Partner sa ma chystá podviesť s 20 ročnou

emily.s
27. mar 2017

Ahojte, chcela by som vás poprosiť o radu. Mám 30 rokov, môj partner 46. Náhodou som objavila jeho whatsapp konverzáciu s 20 ročnou dcérou našich známych a úplne sa mi zrútil svet. Začali si písať po silvestrovskej oslave, na ktorej sme boli my a aj ona s jej rodičmi. Ich konverzácia má veľmi explicitný sexuálny charakter, posielajú si polonahé/nahé fotky...
O týždeň idem na 4-dňovú pracovnú cestu a na ten čas si dohodli sexuálne radovnánky u nás doma.
Najradšej by som ho hneď teraz vyhodila, nech si ide kade ľahšie, keď sa mu nepáči a neváži si čo má. Na druhej strane ale tu máme hypotéku, dom, spoločný život, čo je v mnohých ohľadoch splnený sen... Možno len môj sen? :(
Čo by ste v podobnej situácii robili vy?
Ďakujem za každý názor, každú radu.

12katka21
27. mar 2017

Urcite mu povedz ze o tom vies nech sa hanbi. A uzi si sluzobku 😉

tinushka13
27. mar 2017

Asi by som prisla necakane skor zo sluzobky (akby sa dalo, pripadne si to zariadit tak aby sa dalo). vymakla a potom poslala kade lahsie. Viem z to nie je lahke. hypoteka , zavazky. ale na co cakat? preboha toto je tak nechutne a este mu to nebodaj tolerovat. zrejme keby si ho konfrontovala tym ze to vies, citala si.. poprie to.. nic z toho.. bude to robit dalej len bude viac ostrazity. skor by som asi zvolila taktiku nacapat ho pekne , pobalit a dovi dopo. lahko sa mi pise, ale keby som bola ja v takej situaci.. asi by som nestihla ani na MK napisat a uz by som sa s nim hadala a balila ho ☹

dominika6
27. mar 2017

@emily.s ja by som šla na služobku a vrátila sa o deň skôr...lebo pokiaľ chlapa nečapeš osobne tak urobí z teba debila,že čo sa mu hrabeš v mobile a to že si píšu ešte nič neznamená...

duhovavila
27. mar 2017

Ja by som sa snažila ich prichytit alebo skryť niekde kameru. Dôkazy sú dôležité,hlavne keď sa ľudia súdia o hmotné statky.. alebo mu povedz že si namiesto služobnej cesty rezervovala nejaký romantický pobyt a ako na to zareaguje. Keď sa chytí a bude rád,je šanca na záchranu vášho vzťahu ale ak nie,tak ho pošli do hája.

tinushka13
27. mar 2017

Alebo zajdi za mladou sa porozpravat. ci jej toto stoji za to. jednak o tolko starsi chlap.. chanba v rodine a rozbit manzelstvo. mozno si uvedomi a cuvne. clovek nikdy nevie. ale za pokus to stoji. drzim palce.

cuculiatko88
27. mar 2017

No povedz muzovi ze to vies a oznam to aj vasim znamym,ze ich dcera chce rozbit rodinu,lebo ak zacnu raz neskoncia(nielen ona samozrejme aj tvoj muz ma natom podiel) ,drzim ti palce

moni244
27. mar 2017

No tak mas dve moznosti, bud mu to obuchas o hlavu, alebo sa budes tvarit, ze sa nic nedeje, len aby si neprisla o svoje pohodlie

emily.s
autor
27. mar 2017

Ešte včera večer sme si kupovali letenky a rezervovali hotel na letnú dovolenku. Ani vo sne by mi nenapadlo, že dnes budem riešiť niečo takéto :( Najradšej by som mu (s prepáčením) gule odtrhla. Nechcem byť s mužom, ktorý slintá a behá za inými ženami...

figurka1985
27. mar 2017

no ja by som na tvojom mieste prisla skor z tej sluzobky, alebo nesla na nu vobec, a krasne ich nacapala najlepsie s fotakom v ruke, ci s kamerou. alebo tu padol dobry napad- tu skrytu kameru niekde... boze, to je nechutne.... ked mu to teraz skor povies- bude sa tvarit, ze ved nic sa nestalo- a bude v tom pokracovat dalej, ale bude si davat vacsi pozor. treba ho nacapat na hruskach... potom budes na koni.. aj ked to bude sakra tazke.. lahko sa to pise, ked sa to cloveka netyka. ale tie nazory nezainteresovanych su vacsinou bez emocii- najspravnejsie... kazdopadne drzim prsty!

dominika6
27. mar 2017

@emily.s nieste svoji zbav sa ho čo najskôr..aj takéto ,,duševné,,nevery sú nevery ked dokáže hrať na dve strany..dedo jeden 😀

nataliababo
27. mar 2017

Skús ak sa ti da prefotit ich konverzaciu a ukaz to jej rodicom ,ja by som asi spravila vse preto aby som nemusela na tu sluzobku ísť,ale hemu by som to nepovedala az do poslednej sekundy (nech sa chuj tesi ako si to rozda s tou 20roc.) A potom by som ukazala aj jemu ze vies co sa tu chystalo a celkovo ze vies o vsetkom

marusia12
27. mar 2017

@emily.s Načo sú ti názory z MK? Preboha... urob to, čo cítiš v srdci. Hlavne hlavu hore, žiadne cirkusy, žiadne prepadovky a podobne..... pravdepodobne máš po vzťahu, tak najvyšší čas to riešiť.

figurka1985
27. mar 2017

no, ale rozmyslam, ze fakt by som ich nacapala... lebo ak im to oznamis skor- nikdy nebudes mat istotu, ci by ta naozaj podviedol, alebo len mal silacke reci... chapes... v slabej chvilke- zeny odpustia cokolvek muzovi. ale keby uz zasiel tak daleko, ze by si do nasho domu do nasej postele zavolal nejaku 20ku- toto by mu nikdy v zivote nepreslo... vela chlapov ma taketo silacnke reci, ale ked pride na lamanie chleba, skutek utek...

12katka21
27. mar 2017

@cuculiatko88 tak s tymto uplne suhlasim.

marusia12
27. mar 2017

@duhovavila
Ciii pana, ďalšia naivna 😀 Nahrávať kamerou, keď ide o hmotne statky? A to su ake? Spoločná hypotéka? Na súde sa veci posudzujú podľa zákona a nie podľa toho, či sa kdesi ktosi s kýmsi peleší. BTW... ak už toto plánuje, tak by som rozhodne žiaden romantický výlet neplánovala ale fešinovi rovno pobalila pyžamo a šupla mu handry k rodičom tej dievčiny. Čo tu zas idete vyrábať konšpirácie a príbehy, tu nie sme v telenovele, aby sa tu riešili víkendy, skoré príchody zo služobky a podobne... to snáď robia 20 ročné toto.... 😀 S takýmto debilom by som nezostala ani minutu, žiadna záchrana vzťahu, aj keby sme mali spoločné tri domy.... buď charakter a vlastné JA, alebo majetok a nechať si skákať po hlave....

marusia12
27. mar 2017

@figurka1985 alke trt :_D Ak už niečo také píše, tak on jednoducho spriada plány, ako ju podvedie. To už nie je v štádiu úvahy, že by to možno urobil... on už normálne má plán... takže tam by k tomu došlo tak či tak. Načo sa v tom utvrdzovať, stačí, že si to s nejakou písal a posielal fotky.... ci pana, baby si nechajú poriadne srať na hlavu a ešte to chcú zachraňovať 😀

marusia12
27. mar 2017

@nataliababo rozdá si to s nou inde... prebohaaaaa 😀 Tento ich vzťah dávno odpískal a otázkou už je len kedy a kde.... čiže, ak si toto vôbec dovolil, tak k dotazovatelke už asi nejak extra nič necíti a treba to ukončiť.

lorela
27. mar 2017

... A to ešte vôbec nemusí byť po prvýkrát.

marusia12
27. mar 2017

@lorela veru 😀

marusia12
27. mar 2017

@cuculiatko88 a čo majú jej rodičia s tým, že sa s ním ona zamotala? 😀 Nenesú na jej činoch najmenšiu zodpovednosť... a BTW... denne stačí ísť na pokec a vidíš tam stovky manželov, loviacich kdejaké ženské, zatiaľ čo si babenky na MK vymieňajú zas o mužoch svoje skúsenosti. Hold, tak sa tu žije.... veselo, šťastne a hlavne verne 😀 A preto sú tie baby na pokeci šlapky a môžu za to? Ahaaa.... tak dobre 😀

dominika6
27. mar 2017

kokso..akože človek si myslí že ked mám o 16r. staršieho tak je so mnou spokojný,hladí si postaršie ego...ale nieeee on si musí kompenzovať radšej s dcerkou 😀...kde ten svet speje...

alex666
27. mar 2017

@emily.s Asi sa ozvi tej mladej a povedz jej, ze o tom vies, a ak s tym okamzite neprestane, ze to povies jej rodicom... Akoze je trochu nemiestne, ze ona, este takmer dieta, zvadza rodinnych priatelov jej rodicov. Myslim, ze by sa obaja neskutocne hanbili, ak by sa to prevalilo...

marusia12
27. mar 2017

@alex666 no určiteeeee 😀 Ci paaaana 😀 Akože bu bu bu na 20 ročnú? Ahaaa, tá sa jej tak akurát vyrehoce do očí 😀 Ona si určite toho chrena na krk nezavesí, tu si chce len starý užiť, o nič viac tu nejde.... mladej robí dobre záujem starého, starý niečo pokúpi, poplatí a ide sa ďalej životom....

yasmin0001
27. mar 2017

@emily.s dedusko si trufa... Aku odpoved na toto cakas?

katka553
27. mar 2017

@emily.s si dobrá, že si mu to ešte nevyhodila na oči.. Ja by som sa asi nedokázala tváriť, že o ničom neviem.. Už by bolo kriku 😀 Ich konverzáciu si si mala odfotiť do mobilu (kamoška to tak urobila, keď našla frajerovi sms) a potom ho konfrontovať.. S kamerou by som teda nevymýšľala ani pristihnúť pri čine by som ich rozhodne nechcela.. Ja osobne by som to riešila len s ním, nie s tou babou.. A držím palce, nech to vyriešiš akokoľvek, riaď sa tým, čo cítiš ty.. Iné je riešiť to reálne ako dávať rady, keď sa nás to netýka..

nataliababo
27. mar 2017

@marusia12 ved tu vobec nejde ci si to rozda s nou inde ale o to aby vedel ze nieje tak blba ako si on myslí poslat ho potom do prdele a uz by mi bolo jedno ci a kde si to rozdaju

duhovavila
27. mar 2017

@marusia12 tak lenže nevieme,či ho ešte autorka témy ľúbi. Moja kamarátka sa teraz rozvadzala a nechali jej dom s hypotekou ktorú splacaju nadalej spoločne nakoľko mala dôkazy nevery a podvodov počas ich manželstva ktoré jej muž robil. Stále chodila vystresovana a nesvoja a dávala si to za vinu sebe ze niekde urobila chybu pritom ona sa o všetko starala a on nepohol ani prstom. Preto mal zrejme čas na kadejaké výlety cez prácu za kočkami.

emily.s
autor
27. mar 2017

@katka553 Ešte som ho nemala kedy konfrontovať, je v práci, mobil zabudol doma. Tú konverzáciu som našla pred pár hodinami, keď mu zvonil telefón (až vtedy som si všimla, že je položený na stolíku pri vchodových dverách). Príde až o cca hodinu a pol.

mimkus
27. mar 2017

Ja si tiez myslim, ze ti rodicia budu najhustejsie riesenie. Ak mlada byva s nimi, moze to byt peklicko potom pre nu.

Neviem, co by som robila... Mozno z jeho mobilu napisala kocke v svojom mene? Ze ak okamzite neprestane, ze ju znemoznis? V zmysle, zverejnit v jej kruhu znamych, priatelov a rodiny?

A asi by som vybrala velky obnos penazi zo spolocneho uctu. Pre istotu. Si o krok dopredu, istila by som sa pre kazdy pripad, ak sa da. Mat hotovost pripadne na svojom vlastnom ucte peniaze. Kludne i nim zarobene peniaze.

A mozno by som aj urobila scenu. Schmatla muzov mobil, ukazala mu, co som nasla, hodila o zem (nech praskaju displeje), urobila scenu, riady by padali, lietali a povedala mu, nech ide prec z bytu za tou ...? Rozstrihala vsetko jeho oblecenie... jednoducho nicila... vyhadzala mu veci pred barak... neviem. Jednoducho mu ukazala, ze takto mat kludny zivot nebude?

No. A potom ktovie. Mozno odpustila, mozno nie.

mimkus
27. mar 2017

A detinsky rozstrihala jeho platobne karty a doklady a vyhodit? Trochu mu skomplikovat zivot? A pritom seba istit? Dufam, ze nie je nasilnik, inak to nepripada v uvahu.

Ono nezavisle od toho, ako sa zachovas, on asi vie, ci chce s tebou byt alebo nie. Ak nie, je jedno, aka velka bude scena. Ak ano, velka scena by ho mohla dobre vystrasit. Inak... si mlada, takych najdes este milion, co si ta budu chciet vazit... mozes mu teoreticky vynadat do geriatrov, co si nieco potrebuju dokazovat... Fakt neviem... ale ja osobne by som mala asi zakernu, pomstychtivu potrebu nicit a ublizovat ale tak, aby som po tom neniesla ziadne nasledky. Bez dokazov... a zosmiesnit verejne - minimalne mladu.