Partner Ryba a hnev

3. okt 2021

Ma tu niekto partnera v znamení rýb?len by ma zaujímalo ako sa správajú keď sa na niekoho urazia a trucuju..že napr či toho človeka ignorujú alebo mu skôr niečo vyčítajú alebo sa uzavrú do seba...?
Ďakujem za pomoc

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
petamich
3. okt 2021

moj muz je ryba a neuraza sa a netrucuje 🙂 a nebude to znamenim ale skor povahou

autor
3. okt 2021

@viestta Ale začne začne vás ignorovať?🤪

autor
3. okt 2021

@petamich a ako by reagoval ak by ste mu čo ja viem preukazovali malo lásky alebo tak?

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dadis
3. okt 2021

Zaujal ma ten nadpis. Na prvu mi nenapadlo znamenie zverokruhu ale jedlo 😂😂...velmi mi to nesedelo s hnevom, tak som zo zvedavosti otvorila..ryba a hranolky 😆😆😆

autor
3. okt 2021

@dadis 😂😂😂😂😂😂😂

autor
3. okt 2021
autor
3. okt 2021

@viestta viem si predstaviť😂😂

karhu
3. okt 2021

ja som ryba a nahneval a sklamal ma ex, zlost ma pomaly prechadza..po 21r😀 uz mam aj chut ozvat sa😂

petamich
3. okt 2021

autorka: netusim ako by reagoval ;) jednak moj manzel na nejake extra prejavy lasky nie je, ma skor iny jazyk lasky a asi mu jej prejavujem dost ale sudiac podla toho ako reaguje na ine veci by mi to asi povedal ale urcite by sa neurazil a netrucoval a neignoroval ma, to som v ziadnej situacii nezazila

autor
3. okt 2021

@karhu vau😲😲

autor
3. okt 2021

@petamich ďakujem 🙂

autor
3. okt 2021

Alebo otázka skôr:Ako si udobriť muža rybu??😃

asia83
3. okt 2021

Som ryba a áno, trucujem, ignorujem. No zvyčajne ma to nedrží dlho. Som síce žena, ale myslím, že tu ide skôr o znamenie než pohlavie.

sona96
3. okt 2021

Ako si udobriť muža rybu? To je jednoduché. Nezameriavaj sa na stupidnosti, ako sú znamenia, ale na odcinenie toho, prečo sa na teba hnevá. A to ti hovorím ako partnerka ryby.

petamich
3. okt 2021

autorka: a preco silou mocou ides po tom znameni? ak toho chlapa rybu poznas, tak snad vies ako si ho udobrit - velke romanticke gesto, verejne vyznanie lasky, sypanie si popola na hlavu, navarenie dobrej vecere, dobry sex

ved to je uz, ked sa nad tym trochu zamyslis hlupost, aby vsetci chlapi ryby trucovali a ignorovali a aby si si vsetkych chlapov ryby udobrila tym istym sposobom ;) tym by sme vlastne povedali, ze vsetci daneho znamenia su rovnaki, co si uprimne nemyslim ale moze to byt sposobene tym, ze neverim na znamenia a horoskopy 🤪 a v tom pripade sa ospravedlnujem za vlastne odveci komentar 🙈

jana_eyre_2
3. okt 2021

Môj brat je ryba, teda neviem aký je v partnerstve, ale jeho podstatná časť povahy je vybusnost a potom následné ukludnenie.. máme srbsku krv, tak bohužiaľ aj ja, aj on sme veľké zápalky ale rýchlo zhasneme.. preto si myslím že o znamenie nejde..

autor
3. okt 2021

@asia83 👌

autor
3. okt 2021

@sona96 pekne si to napísala

autor
3. okt 2021

@petamich 🙂🙂🙂môže byť

autor
3. okt 2021
liz_lemon
3. okt 2021

ja mam doma rybu, ale trucovanie, urazanie sa, na neho nesedi, praveze je ten, ktory urobi prvy krok po hadke, ja som skor ta, ktora prvy krok neurobi, ale uz som sa aj ja naucila, a vzdy to nejako obratime na zart, nikdy sme nemali tichu domacnost

deti95060810
3. okt 2021

mm je ryba... výbušný a nasierací typ... ale ako rýchlo zlosť príde tak rýchlo aj odíde... Trucovať nezvykne, ak áno, tak potom len veľmi krátko...

bambulka1105
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sense
3. okt 2021

Som ryba... Neurazam sa, ne ignorujem, uzatváram sa do seba a vo vnútri analyzujem à neznášam keď chcem byť sama a niekto sa furt vypytuje... Ale viem aj vybuchnúť a ako rýchlo vybuchnem aj sa skludnim a nemám. Problém sa ospravedlniť...

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
siska53
3. okt 2021

Ryby sa dlho hnevat nevedia. Ja som ryba, dobre, som zena, ale.. skor si pobrblem...ale zato syn, sice decko, ale ten je v hneve cely po otcovi, ktory je uplne ine znamenie. Tazke ten sa vie paradne rozculit a urazit. Nie na prehnane dlho, ale vie.

Moj zaver - nie je to ani tak znamenim, ale skor zdedenou povahou.

liusa82
3. okt 2021

Ja poznám dosť rýb chlapov.Ale ako vodnárka si s nimi dosť dobre rozumiem či už so ženami alebo chlapmi.Týchto čo ja poznám su taki ako keby citlivoši taki umrnčani a to teda na chlapoch neznášam.Také citlivé povahy.Pre chlapa toto znamenie podla mňa neni bohviečo.Viac svedči ženám

luccija
3. okt 2021

@elizabet173 mám takého istého.Podla mňa to je povahou ja vôbec neverím na znamenia.Netrucuje, nehada sa , skôr ustúpi, alebo vôbec do hádky ani nejde