Partner fajčí marihuanu

prosteclovek
31. júl 2024

Ahojte, môj partner fajčí marihuanu 3 krát do mesiaca... Nepije, nefajčí cigarety ani vape len tú marihuanu..... (Samozrejme že mi to dosť vadí, snažím sa odhovárať ale i tak ho milujem) myslíte si že to môže mať aj nejaký ten vplyv na mňa keďže to dýcham??? Niesom fajčiarka a dokonca som ani nikdy v živote nepila alkohol.. dosť sa bojím že či to môže ovplyvňovať aj moje zdravie a môj rozum. Čo si o tom myslíte???

vevebono
31. júl 2024

😁😁😁

viestta
31. júl 2024

Ty fakt riesis ci to ovplyvnuje teba a nie to, ze mas vztah so zavislakom?

aurelia2000
31. júl 2024

Tvoj rozum to už ovplyvnilo/zahmlilo 🙄

klarissa25
31. júl 2024

Keby napíšeš ze 3x do týždňa okej...ale 3x do mesiaca? To nie je žiadna zavislost

jablon_katka
31. júl 2024

Toto by som prave za zavislot asi nepovazovala. Isto je to mensie zlo, ako ked niekto pravidelne vysedava v krcme 🙄

vanilkovazmrzka
31. júl 2024

Nema to na teba ziaden vplyv. Daj si aj ty aspon sa upokojis.

tim23
31. júl 2024

@prosteclovek veď nech nehúli pri tebe a nebudeš to musieť dýchať

mclissa
31. júl 2024

Ja som tiez niekedy si dala, raz-2krat do mesiaca s manzelom. A nie sme zavislaci, a nikdy sme neboli. A uz su to roky co sme nemali.

martinmmartin
31. júl 2024

Problem je ked nastane nejaky problem (hocico, robota, rodina, nuda) a z 3x za mesiac bude zrazu 3x denne ani nevies ako

alickapusinka
31. júl 2024

Dieťa s takým by som nechcela ktorý fajči marihuanu teraz je to 3 krát do mesiaca.Píšeš že nemáš to rada a ON aj napriek tomu to robí tak to by som ho nechcela už vôbec.

valandra26
31. júl 2024

neskodi ti to nijak... neboj sa... aj keby si si dala s nim, tak ti to neuskodi...

kikahub
31. júl 2024

@viestta prepáč ale mňa by zaujímalo či by to bolo brané ako závislosť aj keby si trikrát do mesiaca dá alkohol 🙂

aurelia2000
31. júl 2024

@valandra26 Ale kdežeeee by to škodilo, zdravucke to je
https://lekar.sk/clanok/ako-marihuana-posobi-na...

lonely66
31. júl 2024

je nefandím marihuane, lebo je považovaná vo všeobecnosti za drogu. ale ak máme byť objektívni, alkohol či bežné cigarety nie sú o nič menšou drogou. čiže ak si zafajčí 3x do mesiaca a nič viac, nerobila by som z toho vedu. je to menej škodlivé (pre neho), než keby húlil 2 krabičky klasických cigariet denne.
a čo sa týka teba, na teba to nemá žiaden vplyv. ak však máš obavy, tak kým si zafajčí, premiestni sa ty (alebo on) do inej miestnosti a potom vyvetraj.

zara1996
31. júl 2024

@prosteclovek teba to neovplyvní.Mne by to vadilo a ak by nepomohla debata tak by som chlapcovi zakývala.Závislosť to nie je, ale môže sa stať. Poznám ľudí čo si sem tam dajú a závislí nie sú. A poznám ľudí čo bez toho nevydržia deň, tam to ale už aj vidieť na správaní.

viestta
31. júl 2024

@kikahub jaj, chlast to je nieco ine?

caroline_
31. júl 2024

@martinmmartin a keby si da aj 3x denne tak co? ved na tom je schopny robit vsetky bezne cinnosti

caroline_
31. júl 2024

@prosteclovek ak ti to vadi tak ho opusti

lavender94
31. júl 2024

Myslím si, že tri krát do mesiaca nie je žiadna katastrofa. A ani to nejak neničí zdravie. Keby si tri krát za mesiac vypije, s nikým by to ani nehlo, ale táto zlá zlá marihuana tu všetkým trhá žily. Pozri, keď ti to vadí tak si nájdi iného, je to tvoj život ty vieš najlepšie ako ho chceš žiť. Ale mne sa to ako nejaká tragédia nezdá

banderaska29
31. júl 2024

No keď čítam ten úvodný príspevok, musím skonštatovať, že to asi na teba vplyv má. :D

kikahub
6. aug 2024

@viestta ved ty si to tak napisala ze ked si da 3x za mesiac uz je to tazky zavislak 🙂 tak ja len hovorim ci ked si da niekto 3x za mesiac alkohol (rata sa aj pivo,sampanske,vinko,likerik) tak je uz alkoholik ? 🙂