Partner nejaví o mňa záujem

bona5
3. apr 2014

ahojte mam taky problem moj partner nejavy uz o mna zaujem ☹ ani pusa proste nic ani postel keby ja nie som iniciativna a ze sa nanho nelepim jak opica tak neviem neviem co mam preto robit aby si ma viacej vsimal ???po porode som pribrala a nejde to dole ale povedal ze to mu nevadi tie kilecka na vyse ze ma lubi to mi stale rozprava ale preco tak odmerane chova neviem jak keby ma pobozkal na silu hrozne nieco ☹ ☹ ☹

sarah27
3. apr 2014

@bona5 bud sa ho spytaj narovinu, ze co...možno ma aj inu, ale nechcem ta strasit..chlap ked nepotrebuje sex , tak zle je ...

bona5
autor
3. apr 2014

@sarah27 pytala som sa ho ze nie ani nie je typ ze by skakal na druhu to ho zase dobre poznam len neviem co v tom moze byt

sarah27
3. apr 2014

@bona5 tak to zisti, lebo toto nie je normalne..cim neskor to zistis, tym sa budes dlhsie trapit a toto nikomu neprajem, ked sa chlapi takto k zenam chovaju

bona5
autor
3. apr 2014

@sarah27 len jako to mam zistit ?

mamakaja
3. apr 2014

@bona5 pisem asi ja...nie?
ale ja mam dve operacie amam problemy aj pohybove,,vzdy sa ho opytam ci mu to nechyba....ale je v pohode VRAJ....mame novy dom a tak ma stale robotu okolo domu a potom robi 16tky, ale skusam stale chudnut zas som zacala ze idem na delenu pomohla mi najviac asi 10rokov dozadu isla som 16kg!!! ale zas som sla hre nemozem behat ale idem si kupit bicykel, abudem chodit plavat ale v lete kazdy den...ale vzdy v lete to tak je,kasli nanho ides okolo daj mu pusu ci ho chyt za boky..ale skor ho zvadzaj uvidis vrhne sa na teba,a este daco muzi reaguju na nezaujem a zacni sa o seba starat boze ako ja nestaram sa ale zahradu mam poliatu aj auto umyte aj navarene ale ja vyzeram ako metla.... inak moj si ma zacal vsimat ked som schudla ani neviem ako to prislo zacal sa namna usmievat a chcel sale somnou niekam ist...uz to prestalo ale zacne ...ale neviem ci uz mam ja zaujem...mam zahradu a syna nemyslim ze ma zaujima tak ako pred 20rokmi

sarah27
3. apr 2014

@bona5 ja osobne, keby ma chlap takto trapil, tak by som ho umučila otázkami a donucovanim..jako ja som riadna histerka, ale sak toto není normalne, aby ta takto trapil chlap .. laskavo, nech ti povie, co mu VADI - lebo ocividne ho nerajcuješ a nieco mu vadi, alôebo by som sa mu vyhrozila...zacala by som kludne, ze sa cítíš pod psa a potom, keby mu teba nebolo luto a nedostala by si to z neho, by som isla na to donucovanie - nech ti to laskavo povie..ty nie si ziadna chudera, aby sa k tebe chlap takto choval, to si ja myslim ako... ja uz by som s takym chlapom ani nebola , ved naco ti to je...kde sa cítíš menejcenna a nepritazliva při nom..chlap ma zenu nosit na rukách a nie toto .

mamakaja
3. apr 2014

@sarah27 neviem neviem caks babo este se si vzacny...ale by ma zaujimalo kolko ma bona5 rokov, vies aj ekd sa vypravaju blafy ale v 60 ci 50 nie je to rovnake ako v 26....ale je to tak potom sme uz vatsinou partneri a kamarati,,ja by som isla skor svojou cetsou a uvidela by som ako zareaguje nech sa netrapi zbytocne...

bona5
autor
3. apr 2014

@sarah27 to by som sa sa teda dockala aby ma nosil na rukach nie je ten typ a je na hovno vychovany nevazi si vlastnu matku tobvoz nie mna ☹ keby to je take jednoduche tak nevaham a odidem lenze neni mam snim 3rocneho syna ako to by ani nebol taky problem ale nemam kam ist uz mi tieto jeho vykyvy lezu na nervy je toho strasne vela o tom by som mohla napisat knihu len stale neviem kde je problem jeden mesiac je tutulimutuli a druhy mesiac chodi jak pes ani pusa ani nic nechapem ja tomuto nasmu vztahu kolkokrat by som tuzila sa polubit pomojkat ale on neni taky ze by ma chytil sam od seba musim ja ☹

sarah27
3. apr 2014

@mamakaja ale si predstav, ako ju to bude aj tak zožierať ... ja by som sa tiež na to vykašlala a ignorovala, po čase by sa aj tak vyfarbil, že čo za tým je, ale ten čas , dokym by sa na to prišlo je k nezneseniu

mamakaja
3. apr 2014

@bona5
nepacia sa mi moc komentare ako yb ta mal nosit na rukach....som vydata 20 rokov a moj muz mana rukach nikdy nenosil,ale zato mali sme dva byty,moj syn este za rannych cias mal len pampersky,a dnes mame dom vlastny,nechcem sa chvalit ale chlapy su potvory a rozny,ty vies aky bol volakedy a kazdy sa meni a aj ty ako pises si sa zmenila....nemozes chciet ze bude nadrz...ako v 20tich myslim ze je uplne normalne ak ten moj rano vstane ,potom robi dva dni pride domou spi,je venuje sa synovi a mne venuje jedine pozornost a raz za styri dni ideme na kavu ci drink ,posta seky obchod ,co od neho este chceme????? a spali sme spolu ani nepametam je to hrozne ale musi byt na to cas a chut a hlavne nesmie byt nik unaveny...ked si spomeniem na tie casy,,,,aaach ale ma nas rad nebije a kazdy volny cas travi s nami...ale obcas ho pustime aj na pivo ,,,,usmev a zacni sa starat o seba co vies mozno sa objavi niekto iny... a vec sa ukaze sama kde bol problem drzim palceky

lyzzy
3. apr 2014

@bona5 ....ach jaj.Co je s tymi muzmi? 😖

sarah27
3. apr 2014

@bona5 kolko mas rokov? ale on bol taky VZDY, nie? taky chladny a nechutny... tak ale je neskoro plakat nad rozliatym mliekom... ked uz raz mas s nim syna, ale tak treba byt aj žena činu a nerobit zo seba husičku, že mu zobeš z ruky, aj ked si prakticky na nom zavisla... ja by som mu minimalne ukazala, ze by si dokázala od neho odist... nejako to navrhla, ze ako by reagoval. ale to je tazko, zahravat sa s ohnom akoby... neuraz sa, ale podla mna ma inu, ked nepotrebuje sex. pokial na teba chlap neskoci sam od seba a pravidelne , je zle. prelasuj mu mobil alebo daco a zisti to..zas mi tu zeny zacnu pisat, ze prelasovat mobil je ubohe..ale to ze je hentaky k tebe ubohe nie je? !

lyzzy
3. apr 2014

@sarah27 ....davam palec hore.NA toto mam takyto isty nazor 😀

mamakaja
3. apr 2014

@sarah27 ano mozno ale nechapes to sa ukaze v prvom rade sa musi mat rada sama rada, a potom ju budu mat radi ostatny!!!!!!!!! niekde som pocula takuto rpavdu a vidim to aj na moje mame ,,neznasa svet neznasa susedov a o seba sa nestara a stale je nahnevana ako ta maju mat radi druhy ked ty sama sa nemas rada a ak sa mas rada ty tak mas lepsiu naladu a usmev a vysielas dobre signaly....baby mam 46rokov a 100kg ale volakedy to bolo lepsie a takto rozpravam dobre nie??? hi ale teoriu ovladam,mam lepsi aj horsie dni ako aj iny....

sarah27
3. apr 2014

@mamakaja a za to, ze mam 27 a moj chlap 29 neznamena, ze nemame problémy..najlepsie je ho ignorovat, ja sa s nim nebavim aj 2 tyzdne, lebo robi vo Svajciarsku, chodi domov na tyzden raz za mesiac. ako pokial chlap nie je normalny, tak naco mi to je. všetci mame problémy, len malokto sa k tomu verejne prizna. ja mam takto klud, ked sa povadime ... co je na tom..na chlapov treba tvrdo, len tak si vazia zenu a netreba byt od chlapa zavisla lebo to HNED zneuziju 😖

ssuekk
3. apr 2014

A nie je len unaveny z prace,alebo problemy so zdravim?

bona5
autor
3. apr 2014

@sarah27 aj teraz som mu volala povedal mi ze je na stretnuty ☹ boze ja sa asi zblaznim mam 28a on bude mat 30 je ubohy mas pravdu niekedy si aj mobil blokoval teraz uz nie musim mu ho prekutrat na pc historia vymazana neviem ci by dokazal ist za inou ale ja tam aj ta moznost .a preco jeden mesiac je taky ze tutulimutuli a potom mu prepne a chova sa tak chladne

bona5
autor
3. apr 2014

@ssuekk ano uz aj tak mi hovoril je unaveny a ze ked chces daj si hlavu pod paplon a fajci mi ho ☹ ale on sa ma ani nechyti jak keby som bola prasiva a stale odomna vyzaduje sex do zadku

lyzzy
3. apr 2014

@bona5 .....podla mna ma inu.

sarah27
3. apr 2014

@bona5 na stretnuti o 21.00 vecer??? a s kym ako? ma inu, tak sa s tym zmier, pridi mu na to, sak to ze si to myslim ja, ale potrebujes sa v tom este aj usvedcit sama... a ries svoj život, si mlada baba a poslala by som ho kade lahsie a nie vyčkávala na nho po veceroch..no neverila by som mu ani slovo a definitivny koniec by bol

monicm
3. apr 2014

@bona5 osobne si myslím,že mužov najviac láka žena,ktorá sa o seba stará.teraz nemám na mysli ženu modelkovských rozmerov,ale ženu,ktorá sa slušne oblieka,občas nalíči (nemusí byť ako paleta,stačí len tak jemne),má pekný účes (a nemusí byť ako od kaderníčky) a hlavne,váži si samú seba.pretože ak sa ty podceňuješ,ak si nevážiš sama seba,prečo by si ťa mal on?prečo by mal mať o teba záujem?takže...............začni so sebou niečo robiť,ak chceš,začni cvičiť,aby si sa cítili lepšie,sprav si vlasy,alebo si ich daj spraviť,na oči hod aspoň špirálu a nejaký ten lesk,vyťahané tepláky vymeň za pekné nohavice a tričko a hlavne,zdvihni hlavu,vypni hrud a bud ženou,sama mu daj pusu,chyť ho za zadok,boky......................ale netlač na neho.zisťuj,čo sa deje,či nie je vyčerpaný,či nezažil šok (napr. ak bol pri pôrode).a prestaň sa ne neho lepiť ako opica(to sú tvoje slová),len mu daj najavo,že si tu pre neho a pre seba.

moonlight1210
3. apr 2014

@sarah27 moj ma bezne stretnutia aj o deviatej aj o desiatej vecer. A keby si za nim do prace dosla (akoze ju ma od domu cca pol kilometra, takze autom som tam do dvoch minut), nasla by si ho kecat so zakaznikom. hoci su to uz viac neformalne stretnutia a viac sa bavia o vselicom nez o praci. Ale utuzuje to pracovne vztahy.
Stretnutia tak neskoro sa naozaj u niektorych ludi konavaju a je to tak preto lebo den ma len 24 hodin ale pracu na nasledujuce tyzdne zabezpecit treba uz dnes. A zakaznik ci dodavatel ma cas az vtedy po celom dni, tak je stretnutie vtedy.
Kamoskin manzel mava zase telekonferencie z ameriky. Oni obed, my noc.

wyerka
3. apr 2014

@bona5 len tak ma napadlo ked pises ze chce len fajku alebo analny sex - neprisiel na to ze je gay ? 😕 nebol by prvy ani posledny ..

mart1na26
3. apr 2014

Zo zvedavosti som si to cele precitala. Medzitym som rozmyslal aj nad tym ci nie je vytazeny alebo
z niecoho nestastny. Ale poviem ti ze ja som vydata len 3roky, mozem mat aj 500kilov moj muz za mnou
stale slinta , mame uzasny vztah , sex , vsetko. Samozrejme nie sme idealny a aj hadky dobre pozname 🙂
Ale poviem ti ze keby sa moj muz ku mne sprava tak ako ten tvoj, tak ho z rozbehom kopnem do riti!
Je vazne ponizujuce fajcit mu ho lebo jemu sa nechce sexovat alebo mu len otrcat zadok. Maj svoju hrdost!

sissy27
3. apr 2014

@bona5 no možno si prečítal, že zháňaš zaňho náhradu, tak čo sa bude snažiť 😅
https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/hladam-si-partnera/
alebo to už je ten čo neodolal tvojej lákavej ponuke? 😀

lyzzy
3. apr 2014

@sissy27 ....ty si jaka detektivka 😀 ....normalne sukromne ocko 😉

sissy27
3. apr 2014

@lyzzy ani nie... len niektoré pikošky človeku utkvejú v pamäti 😀

maminuska
3. apr 2014

jaj baby ja len nechápem kde na takýchto luzrov chodíte, to kde sa takí preboha kotia 😠. Tak mne keby muž povedal že ked chcem , nech mu ho pod paplnom vyfajčím , tak mu ho vyfajčím ale riadne zubami . Taku fajku by si zapametal do konca života. 😀.
Ja zásadnu chybu vo vztahoch vidím v tom že ženy veľmi lipnu na partneroch , doslovne na nich visia... čo povedali , čo urobili a fakt milujem spojenie ... on je vlastne v pohode.. nebije nás , dáva mi peniaze.... pre kristove rany, ved toto ni eje bonus že vás nebije a dáva vám peniaze , to by mala byt absolutna samozrejmost .
Ja ďakujem bohu, že moje dcéry od prírody su papulnaté s vlastným názorom , už teraz si nedaju skákať po hlave+ k tomu moja výchova k sebaúcte a pevne verím že takéhot zmrdka obídu na míle , alebo použiju tie zuby pr itej fajke..

mamakaja
4. apr 2014

@sarah27 presne, nerobte si z nich hlavu nic netrva vecne aj ja som si ymslela ze ho prerobim ,zo zaciatku letel tanier cez cely byt,lebo bol při kcuhyni a oznamil mi ze nemá sol,a ja jako zpotena svina som si sadla k tanieru...a on pol metra od kuchyne no sranda,ale baby aj tak to nepochopil a trva to 22rokov asi a mne je to uz jedno ze kym obsluzim panske osadenstvo nemam cas si urobit salat cerstvy tak zjem to co je uz od hladu, asi si ma vychoval on...ale beriem si to aj s urokmi kde sa da ani o tom nevie.....chlapa sa da spracovat tak aby urobil co chcete a s usmevom!!!!!!!!!! občas ma vytoci--teda dost často to mam len také silne reci ale tiez mi je občas nanic,ale mam zahradu a par radosti zo života... nemysli si ze ked utnes to co mas zacne nieco lepsie??kde je to napisane?? viem je to tazke skus na tie dni si urobit program sama a milacik neslo to odlozit, musim ist v stredu doobeda prides o 4tej a obden na kavu s kamoskou a pridi za 4hod...a este jeden krat musim pomoct mame ci kamoske stahuje sa no a nech sa stara....o deti ak mate...

mirka135
4. apr 2014

Dievcence ale vobec v tom nemusi byt nevera ani ina zena...mozno ste len spadli do nejakeho stereotypu alebo mate len krizu .skus sa nahodit do nejakeho sexi pradielka a uvidis ci ho pritahujes.podla mna to zaberie na kazdeho chlapa....