Píšem si s cudzím chlapom. Nebudem to ľutovať?

jana699
7. máj 2013

čaute baby!ja som sem už daval prispevok o tom že ma manžel uraža....a že sa snim chcem rozviest raz ked ma tak strašne nasral mi kamoška poradila vyser sa nanho a najdi si ineho a tak sa aj stalo síce sme sa ešet nestretli ale on je rozvedeny a píše mi každy den.bojim sa že sa zalubim ako pubertiačka a skončim na lep niekomu koho soobne som ešet nestretla ale si s nim píšem a to mi daval velku silu uvedomit si kde som už mohla bit.pred nedávnom som sa chcela odstahovat ale kedže maly chodi do školy chcem počkat ked skonči v juny a potom odist viem že teraz je doma klud ale hocikedy mu može pre blbost prepnut a zase nas bude psychicky tyrat.treaz som si uvedomila ako ma hrizie svedomie ked on je na tyžd.a ja si zatila po tajomky píšem s cudzym chlapom bojim sa že ked odidem že to možno olutujem .je pravda že muža mam ešte rada ale moje city k nemu su ine .nevenuje sa mi kao manželke.v postely sa mu musim pchat do zadku pusu mi neda cely rok.nepovie mi pekne slovo len ma buzeruje .mys.že ked od neho odidm tak to nebudem lutovat?ja nemam pracu a mam kam ist ale m,ma dve deti .viem že mi bude lepšie ale bojim sa začat od nulu

zivika
7. máj 2013

@jana699 su len dve moznosti, bud ostanes s muzom, alebo od neho odides...a vlastne este tretia, ktoru absolvujes teraz a to, ze muza klames a v podstate podvadzas a aby si nelutovala najviac to, ked s nim ostanes a on ti na to dojde 🤐 si dospela zena, tak preber zodpovednost a rozhodni sa, ako chces dalej zit a bud ostan s muzom a prerus kontakt s nadejnym milencom, alebo sa odstahuj a zi tak, ako chces bez vycitiek...no a co sa tyka deti, nemyslim si, ze by bolo vyhrou zit v nefunkcnej rodine, oni to vycitia...

sissy27
7. máj 2013

@jana699 nikto ti tu s istotou nepovie, čo ťa čaká, či budeš alebo nebudeš ľutovať, aj keď teda sú ženy, ktoré sa venujú vešteniu profesionálne, ale ani to nedáva záruku... na tvojom mieste si v prvom rade poriešim súčasný vzťah - a až keď si budeš môcť s kľudným svedomím povedať, že je to za tebou a máš čistú hlavu aj srdce, tak potom riešiť niečo nové...
a čo sa týka tej tvojej "známosti" - je vysoko pravdepodobné, že mu ide len o sex, ale nerátaj s tým, že si ťa nasťahuje domov a bude sa o teba starať ako o princeznú (aj keď aj také rozprávky sa stávajú, ale zas nie tak často)...

katieg85
7. máj 2013

@jana699 poloz si otazku ci by si odysla aj vtedy keby si nemala akoze milenka,no ked si naozaj nestasna tak odyt,ja by som tiez nevydrzala keby bol manzel ku mne taky chladny.

moonlight1210
7. máj 2013

mozno ti to doda sebavedomia, ale pokial nenajdes sebavedomie v sebe samej, tak budes lutovat. toto ber ako odrazovy mostik, nie ze sa na to zase zavesis. lebo chlap ta sklame a budes smoklit nas zbabaranymi sancami.
lubis svojho muza alebo sa bojis zacat od nuly? niekedy je takato laska len prezleceny strach mat zodpovednost sama za seba a svoje ciny. co z toho? zamysli sa.
nejdem ti radit, aby si sa vykaslala na pisanie, je to pre teba teraz droga, neprestanes s tym. bud si to uvedomis a sama prestanes, alebo nema zmysel ta nabadat. inak uvedom si - ak si v tomto vies urobit po svojom (tajne si pisat), tak by si mohla aj v inom, nie? ci je to len podlahnutie dalsej slabosti a neschopnosti urobit so sebou nieco? zamysli sa.
povie ti to vela o tom, aka naozaj si. ked to bez prikras vies, mozes so sebou nieco robit.

zasadne pravidlo je: jedny dvere zavriet, potom druhe otvorit. inak je prievan a potom fnukanie, ze ti jedny a niekedy i tie druhe dvere dali po ustach.

pretried priatelske rady. mnohe iba vypovedaju o bezmocnej zlosti tych, co ti ich davaju (rady typu: urob nieco prevratne ako: rozved sa! zbal mu veci! najdi si niekoho! zbal sa a odid! a podobne). je super, ze ich hneva, ako tebe ublizuju a teda ta maju radi. ale tie rady su na figu. lebo su to take tie Hrrr! rady a tiez zvazuju ruky, lebo su prilis natlakove. obrat sa na niekoho, kto ta pozna a v klude ti vylozi aj klady aj zapory, co ta cakaju a necha ta vybrat si samotnu.

haslerka27
7. máj 2013

zena,tolko primitivnych gramatickych chyb ako v tomto tvojom prispevku som nevidela na mk este celkovo.nieco s tym rob pri krista....k problemu- no,zacat novy vztah kym trva stary,na to je odvahy vzdy.moja rada kym neuzavries jednu kapitolu,nezacinaj novu.zbytocne sa to skomplikuje.a na tej gramatike popracuj.

tinki
7. máj 2013

@jana699 nemôžeš sa zamilovať do človeka, ktorého nepoznáš. Nevieš, kto to je. Môže byť ešte horší ako tvoj manžel. Nájdi si robotu, začni žiť ako sa patrí. Tak aby si vedela aj bez manžela. A potom už nebude problém odísť..Len aby si nespadla z blata do kaluže..Bolo tu už takých problémov...Prečítaj si zopár starších tém a uvidíš aké problémy môžu ešte nastať.. 🙂

trish31
7. máj 2013

@tinki moze sa zamilovat do cloveka,ktoreho nepozna...Preco nie?Je to mozne,,,,

manchester1987
7. máj 2013

@haslerka27 nenapadlo ta ze je to mozno cudzinka?

tweety007petra
7. máj 2013

Ženy sú ako opice,pokial sa nedržia iného konára tak starý nepustia.Takže keby si si nedopisovala ťa možno ani nenapadne odísť od manžela len máš slabú chvíľku skús sa zo svojim mužom porozprávať čo ťa trápi a nájdite riešenie pretože muži si neuvedomujú že je niečo zle myslia si že majú ideálny vzťah a pokial mu nič nepovieš sám si nedomyslí je to len CHLAP!!!!

haslerka27
7. máj 2013

@manchester1987 nenapadlo...pise neskomolene,ale s prisernymi chybami....

selecta22
7. máj 2013

@manchester1987 asi je madarka a preto napr ja tie chyby tolerujem ale inak fakt hanba

sandracs
7. máj 2013

Gramatika nie je známkou charakteru....ale k veci, ako už bolo povedané, nedoporučujem začínať nový vzťah, ak nieje vysporiadaný starý a navyše ak stále k mužovi niečo cítiš - i keď to nieje to čo bývalo...V prvom rade doporučujem prebrať pocity s manželom a zistiť, ako to vidí on a či je ochotný pre záchranu vašej rodiny niečo spraviť.
Čo sa týka nového vzťahu...nedoporučujem plánovať budúcnosť s mužom ktorého poriadne nepoznáš, pri novom vzťahu máš ešte o to väčšiu zodpovednosť, že tvoje rozhodnutia a kroky sa dotknú aj tvojich detí, tak aby si neskočila z blata pod okap.
Ja som navyše staromódna a chlap, ktorý si píše s vydatou ženou s deťmi vo mne nevzbudzuje známky silného charakteru...aby sa ti nestalo, že o dva roky keď budeš už s ním ty si začne písať zase s inou vydatou ženou...

haslerka27
7. máj 2013

@sandracs ale sak nebavime sa o charaktere.pise na verejny portal,cita to tu kazdy,zaklady gramatiky by mala ovladat....ja som tu neprisla skumat charaktery a sentimentalne vylevy....citam tu pribeh a gro tvori tvrdka za tvrdkou- sa pozastavim co za pripad to pisal.tot vse.

janicka11
7. máj 2013

No neviem,moj nazor taky,ze veeelky risk odist od manzela este aj s dvoma detmi k druhemu muzovi ktoreho ani osobne este nepoznas....?
neviem,ale podla mna zle riesenie......:(

jana699
autor
7. máj 2013

@haslerka27 MOJA MILA AK NECHCEŠ NEMUSIŠ TU ZOSTAT NIKTO TA TU NEPOTRBEUJE SA SOM SA PONAHLALA A NEMAL SOM ČAS ROZMYŠLAT

jana699
autor
7. máj 2013

@jana699 JA SOM NEPOVEDALA ŽE CHCEM K NEMU ODISTA LE ŽE S NIM IBA PIŠAM AKO KAMARATKA LEBO JEHO AMNŽELKA PODVIEDLA TAK SA NAVZAJOM PODPORUJEME

jana699
autor
7. máj 2013

JA SI SNIM NCHCEM NIČ ZAČAT CHCEM UŽ DLHO ODIST OD MANŽELA LEBO NAM TO NEKLAPE AKO MANŽELOM.MI NEŽIJEME SPOLU ALE VEDLA SEBA.S KAMARATOM SI PIŠEME LEN AKO KAMARATI JA CHCEM BYVAT SAMA Z DETMI A NEŽIT ZO ŽIADNYM CHLAPOM PO TAKYCH SKUSENOSTIACH LEBO TO SA VŽDY POKAZÍ

mirkave
7. máj 2013

@haslerka27 ja som sa skoro az rozplakala nad tymi chybami 😀

mirkave
7. máj 2013

Napisat moze vselico.moze pisat pravdu,moze ta klamat.a to len preto,aby si bola poddajnejsia,aby ta mohol spracovat tak,ako mu vyhovuje.a mozno ma tiez tazky osud.vyries si v prvom rade terajsi zivot s terajsim chlapom.az potom ries novu znamost.a potom sa presne dozvies aka je pravda.alebo ci ta chce len oblbnut a uzit si.....

haslerka27
8. máj 2013

@jana699 nebude to rychlostou,ako tak vidim aj dalsich prispevkoch.ale v poho.tak sa maj a odporucam popracovat na predlozkach,my plural /mi singular...so sa viaze na s kym s cim,zo- z koho z coho...to len tak pomimo.prajem skore vyriesenie tvojho problemu.pa

viera27
8. máj 2013

No toto milujem, ked niekto nema este upratane jedno (nevraviac o upratani v samom sebe) a uz sa vrha do druheho. Lebo to druhe ho faaaakt spasi.

hajajanka
8. máj 2013

Preco mam taky pocit, ze mas tak 15 rokov? 😀 😀 😀 😀

mamavera
8. máj 2013

@hajajanka no to ja mám v poslednom čase pri mnohých témach....najmä nových...potom mi je úprimne ľúto žien, ktoré naozaj potrebujú pomôcť, alebo sa aspoň vykecať a veľa z nás po prečítaní troch takýchto tém vypne PC a na jej tému sa už nedostane. 😒 Neviem, čo očakávala zakladateľka tejto témy - odpoveď áno, alebo nie? Skutočne nie sme veštkyne, ale vzťahom cez PC si podľa mňa len komplikuje život, ktorý je už komplikovaný aj bez toho. Ozaj a nemám tu hrúbky? 😀