Písanie si s manželom inej ženy

milann1
28. apr 2021

Dobry den stala sa taka vec ze mazelke napisal manzel jej kamaratky. Zacalo to ahoj ako sa mas posli fotecku a hlavne to nehovor mojej zene. Ona si snim pisala a nakoniec ked vycitila ze sa jej chce opytat ci mu da zaje... tak ho blokla. Tuto vec mi priznala po neviem akej dobre rok cca asi ze sa to stalo. Samozrejme stylom ze mi to nepovedala lebo na to zabudla. Najskor som to zobral ok ale po premyslani sa jej pytam preco ked ma manzela ho hned neposlala do p.... Povedala mi ze chcela vediet kam az zajde pre jej kamaratku. Ktora o tom dodnes nevie. Potom ma napadlo nakolko robim v zahranici a sme spolu v kontakte cez mesenger a whatsup a volame si kazdu chvilku a ked nie tak piseme ako mohla na to zabudnut adost ma to vytocilo lebo si myslim ze klame. Samozrejme sme sa dosť pohadali lebo som chcel uprimny dovod na to ze preco mi to nepovedala lebo zabudnut na to ked sme vkuse v kontakte sa neda. Jedina odpoved zabudla. Fakt neviem co si o tom mysliet. ďakujem

syslik81
28. apr 2021

uz pri vete posli fotecku nepovedz to mojej zene by ho normalna verna zena blokla .. ale ta tvoja nielen ze to nikomu nepovedala ale aj si s nim pisala a uprimne neverim ze bez fotecky ... takze si daj rande s tym muzom a jeho zenou pozvi aj svoju zenu -prekvapenie vecera a narovinu sa ich dvoch spytaj ako to bolo a hlavne ako to skoncilo ...

juhseverzapad
28. apr 2021

Prezradím ti tajomstvo, ktoré ťa nepoteší. Ženy nezabúdajú!

zuzanapjat
28. apr 2021

@milann1 zrejme ti to nepovedala, lebo vedela že sa pohádate a budeš vytočený. Tak ti to povedala po dlhšom čase, lebo si myslela, že budeš reagovať inak a výsledok rovnaký. Nabudúce ti nič nepovie ani po cca roku. Mimochodom v čom ti klame?

zuzanapjat
28. apr 2021

@syslik81 to čo mu preboha radíš? To akože jeho žena je na vine, že jej napísal manžel kamarátky, ktorého nakoniec blokla? Ty by si nebola zvedavá, keby ti napísal taký človek kam to až zájde, keď si opýta fotečku? Z čoho usudzuješ že mu nejakú poslala? Mohla to zahovoriť. Mne tiež tak napísal muž kamošky. Bolo jasné, že ma balí, tak som si spravila názor na neho a tým to haslo. Nikomu som to na nos nevešala a doteraz to nevie ani ona, akého mala hajzla... samozrejme po rokoch sa rozviedli a ukázalo sa že to bol taký bastard ako som si myslela. Ale radiť chlapovi aby po roku čo sa nič nestalo robil cirkusy? Žene svojej už spravil tak teraz ešte druhej rodine?

misickaa4
28. apr 2021

@milann1 sprav to iste a zabudni povedat...jasne, ze klame..

milann1
autor
28. apr 2021

@zuzanapjat ze na to zabudla ved je to blbost ked sme stale v kontakte

teleskop
28. apr 2021

@milann1 ano klame

syslik81
28. apr 2021

@zuzanapjat byt jej kamaratkou tak chcem vediet ze mi muz pise taketo veci .. a ano radim aby jej to povedali .. a kde mas istotu ze si rok nepisali a blokla ho len nedavno? ist spolu na obed a spytat sa co to malo znamenat je na mieste ... nemyslim hned robit cirkus ale s kludom gentlemana ... kazdopadne kazda sme ina .. ja by som to kamaratke povedala hned ide o naj kamosku nie len tak neaku znamu na kt mi nezalezi

katkamatka7
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
78787878
28. apr 2021

@milann1 Nezabudla samozrejme, taketo veci sa nezabudaju. Mna by ale tiez zaujimalo, kam az manzel mojej kamaratky dokaze zajst. Potom by som sa rozhodla, ci jej to povedat alebo nie, rovnako aj Tebe, podla okolnosti. Mozno Ta nechcela zbytocne znervoznovat v danom case, pocakala az po dlhsej dobe. Keby nechcela, nic Ti nepovie ani teraz.

natyreggae
28. apr 2021

@milann1 ako ja nechápem čo robíš aký cirkus veď sa nič nestalo... a čo tak ti to zabudla povedať a čo je na tom? Keby sa toto stalo mne tak ok popíšem možno podla nálady a bloknem a hotovo neriešim žijem ďalej čo ma zaujíma voláky cudzí chlap zabudnem na neho a nie to ešte priateľovi hneď (vo vašom prípade mužovi )vešať na nos.. no na čo? Možno keby medzi rečou niečo sa spomenulo tak by som to povedala ale inak načo hneď hovoriť? a že ženy sú stíhačky... ty si teda stíhač😀
A súhlasím aj so @zuzanapjat .

natyreggae
28. apr 2021

@zuzanapjat že kks úplne na hlavu robiť cirkusy za nič.. toto keby mi môj chlap spraví kôli jednému debilnému písaniu v ktorom by som bola nevinne (iné by bolo keby ona písala jemu to by som samozrejme chápala) ale tuto on písal jej .. a keby ešte zvolá takúto konfrontáciu po roku od udalosti už by to nebol môj chlap ale ex...

taga
28. apr 2021

Ak sa to stalo ked si bol prec, tak to asi nechcela riesit cez whatsup (co je celkom pochopitelne) a ked si sa vratil, tak proste vitat ta s takou blbostou tiez nie je dobry napad... a mozno sa proste len tesila na teba a uzivali ste si, ze ste konecne spolu a ona tomu neprikladala taku dolezitost aby tymto kazila opatovne stretnutie. Ale len ty si poznas zenu, ci je uprimna alebo klame a vymysla pri kazdej blbosti

andreatytler
29. apr 2021

@milann1 Ja by som bola tak isto nahnevana ako ty.
Za prve... naco potreuje vediet ako daleko ten chlap zajde? Je to kreten a s takym sa nebudem bavit.
Za druhe... co je to za kamaratku ak si takto pisala z jej muzom, namiesto toho aby jej to hned povedala. Ja ak sa dozviem po roku ze moj muz balil moju kamosku a ona mi o tom nic nepovedala a nechala ma stracat cas s kretenom, tak uz nie je moja kamoska.

zuzanapjat
29. apr 2021

@syslik81 nepovedala som jej to, pretože práve mali druhé dieťa - ešte malé. Spravila som dobre, pretože aj tak by ho neopustila - bol by len zbytočný cirkus. Len by som jej spravila stresy. On by povedal že o nič nešlo (okrem toho že mi vypisoval a že som dala najavo nezáujem o nič nešlo - len som si spravila názor)

zuzanapjat
29. apr 2021

@milann1 dôvod pre ktorý ti to zrazu povedala? Nemyslíš si, že keby s nim niečo mala, tak ti nebude skladať len tak zrazu na nos, že ho musela bloknúť?

syslik81
29. apr 2021

@zuzanapjat lenze ty niesi zakladatel temy a ja pisem jemu MOJ nazor... neviem na co mne pises co sa stalo tebe .. tvoj pribeh je mi niekde na ten som nereagaovala ... predsa kazdeho situacia je ina a to ze ty si to hned ukoncila je jedno ale jeho priatelka si s nim dalej veselo vypisovala ..

zuzanapjat
30. apr 2021

@syslik81 súhlasím v tejto tvojej reakcii, ale číta si to i autor, tak mu možno pomôže i takýto protiargument. Autor nepíše ako dlho si s ním písala, ani žiadne podrobnosti. Zásadné je, prečo mu to len tak zrazu povedala. Keby s ním mala niečo, keby musela niečo tajiť, tak mu to len tak zavesí na nos? Z toho vyplýva možno i to, že jeho žena to nepovažovala za niečo zásadné.

syslik81
30. apr 2021

@zuzanapjat ved to ,ze neviem presne co sa stalo ... a mozno mu to povedala lebo na to niekto prisiel, mozno sa zlakla ze sa to prevali ak nieco spolu mali a mozno len ju hrizlo svedomie a mozno a mozno .... ja som reagovala na to malo co nappisal a zrejme uz ani nenapise podrobnosti a bude to jedna z tych jednorazovych tem kt pokracovanie sa nikdy neozvieme

jvasenka
30. apr 2021

@zuzanapjat no ked to chcela vediet kvoli kamaratke tak by jej to mala povedat a ukazat jej tu konverzaciu nie? Vtedy by som to pochopila ale ved ta baba doteraz o tom nevie..a ked uz mala muzovi napisat ze pocuj napisal mi muz tej a tej kamosky, kto vie co chce atd...proste mu to normalne povedat ked o nic neslo a robila to vlastne kvoli kamoske (hoci jej to nepovedala)..
Vychadza mi z toho iba to ze ak on robi v zahranici resp je dlhodobo mimo domu tak svoje potreby riesi bez neho

zuzanapjat
30. apr 2021

@jvasenka za predpokladu, že má muža, ktorý nie je cirkusant by nemala problém mu to povedať. Ja by som napr. nemala problém to povedať svojmu mužovi. Ale sú chlapi, ktorí zo všetkého spravia veľké haloo, žiarlivostné scény, domýšľajú si a pod. Henten dokonca po roku. Ako sám napísal, prv to vzal normálne, z toho vyplýva, že žena mu to povedala len tak mimochodom a nie po nejakom odhalení nevery. Lenže jeho fantázia potom zapracovala ako u klasického žiarlivca. Holt smola a smutné. Nečudujem sa, že mu to rok nepovedala....