Pochopiť chlapa

20. máj 2022

Ahojte , mozno mi pomozete "pochopit" muza 😅 Nechcem aby ste ma mali za nejaku ziarlivku len sa snazim pochopit o co mu ide 😄😊 Ide o to stale ked ideme niekde von alebo do obchodu a vidi nejake baby alebo aj predavacky snazi sa na seba upriamit pozornost bud tym ze zacne blbo žartovat len aby sa nejako dostal do reci alebo sa proste usmieva , nechapem ci mu ide o to aby som ziarlila?! ja si to nevsimam pretoze viem keby som mu nieco povedala tak by to hned bral ze ziarlim este by ma aj vysmial. Nechcem mu proste dat najavo ze mi to "vadi" pretoze viem aky je a citila by som sa hlupo. Ako inak by ste to riesili ? Dam vam jeden priklad aby ste boli v obraze 😄 Dnes napriklad si jedna baba fotila tortu pri obchode ked sme prechadzali s detmi a on hned zacal akoze ukazovat malemu že aha aka pekna torta len aby to ona pocula a usmiala sa nanho a potom sa pozrel na mna ci som to videla 🙈 fakt mi to pride od neho hrozne detinske a nerozumiem preco to robi ci si chce nieco dokazat alebo co🤦🏽‍♀️ Je fakt ze som velmi schudla a vsimam si ze po mne zacali pokukovat muži aj ked som s nim a vidim na nom ze vtedy nevie ako sa ma tvarit ked to vidi 🙄 ale ja si to nevsimam druhy ma nezaujimaju . No on toto robil aj pred tym ako som schudla takze tym to asi nebude . Nieje tu nejaky chlap ktori mi pomoze pochopit muzsku myslel? 😄😄🙈

zmrzlinka2021
20. máj 2022

Prečo to vobec riesis?

naturalgazda
20. máj 2022

Ahoj. Som chlap............. som už trocha unavený a čítal som tu zopár príspevkoch na fóre, tak na dnes mi už stačí. Ale správanie tvoje manžela je neprípustné. Skôr ako vada v chovaní....... v zmysle, že sa nevie ovládať......teda zmysly a myseľ nemá pod kontrolou.A ani nechce..... a zrejme ani nevie, ako to urobiť a vlastne, že b ymal sa inak správať.....
Neviem ako dlho to robí, ale zrejme stále, ale ja by som ho zrušil hneď pri prvom takomto zážitku s ním. Pre teba to musí byť dosť blbé-----nepríjemné či ponižujuce a urážlivé............. takto pred tebou flirtovať či aj akoby prejav senility. Pre mladých ľudí prejav úchyláctva...........

autor
20. máj 2022

@zmrzlinka2021 no je mi to neprijemne , stava sa to velmi casto vlastne stale ked sme niekde vonku... chcela by som ho nejako odbyt aby si uvedomil ako mi je ked to robi

0silvia0
20. máj 2022

mozno ti to vysvetli tento clanok
https://wanda.pluska.sk/vztahy-a-sex/stale-flir...

Ked ho chces odbit, povedz mu, aha Fero, kocka na obzore, nechces si ist zaflirtovat aby si si zdvihol ego a testosteron?

niekto2hy
20. máj 2022

Asi by som ho postavil pred hotovu vec - bud Ty,alebo ,,ta" druha...

autor
20. máj 2022

@naturalgazda prve roky ked sme spolu zacali len chodit to absolutne nerobil , ano je to premna velmi neprijemne hlavne pred tou babou , co si moze mysliet ze mi moj chlap flirtuje pred mojimi ocami ?! nechapem preco to robi

zmrzlinka2021
20. máj 2022

A prečo mu to priamo nepovies?
Prečo mu nepovies, ze ti je to neprijemne?
Ved ste manzelia - kto ma byt k nemu uprimnejsi, ak nie jeho vlastna zena?

Keby som sa mala takto so vsetkym vo vztahu handrkovat, tak nic neriesim iba pocity, nespokojnost...

Naco mas niekoho chapat?
Proste ti to je neprijemne, treba priamo muza konfrontovat.

autor
20. máj 2022

@zmrzlinka2021 pretoze viem ako zareaguje hned mi povie ze ziarlim a blbosti...

zmrzlinka2021
20. máj 2022

Ale ved nech to tak bere.
Ty sa necitis dobre, a je dolezite aby to vedel.
Prosim ta, bud k nemu uprimna. FAkt na nič sa nepotrebujes hrat. Zadany chlap sa ma spravat ako muz, a nezranovat svoju zenu.

naturalgazda
20. máj 2022

Skús to vyriešiť nejak inteligentne........... Držím palce..........a koľko máte prosím rokov?

autor
20. máj 2022

@naturalgazda ja 26 on 24

naturalgazda
20. máj 2022

Vďaka..........za rýchlu odpoveď.........
hm.....ty si o dva roky staršia............ to nie je veľmi dobre, keď muž je mladší........malo by to byť naopak. Ženy sú mentálne napred o 4 roky voči mužom. Teda že dievčatká sú o 4 roky mentálne vyzretejšie voči chlapcom. Ale neber to osbne. Len píšem nejaké fakty, aj ˇkeď v západnom svete nie moc známe...... Takže toto tam môže zohrávať určitú rolu v tom Jeho správaní. Niečo akoby podvedome sa ti niečo snaží povedať, resp.dokázať, že je ronvocenný či tak. A prejav je flirt s inými. Ešte ma napadlo či to robí aj keď je bez teba......hm?

modryzrebec
20. máj 2022

Stačí pozrieť iné témy, články... Je obecne známe že ľudia niesu monogamní a pudy sú silné. Tie nevymyznú tým že vznikne vzťah/manželstvo. Stále je velké percento hrozby nevery a to u oboch pohlaví. Takže toto je pre ľudí prirodzená vec čo aj tvoj muž robí. Malé percento ľudí dokáže to čo ty že ignoruje flirtovanie a tí moralizujú. Ale ste v nenšine. Väčšina je sexuchtivá úchyláčina. Vidím to dennodenne ako z aút pokrikujú a vypiskujú na ženy idúce cez prechod atď. Muži sú sexmaniaci a nevymizne to znich žiadnou svatbou či rodinou.

55kvetinka55
20. máj 2022

Povedz mu to na rovinu..musí vedieť o tvojich pocitoch,,určite nie je na mieste toto jeho správanie,,môžeš mu to povedať doma v kľude medzi štyrmi očami,,nemusíš to riešiť hneď na mieste..držím palce aby to pochopil a už to viac nerobil..btw nepochopím prečo potrebuje "ohurovat"ine ženy,keď ma vedľa seba teba...skus sa s ním o tom porozprávať

modryzrebec
20. máj 2022

Neskôr ťa podvedie. Muži sú takí. Kľudne sa môžne staviť že to tak bude.

naturalgazda
20. máj 2022

..proste všeobecne muž by mal byť aspoň o 4 roky starší, aby zvládal mentálne ukočírovať ženu, či skôr teda jej myseľ...... Ale nie v zmysle despotickom..... A súčasne aby žena akoby podvedome automaticky vzhliadala k svojmu náprotivku...... prijímala ho zdravo ako prvotnú inštanciu-autoritu. S náď sa chápeme. Vzťahy su velká téma. Je to veda............. komplexná téma.

naturalgazda
20. máj 2022

Takže on sa správa ako pubertiak..........neovládnutý........... a pre Vás ako celok je to nezodpovedné a môže to priniesť újmu......

naturalgazda
20. máj 2022

@modryzrebec Áno to je tiež pravda. Určite. Zasa na druhej strane práve ľudia majú v talóne zákon, teda náboženstvo. Chlapci by mali podstúpiť trénig sebaovládania v rámci vzdelávania v spoločnosti pokročilých svätcov. A dievčatá zasa umeniu cnosti, vernosti a umeniu riadenia rodiny. Samozrejme vravím to uplne v kocke v pár vetách. Je to obšírna téma toto. Súvisí vlastne aj s filozofiou ako takou, askeziou, odriekaním a týmito vecami. Takto zocelený mladý muž keď vidí, že nie je schopný sa s chtíčom popasovať, má prijať riadne manželku a zodpovednosť za rodinný život.
Každopádne ovládnuť chtíč je nesmierne ťažké, ale nie nemožné............ a je stále s nami. Ale treba ho oslabiť.............. Samozrejme je dobré si vyberať vhodnú spoločnosť.
Bhagavad-gíta, taká aká je alebo aj Šrímad Bhágavatam je o tom, ako sa vecí majú v tých našich životoch....... Sú to teistické diela na vrcholnej platforme pochopenia súvislostí....možno pre niekoho fajn tip na prečítanie..............

niekto2hy
20. máj 2022

@naturalgazda normalne prednaska o polnoci...😎

naturalgazda
20. máj 2022

@niekto2hy 👍🙏

modryzrebec
20. máj 2022

Veď je to zaujímavé. Rád si prečítam nové veci. Aj keď som ateista ale indické a budhistické učenia niesu zlé. Keby som chcel byť veriaci tak si určite zvolím nejaké východné náboženstvo.

naturalgazda
20. máj 2022

@modryzrebec Ahoj. Jasne chápem...... akože nejde o to či sme ateisti, alebo niečo iné, ale o ten princíp poznania ako takého, na základe čoho sa môžme minimálne vhodnejšie rozhodovať a tieto veci. Poznaním sa napr. oslabí strach ako taký, kedže máme informácie pokial možno overené ......napr, časom.......
Ide tu hlavne o vedu....... teda je dobre byť hlavne vediaci a keď dáme do toh aj srdce, tak "good job"............ Náboženstvo je velká téma. Civilizačne sme velmi stroskotaná v tomto v zmysle, že sa vraví Náboženstvo najväčšia metla civilizácií. Ale ludia nechápu že existuje viacero naboženských platforiem z pohladu samotneho pochopenia či teda komu je určené....... A zväčša sa jedná buď o podvodné, zahmlievajúce alebo o zbožné formy. To znamená obsahujú veci pre uspokojenie tela a ich subtílnyych častí...ako napr. mať zdravú rodinu, byť bohatý, vzdelaný, slávny, mať následovníkov a podobne. Svetska uroven......finalizovaná maximálne zbožnými a dobročinnými činnosťami...... kde je možnosť ísť potom na nebeské planéty či na planétyy svojich akože predkov.... Ale my sme transcendentálnej povahy-živá btosť......... Trvalý, plný poznania a blaženosti. A samozrejme je tu aj Pôvodná živá bytosť. Diametrálne odlišná v mnohom. Hlavne kvantitatívne. Kvalita je tá istá....... skuste tú Bhagavad gítu, taká aká je...... dá sa objednať trebars z netu.......v slovenčine......... s peknými ilustráciami z duchovného sveta hehe........... nema to nič spoločné s duchmi........ takže presnejšie povedané z transcendentálneho sveta, svetov.............

deti95060810
20. máj 2022

mňa by jeho chovanie urážalo... radšej by som chodila bez neho ...

andreatytler
21. máj 2022

Nechapem tomu ze mu nechces dat najavo ze ti to vadi. To chces akoze zachovat nejake dekorum, ze si cool a ze ti je jedno co robi? Fakt nerozumiem. No a co ked ti povie ze ziarlis? Co je na tom? Ak mi niekto naschval dava dovod na ziarlivost, budem ziarlit a pekne mu to vytmavim. Ved tym ze sa tvaris ze ti je to jedno, sa davas do blbej pozicie a jasne ze tie zeny sa na teba pozeraju ako na chuderu. Ved to co robi je nesmierne urazlive voci tebe.
Podla mna to robi preto aby si pomastil sebavedomie... potrebuje si dokazat ze vie zaujat akukolvek zenu, kedykolvek a kdekolvek. A kedze to robi pred tebou tak mu to dava pocit ze je top samec, ktory moze zmurkat na vsetky samice v okoli a jeho zena mu to toleruje, lebo on je tak skvely ze si to moze dovolit.

loliku
21. máj 2022

Keď som si to čítala hneď ma napadol môj 8rocny syn ktorý sa tiež takto predvádza a ešte namna pozerá či sa dívam 🤭 a potom keď čítam že 24r, tak asi ešte celkom nedospel 🤭bez urážky. Ale riešenie nie je že mu to nepovieš. Proste mu povedz že tu nejde o žiarenie, ale Oto že sa správa ako detsko a tebe to vadí a ešte tá to aj uráža. Keď sa budeš robiť že ti to nevadí bude v Tom pokračovať. Práveže keď ma len 24 ešte si ho" vytrenuj " 🤭, už potom ako sa vraví starého psa novým cvikom nenaučis. Mu povedz že ak toto mieni robiť že s ním nebudeš chodiť von, lebo ti to je nepríjemné,choď párkrát len s dieťaťom bez neho

bloger
21. máj 2022

Tak je normálne, že sa predvádzajú pred babami. Niekto to robí menej niekto viac. Neboj sa ho na to upozorniť. Možno si to ani neuvedomuje. Nevie ako sa cítiš a tak.

xena0
21. máj 2022

Keby to spravil raz ok...tak neriešim ale takto by som ho s tým konfrontovala čo je dôvodom tohto správania aké v tomto naozaj mám pocit že zohráva rolu aj jeho vek...

aandrea9
21. máj 2022

Mužskú myseľ je náročné pochopiť 😅 robíš zásadnú chybu v tom, že mu o tom nič nepovieš. Už si to skúsila ked vieš, ako zareaguje? Proste ti to predvadzanie vadí a bodka. Ak ti tu niekto napíše, že všetci sú proste takí, budeš jeho správanie s pochopením tolerovať? Nie sú všetci takí.

vilma7
21. máj 2022

Ahojky. Napíšem ti môj pohľad na vec.
Ty 26, on 24 a píšeš, že ste okolo nejakej slečny prechádzali s deťmi, predpokladám že máte asi dve deti.
Zrejme tvoj partner, (manžel asi nie je? Alebo?) veľmi v skorom a nedozretom veku prevzal rolu otca a partnera, na ktorú vôbec nebol psychicky dozretý a už vôbec nie pripravený. Boli obidve deti plánované?
Zo začiatku to nerobil, nie, lebo mal oči a srdce len pre teba. A ty zrejme len pre neho. Takže okuliare a najväčšie zaľúbenie opadlo a chlap si potrebuje dokázať že je žiadaný a to aj formou flirtovania atď a zrejme mu je úplne jedno, že si pri ňom, lebo mu tvoje žiarenie ego k tomu ešte viacej dvíha.
Jednoducho máš doma pubertiaka. Neodžil a neužil si svoje, jeho kamaráti zrejme nemusia ešte kočíkovať, tak si to kompenzuje takýmto spôsobom.
A ty si psychický niekde úplne inde. Jeho správanie asi nikdy nepochopíš.

retatka
21. máj 2022

Poznám takých dvoch mužov ,jeden má cca 50 a druhy aj 57-8 rokov.Robia to stále ,roky a v spoločnosti ich žien .No oni si vyžadujú pozornost aj od mužov ,cudzích prihovárajú sa ,proste keď neni žena tak pozornost od človeka-muža ,stareho človeka hocikoho …ide o to upriamiť pozornost na seba ,zaujať …hallo i ja som tu ….akoby boli zakomplexovaní a potrebovali si niečo dokazovať a upriamovať na seba pozornost .