Partner si ma neváži

olinaaaa
4. júl 2022

Ahoj.prosim co by ste urobili na mojom mieste..mam priatela a snim dceru byvame spolu u neho v dome..no medzi nami to je komplikovane nadavky nevazi si ma a stale ma pri hadke vyhadzuje ze mam vypadnut alebo mi doslivne povie chod do p...zijeme takto dlho a nikam ma ani nepusta.vzdy musim vsetko podla neho obliect sa nemozem sa namalovat lebo mi vzdy vykrici do k....robim tak aby dobre bolo.ale ja chcem byt sama sebou..mam moznost ist do bytu a celkom lacny dala by som to aj platovo..len sa bojim tohto kroku ze co bude dalej.bojim sa ze budem na to sama a ze ci to zvladnem.

fadama
4. júl 2022

Zvládneš, bež od neho co najďalej.

olinaaaa
autor
4. júl 2022

@fadama dakujem to aj chcem
.mam byt o tyzden mozem ist len sa bojim..on mi nadava aj pred malou ze mi rozbije hubu

lejusinka
4. júl 2022

@olinaaaa uz len kvoli malej odist co najskor z toxickeho prostredia.

olinaaaa
autor
4. júl 2022

@lejusinka dakujem si zlata..ja potrebujem podporu.sama som na to..a neviem ako na to..

joesvk
4. júl 2022

Odíď... Možno ti to nebude chcieť dovoliť. Ak bude agresívny, budeš možno volať políciu hoci aj 3x denne. Ale keď nie kvôli sebe, tak kvôli dcére odíď.

mimzy123
4. júl 2022

Určite chod, nemôžeš sa vlastného muža báť. Keď to už dospelo do tohto bodu. Ber čo unesies a chod.

dadis
4. júl 2022

@olinaaaa Zajdi na upsvar tento tyzden, pomozu ti spisat Predbezne opatrenie na zverenie dietata do osobnej starostlivosti a ziadost o vyzivne.

olinaaaa
autor
4. júl 2022

@joesvk ano hlavne koli nej..pocuva stale ako mi nadava..dakujem

olinaaaa
autor
4. júl 2022

@mimzy123 neni moj manzel..

nadula01
4. júl 2022

my zeny sme bojovnicky,nastavene zvladnut rozne zivotne situacie.utekaj cim skor, kym si to mala nezacne uvedomovat.vyrastat v toxickom prostredi moze znamenat mat celozivotnu traumu...drzim palce, ty to das!vaz si samu seba a urob to najma kvoli seba a najme kvoli malej.

olinaaaa
autor
4. júl 2022

@nadula01 mala ma 7 rokov..ona uz akoby ma tu traumu..zapcha vi si usi pri hadke..nevladzem takto zit..ale bojim sa ako slobodna matka ci to zvladnem

fadama
4. júl 2022

@olinaaaa odid tak aby ani nevedel, je možné keď mu to povieš tak ti ublíži. Nechaj mu odkaz nech ide teraz on do ....

januska12323
4. júl 2022

Bojíš sa žiť sama ale nebojíš sa že ti raz tu hubu rozbije naozaj? Zvláštne pochody.

olinaaaa
autor
4. júl 2022

@fadama ano tak to aj musim urobit..nemozem pred nim..na druhy tyzden by som mala mat byt ale je prazdny nemam tam nic..

olinaaaa
autor
4. júl 2022

@januska12323 no bojim sa aj toho...

sono2
4. júl 2022

@olinaaaa pána! Tak si zavolaj policajtov, povedz že ťa už zbil a že chceš odísť, bojíš sa že ťa pri tom zbije!
Príde hliadka zoberiete saky paky ukážeš mu fakeraka a dovidenia!

h2
4. júl 2022

@olinaaaa Keď máš ešte aj príležitosť výhodného bývania, tak neváhaj ani sekundu. Okamžite by som od takého otrasného chlapa odišla.

nadula01
4. júl 2022

@olinaaaa 7 rokov uz je dost.uz si to bude pamatat, hovorim, cim skor tym lepsie!Ja som vyrastala tiez v toxickom prostredi, ma to vplyv na niektore moje reakcie v zivote.mala bude urcite stastnejsia v prazdnom byte s kludnou mamou ako takto.veci postupne pokupis a vela dobrych ludi sa najde co budu ochotni aj pomoct.Nabytok vies kupit lacno aj na bazosi, a verim,ze aj rodina ti pomoze.

sisulia
4. júl 2022

Nerozumiem prečo si my ženy toto robíme, ostávame v toxických vzťahoch..

olinaaaa
autor
4. júl 2022

@sisulia vsak..ty to asi chapes ze???

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
danica2711
4. júl 2022

to nie je partner ani priateľ, to je čisté hovado. Máš kam odísť, zarábaš, city tam asi už žiadne nie sú, tak hlavne kvôli dcére utekaj čo najskôr. A zvládneš to, neboj sa, zvládli iné aj v horšej situácii. Vieš, ako sa ti uľaví, keď prídeš domov z roboty a tam ticho, kľud, usmievavé dieťa a žiadne nadávky?

joesvk
4. júl 2022

Zvládneš to určite lepšie bez neho, ako s ním.
Dnes už máš plno sekondhandov, oblečenie a obuv určite zoženieš lacno.
Ale priprav sa na to, že ťa tak ľahko nepustí... Takže veľa šťastia a síl želám.

olinaaaa
autor
4. júl 2022

@joesvk to cakam ze budu problemy..myslite ze ked povie clovek ak mi vezmes dieta zabijem sa a mas ma na svedomi ze to urobi??

zuzans258
4. júl 2022

@olinaaaa ahoj,viem že sa cítiš určite hrozne,je to obrovské rozhodnutie,no pokiaľ máš možnosť bytu a teraz... choď do toho.... uskromniť sa je to najmenej...hl aby ste boli s dcérkou v kľude...a to či to zvládneš alebo nie..to sa ukáže..isto máš aj rodinu čo by pomohla..pripadne poziadas aj od muža aby platil na dcérku.... určite by som do toho šla...

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
olinaaaa
autor
4. júl 2022

@mamula20 dakujem vsetkym ..moc mi len s tymto pomahate..

mariaveronikag
4. júl 2022

nie, nezabije sa...tým by Ťa len citovo vydieral. Ak mu vezmeš malú??? O malú už dávno prišiel, vtedy, keď Ti prvýkrát ublížil.

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cimage
4. júl 2022

Ked zvladas zit s takymto clovekom, tak sama to das lavou zadnou. Drzim palce 😉