Partner ma klame

dragooonka
8. nov 2013

prosim poradte nevladzem dalej vztah mame s partnerom pekny ale chodi s kamaratmi von a klame ma ked ide von zostava 5-8 hodin ked mu volam neberie mi telefon, ked dojde domov a pytam sa kde bol tak dlho odpoved je ze niesom jeho policajt nepotrebujem to vediet a ze bol len s kamaratmi a on bez kamaratov zit nebude. dnes som si mu sadla na kolena a pytala kde opat bol bola som nervozna odpoved bola aby som zliezla lebo ma zrani,a v tom som ho ja chytila pod krk ze ked ma zrani ja ho zadrhnem do toho chytil amok ze ako take mozem robit ked som sa ho snazila ukludnit tak stupnoval amok. ja ho velmi lubim nechcem ho stratit a on nedokaze pochopit ze ked ma ist s kamosmi von ze staci mu aj 2-3 hodiny nepotrebuje byt 5-8hodin....teraz koli tomu ukoncil somnou vztah a vraj sa mam odstahovat, neviem co urobit lebo uz raz mal taky amok ze aj zamky povymienal pobalil mi veci a na dalsi den ked som mala ist ma nepustil lebo ze ma lubi a ze bol nahnevany .ak odidem dnes bude koniec uplne co mam ropbit

marylis
8. nov 2013

@dragooonka suhlasim s tvojim partnerom. Zbal sa a odid od neho!

dragooonka
autor
8. nov 2013

@marylis koli mojej chybe? ze mi vadi ze sa flakava tak dlho?

sisaha
8. nov 2013

@dragooonka odid.. Ja by som tiez nechcela takeho partnera ktory by ma kontroloval, vypocuval a diktoval mi kedy, kde a kolko mam byt vonku..

dragooonka
autor
8. nov 2013

tvrdi ze nevyhladava ine zeny ale vadi mi ze sedim cely den doma cakam ho ako blba povie ze pride za hodinu namiesto toho su to hodiny tri, snazila som sa ho respektovat ze potrebuje kamaratov ale ja potrebujem kamaratky tiez. ked ja idem von musim mu vsetko referovat no ked sa spytam ja bud ma oklame alebo na mna nahuka ze on nemoze takto zit ze niesom jeho policajt a nepotrebuje sa mi spovedat kam chodi

macamac
8. nov 2013

@dragooonka nie kvoli tvojej chybe
ale kvoli nemu
lebo je "buran" 😝 😅

dragooonka
autor
8. nov 2013

@sisaha on mne diktuje ja nemozem ist s kamoskami vecer von po tme uz musim byt doma. ja mu nediktujem preglgnem ked je vonku dlho

marylis
8. nov 2013

@dragooonka nie, kvoli tomu, ze je debil. Uz teraz sa k tebe sprava divne, co bude neskor... 😖 Bude ti lepsie bez neho 😉

limoncino
8. nov 2013

prečo sa mi stratil príspevok? 😠 😝
No nič, tak znova...
Ani jeden z vás nie je zrelý na vážny vzťah.. Takéto správanie do vzťahu nepatrí, predpokladám, že máte málo rokov. A odišla by som... Už len preto, že váš vzťah nie je rovnocenný, on si chodí po vonku, nepovie kde bol, s kým bol, ešte má husté reči o tom, že ho vypočúvaš, ale ty mu musíš povedať všetko do bodky. Na toto si daj dievča veľký, veľký pozor, pretože toto sa bude len a len zhoršovať.

dragooonka
autor
8. nov 2013

@macamac ja som tiez vybusny clovek ale to je asi tym co som si v mladosti prezila kopec strachu bitky a pod a teraz ked sa na mna niekto ozenie ze ma ide bit chytim reflex sebaobrany a bijem ja. lubim ho prezila som si s nim vela dobreho aj zleho. v amoku mi dvakrat naplul do tvare vynadal do k ... odpustila som mu lebo ani ja niesom dokonala a v amoku robim tiez zle veci ale teraz neviem kam sa pohnut

katren
8. nov 2013

@dragooonka pohni sa smerom prec od neho.....a pravdu???? keby mna chyti niekto pod krk, tiez s nim vyrazim dvere 😠

zuanach
8. nov 2013

@dragooonka utekaj kade ľahšie, kým sa da, lebo to budeš mat ešte horšie. Vezmete sa, prídu deti a ty budes cely deň na neho čakať, kým sa vráti z krčmy..... Takých prípadov je XY

dragooonka
autor
8. nov 2013

@limoncino neviem ci je 33 a 37 malo ....ked bol zenaty tak takto udrel svoju zenu oboma rukami naraz ze jej vystrekla z nosa krv a to pred ocami jej mamy vraj si zasluzila.

hradnapani
8. nov 2013

@dragooonka tebe nevyhovuje jeho "styl" vysedavania s kamosmi a jemu zase tvoje "obmedzovanie" v jeho aktivitach. Ty ho musis asi strasne milovat, ale obavam sa, ze to nie je take obojstranne. Ak ti zbalil kufre, tak odid hrdo a neponizuj sa, ze to chces vsetko zachranovat. To chlapi fakt neznasaju. A v tomto s nimi suhlasim.
Najdi sa takeho, pre ktoreho bude normalne bavit sa s kamosmi menej a bude radsej s tebou ako s nimi.

dragooonka
autor
8. nov 2013

@katren chytila som ho pod krk preto ze mi nonstop vravi ze ma zrani alebo zabije a tak som mu ukazala ze sa nebojimm aj ked sa bojim ....mas pocit ze som urobila zle ?? ja nie

sisaha
8. nov 2013

@dragooonka tak potom ked je to nasilnik skutocne nerozumiem co s nim este robis... je len otazkou casu, kedy krv vystrekne aj tebe... Nehodite sa k sebe.

katren
8. nov 2013

@dragooonka podla mna je take nasilie zle, ale to je moj nazor......a tiez suhlasim so @sisaha , ked je taky nasilnik, nechapem, preco si s nim.....

sisaha
8. nov 2013

@dragooonka keby mne partner povedal ze ma zrani, alebo zabije, tak sa v sekunde zbalim a viac by ma v zivote nevidel... Na aku hrdinku sa dievca hras? Az ti polame rebra, vybije zuby a skoncis v nemocnici, az potom pochopis, ze si mala okamzite zmiznut?

dragooonka
autor
8. nov 2013

@hradnapani tak on nepije alkohol po krcmach nechodi ale chodi s kamosmi hrat biliard, sipky, na kavu po kaviarnach, po obchodoch po navstevach a ja doma ako taka pi... ano ja ho milujem strasne vela asi preto robim take chyby
tieto jeho vylety byvaju vecne cez vikendy zoberie sa v sobotu napr o 12 prec a dpojde o 20tej alebo v nedelu o 14 a pride o 19 a takto

zuzkaanicka
8. nov 2013

@dragooonka bud rada, ze Ta pobalil, usetril Ti pracu a chod si svojou cestou ... teda ak nechces mat aj Ty rozbity nos 😉

dragooonka
autor
8. nov 2013

@sisaha tak on je inak dobry to len ked chyti amok ze sa stale vypytujem kde bol co bol alebo ked sa pohadame a chcem ho tisit tak huka chod odomna prec ze on ma zrani a zabit ??? nema na to a sam si vravi ze nechce ist koli mne do basy ....je pravda ze ho obcas provokujem niesom dokonala ale teraz neviem co dalej

limoncino
8. nov 2013

@dragooonka tak potom nerozumiem, prečo s ním chceš ostať.. Muž, ktorý si dovolí udrieť ženu a ešte sa obhajuje tým, že si zaslúžila, si nezaslúži, aby si oňho bojovala a keď aj napriek všetkému s ním chceš ostať, nuž, čo dodať, každý si je strojcom svojho šťastia....

dragooonka
autor
8. nov 2013

@zuzkaanicka on ma nepobalil ....pobalil ma v maji od vtedy bolo dobre a lebo som cusala a vzdy cakala kym sa milostivy vrati z vyletu s kamaratmi ...napapa sa co som mu navarila

obcas mam pocit ze je somnou len koli sexu peniazom a mojim majetkom

sisaha
8. nov 2013

@dragooonka nejak sa v tom stracam.. ty zijes v jeho byte a on je s tebou kvoli tvojim majetkom?

zuzkaanicka
8. nov 2013

@dragooonka vidis, tak uz vtedy si mala nabrat iny smer ... ale ak chces cakat na krv, tak cakaj ... alebo sekaj dobrotu a mozes dufat, ze Ti netresne 😒

kattrin5
8. nov 2013

Podla mna je piatok a ty sa nudis co??

zuzkaanicka
8. nov 2013

@sisaha je piatok a mozno sa niekto nudi 😉

zuzkaanicka
8. nov 2013

@kattrin5 si ma predbehla 😀

hradnapani
8. nov 2013

@dragooonka mas dobry pocit, na 99% percent je s tebou kvoli sexu, navarenemu jedlu a servisu okolo. Keby mu slo o majetky, tak by ta tak rychlo a lahko vtedy nepobalil.
Ale v podstate ta tazko dokazem pochopit, lebo pre mna je absolutne nepochopitelne, ako moze zena dobrovolne zotrvat vo vztahu kde je ponizovana atd. Preco by si mala vysedavat a cakat na milostiveho? chod sa zabavit aj ty, resp. idealne zbalit noveho chlapa, len pozor, aby to nebola obdoba tohto tu.
Neospravedlnuj sa a nehadz vinu na seba, ze aj ty robis v amoku to a ono. To je patologicky a nespravny postoj. Zrejme si zazila v zivote malo dobreho, ale teraz mas zivot vo svojich rukach. Buduj si sebavedomie a sebauctu a nedovol druhym, aby s tebou tocili ako so spinavym pradlom 😉

sue
8. nov 2013

@dragoonka a naco si s nim ty? A kvoli akym majetkom,ked byvas v jeho byte? Ale to je fuk. Uz davno si mala byt prec... A robis chybu aj Ty,nie len on...ani jeden z vas netusi co je to rovnocenne partnerstvo,dovera a neegoisticka laska.

dragooonka
autor
8. nov 2013

@sisaha zijem s nim v prenajatom byte-jeho a myslim si ze je somnou preto aby ho to tolko nestalo keby chce zenu musi si zaplatit, keby chce jest restika ho vyjde denne viac, takto ma doma upratane navarene oprate on plati najom ja kupujem stravu a obcas oblecenie a veci s tym spojene ....ja si z mojich penazi neusetrim ani cent aja napriek tomu ze zarobim 1000 a viac eur keby som sama urcite si mesacne odlozim minimalne 300 -....uz tomu trosku rozumies???