Partnerský vzťah a dieťa

tatianaurbanova
27. sep 2021

Ahojte. Zaujima ma ako prepajate chvile s dietatom/detmi a partnerom. Ako sa venujete jeden druhemu na partnerskej urovni. Mate babysitterku k dispo na pravidelnej baze? Starych rodicov? Ako utuzujete a pracujete na vztahu s partnerom po narodeni dietatka. Ake aktivity spolu radi robite? Dakujem!

sona96
27. sep 2021

@tatianaurbanova Zbieras námety na článok?

dajna8
27. sep 2021

Nám dosť pomáhajú starí rodičia, tí si radi majú vezmú a my tak aspoň máme čas pre seba. Inak sa striedame, aby teda sme mali aj každý čas na to svoje. Drahý rád chodí na bicykel, na ryby a ja zase do prírody, na jogu a tak. Takže sa striedame ako nám to vyhovuje a väčšinou dvakrát za mesiac ideme tak, že na rande 🙂

dankanka
27. sep 2021

@tatianaurbanova nam nepomaha nikto a preto mame cas pre seba iba ked deti spia :D. Ale nejak to neprezivame, je to iba obdobie, ktore rychlo ubehne a tak si cas s detmi uzivame, aj ked je to narocne nemoct vydychnut. Co sa clankov o materskej "dovolenke" tyka, je to to posledne co by som si rada precitala :D. O detoch sa odmietam bavit dlhsie ako pat minut aj ked stretnem inu maminku pocas kocikovania. Treba vypnut, ked je v tom clovek cely den a zaujimat sa trebars o to, ako dopadnu volby v nemecku, kriza v libanone a podobne :D. Nic v zlom..

ivangeline
27. sep 2021

Nas cas je vecer,ked deti idu spat (chodia same) od tej 19 az pol 8... a aktivity robime spolu. Malokedy sa stane,ze sme doma bez deti... ale trebalo by uz.. mam tetu na strazenie,takze obcas je prilezitost byt spolu ale akosi sa vzdy najde nieco, co treba spravit alebo niekde ist.. Malokedy sme sami dvaja. A ked uz ,tak lepsie je nam byt mimo domov. Minule sme boli v centre mesta sa prjst. Doma..sa akosi ani porozpravat nevieme. :D

lenuska333
27. sep 2021

@tatianaurbanova my tiež mame chvíľku pre seba keď deti spia alebo sa spolu hrajú mame chlapcov 8 a 1 a pol roka ale vobec to neriešime vieme ze toto obdobie prejde a ze raz vyrastú a budeme mat viac času byť spolu človek ak chce deti musí s týmto počítať

tatianaurbanova
autor
28. sep 2021

@sona96 nie, na zivot

tatianaurbanova
autor
28. sep 2021

@dajna8 dakujem

tatianaurbanova
autor
28. sep 2021

@dankanka ten link je davno neaktualny. Nepisem ziaden clanok, zaujima ma ako to maju ine pary, mam 3r syna a nadobudam pocit, ze sa s partnerom dost miname, kedze kazdy z nas si robi svoje aktivity a akosi to nevieme prepojit. Dakujem za nazor

tatianaurbanova
autor
28. sep 2021

@dajna8 mame to podobne, no to 2x do mesiaca by sme si mali dat ako priroritu 🙂

yonce
28. sep 2021

tymto si podla mna prejde kazdy jeden par s dietatom. proste je to prirodzene, ze partnersky cas, ide tak nejak do uzadia, no je podla mna velmi dolezite si vediet najst cas aj na seba, mat cas len vy dvaja

sense
28. sep 2021

Kto chce si ten čas nájde, hlavne treba chcieť... A treba si byť vedomí toho ze príchodom dieťa sa všetko zmení, je to nová etapa života...