Partner mi asi sleduje mobil

nikussska55
8. nov 2020

Dobrý deň, mam pocit, že mi partner sleduje mobil. Vie o mojich sms, hovoroch. Viem, že sú také aplikácie, ale ako zistím, že niečo také v mobile mam?

bluebriggs
8. nov 2020

Ahoj neviem o tom ze by nieco take existovalo.. nevie to nahodou preto lebo pozna heslo od tvojho mobilu,?

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
panelacikova
8. nov 2020

@nikussska55 neviem o takej apke, hoci si laicky myslím, že v dnešnej dobe pokročilých technológií by nejaký macher možno vedel nejakými heslami zdieľať tvoju obrazovku so svojim mobilom...? viem, že sa to dá na PC, ale tam vyhodí minimálne každých 24 hodín iné heslo, ktoré keď "sledovateľ" nevie, tak sa tam zrejme nedostane. ale to je jedna apka, o ktorej viem na PC, respektíve program. či také niečo funguje na mobiloch a s neobmedzeným prístupom, ktovie? možno sa tu zjaví nejaká macherka na IT a dá odpoveď. v každom prípade, ak si čestná a v pohode a robí to, tak tiež by som s ním už asi nebola. nemám problém mu ukázať čokoľvek, ale aby to robil potajomky a bez môjho vedomia, to by sa mi nepáčilo

ivkazba
8. nov 2020

Môj chlap nemá vôbec zaheslovaný mobil, ja mám ale chlap sa do neho dostane svojim otlačkom prsta. Ale aj tak si do mobilov nechodíme, nemáme dôvod. Takže otázka pre mňa skôr je, prečo má potrebu to robiť.

lauriema
8. nov 2020

@panelacikova dá sa to v pohode

panelacikova
8. nov 2020

@lauriema áno? no fajn. tak som sa nemýlila 🙂 a dá sa to tak, že vôbec nepotrebuje zadať "čerstvé" heslo? ak sa teda bavíme o mobile doslova?

rebekamarcusko
8. nov 2020

Existujr taka appka,ale to by si ju musela mat nainstalovanu a mohla by si si to vsimnut. Tusim,ze tam treba este potvrdit z oboch mobilov sms kod. Mesiac je zadarmo a potom sa za nu plati.

lauriema
8. nov 2020

@panelacikova môj manžel je na toto veľký macher....neviem ci sa to dá aj bez čerstvého hesla ale teda predpokladám ze áno keďze dokáže zmeniť heslo v mojom telefóne. Akože to len tak zo srandy mi toto ukázal. Neze by ma odpocuval... Ale dokaze si aj nahrávať cez svoj telefón moje telefonáty

iriska13
8. nov 2020

@viestta ? Moj sa pohrabe,aj ja v jeho...kludne...nemame čo pred sebou skrývať😉

lauriema
8. nov 2020

@nikussska55 ja sa inak rada hrabem manzelo

marlent
8. nov 2020

Da sa stiahnut aopka k tebe do mobilu...
Nasledne sa da skryt ikona aplikacie ..a vsimnut si to nemusis...
Skus pozriet niekde v nastaveniach stiahnute aplikacie..
A na nastavebi plochy skryte aplikacie...
A teda zalohovala by som si foto a data a dala by som tovarenske nastavenia..

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
viveglo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
fiafia
8. nov 2020

Je to pár rokov dozadu. Môj ex mi nainštaloval do mobilu nejakú appku neviem čo a bol v mobile, mohol ho zapnúť,vypnúť, videl históriu, sms dokonca aj tie vymazané, proste všetko 😡 fungovalo to len keď som mala zapnutú vifi.

majkeel
8. nov 2020

A vari mas co skryvat? 🙂 Tu je oblubena disciplina sa (pre istotu) prehrabavat partnerovi v mobile.

mimkao
8. nov 2020

@nikussska55 Ak máte obaja Iphon tak tam s tým nie je absolútne žiadny problém a ak android tak zhruba do 100 euro nákladov sa dá dať aplikácia, na základe ktorej bude mať on na svojom mobile tvoj duálny displej, takže uvidí úplne všetko, čo so svojím mobilom robíš.

lauriema
8. nov 2020

@viestta taak ja sa mu rada hrabem pretože tam nájdem vždy čosi zaujímavé 🤦‍♀️😉😉😉

nelka0601
8. nov 2020

Aj moj chlap to má a teda vôbec neviem ako to spravil zatiaľ len vie čo pozeráme na nete inak sms a pod.to si netrúfal dať lebo by som robila scény 😂 ale jemu to ukázal kamarát a určite nič nemám ja nainštalované neviem cez čo to spravil 🤷

nikussska55
autor
8. nov 2020

Ja nemám čo skrývať, tada žiadna nevera. Ale veľmi si nerozumieme navzájom s mamami. No a keď ja napíšem niečo tej svojej, hneď sms vymažem, pre istotu, lebo to prekruca. No a vie o všetkom aj tak.

sashabb
8. nov 2020

@nikussska55 treba ho konfrontovať.

drahomirrra
9. nov 2020

@nikussska55 No sak toto by len skusil. Dpc, skoro mi zabehlo. A ty si nemtava, ze si nevies drbnut mobil do tovarenskych nastaveni? Natvrdo ho zresetovat? A okamzite nove heslo?

karolinakr
9. nov 2020

Maš aj na mobile ikonu prepojenie s Windowson a možeš posielať sms a hovory cez počítač možno si to on nainštaloval vo svojon PC.Ty sa do jeho jeho PC nedostaneš?

milos81
9. nov 2020

Dá sa to, ale načo ? Mňa zo šmýrovania tiež podozrievala bývalá, ale až keď už mala iného popri mne, pritom ona poznala môj vzor, mala tiež nazdieľané fotky na Google účte, čiže keď som spravil fotku, jej prišlo upozornenie a mohla v nich aj do minulosti hľadať čo len chcela, v podstate vedela o všetkom, nemal som pred ňou tajnosti, vedel som tiež jej heslo, takže keby som chcel, pozriem sa, mal som aj odtlačok v jej mobile, no a ten jej začal vadiť po určitom čase, poprela úplne všetko čo povedala a vedela.
Čiže, ja to vidím skôr inak, nie je podstatné či partner pozerá a na čo pozerá, keď to však robí, tak mu asi na tebe záleží, lebo má záujem, ide však o to, či máš čo skrývať, ak je medzi vami vo vzťahu dôvera, malo by ti to byť jedno, každý má nejakú minulosť tú predsa nezmeníme, tak si spolu sadnite, začnite komunikovať a ukáž mu, čo chce ak to nie je tajné, jediné čo sa stane je, že vás to zblíži a posilní dôveru vo vzťahu, teda ak to s ním myslíš úprimne...

ndrag
9. nov 2020

Uloz si fotky do PC a daj si mobil na tovarenske nastavenia a vsetky appky, fotky, smsky sa ti vymazu, aj tie skryte, ostane ti iba to, co tam bolo na zaciatku pri kupe. Potom si zmen heslo a nehovor to heslo nikomu a je po probleme.

acrobaleno
9. nov 2020

Na to nie je žiadna appka, ktorú by si on stiahol do svojho mobilu a sledoval odtiaľ tvoj mobil. Jedine, že by ju nainštaloval aj k tebe. Alebo potom máte apple produkty a on vie tvoje heslo k icloudu.

lenajko
9. nov 2020

Tajomstvo je v prístupe k účtu Google. Ten, kto ovláda váš účet Google, vám môže urobiť na diaľku čokoľvek. Zmeniť správy sms, či mail, niektoré ani nedostanete. Cez účet Google ste si inštalovali a otvorili všetky aplikácie. Zároveň možno používate niekoľko zariadení ako predošlé mobily, tablet, PC, inteligentnú domácnosť, Digi riešenia v aute. Tie všetky majú spoločného majiteľa účtu Google. To nie je účet mailu, to je širšieho rozsahu. Ak vám napríklad dal niekto svoj smartfón a ide hneď, tak tam máte pod tým Google účet darcu. Vášho muža. To isté sa dá na iphone. V účte Google sa dá nastaviť súkromie a bezpečnosť. Aspoň raz mesačne si treba pozrieť, koľko zariadení máte napojených na Google účte. Všetky vypnite, zmeňte heslo a prihláste sa znovu. Postup je dôležitý, lebo ho kukala treba najskôr odpojiť. Ak máte doma spoločnú wifi, tak to je tiež rizikové miesto. Všetko uvidí. Dá sa to aj pomocou prenosu na blízke zariadenie, keď ste do 100 m bez internetu. Tá aplikácia je priamo súčasťou základnej výbavy. Manuálne ju deaktivuje alebo skontrolujte. Problém môže byť zapnuté blurtooth a hotspot v sieti. Ciest je viac. V každom prípade si treba chrániť súkromie. Také veci končia veľmi zle ako zneužívanie informácií, podvody, nebezpečné prenasledovanie, ... Nepodceňujte to. Mobil nie je hračka ale zbraň.

malinoismum
9. nov 2020

čo tak miesto tohto sa ho na TO SPÝTAŤ?

petulda333
9. nov 2020

@nelka0601 neviem ako, ale my s muzom mame cez nejaky zrejme ucet prepojene mobily. Ja viem v mojom pozriet jeho historiu a on moju, co sa tyka internetu. Ale netusime ako sa to stalo

evkamotka
9. nov 2020

My mame nezaheslovane mobily k dispo jeden druhemu. Nechodime si do nich lebo si doverujeme. Neries ci sa to da, ale ci to robi a preco lebo to nie je moc dobry vzťah medzi ludmi...

malinoismum
9. nov 2020

@evkamotka Ja stale tvrdim ze by sa vela vztahov zmenilo keby jeden drumemu bez predchadzajuceho vymazania a upozornenia vymenia mobil🙂 nastatsie to nieje ani nas pripad... vdakabohu...