Otravný sused

19. mar 2022

Ide ma poraziť cca od pol 7 rána do teraz tu vŕta človek je rád že si cez vikend oddychne a on toto... Neviem ako to bude keď náš malý príde na svet. Jeden vŕta druhý brat mu s cirkularkou no zbohom....

majulino
19. mar 2022

Co riešiš uz nie je nočny kľud...
Presne takeho otravneho suseda ako si ty mam ja. V paneláku... Vadi mu všetko. Za 5 rokov som sa iba raz stazovala na susedu nad nami, ktora sa ozrala a bila sa potom s dcerou do 3 rana. Ziadne vrtanie búchanie prerabky nikdy som nic neriešila. Zato ten pako riesil aj to, ze si moj rocny syn chodi od 6 rana po byte 😂😂😂

diewcatqoo
19. mar 2022

A to pockaj, az vam dieta bude plakavat v noci.. potom aj vy budete oblubeni susedia ;)

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jaga18
19. mar 2022

Sorry, ale keď ste šli bývať do paneláku, tak ste museli vedieť, že okrem vás tam bude bývať ešte ďalších XY ľudí. Až by vŕtal medzi 22,00 a 6 ráno, máš dôvod sťažovať sa a riešiť to privolanim mestskej polície. Ale ver tomu, že ti to nič nepomôže. 4 rok sme bývali v paneláku, nikdy viac 🤦‍♀️

stanislavicenka
19. mar 2022

@diewcatqoo bohuzial, nic neporozuje. My sme tiez "skveli" susedia. Deti hore od 6tej, ked boli mensie aj skor. A mladsi syn ako babatko noci preplakal na mojich rukach. Proste byvatr v panelaku 🤷. Ja to neriesim

mb2021
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lenja123
19. mar 2022

@stanislavicenka
@jaga18 ste si isté, že autorka býva v paneláku? Riadny hluk vie byť aj na dedine. Pretože spomína aj cirkulárku, to snáď nemá nikto v byte....či? 🙈😂

jaga18
19. mar 2022

@lenja123 to je možné, aj u nás na dedine sa pracuje a hlavne cez víkendy od skorého rána, ved kedy by si ľudia porobili, keď cez týždeň sú v práci?! Ja to nejak nevnímam, keďže tiež vstávam skoro a ani som nezažila, že by sa tu niekto na to sťažoval, keďže práca je okolo každého domu a ľudia majú tým pádom možno viac pochopenia 🤷‍♀️

deti95060810
19. mar 2022

V lete naši susedia prerábali dom a buchotali v sobotu ráno už o 5 ráno... Nikto nikdy na nich nezavolal policajtov - však ako mi povedala mama a čo majú začať robiť o 8 h. ráno keď sa ty naspíš ? Ja som chcela si aj pospať pretože do práce som vstávala o 4 h ráno...
vydržať...

simsalabim
19. mar 2022

Ja autorku chapem. Toto nie je o porusovani nocneho kludu, ale o zakladnej slusnosti a ohladuplnosti k druhym. Normalny clovek vie, ze cez vikend si ludia trochu pospia a nebude robit rano hluk. Ale to som ja.... nekosim, ked susedom spi babatko, nepalim, ked ma na zahrade oslavu... Autorke by mozno pomohlo, keby suseda slusne poprosila.

karolinakr
19. mar 2022

Raz bolo na radiu Expres, že súťaž o najhoršieho suseda a ĺudia tam srandy pisali, jedna presne toto ako ty, že každu sobotu o 6.00 rano s cirkularkou a bucha klince do steny asi pol hodinu..a že čo tak može robiť asi...alebo kosia travu o 22.00..my sme mali v UK susedov Rumunov, rano vytiahli kazeťak na zahradu rumunske ludove pesničky a presne večer o 22.00 ho vypol, čiže hral 14 hodin a potom začal s kosačkou, medzitým vyspevovali a pili vodku a vykrikovali asi tak rx do týždňa..To bola skúška nervov a mojej trpezlivosti...A vydržala som to.Potom sa nasťahoval Ind do vedlajšieho domu a na stenu, ktora susedila so spálňou si zavesil televizor a každy večer filmy od 18.00 - 23.00 na plné pecky a vtedy som sa presťahovala už..to bolo horšie ako tí Rumuni..🤣🤣

autor
19. mar 2022

@majulino A čo ja som volala políciu? Alebo som mu išla vynadať? Alebo čo ja som spravila že mi tu píšeš že ja som otravná suseda... jasne v paneláku s cirkularkou kto v byte ma cirkularku trošku rozmýšľaj a hádam nášho syna nebude počuť cez celý pozemok ;) s nami nikdy nemal nikto žiadne problémy ale keď ti niekto o pol 7 vrta pri okne v sobotu ráno tak to vôbec nie je príjemný pocit ide o tú slušnosť ťažké sa neondi

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
19. mar 2022

@simsalabim Presne tak. Nechápem ľudí ktorý majú za potrebu hneď urážať zrejme to sú tí ktorí také veci robia často druhým a sú s tým v pohode "no však čo"

autor
19. mar 2022

@deti95060810 Políciu by som nikdy nevolala :D v takejto situácii to je trápne ::D

autor
19. mar 2022

@diewcatqoo Aši naše male dieťa nebude počuť nikto na tak veľkom pozemku jak plače 🙂

autor
19. mar 2022

@jaga18 Do panelaku by som nešla bývať ani zadarmo 😁😁😁

majulino
19. mar 2022

Ja som ti nepísala, ze zijes v panelaku, alebo ze si volala policiu a ani ze bude pocut tvoje dieťa 😂😂😂 skús čítať s porozumenim.
Zijes na dedine, tí ľudia musia niekedy aj kolo domu porobiť čo treba, a ked celý týždeň pracuje, tak ostáva len víkend 🤷

dskjhfdlkdjhl
19. mar 2022

Vidno, ze sa zakladatelka zle vyspala, taka nasertivna mlada zienka, ach jaj😀

autor
19. mar 2022

@viestta Keď bude malý plakať a hádzať vecami je niečo úplne iné ako keď ti nikto vŕta pri okne :D ale v pohode aspon sme si skoro ráno užili s manželom takže to malo aj výhodu

autor
19. mar 2022

@dskjhfdlkdjhl Hahahahha 😁😁😁 veru veru

autor
19. mar 2022

@majulino Manžel mu išiel dokonca pomôcť.. možno pôjdem aj ja 😂😂😂😂😂

marca12
19. mar 2022

Nenarobis nic. Mna tiez zvykne udivovat,ked o 7 rano zacne sused kosit alebo trieskat z niecim. Ja som ohladuplny sused. Vzdy cakam min.do 9,kym zacneme robit hlucnu robotu. Nie kazdy berie takyto ohlad.

lasoli
19. mar 2022

Tak sa nauc spat so stuplami v usiach🙂

autor
19. mar 2022

@marca12 Presne mne vadí len to ze neberú ohľad na druhých na nás sa nikdy nikto nesťažoval lebo nikomu sme od 6 nezačali vŕtať pri okne

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
19. mar 2022

Nakoniec mu išiel manžel pomôcť aby to mal rýchlejšie.

deti95060810
19. mar 2022

@marca12 mm robí nočné... to že čakáš do 9 rána by mu moc nepomohlo... ohľaduplný sused...😉

autor
19. mar 2022

@viestta Haha manžel mu išiel pomôcť 🙂

slenky
19. mar 2022

No jo holka, s tym nic nenarobis. Nasi susedia si kupili spica, vzdy mam nervy ked maly spi pred domom a ten debilko vybehne z domu a zacne na plnu papulu vybrechovat 🙈 ale s nimi mame stale dobre vztahy 😆 ak chces mat uplny pokoj tak jedine niekde na samotu