Otec nemá záujem o svoje vlastné dieťa

cupacups
9. jún 2016

....prosím vás chcela by som sa opytať mamičiek ktoré sú slobode ako sa vysporiadali ze otec dietata na dieťa úplne kašle a nemá oňho záujem mňa to strašne trápi a neviem ako sa mam s tým vysporiadat.mam syna som sťastná že ho mam len ma strašne trápi že otec malého naňho úplne kašle vôbec ho malý nezaujíma :(

lubkavargova1
9. jún 2016

otazka je, ci zijes spolu s otcom, alebo nie...alebo opustil..alebo to bolo tehotenstvo "len pre zenu" a on bol do toho dotlaceny alebo ako? Lebo hold aj ked ma ukamenujete, ziadny vztah nasilu sa neda..ani rodicovsky...ze "ta mas syna, lub ho"..ked proste chlap bol dotlaceny, tak sa vykasle, ked si nasiel inu tiez sa vykasle,..

janinah
9. jún 2016

porozmýšľaj aký má dôvod,že naň kašle a či sa ten dôvod dá zmeniť,ak sa nedá,tak na to kašli a ži si,máš toho viac ako si uvedomuješ,nejaký debko ti k šťastiu chýbať nemusí.....a ešte niečo,nič neznásilňuj,nezliepaj rodinu,ak niet lepidla

sissy27
9. jún 2016

@cupacups zažila som, v podstate s tým žijem stále... Ale neriešim, ja som s tým ok, nevidím dôvod, prečo by som sa ja mala trápiť tým, že on sa vedome pripravil o dieťa... Skôr mám pocit, že ty nie si vysporiadaná s vaším rozchodom, podvedome očakávaš, že budete udržovať kontakt aspoň cez dieťa... A to môže byť jeden z dôvodov, prečo nemá záujem o dieťa -lebo by musel udržovať kontakt s tebou...

zuzulik236
9. jún 2016

pozri osobne si myslim ze je lepsie ziadny chlap ako zly chlap... ked sa vykaslal preco ta este vobec trapi?? sam a dobrovolne sa pripravil o to najlepsie co mu zivot mohol ponuknut - stoji ti takyto chlap za to aby ta uberal o energiu ktoru mozes radsej ovela lepsie a kreativnejsie vyuzit v prospech svojho dietata?? a pre zdravy vyvoj kazdeho dietata je urcite osoznejsi jeden stastny a so zivotom vyrovnany rodic ako dvaja nestastnici ktorych k sebe uz ajtak nic netaha... prajem vela sil 🙂

misel0806
9. jún 2016

Tym ze sa vlastnemu dietatu dokaze otocit chrbtom tym pre mna zhasne,,,s takym clovekom nemam o com.. Ked robil dieta bol macher,,,,no teraz ostal z neho najvecsi bezcitny chudak...😊

lintu
9. jún 2016

A zaujímal sa o syna vôbec niekedy? Lebo aj keď sa mu ho zadarilo splodiť, on sa ako otec vôbec nemusí cítiť. Dištancuje sa? Ok, jeho rozhodnutie. Lepšie ako mať otca, u ktorého sa treba doprosovať pozornosti alebo otca, ktorý dieťa bije či mu nadáva. Zmier sa s tým, že ste so synom ostali sami. Ľudí nedonútiš, aby robili niečo len preto, lebo to tak ty chceš.

marionmarion
9. jún 2016

chce to cas. A pripustit si realitu, to ze clovek ktory opusti svoje dieta, nie je v skutocnosti otcom, je to iba darca spermii, prizemny clovek, ktory nie je zrely ani vhodny na to aby vychoval dieta. Vlastne si vyhrala tym ze ho nemas na krku...a tvoje dieta tiez. Caka na vas niekde chlap, ktory bude skutocnym otcom a bude vas mat rad ako si zasluzite...

monikaparson
9. jún 2016

Chválabohu skúsenosť nemám, no aj tak mám akosi potrebu ti napísať, povzbudiť ťa? Ani neviem. Sama vieš najlepšie, čo sa tam stalo, to ťažko takto vydedukovať. Buď toho chmuľa ľúbiš, alebo ťa trápi, že bude syn vyrastať bez otca? Bez takéhoto je to isto aj lepšie. Hej, ono chlapi mávajú haluze, občas im trvá, kým sa adaptujú do úlohy otca, náš tiež nebol hneď špičkový, ale tak ide to, ak sa chce, len tu to asi nejde. Nájde sa taký, ktorý chcieť bude. Zabudni, nemysli. Ja vieeem, ľahko sa píše, ťažšie sa koná. Viac popíš svoju situácia, tu je veľmi ťažké niečo písať.

anjeli_k
10. jún 2016

Ahoj, viem sa vzit do tvojej situacie, pretoze o mna moj otec tiez nemal zaujem od narodenia.zavolal mi mozno 2-krat za rok (ani som s nim nechcela komunikovat, ked som si zacala vsetko uvedomovat a vobec som nevedela, kto to je, nikdy som ho nevidela).ked som mala 18 rokov, akoby utalo a uz sa mi prestal uplne ozyvat.no co uz narobis, nikoho k nicomu donutit nemozes, aj ked ti to trha srdce(ako mojej mamke).ked ti syncek vyrastie, sam pochopi a nikdy o nom nebude chciet ani pocut, nieto este vidiet.hlavu hore, mate jeden druheho😉

jana_dzina
10. jún 2016

Toto všetko svedčí len o jeho charaktere. Nechápem chlapov teda aj ženy, lebo aj tie niektoré sa vykašľali na svoje deti. Nechápem ako to môžu spraviť. Je to smutné. Sú to podľa mňa ľudia bez chrbtovej kosti. Ale aby som odpovedala na tvoju otázku. Myslím že treba nato len čas a aby si sa zmierila s realitou že to tak aj ostane. Hlavné je aby si sa ty nevykašľala na svoje dieťa a aby si mi venovala ešte viacej času aby on nepociťoval že ten otec pri ňom nie je

bonavoxa
11. jún 2016

Pochopit to nejde, je to pro mne tak strašně chladnokrevné a vypočítávé jako porucha osobnosti.
Úplně mu stačí, že má novou bábu a práci v dílně, co ho baví..a vždy ji stavěl na první místo.
Smazal i jedine fotky se svým jediným dítětem.
A závěr je, že jsme rádi, že je pryč, že nijak neovlivňuje vývoj a výchovu malé. Normálně už se takového přízemního agresivního blbečka bojím, je to nebezpečné.

katarinapol88
11. jún 2016

My mame opačný problem. Priateľ ma s byvalou priateľkou dieta a ona je typ uzkostlivej matky a vymýšľa si rôzne dôvody preco mu ju nechce dat cez vikend, alebo aspon 1 den... On je velmi starostlivý a dobry otec, v zivote by na malu nedal dopustiť a ona si vYmysla rôzne nepochopiteľne dôvody preco ju nemoze mat tento, buduci, další vikend. Uz sa to takto ťahá druhy mediac a vidim na priateľovi skončí to trapi. :(

snufy
12. jún 2016

Klobúk dole pred každou ženou ktorá má alebo mala chlapa blbca.Ja som mal tú najlepšiu manželku na svete,no odišla podľahla zákernej chorobe, zrazu som ostal doma z dvoma deťmi. Sú pre mňa všetkým,čo potrebujem do života.Aj keď na začiatku som mal dáke problémy či už z varením alebo pečením, aj to som dako zvládol.Mam 33 rokov a 24 hodín denne som tatino aj mama na plný úväzok. Milé dámy máte môj neskutočný obdiv za to aké ste,a čím ste prešli. Každý chlap ktorý má aspoň trochu rozumu by si mal vážiť svoju rodinu a mal by sa snažiť byť vždy oporou.

kate1616
27. okt 2016

@snufy konečne niekto z mužského pokolenia, ktorý plne chápe aké to má slobodná mamička ťažké. A pred tebou taktiež skláňam klobúk dole že si oteckom a mamičkou na plný úväzok 👏

tyaja5
27. okt 2016

tak isto sa sklanam pred takymito otcami☹ akoze ked muz alebo zena odide a necha dobrovolne deti tak, tak je to chrapunstvo ale toto by sa nemalo mladym ludom stavat ☹ lebo je velmi smutne ak mlady muz pride o svoju manzelku a cely zivot maju pred sebou.ale zelam vela zdravica,drz sa