Páčia sa mužom dominantné alebo submisívne ženy?

30. apr 2021

Mylsite že sa mužom viac páčia dominantné alebo submisivne ženy? Vo všeobecnosti.

nikca_123
30. apr 2021

Jednemu take a druhemu onake.

stanulienkat
30. apr 2021

Pacia sa muzom brunety,alebo blondiny?

derdia
30. apr 2021

Ja si myslim ze zalezi od povahy a potom na tom co od tej konkretnej zeny ocakava...ci chce dlhodoby vztah ( manzelka, matka jeho deti) alebo to neriesi tak mu je jedno...ale celkovo si myslim ze normalna vyrovnana zena je v kazdej situacii ina.. Raz necha chlapa rozhodnut inokedy ona rozhodne a tak...

lindous
30. apr 2021

Keď je muž dominantný, páčia sa mu ženy submisívnejšie, keď je muž submisívny, páčia sa mu ženy dominantnejšie 😅

kiki68
30. apr 2021

Kazdemu ine 😂

janinka007
30. apr 2021

Každemu podla chuti

betty_image
30. apr 2021

@lindous Úplne súhlasím. Ono, keď máš muža, ktorý je rád dominantný, tak keď si nájde rovnako dominantnú ženu, môže to vyvolať oheň na streche, lebo budú ,,súperiť", kto má väčšiu dominanciu, lebo ani jeden nechce byť submisívny. Ja mám rada byť vo vzťahu viac submisívna, ale chcem dominantného muža, ochrancu, muža, na ktorého sa viem spoľahnúť a ktorý viem, že keď sa čokoľvek stane, tak mi pomôže to vyriešiť. Neviem si predstaviť mať submisívneho frajera, čo urobí ako ja vždy poviem alebo nedajbože je bez názoru. Mňa by porazilo a unudilo z takého chlapa. :DDDdd

lindous
30. apr 2021

@betty_image ja som úplne taká istá, normálne aa môžem pod tvoj príspevok podpísať, lebo lepšie by som sa naopísala 😅

ivkazba
30. apr 2021

Ťuťkovia potrebujú dominantné, manipulátori submisívne. A tí normálni, zdraví a vyrovnaní potrebujú normálnu vyrovnanú ženu.

basska_b
30. apr 2021

Dominantné sa páčia submisivnym, submisivne dominantným. Keď sa zídu dvaja dominantni, tak je to talianske manželstvo 😁

sszuzu8
30. apr 2021

Každý má v sebe polku z jedného a polku z druhého. A tým pádom sa jeden s druhým priťahujú tými polkami 😅 ja som jeden deň taká druhy onaka to by môj muž musel mať zmätok v hlave

karelova
30. apr 2021

@stanulienkat dominantným sa páčia blondínky (posobia zranitelnejsie) a submisivnym brunetky 😁

danina09
30. apr 2021

kazdy chlap je iny a jedna vec je, co sa chlapom paci a niekedy druha, co maju radi doma 😀

verkaveverka
17. máj 2021

Submisivnym chlapom sa páčia dominantné ženy a zakomplexovanym sa páčia submisivne ženy.