Otec ma nechce pustiť na víkend k priateľovi

natyreggae
9. nov 2020

Ahojte, mám 16 rokov a môj priateľ má 33 a býva v BA čo je 100 km od môjho bydliska ... vidíme sa 2-3x za mesiac keď on chodí sem zamnou a má tu aj rodičov tak chodíme vtedy keď tu je k nim... no lenže on chodí stále zamnou a chcem aj ja ísť za ním.. mama by mi to dovolila ale oco moc s tým nieje okej... neporadíte mi niečo čím by som ho mohla presvedčiť aby ma pustil..má v BA svoj byt.. v piatok by som išla k nemu v nedelu zase naspať domov.. ďakujem

zuzap33
9. nov 2020

@natyreggae ja by som tiež nepustila a chápem prečo. A je medzi vami dosť veľký rozdiel. O 10 rokov, o 15 rokov... Rozmýšľaj sama

karhu
9. nov 2020

urcite nie

katlak
9. nov 2020

ani ja by som ta nepustila. Vekovy rozdiel by nebol taky strasny ak by si ty bola starsia. Nechapem / neviem si predstavit "zdraveho" 30 rocneho muza so 16 rocnou pubertiackou..... Podla mna ste kazdy uplne inde... skusenostami, rozumovo....

teosebastian
9. nov 2020

No, asi toto nechceš počuť, ale takýto vzťah absolútne nie je v poriadku. 17 ročný vekový rozdiel sám o sebe nie je nejak extrémne zlý, ale v tak mladom veku je to podľa mňa neprípustné a neviem si predstaviť, že by normálny muž mal vzťah s neplnoletou.

slawka2208
9. nov 2020

čudujem sa mamine ze je s tým ok, určite by si sedela doma.

pallacinka29
9. nov 2020

Nedovolila by som Ti ani ja.
Keby si predatavim, ako vy zareagoval moj otec, keby som pred 20 rokmi s takouto poziadavkou vyrukovala (co by mi ani hlavou nepreleteto, nieto to este vyslovit), taku by mi dal, ze by som sa z toho nespamatala.

monkasponka
9. nov 2020

Mala som 17. priateľ 33 😀... teraz som 32 slobodná mamička s 13 ročným chalanom 😀

nini1010
9. nov 2020

Preboha ze 16 a 33!No mam dost.Sa preber dievca zlate!

simca06022011
9. nov 2020

Nie lenze by som ti nedovolila chodit za nim, ja by som ti nedovolila ani aby on chodil za tebou :D byt moja dcera tak ti to velmi rychlo vysvetlim. Tento "vztah" v poriadku nie je a to ti pisem ako niekto, tko v 16tich tiez skusal a tiez na nas 16tky leteli 30tnici.. a iba kvoli jednemu ... ;) a ano boli inde... ja viem ono je to lakave.. chlap v najlepsich rokoch z mojho pohladu, uz aj zabezpeceny viac menej.. a mlada zaba. Ale velmi rychlo ho prestanes bavit...

dominika1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katlak
9. nov 2020

@natyreggae a uz si uňho bola? Stretavate sa dlho?

sante81
9. nov 2020

@natyreggae keby si bola moja dcéra, tak máš guľu na nohe a nie 33ročneho muža

mia018
9. nov 2020

Aspoň že tvoj otec má rozum keď už ty a tvoja mama nie

lienocka2808
9. nov 2020

@natyreggae ziaden normalny 33rocny muz, si nezacne so 16rocnym dievcatom. Neviem si predstavit ziadne spolocne temy na rozhovor, podla mna je to chore.

natyreggae
autor
9. nov 2020

@simca06022011 tak mňa moja mama už nemá za decko a berie ma ako čoskoro dospelú a vie že nebudem robiť hlúposti ale budeme spolu u neho ... on sa o mňa postará..

evalin88
9. nov 2020

Nenapadlo ťa, že keď si sa narodila on už mal 17 rokov. Bol vtedy na strednej škole! Nie si trochu mimo, ved už vtedy, keď si " ešte nevedela o svete" bol starší ako si ty teraz

natyreggae
autor
9. nov 2020

@katlak nie ešte nie.. toto ak to nejako prehovorím oca tak to bude 1. Krát čo pojdem za ním.. a poznáme sa vyše roka ale to sme boli iba kamaráti a ako partneri sme 2 mesiace 🙂

natyreggae
autor
9. nov 2020

@lienocka2808 neviem prečo by nemal byť normálny.. ale však vy nepoznáte ani jeho, ani mňa tak nemáte právo súdiť ho že nieje normálny keď je somnou .... a rozprávame sa o živote,o jeho práci, o mojej škole ktorú keď dokončím idem za ním do BA a chceme si otvoriť vlastný podnik... proste normálne debaty.. 🙂)))

natyreggae
autor
9. nov 2020

@sante81 tak to by som naozaj nechcela byť vašou dcérou :D

natyreggae
autor
9. nov 2020

Aaa ešte som vám zabudla povedať že rodičia majú vekový rozdiel 10 rokov

anika
9. nov 2020

@natyreggae dievca zlate, utekaj od neho

natyreggae
autor
9. nov 2020

@evalin88 áno napadlo... aj sme sa o tom rozprávali ale nevidíme v tom nejako problém... keď nám to bude fungovať tak myslím že úplne v pohode

natyreggae
autor
9. nov 2020

@anika môzem sa spýtať že prečo? Mala som už pár vzťahov ale nikto nebol kumne taký, aký je on a nikoho som tak ako jeho neľúbila...

333levica
9. nov 2020

@natyreggae juuuj dievcatko zlateeee. teraz nebudes pocuvat ziadne rady ked si zamilovana. sme tu dospele mamy ,starke a nase skusenosti su veru velke. raz si spomenies co ti tu piseme len aby nebolo neskoro. a keby si moje dieta tak ho chytim a taku mu natiahnem 😉 ze by ho to rychlo preslo

simca06022011
9. nov 2020

@natyreggae mozno si skor naivna, alebo nie ze naivna ale zalubena az po usi.... Tu nejde o to ci si ty skoro dospela (nie si... mas 16)... ide o to, ze to nema (okrem ineho) ziadnu perspektivu a on sa o teba postara len do vtedy, kym ho ako mlada pipka neprestanes bavit. Nic viac nic menej. Nech to znie akokolvek kruto a neviem ako. To je IBA tvoj pocit. Spytaj sa starsich zien, ci maju taku skusenost, ze sa NAOZAJ o ne partner postaral. A kazdy sa spraval super a tutuli mutuli a velke reci a velke plany a sny a modre z neba... Ale kludne bud vo svojom ruzovom svete, tu bezstarostnost by som si aj ja rada uzila :D tebe to moze byt jedno co bude o dva roky ak si budes davat aky taky pozor... ja tvojho otca chapem, tvoju mamu nechapem a tym to hasne. Ja ekd som isla z domu, tak s mamou sme si nieco vymysleli kam idem.
A to ze tvoji rodicia maju vekovy rozdiel 10r, tak co? 17 rokov je takmer 2x tolko... ty nie si divna, on je divny.. a o 5 rokov sa zastav tu na pokec, ako to dopadlo, velmi ma to zaujima :D nebudem tu o vekovych rozdieloch rozpisovat, lebo myslim, ze toto ani nebude mat nejake extra trvanie, tiez mam doma starsieho a ked si predstavim, ze mam doma chlapa skoro vo veku mojho otca a ja este "mlada", tak neviem... a hovorit v 16tich o nejakych "vztahoch " a "partneroch", to chce fakt vyspelu osobu. Keby som sa ho isla opytat co by povedal na 16tku v 33rokoch tak by ma poslal na psychiatriu :D

veronikaszabova
9. nov 2020

No ja ked si predstavim, ze moj muz ma 33 rokov a nasa suseda skoro 17 rokov... o takom chlapovi si pomyslim svoje. Strasne mi to je vtipne 🙂 To si nevie najst sebarovnu?

gir
9. nov 2020

A počúvaš sa? Že mamička ťa neberie ako decko, no mala by, si ešte decko. Ideš za tridsaťročným chlapom na víkend a povieš, že mamička vie, že nebudem robiť hlúposti a on sa o mňa postará. No bude ti robiť pestúnku a budete hrať pexeso? Ach moja zlatá, človek sa učí na vlastných chybách ale daj si poradiť.

anika
9. nov 2020

@natyreggae lebo normalny 33 rocny si nehlada 16stku

monkasponka
9. nov 2020

@natyreggae Ale čo... nepočúvaj nikoho. Normálne choď veď si dospelá .. aj občiansky máš .. Veď ho miluješ, on miluje teba ... čo ideš riešiť? Že ťa otec nepustí ? :D Prečo si od neho pýtaš vôbec povolenie, keď si dospelá...

ps... keď potom nabúchaná budeš hľadať pomoc, sem nechoď 😀

deti95060810
9. nov 2020

30 ročný si hľadajú 16 tky? fíha, pomaly by si mu mohla byť dcéra...
Ale vidím to tu kde bývam.... 14 r. ide do auta s 20 r. chalanom....zavesení na sebe...