Platenie nákladov na bývanie a stravu

13. jan 2023

Čo by ste povedali, ak by vám muž povedal, že si pizzu môžete objednať, len ak zarobíte aspoň polovicu nákladov na bývanie a stravu?

ninusa221
13. jan 2023

Že keď teda ty si máš zarobiť aspoň polku na to aby si si objednala jednu posratí pizzu . Tak on nech varí, upratuje a ty si nájdeš lepšiu prácu kde na tu pizzu budeš mať aj bez neho🤌🏼🤣

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zmrzlinka2021
13. jan 2023

Taký chlap by sa nikdy v živote nestal mojim muzom

teleskop
13. jan 2023

boze moj

pribinak
13. jan 2023

Uff to kde si našla taký exemplár ?

heni79
13. jan 2023

@autorka A uvedieš aj celkový kontext vášho vzťahu? Lebo to nebude iba pizza.

anjelicek26
13. jan 2023

Zaujimalo by ma, aky konflikt - konflikty tomuto vyroku predchadzali... a ano tak ako tak je najvyssi cas ist do prace.

stanulienkat
13. jan 2023

Ze ta uz asi dost dlho zivi a ma toho dost.

syslik81
13. jan 2023

no moze to byt debil alebo to moze byt aj muz kt praskli nervy ... chybaju zakladne info-je to manzel? mate deti? mas aj ty neaky prijem, prispievas na byvanie? staras sa o domacnost?

benit
13. jan 2023

Ten zmeneny nazov🤦‍♀️

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sissy27
13. jan 2023

Co by som povedala? Nic, papiere na rozvod zvladnem vypisat bez jedineho slova. Preco si zavisla na chlapovi?

ivik4
13. jan 2023

KED NEMATE DETI TAK BEZ OD TAKEHO DEBILA 😱 !!!

syslik81
13. jan 2023

a z toho nizsieho prijmu teda prispievas? nemali ste dohodnute nez ste sa vzali ako budete veci financovat? predisla tomu co povedal hadka? neminas viac ako je unosne? akl nie mas este moznost ujst lebo ak pridu deti bude prijem este nizsi a vydavky vyssie.. sadnut si a porozpravat sa ako si to predstavuje pri detoch .. ale zamysli sa aj nad sebou,ci nemas moznost lepsej prace-vzdelavania sa etc .. nizsi prijem moze byt len polovicny uvazok mozes mat vysoke naklady a on to uz nedava ..

martinka13
13. jan 2023

Ty sa pýtaš muža, ci si môžeš objednať pizzu? Niečo nie je v poriadku....

nikyball
13. jan 2023

:D pizza nepizza tento vztah asi nebude uplne OK

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
0silvia0
13. jan 2023

A ty platis co?

benit
13. jan 2023

Ty platis co? On naklady na domacnost (poplatky)+ strava?

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
alzbeta1301
13. jan 2023

Chyba mi tu pár info.

Žijete spolu a teda máte spolocne peniaze? Keď ti to takto povedal?
Ako riešite príjmy a výdaje čo sa týka celkovo stravy a nákladov?

alzbeta1301
13. jan 2023

Tak v tom prípade by som to robila ako my. Každý mame svoje peniaze svoj prijem a svoje účty. Čo sa týka domácnosti + stravy delíme na polovicu na konci mesiaca účtovníctvo a tým padom si každý zvyšok kupuje za svoje. A máte klid 🙂 nám to tak funguje. Pravdaze pozývame jeden druheho na veceru a podobne alebo si jeden druhému kupime aj maličkosti len tak ale zaklad. Nájom pripadne hypo a jedlo s domácnostou platíme na polovicu. Pokial teda niesi na materskej

ericenka00700
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
benit
13. jan 2023

To si sa zle vyjadrila, ze plati naklady. Ved ty mu posles peniaze a evidentne ti nezostane ani na tu pizzu.
Kamoska to ma tak, ze vedia akevdu naklady a na spolocny ucet prispievaju rovnakym % zo svojho platu. Ostatne peniaze si odklada a ma aj na tu pizzu.

jabadabadu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
alzbeta1301
13. jan 2023

Tak to je blbe no potom sa nájde pako čo ti to bude vycitat.

V tomto prípade by sa ale mal muz chovat ako muz pokial máte hlavne rodinu je logické že nedokážeš zarobiť toľko čo on a na Sk platy pre zeny 0 bodov veru. Da sa to ešte riešiť tak že napr hypo na polovicu(nakoľko je to investícia do bývania ktoré bude v prípade rozvodu rozdelena) čo sa týka potravín riešila by som to občasným nákupom z tvojej strany a keď muz zarobi viac nech dajme tomu 2/3 plati on z potravín.

alzbeta1301
13. jan 2023

ale peniaze by som mu zrcite neposielala nedávala vyplatu proste davat len cast na náklady ako sa už dohodnete je v podstate jedno.