Partnerova rodina sa do nás veľmi stará. Ako ďalej?

zabatinko
21. jún 2012

Maminky prosim poradte mi,neviem ako riesit situaciu..S partnerom sme 6 rokov.No uz zo zaciatku sa strasne starala jeho rodina do nas.Dennodenne ma terorizuju.dostavali sme si dom ktory on zacal davnejsie pred nasim zoznamenim stavat.To som bola este velmi hlupa aby som vedela co ma caka..
Zacnem svagrom..Mamickin milacik,vsetko mu veri doslova.Strasne si vymysla a namysla pribehy a potom to koluje vsade.Hlavne to co nieje pravda.
Dalej svokra ta len aby nebol Pali so mnou,robi vsetko pre to.Ja som kurva,bola som a aj budem podla nej.Dennodenne vysmech,podrazanie noh..uz nevladzem s tym bojovat..Nie nebyva s nami,ale mame pozemok spolocny aj so svagrom,aj so svokrou cize su tu dennodenne a svagor tu uz byva,ma postaveny dom vedla nas.Otazka casukedy sem aj ona pride byvat.No velmi ma trapy ze su nenormalne proti mne a to len za to ze nemam rodinu,nemam dom,nemam peniaze,nemam auto..ale synove pocity ich nezaujimaju..neviem ako a kde odist,uz som chcela xkrat zmiznut,najst si nejaky podnajom,ale nieje to lahke,ci uz po financnej stranke ale aj po zdravotnej,malu mi do skolky nechcu zobrat..Dakujem pekne za kazdu odpoved.

mirkakab
21. jún 2012

ahoj, tak v prvom rade by mal zakročiť tvoj partner. vysvetliť svojej mame aby sa nestarala do vás a čo sa týka švagra, toho by som spacifikovala sama aby riešil seba a do teba nech sa nestará. Ťažko takto radiť, ked neviem ako sa k tomu stavia tvoj partner.

katecameron
22. jún 2012

tak v prvom rade si to vydiskutuj s manzelom to musí riesit on ty tym vela nenarobís a dalsia vec by som povedala svagrovi aj svokre ze ohoivaranie a osocovanie je trestny cin a ked nemienia prestat tak ich udaj na polícii co si to dovoluju chrapuni

zabatinko
autor
2. júl 2012

@mirkakab
@katecameron ahojte,dakujem za rady,akurat v sobotu sme sa so svokrou dobre pohadali :( a samozrejme ja som ta najhorsia ako vzdy..no co,ukradla som jej syna..Chcela som uz viackrat odist,ale je to nerealne..takze som tu akoby vo vazeni..viem ze Palino ma lubi,ked sme spolu je to ok,no len co sa spomenie alebo pride svkra uz su z nas nepriatelia.Ona vsetko vie,vsade bola..toto mohol palino,toto moze aj nasa..v den porodu ho nahuckala,ze necakaj ze to bude tvoje dieta..a keby vidite to sklamanie ked mala cely otec! niekedy mam chut na rozne veci..ale jedine co ma drzi je Elizabeth..a co s atyka svagra,on ine nevie len ponizovat,urazat,smait sa z kazdeho..a je ejdno ci som to ja,ci sused,ci vlastny brat..je to proste haved vsetko..ale kto si kolko povie tolko ma..

bodka13
2. júl 2012

ty máš 21 rokov(podľa údaju v pase) ,to ste spolu od tvojich 15 rokov,v tom čase si bola vlastne ešte dieťa a nehnevaj sa na mňa ale mne to príde veľmi zvláštne nazvať vzťahom....môžem sa spýtať koľko rokov má manžel/priateľ ? keďže stavať začal ešte pred vašim zoznámením,tak je asi o dosť starší ....a dcérka má koľko rokov? ....nejako sa v tom neviem vyznať 😕 😒

eliska31
20. nov 2013

Ja zasnem niekedy nad ludskou hlupostou a zavistou. To co pises: "No velmi ma trapy ze su nenormalne proti mne a to len za to ze nemam rodinu,nemam dom,nemam peniaze,nemam auto"....takym len treba poriadne vytriet zrak, alebo vypalit rybnik...ci ako sa to vravi....tiez som mala takeho ex a jeho mamicku....poslala som ich kade-lahsie. Casom aj oni zistili ze nieco ine je dolezite ako tieto materialne hodonoty. Nechcem nikoho urazit, ale to je typicke zmyslanie babiek na dedine!!! Este keby si pridala ze svagrina je pani ucitelka co je v ich ociach svata matka bozia..tak ma vystrie uplne!

tomiholula
20. nov 2013

@bodka13 ahoj ak sa môžem spýtať prečo ti to príde zvlástne nazvať vzťahom za to, že si začali keď mala 15? 🙂 niekto je v 15 vyspelejší ako jeho rovesníci..

kveta
20. nov 2013

@zabatinko Nepoznam rodinu, kde by to napokon neskoncilo rozvodom. Takze byt Tebou, tak sa na to zacnem pripravovat.. Marerialne, citovo.

bodka13
20. nov 2013

@tomiholula pretože v 15 je to ešte dieťa, ktoré nemá ani len tušenie čo je vzťah ...je to objavovanie samej seba, zistenie čo s nami robí ak vidíme osobu po ktorej túžime , ktorá nás priťahuje

tomiholula
20. nov 2013

Ja mám vzťah od 16 doteraz ,a v 15 som veru vedela čo od vzťahu chcem...je to úplne individuálne 🙂 niekto sa v 15 ešte len hrá s bábikami , niekto už má plnohodnotný vzťah so všetkým čo k tomu patrí, a niekto má dokonca aj dieťa a pekne sa o neho stará(to nie je môj prípad ale poznám jedno také dievča) takže by som ich nehádzala všetkých do jedného vreca 🙂

majka508
20. nov 2013

@zabatinko A ako to nakoniec u Vás dopadlo.Ustáli ste to,alebo???????

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tomiholula
20. nov 2013

ako zas nevravim , ze v 16 som bola uz uplne vyformovana osoba 🙂 to len co sa tyka vztahu som vedela co chcem, co nie a tak, nazory na zivot, priority a take sa mi ustalili az po 20ke , to si samozrejme priznam, to by som klamala ak by som tvrdila, ze som bola uz vtedy dospela to rozhodne nie :D
sme spolu vyse 7 a pol roka, a byvame spolu 5 rokov, takze sa ozaj dost pozname 🙂

tomiholula
20. nov 2013

@fidka79 ako zas nevravim , ze v 16 som bola uz uplne vyformovana osoba 🙂 to len co sa tyka vztahu som vedela co chcem, co nie a tak, nazory na zivot, priority a take sa mi ustalili az po 20ke , to si samozrejme priznam, to by som klamala ak by som tvrdila, ze som bola uz vtedy dospela to rozhodne nie :D
sme spolu vyse 7 a pol roka, a byvame spolu 5 rokov, takze sa ozaj dost pozname 🙂