Po šiestich rokoch sme sa rozišli

hlupahlupa
4. aug 2015

ahojte chcem sa vam zdoverit s niecim co ma velmi tazi. s parterom som sa po 6tich rokoch rozisla preco? mali sme krizu dost velku nekomunikovali sme nespali spolu spavali sme kazdy v inej miestnosti nechcel sa rozpravat nic tak som to brala ako uzavrete a ze idem od neho asi 2mesiace pred ofic.rozchodom sa stala ta vec. ja som ta co to vsetko posrala tym ze som sa raz vyspala s kamaratom nenavidim sa zato do dnes kazdy den mam vycitky ze som si tym znicila vsetko kamarat ma priatelku su stastny nic som nikdy nikomu nic nepovedala a prajem im stastie. ako cas plynul dali sme sa zase s partnerom dokopy po 8mich mesiacoch kazdy sme byvali v inom byte mame 5rocnu dceru nastahoval sa naspet ku mne ked sme sa davali znovu dokopy tak som mu to chcela povedat ale on ze nechce nic vediet ani nebude po nicom patrat. vsetko je super milujem ho on mna cakame babatko po ktorim tuzil. ale ja sa stale neviem vyrovnat stym co som spravila mam stale vycitky neviem ako dalej..nechcem znovu prist o rodinu to co sa stalo mi riadne otvorili oci viem kde je moje miesto a takisto ake mam priority nikdy v zivote by som to uz nezopakovala nikdy je mi nagrc samej so seba.

hlupahlupa
autor
4. aug 2015

zabudla som je to rok co sme opat spolu.

sibalka21
4. aug 2015

Nechapem s cim chces poradit

sissy27
4. aug 2015

@hlupahlupa čo ďalej? no nič... stalo sa, už sa neodstane... on to vedieť nechce, tomu druhému snáď ty nechceš komplikovať život, tak načo to riešiš? nemáš nič dôležitejšie na práci?

mihula
4. aug 2015

myslis si,že tvoj partner nemal sex 8 mesiacov?Pochybujem
Skus sa pozriet ako sa stym vysporiadal on,mozno preto nechce nic pocut a nebude po nicom patrat.

nyusika
4. aug 2015

@hlupahlupa prepac, ale kvôli tomu, ze TY mas nejake vycitky, ides nicit zivot dalsim trom ludom ? Dost sebecke, nie ?
Stalo sa, spat to u nevezmes.Snad si sa poucila.

applede
4. aug 2015

@hlupahlupa stalo sa to ked ste boli od seba ...nie ? tak to neries, stalo sa, treba ist dalej.....

hlupahlupa
autor
4. aug 2015

stalo sa to ked sme boli este spolu a potom rozisli stym ze sa k sebe asi nevratime isli sme kazdy po svojom ja sa stym neviem zmierit

alaguema
4. aug 2015

@hlupahlupa on nechce nič vedieť, nič riešiť. Idete ďalej spolu, treba pozerať dopredu, minulosť je preč. Má pravdu. Keby bolo takých ľudí viac.

mirica
4. aug 2015

@hlupahlupa ...no kašli na to a užívaj si pekný vzťah a teš sa na dalšie dieťatko-to ti po narodení zabere kopu času a nebudeš mať čas riešiť nejaké blbosti. Stalo sa to ked si považovala Váš vzťah za ukončený,boli ste aj odsťahovaní od seba, manžel nechce nič vedieť - a možno aj preto, že urobil to isté......treba riešiť čo bude , a nie čo bolo....nechceš si predsa kaziť to čo je teraz , nie?

moonlight1210
4. aug 2015

@hlupahlupa mas stastie, ze on vedome nic nechce vediet ani o tom case, co ste boli od seba a po nicom nechce patrat. a asi ani o tom, co sa stalo predtým, ako ste isli od seba.
si to predstav naopak, zeby ta teraz zacal vypocuvat, vyhadzovat ti na oci, co sa asi dialo, kym ste neboli spolu, kolkym si dala, atd...
ty urob presne to iste. nic sa nepytaj, nepatraj. urcite spaval s inými zenami, alebo aspon s jednou.

uplne super, ze ty si ulavis svedomiu tym, ze mu to nasilu povies, aj ked to nechce vediet.
predstav si to zase tiez naopak. ze raz vecer si ta posadi a spusti, ze uz inak nemoze, ze ho to strasne tazi, ze ti to musi povedat. a dozvies sa o hanke, marke aj zuzke z vedlajsich dveri, ktore mal, kym ste boli od seba.
a musis byt naozaj silna povaha, aby si aspon tu zuzku odvedla nezacala po case riesit, ked sa nanho na chodbe usmeje, ci nahodou s nou stale nieco nema. a ked bude kriza, bude to tvoja favoritka c.1 na ziarlenie.

nieraz si povies, ako by ti bolo dobre, keby radsej bol byval ticho a nechal si to pre seba.

tak pre toto si toho kamosa nechaj ako svoje trpke tajomstvo, nauc sa s tym zit a nekaz, co nemusis.
a neboj sa on moc dobre tusi, ze ty cista nie si, ale nechce to vediet.
tak ho nenut.

markina8
4. aug 2015

Stalo sa, skus na to zabudnut. Mozes byt len rada, mas v tom co sa stalo idealne vsetky okolnosti a teda - partner nechce nic vediet, ten druhy to zrejme tiez chce hodit za hlavu a je stastny tam kde je, nikto iny to nevie. Je kopec ludi, ktori take nieco spravili, aj su s tym vnutorne vyrovnani, ale minulost ich neustale nejak inak dohana. Bud rada za toto stastie v nestasti, vyuzi sancu ktoru ti zivost dal a hod to za hlavu. Skus v tom najst pozitivum a to, ze si si vsetko uvedomila po tom co sa stalo, takze sa to stat jednoducho muselo.

domynyqq
4. aug 2015

nechcem uraziť Tvoj "problém", ale strašne ma štve, že niektorí ľudia majú aj skutočné problémy, s ktorými potrebujú poradiť...treba sa aj vyplakať to hej, alebo hodiť svoje sračky na druhých, to tiež dočasne pomáha... takže už keď som tomuto príspevku venovala pozornosť (očividne si si kôli tomu vytvorila nick), tak Ti skúsim poradiť, ale prosím Ťa, vyspej rozumovo aj emocionálne, máš 5ročnú dcéru, čakáš bábätko (možno kvôli tehotenstvu dostávaš takéto emocionálne návaly)...tak buď im príkladom. Sex Tvoj partner určite mal počas odlúčenia, váž si na ňom to, že nechce pátrať, aj on porobil nejaké hlúposti počas vzťahu a nemieni Ťa nimi zaťažovať, tak Ty prosím Ťa nezaťažuj seba ani svoju rodinu svojimi - hlúpymi - výčitkami alebo čo to máš, naozaj je už neskoro. Minulosť je minulosťou a tým, že by si mu o takejto kravine povedala, by si k ničomu dobrému na svete neprispela. len svojmu odľahčeniu a to je vskutku sebecké.

minutka
4. aug 2015

autorka sa chcela iba vyzalovat,ulavit si,lebo ju nieco tazi na dusi. Nechapem co sa do nej navazate a trepete o vaznych problemoch. Kazdy jeden z nas si mysli,ze tie jeho problemy su tie najvaznejsie,nech su akekolvek... Takze @hlupahlupa ja si myslim,ze to chce cas, este viac casu ako preslo do teraz. Nikomu nic nevrav,zbytocne rozviris hladinu. Minulost hod za hlavu, i ked to nebude lahke. Skus na to nemysliet, cas to vylieci,ver mi 🙂

lubkavargova1
4. aug 2015

neboooooooooooj ked zistit ze aj on nebo tak celkom bez abstaku tak ta tvoje vrznutie prestane trapit 😀

peneloppe
4. aug 2015

@hlupahlupa

Nic nehovor. Aj znamy Dr Plzak hovori ze neveru zatlkat, zatlkat, zatlkat. 😀 A vy ste vlastne boli rozideni, nie? Tak co chces riesit?

sibalka21
4. aug 2015

@peneloppe
@lubkavargova1
@applede baby ale ja som z toho pochopila to ze ho podviedla

peneloppe
4. aug 2015

@sibalka21
ano uz citam, ze 2 mesiace pred oficialnym rozchodom. ale aj tak by som zatlkala, ved su spolu, maju spolu dieta, olutovala to. neospravedlnujem to len nevidim dovod na priznanie teraz, nicomu to nepomoze

hlupahlupa
autor
4. aug 2015

ano baby podviedla nenavidim sa zato ked sme sa davali dokopy som mu chcela povedat ale on ze mam na ten rok zabudnut ze nechce nic vediet a nemam zit v minulosti ale teraz a pozerat do buducna.

bosoriak
4. aug 2015

@hlupahlupa A ma svatu pravdu. Nevrtaj sa v tom, stalo sa, uz sa nestane. Prestan o tom stale rozmyslat, minulost sa zmenit neda. Co sa da zmenit, je buducnost. Mozes ju mat plnu vycitiek svedomia alebo normalneho vztahu, tvoja volba.

lubkavargova1
4. aug 2015

@hlupahlupa no, tak sup s pravdou von a potom si chod trieskat hlavu o mur....a potom s nim nezabudni rozobrat este chrustovu nesmrtelnost naj to mas cele zaklincovane a chudak chlapa naj jebne uplne....ked on sam povedal ze nic neries tak neries.. 😅

zibi
4. aug 2015

@hlupahlupa musis odpustit sama sebe... priatel ti odpustil , ale ty si si asi neodpustila... ked si veriaca chod na spoved, ked nie tak sa s niekym porozpravaj, alebo chod do poradne. minulost nezmenis, ale buducnost si vytvaras ty sama ... musis si proste odpustit a poucit sa so svojej vlastnej chyby.... a zit dalej

tinqua
4. aug 2015

@hlupahlupa hodit problem a vycitky zo svojich pliec na partnerove je v tomto pripade sebectvo...myslis si ze on o tom nevie?? Akurat nechce a nepotrebuje vediet detaily...a ako pisu baby, urcite ma aj on za usami, mozno preto to berie cele ok, ste si kvit...tam sa staraj o rodinu, mozes byt rada ze ju mas...tu si sa uz vyspovedala, ak ti to nestaci chod este do kostola.

adel222
4. aug 2015

@hlupahlupa mam pre teba trest tyzden nezrat alebo dva tyzdne bez televize ,) po tomto povazujme zalezitost za ukoncenu

annav
4. aug 2015

@hlupahlupa ahoj! Netrap sa a maj sa rada. Urcite si odpust, nikto normalny Ta neodsudi. Su omnoho horsie ublizenia na tomto svete, stavaju sa opakovane, denne. Staci, ak teraz zijete obaja k sebe uprimne a laskavo a ze ste dobri k svojim detom.

elizita
4. aug 2015

Ja by som mu to urcite nehovorila. Zbytocne ho tym budes ranit a vztah to nastrbi. Ty si spravila nieci co povazujes za chybu tak ty 'trp' a nezatahuj do toho dalsieho. Za chyby sa plati a len ty sama by si sa mala s tym vysporiadat.

macka334
5. aug 2015

Rieš to čo vieš zmeniť a čo nevieš zmeniť nechaj byť.

hlupahlupa
autor
5. aug 2015

ja sa len modlim aby sa to nedozvedel🙏🏻🙏🏻😔😔😔

hlupahlupa
autor
5. aug 2015

uz by som neprezila opät stratit rodinu😔😔nenavidim sa za to velmi rozmyslam ze pojdem k psychlogovi lebo uz fakt neviem ako dalej😔

hlupahlupa
autor
6. aug 2015

@annav ja sa modlim aby sa to nedozvedel su od toho skoro dva roky nezvladla by som opät stratit rodinu strasne sa za to nenavidim😔

charlie1980
6. aug 2015

@hlupahlupa Tak tu pomozu dve veci. Alebo pojdes do kostola, alebo mu to napises na papierik v kuchyni, ked mas potrebuje za kazdu cenu mu to povedat. No a mozno by som mu to aj poslala ako doporuceny list.