Partnerova komunikácia cez mobil

martina2005
14. sep 2021

Chcela by som sa spýtať či nemá niektorá z vás skúsenosť, alebo poradiť. Partner má podvádza a evidentne si aj píše cez MSG. Lenže nejakým takým spôsobom, že v tom mobile to neviem nájsť. Msg som pozrela a nič... On je na koni že nemám dôkaz, ale ja ho potrebujem.. Ďakujem za radu..

1aduliatko1
14. sep 2021

napíše a vymaže, cez MSG sa dá mazať

sona96
14. sep 2021

@martina2005 a načo konkrétne ten dôkaz potrebuješ? Keď si raz myslíš o svojom priateľovi, že by bol schopný ťa podvádzať a neveríš mu tak veľmi, že mu nuras v mobile, je úplne jedno či ťa naozaj podvádza alebo nie. Vás vzťah už skončil.
@martina2005

martina2005
autor
14. sep 2021

@1aduliatko1 píše veľa ja neviem to by všetko mazal..

sasha10
14. sep 2021

@martina2005 Dá sa nastaviť tajná komunikácia ktorá sa zmaže neviem možno po minúte niesom si istá časom ale zmaže sa sama

sandria
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
falbala132
14. sep 2021

ked naozaj podvadza, urcite si vie dat tu snahu ze to vymaze aj ked je toho vela.

tenerifka
14. sep 2021

@martina2005 ty nepotrebujes ziadny dokaz, je to len partner, a zajtra uz moze byt ex-partner, ak mu nedoverujes, skonci to a zid z kratsej cesty, zivot je strasne kratky na to, aby sme ho marnili s niekym, kto za to nestoji

sima338
14. sep 2021

Dá sa to vymazať, dajú sa nastaviť miznúce správy, všetko ide, keď si niekto očividne cestu nájsť chce. Ešte sa skús pozrieť do fotiek, niektorí muži ( aj ten môj bývalý ) si ukladajú fotky, ktoré sa im páčia od druhej strany ( môj ,,drahý" bývalý ich mal v galérii veru požehnane :D ) tak skús, keď hľadáš nejaký dôkaz alebo čosi konkrétne

dollyzv
14. sep 2021

@sima338 aj albumy sa dajú dať neviditeľné a zablokované..ja mám xiaomi a dokonca sa ťa v telefóne spraviť druhý profil..pozadie,aplikácie,prehliadač,telefónny zoznam,prihlásené konta proste všetko úplne iné ako na "hlavnom profile"..prakticky dva telefóny v jednom

martina2005
autor
14. sep 2021

@dollyzv presne takto mi to pripadá že to má. A ako sa tam prepnúť?

simi82
14. sep 2021

@martina2005 @martina2005 toto som zažila aj ja. Najprv som to neriešila, ale keď sem tam cinkol telefon a on bol nervózny, alebo s telefónom aj spaval tak mi to nedalo. A to ešte bolo kým som zistila ako sa dostať do telefónu, uveríš mi , keď som v spánku použila jeho palec, aby sa telefon odomkol? A este predtým som sledovala čísla, ktoré tam ťuká a postupne si ich zapisovala a keď spal skúšala kombinácie ? To trvalo…. Polroka kým som sa mu tam dostala. No, to čo má čakalo je asi aj jasne. Take krásne správy , priam na zožratie. Badoo, Facebook, instagram, pokec, smsky…akože skoro má je*lo. Vedela som , že čosi kdesi, ale v takom množstve s toľkými ??? Normálne som bola jak obarena, že KEDY to vlastne stíha keďže sme boli spolu veľa , zili sme spolu a keby sa nezačnem v tom rýpať tak na to ani nepridem, lebo sa správal normálne. Samozrejme miznúce správy, vypnuté upozornenia, na net len inkognito. Ty kks keď si na to spomeniem mi je ešte teraz zle:D take finty , že by si neverila. Telefónne čísla uložené pod inými menami( napr. Rodinny príslušník, s ktorým často volal alebo písal a v živote by má to nenapadlo:D ) a to som nespadla z jahody a niesom naivná, to on bol perfektný klamár. Nechapem, ako niekto môže takto žiť. Ja by som bola stále nervózna :D a to mal doma navarené, upratané aj sx pravidelný :D teraz sa na tom smejem , ale pamätám si aký to bol stres keď som sa hrala na detektíva

simca06022011
14. sep 2021

zaujimave ze potrebujes dokaz, na co? takyto vztah nema buducnost... dovera nie je, on pis enieco do mobilu a neukaze co :D Kasli na to... nech on dokaze, ze si ta zasluzi, ze ta nepodvadza, s kym si vypisuje atd....

martina2005
autor
14. sep 2021

@simi82 no u nás presne to iste.. S tým rozdielom že má len jednu.. Tvoj mal tiež milenku? A zatlka.. A na vine som samozrejme ja.. On vypisuje cez msg.. Len neviem ako, asi tie miznuce.. Tiež mal všetko doma, tiež sa choval normálne niekedy až moc milo.. Len ja to už potrebujem nejako ukončiť.. Je to na nervy. Vy ste sa hneď rozviedli?

bosorka2302
14. sep 2021

@simi82 aj si to nejako riesila? ci uz nie ste spolu?

tanyan
14. sep 2021

@martina2005 Tak to ukonči kvôli tomu, že medzi vami už nie je rešpekt a dôvera (očividne z tvojej strany určite). Na to nepotrebuješ žiadny dôkaz...

martina2005
autor
14. sep 2021

@tanyan ale u nás nastal problém kvôli tomuto.. Nie kvôli mne.. Nechcem byť v situácii že mi deti raz povedia že sme sa rozviedli kvôli mne... Len kvôli nejakej domnienke. Lebo on to tak vykresľuje pred deťmi

hipuska
14. sep 2021

Aj u nás to tak bolo, aký bol vynaliezavý, ochotný chodiť s deťmi na prechádzky zrazu. To len kamarátka mi povedala, že vždy keď ho stretnú telefonuje. Že chudatko koľko má roboty. Tiež som na to prišla náhodou. A bolo mi 🤮. Keby ste vedeli ako ma tam opisoval. Ako total harpiu, neschopnú matku. Keď som ho pýtala ísť do obchodu, tak jej napísal tá pi jeb nie je schopná ani nakúpiť. A ona mu to všetko zrala. Jedine moje zadosťučinenie je, že ho teraz má doma a ja kľud. A autorku chápem. Tiež mam odloženu komunikáciu pre deti. To mi poradila psychologicka kde som s deťmi chodila. Že raz príde čas, keď to bude pre deti dôležité a vypýtaju si to. A mala pravdu. On stále hral chudáka, že chce aby sme boli spolu na vianoce, že ja nechcem, že nech ma presvedčia....pritom už žil s ňou.

martina2005
autor
14. sep 2021

@hipuska ďakujem presne si to vystihla,aj to ako sa cítim..

simi82
14. sep 2021

@martina2005 on mal kamošky, milenku , strašne prelietavý … ja som taka , že keď s niekym som nikd by som nepodviedla. Ale on bol nevyrovnaný sám so sebou, jeho vždy zeny klamali, tak si myslel, že všetky sú take asi. Už niesme spolu, ale čo viem tak je šťastný , žije mimo sk má priateľku a dcéru.

simi82
14. sep 2021

@martina2005 to už by sa nezrovnalo a ak aj hej neviem ako dlho by trvalo kým by som začala znova veriť. Asi nikdy

simi82
14. sep 2021

@bosorka2302 niesme spolu, keby sme ostali spolu už by som mu nedokázala dôverovať nakoľko on sa správal úplne normálne. Zo mna by sa stala asi upodozrievava troska😁🙊

yvanielka
14. sep 2021

Skús v messengeri ešte pozrieť kolónku ignorované správy - otvor Žiadosti o kontakt a potom kolónku Spam

jaja20
14. sep 2021

@dollyzv Toto ma zaujíma 🙂 Tiež mám Xiaomi,ako sa to dá?

saraxyz
14. sep 2021

@jaja20 nastavenia, daj si vyhľadať druhý profil 😉

bosorka2302
14. sep 2021

@simi82 tak super,lebo vela zien aj ma dokaz a nakoniec ostava s partnerom

janinka007
14. sep 2021

Vôbec nepatraj po dokazoch. My ženy mame 350ty zmysel a keď tušíme, že voľačo není s kostolnym poriadkom, tak je to tak. Ver svojej intuicii.

dollyzv
14. sep 2021

@jaja20 v nastaveniach=špeciálne funkcie=druhý priestor, mám 10pro ,ale pred tým som mala 8lite a to tam bolo nejak inak,resp. V inom "priečinky",a aj chlap to má na Mi MAX 3, aj na note 9 to je..asi na všetkých .

luci_ba
14. sep 2021

@martina2005 ak si si 100% ista ze ta podvádza, tak to ukonči - či máš dôkaz alebo nie.

elizabet173
14. sep 2021

@martina2005 riešiš to už pol roka a si vlastne tam, kde si aj bola pred tým polrokom. Má na to tvoj manžel čas a priestor, aby ťa podvádzal? Služobky, nadčasy, cyklovýlety s kamarátmi a pod.? Berie si mobil aj na WC? Alebo sú to len tvoje domnienky, lebo žiarliš. Ak mu nedôveruješ, nepotrebuješ dôkazy, ani kvôli deťom. On otcom neprestane byť, ani keby ste sa rozviedli. Teba toto špehovanie a domýšľanie si privedie na psychiatriu.

karolinakr
15. sep 2021

@dollyzv super vynález, ale moc by sa mi nechcelo pri podvadzani robiť všelijake dvojake okienka, to je fuška a zbytočne veľa roboty