klame. Prečo to tu nejdem rozpisovať. Proste nezdá sa mi.

nikto2234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
simona20201309
7. jún 2023

Neboj sa vypytovať. Podľa reakci rýchlo zistíš, aká bije. Keď klame, začne byť agresívny a z teba urobi hlúpu. Ten, kto má čisté svedomie, nemá problém všetko poriadne vysvetliť. Takže ak sa ti niečo nezdá, pýtaj sa ho. Ak ti niečo nesedí, konfrontuj.

zuzanna33
7. jún 2023

Väčšina mužov pri klamstve uhýbať pohľadom mení tému radšej vyvolá hádku a hlavne všetko poprie ak bude chcieť klamať nevydrží mu to dlho. Len to záleží v čom a či je to maličkosti alebo nevera

bsp39
8. jún 2023

Ja by som s bubnom na zajace neisla. Sledovala by som jeho spravanie. Ak sa dlhodobo vymyka z normy, nieco v tom bude. Plus sem tam akoze nahodou skontrolovat v praci, pockat pred pracou, pozriet nenapadne mobil, skratka posledovat, kym nevie, ze nieco tusis. Ked sa ho budes pytat, bude opatrny, nic nezistis.

vanilkovazmrzka
8. jún 2023

No uplne bud stihacka ako bsp39, a ked sa nahodou mylis, alebo ma na svoje nestandardne spravanie nejaky seriozny dovod, len samu seba totalne zhovadis.

autor
8. jún 2023

Dievčatá oči pohľad má. Ale zrazu potrebuje nečakane ísť do práce alebo niečo vybaviť. Nezdá sa mi to

simona20201309
8. jún 2023

A nemôžeš ísť s ním? Ze super, idem s tebou, lebo sa doma nudím....lebo... vymysli si. Ak klame, už reakcia bude jasná.
Môj ex vedel prisahat priamo do očí tak, ze neuhol pohľadom ani na sekundu.

kvetinka75
8. jún 2023

@simona20201309 aj ja takých poznám, a ešte to dokážu otočiť proti žene.

kvetinka75
8. jún 2023

autorka - choď sním. Akože pôjdeš aj ty niekam na nákupy, nech ťa cestou vyloží a o pol hodiny mu zavolaj kde je. Alebo choď jednoducho s ním, podľa toho, čo ide vybaviť. Rovno sa ho spýtaj čo potrebuje vybaviť.

lucinka12356
8. jún 2023

A keď tak náhle musí čo tomu predchádza? Telefonát, mail, sms,...? Nepoznáš nikoho z jeho práce, že by si sa opýtala nenapadne tam?

autor
8. jún 2023

@lucinka12356 dievčatá mame deti. A keď sa vyberie po19 hod tak sa to nedá. A v praci poznám ale nik nie je taký na info

veve889
8. jún 2023

minule tu niekto poradil najat si nejakejo studenta, ktory byva niekde v blizkosti, ze ak by muz musel nahodne odbehnut, tak by ona dala studentovi vediet nech ho sleduje a popripade aj vyfoti
(ona mala podozrenie na neveru a jej muz si tiez musel nahodne odbehnut a ona musela zostat doma kvoli detom)

koniarova
8. jún 2023

Nerieš. Vyrieši sa o chvíľu samo. Len asi nie v tvoj prospech.

cacianka
8. jún 2023

Tak počkaj, v čom klame ? Nikde neuvádza s ako sa to prejavuje. Lebo môže klamať že vypil 2 piva a boli 4, alebo že bol v kostole a pritom bol na hokeji.
Alebo že zjedol 3 porcie zeleniny a bol to bôčik

koniarova
8. jún 2023

@cacianka že odbieha nečakane do práce,alebo ktovie kam,že niečo vybaviť.

cacianka
8. jún 2023

@koniarova alkoholik ? Gembler ? Doma mu žerú nervy ? Netusis ani ty ani ja, čo sa skrýva za veľmi jednoduchou vetou autorky.

koniarova
8. jún 2023

@cacianka môže kľudne byť. Ale ono sa to určite ukáže aj samo časom.

cacianka
8. jún 2023

@koniarova veru áno, aj ja som zažila. Nevera to nebola, teda neviem, ale že pracuje a , podvody, pôžičky a i.

koniarova
8. jún 2023

@cacianka žena to vycíti. Tí chlapi si naivne myslia,že nás ojebabrú.

cacianka
8. jún 2023

@koniarova presne, ja som sa snažila veriť, pochopiť, ale vždy sa pravda prestala na povrch, lebo také zápletky , obkecy že až, bratia Grimmovci s Dobšinskym aj andersenom dokopy nemali šancu.
Tak som podala návrh na rozvod a bolo. Zazvonil zvonec jeho bachorkam

koniarova
8. jún 2023

@cacianka Takto sa to robí,do psej matere. 👍👍👍👍👍😘

tamitamitami
8. jún 2023

Vybavila by som si niekoho do zálohy na stráženie kto vie rýchlo prísť, keď by musel ísť súrne do práce šla by som sa pozrieť či tam naozaj je.
Keby musí ísť niečo súrne vybaviť, pri príchode by som sa veľa pýtala (ak by to bolo niečo hmotné čo má mať aj pri sebe chcela by som to vidieť).

cacianka
9. jún 2023

@koniarova ja som raz spravila taký výstup, že bohdalka s janžurkou by zavideli moju etudu !
Užila som si s ním, ale raz mi praskli nervy a už to išlo. 1 príklad: ....poznám zopár mafiozov a dám ti odje,bat hlavu,keď ju vytrcis z kanálu... Nepoznám,sama seba som nepoznala čo som vypotila ! Odvtedy si už viem lepšie nastaviť hranice a tak ľahko sa ojebabrat nedám.

gabika0825
9. jún 2023

Intuícia ti vždy povie veľmi veľa. Nepíšeš v com klame ale nemusí to byt práve v tom čo si myslíš ak napr. Ide o neveru, ale môže ísť o niečo iné. No zena to hneď vycíti

autor
12. jún 2023

@gabika0825 zrazu si sponenie že majú poradu. Alebo ide sa info ohľadne auta ku kamošovi kedy môže. Pritom mal voľno. Bol veľmi milý keď odchádzal prítulný a jed sa vrátil sedel po tichu ani nepovedal ako dopadol.

ahhola
12. jún 2023

Ženská, ci gemblenie?