Partner chce, aby som schudla

cuci22
20. dec 2020

Ahojte baby.Prosim vas neviem čo mám robiť.
S mojim partnerom sme spolu 7 rokov a ja už konečne som začala tému svadba a rodina.
Bývanie už máme a tak som chcela niekam posunúť naše životy.
Dnes keď som začala túto tému mi povedal že o takýchto veciach sa budeme baviť keď začnem zo sebou niečo robiť.A ja že čo napríklad? A on že musíš schudnúť do svadobných šiat.
Dosť ma to zabolelo,nezmohla som sa na jediné slovo a hneď som plakala.
Už nemám chuť nic riešiť keď ma nemá rád takú aká som.Ale v posteli mu to nevadí,sex chce stále.

ninusa221
20. dec 2020

Poznam. Len sa pousmejem a poviem mu že schudnem ked budem mať po pôrode😄🙏🏼

petulda333
20. dec 2020

A co je na tom? Radsej nech ti klame? Zrejme si pribrala. Ja tiez a vadi mi to. Dohodli sme sa, ze zacneme spolu chudnut.

cuci22
autor
20. dec 2020

@petulda333 už asi také 3-4 roky som taká istá 🤔 a nikdy mu to nevadilo.
A keby on bol chlapisko ako hora

sono2
20. dec 2020

@cuci22 Tak a schválne. Koľko vážiš? Výška?

petulda333
20. dec 2020

@cuci22 tak zrejme vadilo. Mala by si to riesit s nim.

bluka2
20. dec 2020

A on koľko váži? Výška?

leuchtturm
20. dec 2020

vykasli sa na neho. Radsej sama a syta ako furt vyhladnuta 🙂 Nahodou schudnes a potom si najde dalsi dovod ta manipulovat.

cuci22
autor
20. dec 2020

@sono2 ale ja netvrdím že by som mala schudnúť.Mam nadváhu ale zasa nevazim 100 kg.
Mne je len zvláštne že mi to nikdy nepovedal iba teraz keď chcem dieťatko.Vzdy mi vravel že som krásna

cuci22
autor
20. dec 2020

@bluka2 on ma asi tak 63 kg maximalne

petulda333
20. dec 2020

@leuchtturm preco vyhladnuta? Co je to za nazor. Ved vo vztahu ma ist aj o to, aby sme sa partnerovi pacili. A aj opacne. A nie sa vyzrat a potom byt urazene este.

petulda333
20. dec 2020

@cuci22 tak vidis, mas nadvahu. Tak do toho. Mozno sa boji, ze v tehotenstve priberies este viac a neschudnes uz potom vobec.

thoughtfulweirdo
20. dec 2020

Tak dalo sa to veru povedať aj taktnejšie, mňa by sa to takto z ničoho nič tiež dotklo. Ale ak si naozaj viac pribrala, je možné, že mu to už dlhšie vadí. Mne by napríklad tiež vadilo, keby môj muž pribral 10-15 kíl. Stále by som ho samozrejme milovala rovnako, ale fyzicky by to nebolo to isté. A takisto aj naopak, ja som bola veľmi štíhla, keď sme sa spoznali a jemu som sa tak páčila, teraz mám zdravú váhu (konečne 😁) a mienim si ju udržať, ale keby som mala 10kg naviac, už by to bolo poznať a neprekvapilo by ma, keby to už pre neho nebolo ono.

bluka2
20. dec 2020

@cuci22 tak to je chudsi než ja 🤣
Ťažko povedať, podľa mňa záleží aj ako to povedal. Či to bolo taký zadubeny pokus o vtip alebo to bolo niečo také s cieľom ublížiť z čista jasna, keď sa k tomu 3 roky nevyjadroval

cuci22
autor
20. dec 2020

Keby on bol nejaký chlapisko.Ale je len kosť a koža.Ale milujem ho.Nevycitam mu že je ako konár

petulda333
20. dec 2020

@cuci22 ale asi si ho tak aj spoznala a to, ze je taky sa zmenit asi neda. Mam bratranca takeho. Robi co moze a nepriberie. Lenze ked clovek priberie, tak to vie dat dole

slniecko187
20. dec 2020

dala by som mu kopacky a tak by som schudla :D... ale nie srandujem...
moju sestrenicu takto natahuje priatel uz asi 5 rokov schudla a svadba nikde...

drzaopica
20. dec 2020

@cuci22 tak chces svadbu ci dietatko?🙂
Je dost mozne, ze on ani jedno.Taka odpoved by ma zabolela, ale ako sa poznam hned by som mu zakontrovala, ze ja schudnem a on priberie a zmuznie.63 kg na chlapa je velmi malo

slniecko66
20. dec 2020

@cuci22 mala si mu povedat, ze ok schudnem 10 kil ale aj ty priber aspon 10..

drzaopica
20. dec 2020

@cuci22 tak mu to vrat on nema skrupule Ti to splechnut do tvare, tak ho nesetri.Moze byt chudy, ale svalnaty nech cinkuje

meluela
20. dec 2020

@cuci22 no, myslim ze by mal pan priatel vybudovat svalovu hmotu ked si ta chce vziat ... pekne do posilky, zmenit jedalnicek a makat 😀 pako. zalezi samozrejme od kontextu ci to myslel vazne, ale ak myslel tak nech si ide hladat inu nevestu

kiki68
20. dec 2020

Tak jasne myslim, ze on sa boji , ze po svadbe sa uplne spustis a po tehu to bude horor. Moj sa tiez bal a mal divne reci, ze po tehu to bude Boh vie ake s vahou. Teraz je prekvapeny ze som to vsetko dala dole. Cize asi nechce aby vyzeral oproti Tebe chudy ako stiap. Muzi tiez maju rozne pocity

janinah
20. dec 2020

Výhovorky..svadbu a záväzky nechce.priliš si zvykol.ma všetko a bez záväzkov.nechce to meniť.nie s tebou....

komplikovana
20. dec 2020

akoze teraz je s tebou a tvoja vaha mu nevadi, ale ak by ste sa mali vziat, tak mu vaha prekaza? To je velmi divna podmienka. Asi sa mu do svaty velmi nechce mam taky pocit.

dskjhfdlkdjhl
20. dec 2020

@cuci22 Chudnut by si mala preto, ze Ty chces, nie on. na tvojom mieste by som sa zacala viac venovat sebe a zvazila by som, ci je toto ten pravy, alebo len taky lavy.

cuci22
autor
20. dec 2020

Nech uz je to ako chce mal mi to povedať inak a nie mi dávať podmienky že ak neschudnem nebude svadba ani dieťa.V takom prípade ho za muža ani nechcem...to aj ja mu môžem povedať že kým nebude mať aspoň 70 kg tak ho nechcem

cuci22
autor
20. dec 2020

Ale keď sa na mne natriasa tak mu to nevadí...

leuchtturm
20. dec 2020

@petulda333 je to moj nazor...mas s tym nejaky problem?

leuchtturm
20. dec 2020

tak mu daj podmienku, ze ak ty schudnes, ty chces, aby zvysil svoju vahu na 70 kg a nech si vyrysuje svaly (ale nie anabolikami 😀)

petulda333
20. dec 2020

@leuchtturm boze moj 😁 ved diskusia

slniecko187
20. dec 2020

zabudla som napisat... moj muz ma 80 kg a teraz sa nesmejte ja som tehotna pred tym som mala 96kg... ano lepi sa na mna vsetko mam rada sladke ale po porode chcem schudnut ze by som vladala.
Pred troma rokmi ked ma spoznal som mala 75 kg tiez hundral ze sa o seba nestaram ale nikdy mi nepovedal ze schudni dokonca mi aj zaplatil trenerku chodili sme von a nesedeli doma na postave to bolo vidno mala som lepsiu kondicku o to mu islo
U mna je problem zadok a stehna :( ale pomohlo to
Potom sme zacali spolu byvat pribrala som kvoli stresu a zmene.. tahala som 12 tky skoro 10 kg hore nemala som cas cvicit jedla som co mi prislo do ruky
zial ina praca nestihala som jest normalne a tak istom som pribrala ked mi zomrela babka a este pred svadbou par kg
teraz vyzeram jak medved ale nosim jeho dieta pod srdcom a sam mi hovori ze to dam dole po porode ze sa nemam trapit... dobre no sem tam si robi srandu ked mu poviem ze mam zadok jak tank :D tak sa zasmeje
tiez by si si mala rozmysliet ci s nim chces mat dieta a svadbu... nic v zlom snad ma pochopis ako som to myslela
muzi su taky ze ked ma zena zadok a je fajna aj inde ta taka je dobra len na jednu vec ale ked sa s nou maju chvalit zit s nou a zobrat si ju tak uz chcu dokonalu zensku
zelam ti aby aby vsetko dobre dopadlo 🙂