Partner ma obmedzuje, niekedy aj udrie, no mám ho stále rada.

neviempreco
30. aug 2019

Dobrý deň.. Nerada píšem svoje osobné problémy ale už neviem ako ďalej a potrebujem radu.. Na začiatku bol ku mne milý dobrý aj ku mojej rodine.. začali spolu bývať.. Ako sme spolu začali bývať.. Začal ma veľmi obmedzovať nič a nikam sama ísť nemôžem.. VŠETKO musí byť po jeho.. Pri hádke netrvá dlho a vytoci sa do nepríčetnosti kde ma aj udrie a nadáva mi hresi mňa aj moju rodinu.. Zakazuje mi vztyk s nimi že sa mám na nich vykašľať a vidieť len jeho a jeho rodinu.. Cez to ho mam rada a neviem co mam ďalej urobiť.. Zle sa mi počúva keď mi nadáva na rodinu lebo ja mam dobru rodinu a jemu nikdy nepovedali ani zle slovo

evittam
30. aug 2019

@neviempreco Ty mas rada niekoho kto ta obmedzuje a dokonca bije? No cim skor si to uprac v hlave a prec od podobneho psychopata. Mna by raz muz udrel-by sa po.ral v lufte...

evelka81
30. aug 2019

okamzite odit lebo raz bude neskoro

neviempreco
autor
30. aug 2019

On mi to tak vysvetli že to som ja jeho vyprovokovala alebo ze on sa bojí že ja odídem keď pôjdem ku nám.. Ze on chce chodiť somnou domov ku mne aby vedel co sa deje ale ze len raz denne a aj to len na nejakú hodinu

dzulli1980
30. aug 2019

Rýchlo zlož ružové okuliare, ber nohy na plecia a utekaj ... existujú aj normálni chlapi.
@neviempreco

katarinka89
30. aug 2019

@neviempreco je to tyran,psychopat a už teraz má pocit,že ťa môže vlastniť a čo potom keď príde bábo? Bez neho si nebudeš môcť ani prdnúť 😂. Utekaj lebo je to manipulátor a šťastná nebudeš to mi ver.budes viac bita ako syta

janulka257
30. aug 2019

@neviempreco ty asi nie si normálna keď ťa muž zbije, ešte povie že to je tvoja vina a chceš s ním ostať aj tak. Sa spamataj. Chceš aby raz tlkol aj vaše deti? Je to tyran

alex49
30. aug 2019

pošli ho do kelu, zbal si veci, otvor si flašu vína a oslavuj, že si sa takého chruňa zbavila

janapeterjana
30. aug 2019

@neviempreco Hovoris, ze ho mas napriek tomu rada. Vies si vsak predstavit, ze raz budete mat deti a on bude takyto?

katarinka89
30. aug 2019

Nechápem,prečo stále takéto ženy v nefungujúcich vzťahoch nekonajú,ale budú tu zakladať témy podobného typu 🤦

deti95060810
30. aug 2019

ak nemáte deti tak nemáš čo riešiť...odísť čím skôr kým nie je neskoro...

neviempreco
autor
30. aug 2019

Potom po všetkom po hádke alebo co.. Sa mi prosí a plače že ma nechce stratiť lebo ze ma veľmi ľúbi a nevie byť bezo mňa. A potom už neviem čo mám robiť už som z toho zmetena

deti95060810
30. aug 2019

@neviempreco a vtedy využi situáciu a dovidenia...😉

dskjhfdlkdjhl
30. aug 2019

@neviempreco je to typicky manipulator a Ty uz stracas pojem o realite, mala by si cimskor odist, kym nebude pozde.

kakawah
30. aug 2019

Ked memate deti a len tak spolu žijete bez svadby tak pobal sa a odíď. Necitala som komenry ale snad ma nikto neodsúdil za to. S takym debilom naco byt? Čo mad na nom rada? Lepsi uz nebude

diewcatqoo
30. aug 2019

Urcite ta lubi... tiez ludi, ktorych lubim a na ktorych mi zalezi, bijem a nadavam im.
Zobud sa. Cim skor, tym lepsie

hettinka
30. aug 2019

@neviempreco ráno tu bola podobná téma. Načo sa stahujete k chlapom bez svadby (a teda záväzkov)?

miskoskulko
30. aug 2019

@katarinka89 kto nezažije nepochopí. Žiaľ, niekto si z nejakého dôvodu musí prejsť skúškou v živote, aby si dokázal uvedomiť svoju vlastnú hodnotu. Daná osoba musí sama dozrieť na iste veci. Môže si vypočuť rôzny pohľad, spýtať sa na názor okolia, ale samotný krok musí urobiť sama... Keď bude pripravená čeliť tejto skúške životom. Zložiť tie ružové okuliare a stáť si sama za sebou. Nenechať sa ponižovať, deptať, robiť zo seba neschopnú a pod. Držím palce zakladateľke, aby nabrala v sebe tú silu a posunula sa ďalej

zooeynka
30. aug 2019

@neviempreco podla mna s nim zostan. Mas v nom oporu, je to super chlap do zivota. Obcas ti tresne, potom zbabelo povie ze to bola tvoja chyba ze ho provokujes, cize on je chudatko vlastne nevinny a ty ho tak series ze ti treba jednu dve zavesit. Fasa chlap, nie? Kazda ti ho bude zavidiet.

janickacrazy
30. aug 2019

@neviempreco to je klasický prípad, cukor a bič, najskor si ťa získal peknými rečami, potom ťa začal biť a manipulovať proti tvojej rodine, musíš odísť čím skor, lebo čím dlhšie tma budeš, tým viac si k tebe dovolí, že potom plače a vraví ti ako ťa miluje? naozaj mu to veríš? keby ťa naozaj miloval, v živote by ťa neudrel

nikus88
30. aug 2019

No urcite od neho odit, kym ta nezabije z tej jeho lasky....mna moj tiez bil pri hadke, dokonca aj pred detmi..a furt detom vysvetlil, ze to mamka jo vyprovokovala...ak polozi ruku na teba raz a ty mu to odpustos, polozi ju aj druhykrat ci tretikrat a nebude mu to robit problem...tiez som ho lubila, alo co je vela to je vela....mala som problem sa s tym vyrovnat ale ver mi, ze je milion chlapov, ktori by ta na rukach nosili...si urcite krasna zena s nizkym sebavedomim kvoli manzelovi..zahod to vsetko za hlavu..je to tazke, zlozis sa no musis mat niekoho pri sebe, s kym sa cez to vsetko prenesies..ja som nasla chlapa, ktory ma miluje a uz dva roky mi to pripomina viackrat denne, za co mu dakujem...no predosli manzel, len co sme sa zobrali, bral ma ako majetok...tiez som bola sama...nikde som nemohla..lebo ? Staraj sa o deti, si za to platena..svina jedna

ndrag
30. aug 2019

@neviempreco od takeho co najdalej. Ten mysli iba na seba, ty si jeho vlastnictvo, nie rovnocenna partnerka. Stavim sa, ze ked sa s nim budes chciet rozist, tak bude vydierat, ze sa zabije a podobne bludy.

h2
30. aug 2019

@hettinka Nepochopila som tento komentár. To akože by bolo lepšie, keby zaňho bola ešte aj vydatá? Dobre, že zistila pred svadbou, čo je zač.

barbellka
30. aug 2019

@neviempreco pozri..toto.su presne znaky psychopata, manipulatora. Jasne, ze zakazdym, ked ta zbije to zhodi na teba povie, ze za to mozes ty. Stale ti bude rozpravat ako ta miluje, ale on nemiluje teba ale sam seba!!! Zakazdym ked ho teraz nejako obhajis, len ukazujes ako s tebou manipuluje. A kazdym dnom to bude LEN horsie a horsie. Preto jedine tvoje riesenie je ODIST! A velmi rychlo. Zmenit cislo, blokovat vsade na soc sietach,mailoch. Vyries to, kym si s nim neni spojena nejakym zavazkom.

evittam
30. aug 2019

@neviempreco Jeho vysvetlenie by ma absolútne nezaujimalo ak by sa správal ako píšeš. Je to debil a psychopat. Staci takto? Ci aj nadalej milujes cloveka co ti dokaze ublížiť ci uz psychicky tak aj fyzicky? Co čakáš do buducna? Ze sa zmení? Skus zacat používať mozog. Prepáč za trosku "hrubšiu úprimnost". Ak ta niekto miluje nebude sa spravat ako sa správa tvoj "priateľ"...

evittam
30. aug 2019

@katarinka89 Lebo su sprosté a este si s podobným debilom spravia dieta-dve-tri lebo si myslia ze to ho zmení.... Škoda slov. A bohuzial.

neviempreco
autor
30. aug 2019

Vždy keď som sa s ním chcela normálne rozísť alebo porozprávať tak ma nepustil plakal alebo ze mi zabije oca ublíži mojej rodine atď. A potom keď už nechám tak a tvárim sa ze je dobre tak je všetko fajn.. Ale ja už ďalej nevládzem.. Od neho mi ostáva len od neho odísť keď on nebude doma lebo inak by ma nepustil alebo by sa stalo niečo zlé..

zuz02
30. aug 2019

Odid čím skôr. A never tomu, že ty si ho vyprovokovala. On je chorý a ak pri ňom dlho ostaneš, tak ťa tak zmanipuluje, že už aj ty uveris tomu, že ťa bije preto, že je to tvoja vina. Teraz ešte dokážeš rozoznať, že to nie je ok, ale časom začneš veriť jeho fantazmagoriam. A potom sa už ťažšie odchádza.

neviempreco
autor
30. aug 2019

A keď sa s ním nehadam a je po jeho tak je dobre tvári sa ako ma veľmi ľúbi a aký je on ku mne dobrý.. Už mi z toho ide asi na mozog že sama neviem co chcem..

ndrag
30. aug 2019

@hettinka podla mna je nastahovat sa a zistit, ze je nepouzitelny blb lepsie ako vydat sa, nastahovat sa a az potom to zistit 🤐 🙂

barbellka
30. aug 2019

@neviempreco keby nejaky chuj povie, ze ublizi mojej rodine, tak by som mu taku za*ebala, ze by sa on nepozviechal....ako mozes nechat toto len tak? Preboha, on ta len vydiera! Nahravaj si tieto jeho vystupy, ked vypadne z domu, zbal sa a odid, ak ta bude otrvavovat tak zavolaj policajtov.