Platonická láska bez sexu. Som normálna?

maruska3
31. jan 2015

Babenky... čo si budeme nahovárať.... všetkým sa to už stalo.... stretnete muža svojich snov..... a nič... on nič, vy nič... skrátka plačete do vankúša.... čo s tým?

matko10
31. jan 2015

Nic s tym,....uzi si to....)))....ja mam take lasky tiez, a je mi jedno ci si o mne myslia ci som normalny alebo nie.....podstatne je pre mna to, co to dava mne samemu

maruska3
autor
31. jan 2015

... a čo ti to dáva? lebo toto je existenčný problém...

oladuna
31. jan 2015

Toto sa stava ludom ktori maju problem so sebavedomim a boja sa odmietnutia.typicky problem slovenskych zien a hlavne slovenskych muzov. Akoze ako ma ten druhy vediet ze mas o neho zaujem ak mu to nedas najavo??? Snad si nemyslis ze ti bude citat myslienky....
A places do vankusa? Akoze to mas kolko? 10 rokov? Sprav prvy krok ty a nebudes musiet v buducnosti mysliet na to ze "co keby..." No a ked ta odmietne tak je vela inych ryb v mori.Vyplakavanie do vankusa ti chlapa neprinesie na striebornom tanieri a urcite to nie je krok vpred.vschop sa a hlavu hore...zivot ide dalej!

maria1989
31. jan 2015

@maruska3 keď on nič, tak začni ty... za skúšku nič nedáš, ak ťa odmietne, aspoň budeš vedieť, že to nemá zmysel, a budeš hľadať inde... okrem toho, z každého muža snov sa časom stane dobrý priateľ s bonusom dobrého sexu 😀

mawka
31. jan 2015

@maruska3 mne sa pacil teraz veduci nasho obchodu kam chodim nakupovat. robi mi tam znama, tak sme vymysleli plan A a plan B. keby som mala cakat a chodit okolo neho len nakupovat, nikdy by som sa nedozvedela, ci ano, ci nie. dala mu moje cislo, povedala, ze mi je sympaticky. bud napise alebo nie. bodka. naco cakat 😀

matko10
31. jan 2015

Ale ja nechcem aby som mal danu platonicku lasku vedla seba kazdy den.......ja mam svoj zabehnuty zivot a oni tiez, co by sme si to narusali....))) Stretneme sa oedy chceme, pokecame, zababime sa spolu a vybavene.po zivotnych skusenostiach si uz velmi dobre rozmyslim, koho si k sebe pustim.Sloboda pre mna moc znamena a pre nich tiez a vtedy ked to obaja pochopia, to aj funguje....))

mawka
31. jan 2015

@matko10 tvoja posledna veta je skvela. palec hore.

matko10
31. jan 2015

@maruska3 dava mi to pocit slobody, dotycna si ma vazi a jedna somnou na urovni a ja zase s nou a slobodny sa citim vo vyjadrovani sa, nemusim davat pozor co poviem a slobodne si mozem povedat svoj nazor a ona to tak vnima tiez, preto sa v rozhovere dostaneme velmi daleko a stale mame o com komunikovat.Akonahla by mala ona pocit vlastnictva alebo ja,....uz by sa to pokazilo...v tom je to kuzlo.Samozrejme, nie s kazdu platonicku lasku to ide....musia to obaja pochopit rovnako

lapalma
31. jan 2015

@maruska3 on je pre teba muž snov ale ty pre neho žena snov nie si 😉 ....ale ak aj si, jeho libido je slabé ...
alebo ste spolu pár dní a on ešte nechce ...tu je fest veľa možností...netlač na pílu a vyčkaj 🙂

mawka
31. jan 2015

@matko10 vies, len zakladatelka asi este nie je v tom leveli ako ty. oni si nic take zrejme nedali este najavo, ze maju zaujem. teda aspon ja som to tak pochopila.
pacia sa mi tvoje nazory na tuto temu. moj je rovnaky, len nie kazdy to chape. skoda.

matko10
31. jan 2015

@mawka Mas pdavxu, nedavaju mi navrhy ziadne.....vecsina z nich je vydata a preto su moje platonicke lasky....)) Mat dievxa vedla seba len kvoli sexu je pre mna moc lacne a nepouzitelne.....ja si musim s tym clovekom hlavne mat co povedat,...na to ten clovek musi mat nejaky rozhlad a hlavne slovnu zasobu,lebo je dolezite sa spravne vyjadrit.Foto maju zvecsa starsie rocniky,....pri skusenej a realnei zene nemusim sa hrat na nic, mozeme sa bavit na rovinu lebo ona presne chape o com sa bavime.....takyto rozhovor pre mna je velkym prinosom,...doslova si odychnem pritom, uplne uvolnene a s humorom preberieme vsetko......ja vyhladavam zvecsa take, co radi ohovaraju,.....lebo vdaka ohovaraniu mame nekonecne temy na komunikaciu...)) Taka co ohovarat nechce...s taku neni o com rozpravat.....)))

oladuna
31. jan 2015

@matko10 to co opisujes nie je platonicka a ani ina laska.to je obycajny sexualny vztah typu "fuck-buddy". Ci sa snazis si nieco navravat? 😀

mawka
31. jan 2015

@matko10 😀 takze pikosky, jasne 🙂 v podstate mas pravdu, taketo priatelstvo alebo teda platonicka laska je fajn. viem, o com pises.

mawka
31. jan 2015

@oladuna no neviem, je rozdiel spavat s niekym len tak a je rozdiel spavat s priatelom /vyznam slova kamarat/. mna teda osobne nevzrusi pohlad na muzske telo viac ako pohlad do jeho hlavy. pokial tam ma nasrane, tak moze vyzerat ako z chip and dales a nezvlhnem. ale pokial s nim je o com, tak to zasne mat grady.

matko10
31. jan 2015

@oladuna ..... 🙂 🙂 🙂

oladuna
31. jan 2015

@mawka. No...trosku som sa tu zasmiala 😀

matko10
31. jan 2015

@mawka ....perfektne si to napisala,......s takym clovekom uz sex nezazijes, s takym sa doslova milujes a je to uplne iny rozmer a zazitok

mawka
31. jan 2015

@oladuna tiez ma vedia pobavit niektore veci tu, hlavne presne taketo, ked sa dospela zena nevie rozhybat alebo moj muz je moj prvy a jediny a som nestatsna, laka ma to k inym chlapom 🙂 😉 zeny v okovach, ktore by rady zazili urcitu slobodu a nemozu 🙂

mawka
31. jan 2015

@matko10 nikdy som nechapala zeny, ktorych vrcholom zabavy je ist na pansky striptyz a dusevne sa na tom odbavovat. pre mna je vrcholom zabavy byt s clovekom, ktoreho mam rad, s ktorym vymyslim nejake somariny, s ktorym sa narehocem, ale aj filozofujem a s ktorym sa pomilujem a pritom ma ten clovek nedusi a nekontroluje.

kaja73
31. jan 2015

@mawka tak ale je ine byt sama, alebo byt vydata 20 rokov za toho isteho cloveka..potom aj pansky striptiz zacne mat iny vyzanm...je to len dusevny relax,nie podvod 🙂 ..... ked si sama ,mozes spat s kym chces a neriesis neveru.
A ked dosiahnes to, ze aj o 20r sa s tym istym clovekom stale narehoces, filozofujes ,pomilujes tak casto ako chces a este aj ti dava volnost..tak si nasla zazrak 😉 Podla mna je to skor nerealne ako realne...zial.

mawka
31. jan 2015

@kaja73 no len tych zazrakov je ako safranu, ale su, to suhlasim 🙂 a co sa mna tyka, vies, ze ako to bolo u mna, viac mi davala snicla v tomto smere nez kralik na smotane 🙂 ale zas na druhej strane ten kralik mal ine kvality nez snicla. ale najlepsie bolo finale, ze som sa stala vegetariankou 😀 dufam, ze len docasne.

kaja73
31. jan 2015

@mawka veru ako safranu...takze si vegetarianka teraz 😀 ...no neviem neviem kolko ti to vydrzi....
Inak este si doma?

matko10
31. jan 2015

@mawka tomu co popisujes sa hovori dovera.Ale co chces po niektorych zenach, ktore same k sebe pristupuju ako masochistky.Stavaju sa dobrovolne do pozicie chudery, same sa zhodia a nemaju ziadne sebavedomie, dobrovolne zo seba urobili vezna vo vztahu ktpry sa neda nazyvat manzelstvom, ale koncentracnym taborom.Ked zena sama seba ma za chuderu, menejcennu, tak nemoze od manzela vyzadovat nejaky respekt a uctu,....on k nej bude pristupkvat uplne rovnako ako ona k sebe.sloboda vo vztahu je priamoumerna vyske sebavedomia.Pokial sa stretnu dvaja ludia ktori si sadnu a spoznavaju sa a casom s toho vznikne nieco skutocne a trvale, tak to ma aj pevne zaklady,uz v manzelstve nemusia riesit ci ma lu i alebo nie, uz nemusi sa bat jeden druheho, pretoze tovako priatelia maju za sebou.Som nazoru, ze ak mat zenu, musim ju naozaj dobre pkznat a ona mna,....sladke reci su krasne, dobre sa to pocuva, ale cenu pre mna maju, az ked sa podlozia skutkom., bez skutku su to prazdne reci o nicom.Existuju fakt silne vztahy takze to neni sci fi, poznam par takych a uz len sediet s nimi niekde v spolocnosti ma nabije energiou, s takychto ludi vyzaruje klud a harmonia,.....celkovo tak pozitivne posobia, ze sa pri nich citim perfektne.Nakoniec sama si sa mozno s tym stretla,....prides niekde na navstevu a citis tu atmosferu a uz tusis ake stastie je v tomto dome......))))))

mawka
31. jan 2015

@kaja73 do DE som poslala mamku, ja som este doma, idem s malou na OP mandli nosnych aj krcnych a nastupujem do AT v polke februara. sama neviem, dokedy mi to vegetarianstvo vydrzi, ale uz teraz so mnou siju vsetci certi 😀

matko10
31. jan 2015

@mawka jak mozes byt vegerian? Take fajnove hovadze s polivky nema chybu......))))

kaja73
31. jan 2015

@mawka mas stastie na taku maminu 😉
Do At..myslis rakusko?..terza som trochu mimo 😕 nemcko sa uz nekona?
Inak malej drzim palce a aj tebe...viem ake som mala nervy pri tom ja 😖

mawka
31. jan 2015

@matko10 ano, je to tak. nedavno som spoznala takych ludi a to podotykam, ze ked sa spoznali, nebola este ona plnoleta, otehotnela a chlap sa zachoval velmi zodpovedne. dnes maju tri decka a ide z nich uzasna atmosfera. dlho som sa necitila tak dobre v spolocnosti nejakych manzelov kde by som nepocuvala len o tom ake je vsetko tazke. neskutocne sa doplnali, ich historky nemali chybu a pohlady jeden na druheho - respekt a obdiv. su spolu 34 rokov.

mawka
31. jan 2015

@matko10 steak je prilis daleko 😀 a hoavdzie z polievky ani obraz ani zvuk. budem to masko musiet zase suplovat umelou sojou 😉 😀

mawka
31. jan 2015

@kaja73 hej, do rakuska. vsetko sa to zomlelo tak rychlo, posledne dva tyzdne som nevedela, kde mi hlava stoji. do toho snicle zacalo hrabat, aj kralikovi, zacali si via fb dokazovat, kto ma vacsie gule, tak som uz musela zasiahnut. a teraz som zla, najhorsia a su zduti. proste ako male decka. ale zase na druhej strane je sexi, ked sa dvaja hadaju kvoli mne 😀 len co z toho, ze, ked su obaja nepouzitelni.

kaja73
31. jan 2015

@mawka ked sa vsetko zmenilo,ako to vidis s tym cca 13.marcom?..realne,nerealne?
Bolo by mi luto keby to nevyslo.....uz som si to s muzikom vydebatila a vybavila. 😉 .......mozes aj do Ip...