Otec je hlúpy

lajlaa555
18. okt 2022

Dobrý večer som v situácii v ktorej si neviem dať rady.
Bývam s rodičmi mám 17 a môj otec keď má vipité mne a môjmu bratovi nedá pokoj. Stále nás že zo srandy štípe a že sa snami hraje. Otcovi je 67 a brat má 12 rokov. Aj jemu to lezie na nervy pretože ani jeden nemáme pokoj. Stále do nás rýpe že to je u neho sranda len nám to lezie na nervy. Stále že si píšem s priateľom a snimi že nerozprávam. Rozprávam sa o normálnych veciach snimi ale nie keď má vipité. Keď je striezvy tak stále má stále každy nervy čo bude robiť nieje v kľude klepie nohou stále niečo mu ide na nervy... Pred chvilou povedal že či chcem aby mi zakázal chodiť von všade že budem iba doma sedieť. Že som iba proti rodine a som viac pri priateľovi než pri nich. Mňa to nebaví stále výstrájať ja son kľudný človek chcem mať kľud aj keď prídem z brigády tak je doma iba hluk všade...

lajlaa555
autor
18. okt 2022

@lajlaa555 nevydržala som nervy a rozplakala som sa ešte som dostala vynadané že som debilka sprostá

marca12
18. okt 2022

@lajlaa555 rodicom chybas doma. Ak boli zvyknuti,ze si bola pre nich cela a teraz,ked mas priatela tak delis seba a aj svoj cas medzi nich a priatela. Naozaj si tak malo doma? Oca nezmenis. Skoncis skolu a mozes sa osamostatnit,no dovtedy budes musiet znasat jeho nalady. Bohuzial rodicov si nevyberame.

lajlaa555
autor
18. okt 2022

@marca12 ja som snimi každý deň však tu bývam s priateľom som iba cez vikendy

nikto2234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lajlaa555
autor
18. okt 2022

@nikto2234 presne tak ja už toho mam dosť už to nedávam

lajlaa555
autor
18. okt 2022

@nikto2234 a keď mám jeden deň voľno tak som rada ze si odpočiniem aj keď tak na polku dňa a potom ma zase vipité a zase že stále si píšem s partnerom že sa snimi ani nebavim ale ja neviem o čom o čom stále sa chce somnov baviť... Ja som rada ze si vyzujem topánky idem sa osprchovať najesť a ľahnúť. Napísať priateľovi ako sa má v práci či je v pohode a pozerať potom seriál ...

marca12
18. okt 2022

@nikto2234 Ja ju uplne chaoem,ale nezmeni otca. Co ma podla teba robit? Asi to,co doteraz chodit do skoly a na brigadu,nech je s nim co najmenej doma.

dominikamacakova
18. okt 2022

Bohužiaľ to je život s alkohlikom. Nejako to musíš prežiť kým sa neodsťahuješ.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lajlaa555
autor
18. okt 2022

@elizabet173 mama ide podľa jeho

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lajlaa555
autor
18. okt 2022

@elizabet173 len brigádujem zatiaľ a nie nemám 18 mám 17 nebudem sem dávať dátum narodenia školu som nedokončila chýbal mi jeden rok bol to odbor na 3 roky... nedokončila lebo bol vzácnejši alkohol než cestovné do školy

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sidicek
20. okt 2022

Alkoholik a aj vekovo skôr dedo ako otec, tam len čo najskôr odísť a žiť podľa seba.

lajlaa555
autor
20. okt 2022

@sidicek že udá môjho priateľa za to že sním spim

loliki
20. okt 2022

@lajlaa555 V istom veku sa vzťahy detí a rodičov vyostria, nech sú akokoľvek dokonalí, chyba sa nájde. Tvoj otec vyštudoval, alebo dokončil nejakú školu? Ak aj nie, Ty školu dokonči. Čo chceš dosiahnuť bez strednej školy? Aby o tebe tvoje deti písali na MK, že mama je hlúpa? Študuj, kým si mladá, lebo popri deťoch to ide oveľa ťažšie. Ak ti vadí, že otec je hlúpy, urob všetko preto, aby si nebola hlúpa aj ty. Z domu raz odídeš, to sa vyrieši, ale bez školy dobrú robotu nenájdeš.

eva112014
20. okt 2022

@lajlaa555 koľko rokov má tvoja mamka?

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gertrudaosem
20. okt 2022

@lajlaa555 nemôžeš sa nasťahovať k priateľovi?