Partner pozerá po druhých ženách a flirtuje s nimi

liaka
19. feb 2016

Baby, co by ste povedali na to keby v peknom rozhovore,sedite len vy dvaja odrazu povedal vas partner,ze tu by som napisem to slusnejsie "pomiloval"? Sedeli oproti nam parik jeden,zena blond vlasy.Uz viackrat sa to stali,dokonca na kazdu moju kamaratku ma narazky ako by ju vyzvrtal... Je jedno aku mam kamosku,s kym sa stretnem,rozprava ze hned by ju chcel. Dokonca viac inklinoval ciernovlaskam a odrazu minule mi z nicoho nic hovori,ci by som sa odfarbila na blondinku.... viackrat som mu povedala,ze viem ze chlapi pozeraju po inych zenach,ale ze mne sa to nepaci a nezelam si aby to robil predomnou. Ako aj jeho oslovovanie inych zien pre mna intimne mojenko,zlatko a pod....

mimi1237
19. feb 2016

a teba ma zaco?

nickneznamy
19. feb 2016

Tak toto je moc... mňa by tiež zaujímalo, že akú funkciu v jeho očiach zastávaš...

rybka1985
19. feb 2016

Co by som povedala? No len zbohom. Zeny trocha ucty majte k sebe. Nezvyknem komentovat,ale toto je moc.

ja.nu.la
19. feb 2016

Ako dlho ste spolu?

7certik7
19. feb 2016

To kolko ma ten tvoj chlap 15 rokov? Preboha

liaka
autor
19. feb 2016

@7certik7 40 rokov

ria209
19. feb 2016

Je to sebec a primitív. Teba má len za náhradu, kým "mu nedá" nejaká lepšia. Odkiaľ vieš, že to neskúša aj s inými v posteli? Neváži si ženy, berie si ich iba ako sexuálny objekt. A keď mu už ako objekt nebudeš stačiť, vymení ťa. Vymení ťa za takú istú primitívnu, ako je on, ktorej bude stačiť len dolná časť tela. Keď v hornej nič nie je......Nakopať do zadku a vyhodiť z 10.poschodia. Ale opatrne. 😵

mimi1237
19. feb 2016

@liaka co ze?ved to je dospely chlap a ma taketo spravanie?ja som tipovala ze to bude nejaky pubertiak co nevie co so sebou,ako dlho ste spolu?a ako na tieto slizke reci reag.ty?

ria209
19. feb 2016

Apropó. Vieš koľko škaredých mužov bez sebavedomia chce dať lásku niekomu? Takých sa treba držať. Pri tých sa človek nesklame.

majulino
19. feb 2016

@liaka tomu sa povie kriza stredneho veku aj moj to obcas zatrusi najprv ma to stvalo, teraz mu na to poviem nefrajeruj primne chod k nej 😀 😀 😀 nebojte sa sebaucty mam az az 😉 jeho to prejde, inak mame suer vztah moj manzel je moj najlepsi kamarat a super milenec, kamoska zase kritickym okom zhodnoti objekt sexualnej tuzby svojho partnera, ak ej pekna povie, ze aj ona by si dala povedat, ak nie je nic extra(napr. iba velke cecky) opyta sa ho kde nechal ocii 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mimi1237
19. feb 2016

@majulino tak neviem ci je toto krizam stredneho veku,skor suhlasim s nazorom ze zena pre tohoto muza sa rovna sexualny objekt,nic viac.myslim ze kazdy muz sa pozrie za peknou zenou ale toto je moc.

seahorse27
19. feb 2016

Hovado je to...ty si samu seba aj trosku vazis, ked mu toto tolerujes? Fuj, pre mna je toto prototyp slizkého, nechutneho, chlipneho debila.

jana_eyre
19. feb 2016

co by som mu povedala? oplula by som ho.. 😅 🙄

majulino
19. feb 2016

@mimi1237 teda z vlastnej skusenosti myslim ze ano, moj to zacal robit ked presiel cez 33 cca 2 roky mu to trvalo sa s tym zmierit, asi aj kvoli tomu ze som o 10 rokov mladsia 😀 😀 😀 😀 , ja som skor toho nazoru ze je lepsie povedat co si mysli, ako keby sa mal na tu zensku divat ako osol a ja sa citit trapne, podla mna sa k tomu kamoska postavila super, hodnotit s nim zensku 😀

zase aby som to uviedla na pravu mieru,moje kamosky pre neho niesu objektom, skor nejaka cudzia zena a zase ak by mi to hovoril denne tak ho poslem kade lahsie

ked som mu povedala ze ci mu nieje blbe mi to takto povedat, tak mi povedal, ze blbsie by mu bolo ak by mi to mal tajit alebo dokonca urobit

majulino
19. feb 2016

@jana_eyre nic v zlom len sa pytam, preco mas v kazdej teme taky radikalny nazor?

jana_eyre
19. feb 2016

@majulino lebo som radikalna.. ale nemam ho v kazdej teme - aspon nemam taky pocit.. ale pokial ide o flirtovanie, neveru, klamstvo - tak to ano, riesim to vzdy radikalne..

lapalma
19. feb 2016

@liaka .... ty tohto hlupáčika ešte voláš PARTNER ?
...dúfam, že pred odchodom od neho mu dáš pocítiť svoj ostrý pohrdajúci jazyk ... a chlapov okolo budeš zásadne volať mucinko, zlatík, miláčik, krásavec 😀 😀 😀
na koment že by ju "po....." ....sa ho spýtaj že " a čím ?" ... že veď ty si ešte s ním lebo máš práve " nenáročné obdobie " .... a keď chce, aby si sa odfarbila - ty zase požaduješ poriadne bicepsy, holú hlavu a reťaz zo zlata na krku.
Baby, fakt nechápem, že s takým jednoduchým volom je niektorá ochotná tráviť svoj vzácny čas 😒

majulino
19. feb 2016

@jana_eyre dakujem za odpoved 🙂 ak mozem este jednu otazku, riesila by si to tak aj v sukromnom zivote ako to radis inde? ( cisto len zo zvedavosti, kedze ina radikalka mi na to neodpovedala) ale pochopim ak neodpises
zaujimam sa iba kvoli tomu ci by fakt bola radikalna osoba zahodit vsetko kvoli jednemu flirtu(odlucit deti od oca, zahodit spolocne stravne roky, popripade co ak by ste mali hypoteku?) prosim ta nepis mi ze to vsetko zahodil chlap, ktory flirtoval dakuje 🙂

mimi1237
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
majulino
19. feb 2016

@mimi1237 to zase ano 🙂 ale na druhej strane co ak mu neico vo vztahu chyba a takto sa snazi pertnerke nieco naznacit, ved chlapi maju predsa divne zmyslanie

limetka69
19. feb 2016

@liaka presne s takum chujom som stravila 7 rokov.... Od puberty. A kvoli nemu mam sebavedomie na bode mrazu a kvoli nemu sa zo mna stala ziarlivka a doplaca na to ezte aj teraz moj manzel, pretoze mam zafixovane, ze muzi su taki.... Neviem sa toho zbavit. Zvyk je zelezna kosela. S odstupom casu sa cudujem,, e som s nim dala tolko rokov, a on si ma vobec nevazil, balil moje kamaratky, provokoval.... Chuj proste......

minutka
19. feb 2016

wtf? zakladatelka snad zartuje...

mimi1237
19. feb 2016

@majulino tak to sa asi nedozvieme,to tak zvykne byt v niekt pripadoch,zalozi temu a potom ani zvuk ani obraz....

jana_eyre
19. feb 2016

@majulino no uz mam za sebou rozchod s mojim manzelom (vtedy priatelom), ked urobil nieco co ma velmi zranilo - vyhodila som ho hned (neslo ale o neveru, ale o peniaze a jeho zamlcane pozicky).. neskor sa vratil, lutoval vydiskutovali sme si to, dostal dalsiu sancu, zmenil sa, napravil svoje chyby..

poznam ho uz dlho, vybrala som si ho podla toho, lebo viem aky je a viem, ze neflirtuje okato s inymi zenami, respektuje mna a moje poziadavky, tak ako ja respektujem jeho.. ak by ma podviedol, sam vie ako by som konala a ja predpokladam, ze viem ako by som konala - spolocna hypoteka sa da vyriesit, spolocny dom predat - rozchod neznamena koniec rodicovstva.. vsetky tieto veci mame s muzom vydiskutovane.. takze mozem za seba prehlasit, radikalna som aj v naozajstnom zivote, neradim to len inym..

ale kedze kazdu zenu, ktora tu zaklada temy povazujem za svojpravneho jedinca s vlastnym rozumom, tak predpokladam, ze jej moja radikalnost v nazoroch neurcuje jej rozhodnutia, ani nikoho ineho..

pisem vzdy len to, co si myslim, ze by som spravila na mieste dotycnej a teda nehnevaj sa, ale nechat sa urazat takymto sposobom by som sa naozaj nenechala - v prvom rade by som si takeho muza nikdy nevybrala.. ak ty ano, ok - je to tvoja vec, snad ta neuraza, ze niekto iny by si to nenechal pacit..

/zila som s rodicmi, kde mal otec rad nejaku bokovku, mama to vzdy kvoli detom a peniazom tolerovala, az kym otca neporazilo a ona sa o neho musela starat.. velmi prjemne pozeranie sa na to, ako sa tvoja mama trapi preto, lebo otec nedokaze udrzat svoje libido na uzde../

sissy27
19. feb 2016

@liaka ja som dosť tolerantná, nemám problém s tým, ak sa chlap pozrie na inú, ja som tiež neoslepla 😅 aj pochopím, že každý má svoje tajné sny, ktoré možno nesúvisia s aktuálnym partnerom... Ale toto, čo predvádza ten tvoj zázrak, to je aj pre mňa neakceptovateľné... Tesne predtým, ako by som ho poslala trtkať kam len chce a koho chce aj so všetkými svojimi osobnými vecami, tak by som mu oplatila rovnakou mincou - aha, s tamtým fešákom by som si to rozdala úplne bez výčitiek, aha, tento má aký pevný zadok, škoda, že ty taký nemáš... A mohol by si si nechať niečo vytetovať, ale až keď trochu pocvičíš nech nevyzeráš ako mokré noviny...

misel0806
19. feb 2016

@liaka to potom aky mate vztah?? Nehnevaj sa ale je to cisty kurevnik. Keby ta miloval alebo ta za nieco mal toto nespravi. Ja by som mu po tomto neverila ani nos medzi ocami. Rozum sa zastavi a kokot postavi.. No comentt!!!😀😁

tinqua
19. feb 2016

@sissy27 😀 😀 😀 mokré noviny zaraďujem do svojho zoznamu metafor na každú príležitosť ... 😀

barbora59
19. feb 2016

Je to take trapne detinske. Pride mi to sice ze pes ktory steka nehryzie ale toto je take trapne a detske ze preco mu nepovies no tak chod potrtkaj ju a postav sa a daj mu paapaaa👍

nikuliak
19. feb 2016

@limetka69 Aj ja som mala takeho 2 roky... :/ Neskusena v 18tke som s nim zacala chodit a tiez sebavedomie bolo na bode mrazu potom. Teraz je to uz fajn. ;) Treba bojovat, ale najlepsie s takym ani nebyt.

oslo1
20. feb 2016

To co mas za priatela? Teda ja uz som sa s kde cim stretla, 6 rokov na akutnej neuroscience ma urobili kompromisnou, nehadavou a pri trapnych situaciach trpezlivou, ale aj ja mam svoje hranice, poznsm svoju cenu a s ludmi ktorymi trsvym cas respektujem a spravam sa k nim s uctou.
Keby hentaku kravinu urobil moj priatel, bol by uz ex priatel. Pravdepodobne by som ho mala zs uchyla, lebo normalny chlsp, ktory ta lubi a ma uctu k tebe, takuto perlu z huby nevypusti, ani pred tebou a ani ked bude ozraty v senku s kamaratmi zisl zapijat.
Ak by to moj chlap z nejakeho zvlastneho dovodu zacal rozpravat, tak vstanem od stola a odidem. Ak by to bol partner, tak by to uz bol ex. Ak by sa to stalo s manzelom a zacalo to z cista jasna, tak gp, mri mozgu a potom by sme to riesili