Pľuvanec a napadnutie od muža

14. mar 2022

Čo by ste urobili, keby vás vlastný muž napadol fyzicky a po tom všetkom, nakoniec, vás ešte opľul? A vraj si za to môžte sama, lebo ste ho k tomu vyprovokovali vašimi rečami…

lilyianka
14. mar 2022

Už by to nebol môj muž

pribinak
14. mar 2022

Sla na políciu a k lekárovi

autor
14. mar 2022

Najhoršie je na tom to, že raz mi vraví, ako neskutočne ma miluje a bezo mna nevie byt, a potom dokáže spraviť toto…

mamina0078
14. mar 2022

Zavrela by som za sebou vchodové dvere z vonku.

alex49
14. mar 2022

keby ťa miloval, tak ťa na rukách nosí... spamataj sa, chod na políciu, k lekárovi a potom zbal bud seba alebo jeho a dovidenia

dzulli1980
14. mar 2022

Nič nie je čierno-biele ... čo tomu predchádzalo? Tam, kde je akcia, je aj reakcia ... neobhajujem ho ... či od partnera, či od partnerky je to pre mňa netolerovateľné správanie ...

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
iwesska
14. mar 2022

Oplula by som ho tiez,zbalila si veci a viac by ma nebolo. Clovek,ktory niekoho miluje,ho ano nemlati,ani na neho nepluje,aj keby ho do nepricetna vytocil. Nie,toto k prejavom lasky nepatri,aj ked sa ti to snazi nahovorit.

pribinak
14. mar 2022

No strašne tá asi miluje. Taký pľuvanec je nádherný prejav lásky. Priam dokonalý. Takému prejavu lasky sa vyrovná už len facka a kopanec.

Prosím tá, pošli ho do riti a nájdi si niekoho normálneho

slniecko_12
14. mar 2022

Určite to nie je v poriadku a nechcem ospravedlňovať jeho konanie, ale veľakrát ženy provokujú, vedia byť uštipačné, a potom sa čudujú, že mužovi prasknú nervy..

darling181
14. mar 2022

...to by bolo to posledné co by spravil. Ak spravi raz bez zasadnej reakcie zeny, spravi to aj dalsi krat.

lukina20
14. mar 2022

autorka kolko mas rokov? mate spolocne deti? kde byvate? ste zobrati?
na vek sa pytam preto, lebo nechce sa mi verit, ze toto si sa tu opytala... vsetky baby ti tu dobre radia, treba sa podla toho zariadit
inak neviem ci mna by viac mrzelo to, ze ma napadol, alebo ten pluvanec ako ponizenie
a to, ze tvrdi, ze ta miluje je ukazkovy priklad manipulatora... milovat ta urcite bude aj zajtra, ked si uvedomi, ze trochu prepiskol

lucia147852
14. mar 2022

To myslis vážne tu vetu, že ta miluje? To ta ešte aj napadne mu to veriť? No keby to urobí mne už neni môj muž.

jjanulienka
14. mar 2022

Jebla mi som mu sklenenú fľašu o hlavu aby vedela ako láska boli 😉

autor
14. mar 2022

Povedala som mu, že ma jeho stará mama provokovala rečami ohľade deti a že ma to veľmi mrzí, že sa voči takto správa…zobral to tak, že ho manipulujem proti jeho rodine…neskôr sa prišiel ospravedlniť, že to zle pochopil…

liljana
14. mar 2022

Bud je labilny, alebo naozaj do neho ides tak neprijemne, ze reaguje ako reaguje. Toto je na jednoznacny rozchod. Tak ako si to podala, je na vine on. Ale mam zazitok, ze zena na muza utocila, urazala, zhadzovala jeho, jeho rodinu a vykrikovala mu nieco kazdy den niekolko hodin denne, ze bol z toho zrely na psychiatriu. Obidvaja alkoholici, chlap sa upil z nervov na smrt, jej o 15 rokov nasli leukemiu a rakovinu. Amen. Karma si nasla oboch.

autor
14. mar 2022

@liljana u nás je to naopak, on zhadzuje neustále mna, moju rodinu, za všetko môžem ja, ja som tá zlá…mame dve malé deti…a vraj som aj nudná a otravná, lebo večer keď uspim deti, nepripravim žiadny program na večer pre nás dvoch…ja som od rana od 6 na nohách pri deťoch, 3mesiace a 2 roky…nespím poriadne, pracujem k tomu ešte z domu…večer nevladzem, zasoavam ani neviem ako…a on chce odo mna ešte aj program

liljana
14. mar 2022

Tak co ta este pri nom drzi?

fazulka21
14. mar 2022

Napluj mu do jedla a keď doje, tak mu povedz že tam mal naplute. Možno už nebudeš taká nudná 😉
Čo si šiši? Toto necháš so sebou robiť?

autor
14. mar 2022

Stalo sa to už pred dvoma týždňami, no dnes mi začal vyčítať, že je to už dávna minulosť a nemám to vyťahovať…hnevá sa, že s ním nechcem po tomto spať a vraj si ho nevšímam

aurorastone
14. mar 2022

Nemá psychické problémy? Nejakú psychicku záťaž? Niečo o čo nevies co nezvláda, sam so sebou bojuje a potom pri aj malom konflikte vybuchne? A preto reaguje až neprimerane prehnane? Neviem hneď niekoho odsudzovať keď človek nevie co za tým môže byť, skúste psychoterapiu aby sa naučil ovládať svoje emócie

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
14. mar 2022

@aurorastone ma psychické problémy, už dlhšie,sme spolu už skoro 10 rokov, napadol už nie raz…vždy som odpustila…no toto urobil teraz pred deťmi…a opľul ma, cítim sa strašne ponížené a neviem mu to odpustiť

autor
14. mar 2022

Stojím pri ňom odkedy je chorý, vždy sa na mna mohol aj môže spoľahnúť, no ak mám ja nejaký čo i len najmensi až malicherný problém, vysmieva sa mi a vraví mi, že som otravná a riešim hlúposti…že reálne problémy ma iba on

monka105
14. mar 2022

Najprv by som navštívala urgent, aby som mala lekársku správu, ktorá potvrdzuje moju verziu, že ma napadol, potom by som šla na políciu podať trestné oznámenie za TČ ublíženia na zdraví, následne by som podala návrh na súd na zriadenie neodkladného opatrenia, aby sa k tebe nemohol priblížiť a naposledy podala na súd návrh na rozvod manželstva. A potom by som mu cestou zo súdu do ksichtu napľula ja.

aurorastone
14. mar 2022

Asi sa nelieči keď to takto s nim máva hore dole, dostal by ultimatum bud sa dá dokopy a naučí sa ovládať alebo ho opustite, v tomto prípade musíš byť ty ta pokojná a neprovokovat ho aby aj tebe a deťom v afekte neublížil, len neviem ako dlho by som to ešte znášala už len kvôli deťom, viem si predstaviť aké to máš ťažké, tak sa drz a nenechajte si ubližovať a ak to trvá uz roky tak je čas odísť od neho

zuzubb007
14. mar 2022

To ako vazne ziadnu uctu k sebe nemas? , naco chces rady vsetci ti vravia, ze mas odist, ale podstata je, ze ty musis chciet, ako po pravde keby muz na mna napluje z fleku mu taku facku vylepim, ze az a veci by mal vyhadzane zo skrine aj s kufrom okamzite

autor
14. mar 2022

Bil ma v aute…počas jazdy s deťmi, a napľul mi do tvare, keď sme z autá vystupovali…a ešte mi kričal, drž hubu, keď som plakala…deti plakali so mnou, báli sa ho

zuzubb007
14. mar 2022

Cisty psychopat, uvedom si, ze hlavne ty davas priklad detom toto chces aby si pamatali cely zivot? Ako to moze jedna matka dopustit

aurorastone
14. mar 2022

@zuzubb007 psychicky narušenu osobu by som neprovokovala ešte viac a nefackovala, predpokladám ze ako chlap bude mať fyzicky navrch a mohlo by to pre ňu skončiť horšie ako pluvanec, chora hlava a v afekte by ju tak mohol dobiť ze by to mohlo zle dopadnúť, proste zbaliť sa odísť keď nebude doma alebo jeho vysťahovať a zákaz styku a priblíženia ci ako sa to vola...