Plastika pŕs a mama

7. apr 2022

Ahojte idem si po radu 🙂 vysvetlím som mladá baba 22r, byvam s priateľom sama v inom meste, uz pracujem všetko okey, nikdy som nebola spokojná so svojimi prsiami, na šetrila som si, nechala som si ich upraviť... Vedel o tom len priateľ podporil ma, mamine som to chcela povedať uz davno dozadu ale bala som sa jej reakcie, ze ma odsudi, navyse mala vážne zdravotné ťažkosti aj ona pre svoju chorobu, starosti v práci proste sa posledny polrok len trapi pre svoje zdravie, mne to prišlo take sebecke hovoriť jej ze idem na operaciu prs dobrovoľne sa nechať rezať, ked ona sa musela nechať operovať pre svoju chorobu a znasala to zle, proste som sa bala jej reakcie a toha ze by ma odhovarala... Všetko som utaajila prsia mam uz Mesiac vsetko okey hojí sa, teraz na sviatky idem domov k mamine... Prosím ako jej to oznámiť aby som mala aj ja argumenty a ona aby to tiež zobrala okey... Ano poviete si som dospela co mna po jej názore ale vzdy sme mali k sebe blízko citim sa velmi zle ze som jej klamala, uz sa aj pyta preco mam tak vela volna v práci... Proste odomna mi to prišlo len sebecke ked viem ako sa ona trápi pre svoju chorobu a ja sa tesim z pŕs

evita_g
7. apr 2022

ak máte pekný vzťah, povedz jej presne to, čo si tu napísala

ivca88
7. apr 2022

Ja by som to povedala v štýle, že si jej to nechcela povedať, lebo si vedela že sa bude o teba báť, aby sa ti nič pri operácii nestalo a že určite by ti chcela pomôcť pri zotavovaní a ty si ju nechcela zaťažovať.
Že si si povedala že ju od toho chces ušetriť a potom jej povieš o tom, keď bude všetko v poriadku

saxana000
7. apr 2022

No ak si neskocila z nula na stvorky tak si to podla mna ani nevsimne..c dnesnej dobe push up podprseniek... To by si pred nou hola musela ist

h2
7. apr 2022

Ja si vôbec nemyslím, že ti to mama bude vyčítať. Keď máš 22, tak som možno vo veku tvojej mamy, tak si skúšam predstaviť, ako by som reagovala. No, bola by som prekvapená, ale určite by som ti nič nevyčítala. Jej choroba a jej operácie s tým vôbec nesúvisia.

liljana
7. apr 2022

a preco jej to vobec chces hovorit?

ankare
7. apr 2022

Ty nemôžeš za to,že mamka je chorá. Takže nemáš mať prečo zle svedomie. Ale je dosť možné,že mamka si to ani nevšimne. Tak to ani nevytahuj prvá, iba, ak začne s tým prvá. Možno na to príde neskor, keď to všetko prehrmi a bude dobre.
Každopádne,nemáš sa za čo hanbiť a čo skrývať, neboj.
Držím palce!

h2
7. apr 2022

No podľa mňa si to mama všimne, veď je to predsa mama. Navyše, nikto nejde na plastiku preto, aby nebolo vidno žiadnu zmenu.

simca06022011
7. apr 2022

Normálne ak si vsimne povieš, pripadne podľa rozhovorov prezradís. Povieš, ze si ju tym nechcela stresovať a trápiť a tak, ked ma svojich starosti nad hlavu ☺️
Neboj bude dobre ☺️

dianadd
7. apr 2022

U 90% zien po augmentacii si to okolie vobec nevsimne (ak neide samozrejme o nejaky extrem) a ked si das neaku mikinu, urcite si nic nevsimne. Hovorila by som jej to az ak by sa vyslovene spytala

victor_creed
8. apr 2022

Vyzera to ze maminu velmi lubis a mate dobry vztah. Ono to je tazke posudit, ale jedno viem celkom iste,…ze, kazda jedna matka chce pre svoje dieta len to najlepsie. Nie sme vsetci dokonaly a vsetci vieme ako to bolo na zakladnej skole, niekde dokonca aj na strednej este. Poniektory ste zazili sikanu alebo ste urcite videli a to len preto, lebo niekto mal nadvahu, potil sa zapachal, dalsi mal velky nos, tomu zas odstavali usi, ta mala pehy, ta skulave oci atd.atd. Nikto nieje dokonaly. Poviem vam je to zakon schvalnosti, lebo ty co boli tlsty a skaredy vyzeraju dnes jak s modneho casopisu a ty co boli playboyi alebo skolske kralovne si teraz nevedia zastrcit bachor do nohavic a kralovne maju asi 90 kilo tri deti a tretieho manzela. Trochu som odbocil, ale chcem tym povedat ze treba si verit. Treba si verit a nie sa davat psychicky dole. Ja ako chlap to v zivote nepochopim. Vzdy ma to zaujimalo, ze preco to tie zeny robia. Z hodou okolnosti moja mama pracovala na takejto volam to ze tuningovej klinike. Jedine comu som porozumel bolo ked mala zena obrovske prsia. Pre niektorych muzov, koniec sveta, ale pocity a tej zeny a bolesti krizov, tak daleko uz nikto nevidi. Zhodou okolnosti moja stara mama. Postavaicka do meter 60 asi 60 kilo z toho 10 prsia. Takze tam nebolo o com. Ale zase som videl ako zamoznejsi pan svojej dcerke kupil nove prsia na 18 narodeniny co v podstate bola vyslovena sprostost. Pozri, mas super vztah so svojou maminou podla toho co si pisala presne ako bol ten komentar pod tvojim, ze ked to mamine povies tak ako si to napisala, tak na beton to pochopi a ver mi, ze kazda velka kralovna mama chce pre svoju malu princeznicku len to najlepsie. Vzdy. Pre svojich rodicov budeme vzdy male deti aj ked poniektory mame skoro dva metre a vyse 100kilo. Je to tak a je to velmi pekne. Preto treba byt k sebe mily a treba sa naucit si odpustat. Zivot je tazky, tvrdy, niekdy nefer, ale je krasny, treba si ho uzivat aj ked to nieje vzdy jednoduche a je velmi kratky. Drzim palce a drzim palce aj mamine a prajem vsetko dobre…

zuzanka.zuzu
8. apr 2022

ja by som bola smutná keby mi to dcéra nepovie ale zase na druhej strane šťastná, že už má "po" a že sa dobre hojí a že je so sebou spokojná... povedz jej to tak ako si to napísala tu, z napísaného bolo cítiť úprimnosť 🙂