Partie

20. nov 2022

Ahojte v poslednom čase si viac všímam fotky ľudí ktory niečo dávajú na FB a vo väčšine vidím samé partie a príde mi že je to normálne že sa ľudia stretávajú a nechápem ale ja niesom úplne že introvert ale môj priateľ má partiu ktorú všade ťahá ( väčšinu ľudí z nich ) ale ja s tým veľmi nesúhlasím a ako keby mi vadilo že musím čas stráviť s ľuďmi keď ideme s nimi von len odpocitavam sekundy kedy pôjdeme domov a konečne si ľahnem,oddychnem,pozriem seriál ,ale pritom ľudí mám rada čo mám kamarátky tak rada s nimi idem na kávu len mi vadí viac ľudí ale není to žeby som sa bála alebo nechcela s nimi byť ale mám to v sebe akurát mi vadí že frajer je naštvaný keď nesúhlasím aby s nami všade niekto niekam chodil mne nevadí byť aj stále v dvojici ale jemu tiež nie ale radšej je keď je viac ľudí pokope čomu ja nechápem vie mi to niekto vysvetliť ?

hilda08
20. nov 2022

Tak sa dohodnite, ze raz pojdete len vy dvaja, potom partia, a striedajte to….ja nechapem ludi co stale musia byt obklopení kopov kamaratov, my chodime najradsej len my, len par krat do roka ideme s partiou. Kebyze je to moj priateľ, tak ma to trapi, ze nechce tráviť čas len so mnou. Ved take výlety su super na prebratie všetkých možných tém, spoznávanie sa.

luccija
20. nov 2022

Tak ty bud doma a nech ide sam.Tiez mam rada aktivity s viacerymi ludmi

dadka128
20. nov 2022

Tak je fajn občas zájsť do kolektívu medzi kamarátov, ale stále, to by aj mne vadilo... Najlepšie je tráviť čas spolu

nicegirl369
21. nov 2022

Uplne ti rozumiem, ja som podobná.